رفتن به مطلب

بهترین تنظیمات برای بازی Splinter Cell® Blacklist با توجه به کارت گرافیک

vahid123
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت بچه های عزیز فاروم

خواستم راهنملیی بفرمایید با توجه به سیستمم چه تنظیماتی رو انجام بدم که بهترین نحو بازی اجرا بشه...راستش یه مقدار تنظیماتش گیج کننده هست!!!بعضی فیلتر ها که روشن میشه یه مقدار بازی لگ میزنه...

CPU : Intel core i5 3470

GPU : 770 Giga WFX3

Ram : 2*4 gig

البته سایر دوستان هم میتونن سیستمشون رو بزارن که تبدیل به یه تاپیک جامع بشه یه جورایی :)

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

بنده بازی رو بدون نصب اون آپدیت 1.7 گیگابایتی دارم بازی میکنم بدون هیچ مشکلی!

تنظیمات هم تاآخرین حد ممکن گذاشتم و متوسط فریم تو بازی در رزولیشن FULL HD بین 60تا70 فریم میگیرم!

نسخه درایور گرافیک هم 320.49 هست!مشخصات سیستم هم در امضا هست!

لینک به دیدگاه

مگه رو چه رزولیشنی بازی می کنی که با 770 تیک میزنه؟

این که دیگه بالاتر از گرافیک کرایسیس 3 رو نمی خواد.

برنامه فریم رو دانلود کن بعد وارد بازی شو تنظیمات رو تا حداکثر بزار بعد برو تو بازی اگر کمتر از 30 فریم داد بدون داره تیک میزنه که بعید میدونم برو و تنظیمات رو جوری کن که روی 30 فریم یا بالاتر باشه اگر تنظیمات رو طوری انجام دادی که داخل بازی بیشتر از 30 فریم بوده ولی احساس می کنی داره تیک میزنه بدون از خود بازی هست 

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز میشه یه توضیح بدید چه آپشن هایی رو اجرا میکنید که بازی تیک میزنه؟

نسخه درایور گرافیکتون رو هم بفرمایید!

البته درایور GEFORCE 326 هم اومده که البته نسخه بتا وآزمایشی هست و برای بهبود کارایی کارت های سری 700 اومده!تونستی اون نسخه روهم دانلود کن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

بنده بازی رو بدون نصب اون آپدیت 1.7 گیگابایتی دارم بازی میکنم بدون هیچ مشکلی!

تنظیمات هم تاآخرین حد ممکن گذاشتم و متوسط فریم تو بازی در رزولیشن FULL HD بین 60تا70 فریم میگیرم!

نسخه درایور گرافیک هم 320.49 هست!مشخصات سیستم هم در امضا هست!

2 کارت یا یک کارت ؟

لینک به دیدگاه

2 کارت یا یک کارت ؟

یه کارت محمود جان

دیشبیه مرحله بازی رو تموم کردم و خوب و روون بود تازه اون آپدیت 1.7 گیگابایتی روهم داشتم ولی نیاز  به اون نشد!

درضمن اصلا به گرافیک هم فشار نمیومد!دمای کارت بعد از نیم ساعت بازی ماکزیمم63 درجه بود!

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز میشه یه توضیح بدید چه آپشن هایی رو اجرا میکنید که بازی تیک میزنه؟

نسخه درایور گرافیکتون رو هم بفرمایید!

البته درایور GEFORCE 326 هم اومده که البته نسخه بتا وآزمایشی هست و برای بهبود کارایی کارت های سری 700 اومده!تونستی اون نسخه روهم دانلود کن!

درایور کارت گرافیکم که ۳۲۶.۸۰ هست...

اون پچ هم دانلود کردم...راستش من نگفتم تیک کلا..ولی بعضی جاها این مشکلات رو داره...در ضمن آقا حمید دقیقا منظور شما از آخرین حد چیه؟؟ آپشن زیاد داره..اگر شما Advanced رو باز کنید در بخش Graphic Setting چنید نوع مختلف رو نشون میده..اگر میشه بگید که بنده هم همونجوری اعمال کنم...

اگر امکانش هست برنامه ی فریم هم معرفی کنید که مقدار فریم ریت رو بگیرم و اعلام کنم..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Frabs برنامه خیلی خوبو دقیقیه

لینک به دیدگاه

درایور کارت گرافیکم که ۳۲۶.۸۰ هست...

اون پچ هم دانلود کردم...راستش من نگفتم تیک کلا..ولی بعضی جاها این مشکلات رو داره...در ضمن آقا حمید دقیقا منظور شما از آخرین حد چیه؟؟ آپشن زیاد داره..اگر شما Advanced رو باز کنید در بخش Graphic Setting چنید نوع مختلف رو نشون میده..اگر میشه بگید که بنده هم همونجوری اعمال کنم...

اگر امکانش هست برنامه ی فریم هم معرفی کنید که مقدار فریم ریت رو بگیرم و اعلام کنم..

آخرین نسخه فکرکنم 326.98 هست!البته اونم بتا هست!

یک بار با این درایور چک کن یک بار هم با درایور اصلی 320.49

توی همون مسیری که خودت گفتی ADVANCED تمام گزینه هارو تا آخرین حد بالاببر یعنی بذار روی آخرین حالت انتخابی!

برنامه هم که دوستان معرفی کردن FRAPS هست!

لینک به دیدگاه

من روی این تنظیمات قرار میدم...فایل پیوست...

برنامه Fraps هم روی ۶۰ تا ۵۳ نشون میده فریم ریت رو...ولی خب بعضی موقع ها بازی تیک میزنه..که فکر کنم بخاطر خود بازی باشه..این دارایور هم دانلود میکنم ببینم چجوریاست...

راستی اون پچی که گفتین واسه بازی منتشر شده همون ورژن ۱.۱ هست دیگه؟ یا جدیدتر هم اومده؟

post-13061-0-60321100-1378023435_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من روی این تنظیمات قرار میدم...فایل پیوست...

برنامه Fraps هم روی ۶۰ تا ۵۳ نشون میده فریم ریت رو...ولی خب بعضی موقع ها بازی تیک میزنه..که فکر کنم بخاطر خود بازی باشه..این دارایور هم دانلود میکنم ببینم چجوریاست...

راستی اون پچی که گفتین واسه بازی منتشر شده همون ورژن ۱.۱ هست دیگه؟ یا جدیدتر هم اومده؟

خب مشکلی نداره الان

اون تیک که میزنه مربوط به خود بازی هست با درایور بعدی nvidia درست میشه!

اون پ چ رو نصب نکردم چون نیازی نبود ولی حجمش 1.7 گیگ هست!فکرکنم همون باشه چون زودبراش پچ نمیدن

لینک به دیدگاه

دوستان اینم تست کنید

دوستانی که فریم ریت پایین میگیرن دقت کنن(تقریبا همه)

تو پوشه سیو بازی فایل videoSettings.ini رو باز کنید و بگردید دنبال این قسمت Occlusion_Off=2 و اون عدد رو(2 یا هرچی دیگه) به 0 تغییر بدید ینی میشه Occlusion_Off=0 بعد سیو کنید

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

اقایون شما ها از کجا داناود کردین ؟

لینک به دیدگاه

چی رو محمود جان؟

نکنه بچ رو میگی؟

اکثر سایت ها این بازی رو برداشتن و برای دانلود نیست!

اگه حجم داشتم برات آپلود می کردم حجمش 1.7گیگ هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چی رو محمود جان؟

نکنه بچ رو میگی؟

اکثر سایت ها این بازی رو برداشتن و برای دانلود نیست!

اگه حجم داشتم برات آپلود می کردم حجمش 1.7گیگ هست

نه خود بازی رو میگم ، هرچی میگردم نیست ( اگر هم باشه سایته معتبر نیست)

چرا ورداشتن ؟؟ حالا سراغ داری جایی هنوز رو سایتشون باشه ، معتبر و تست شده هم باشه؟

لینک به دیدگاه

محمود جان از سايت yas downloadدانلود کن من تست کردم. سالمه سالمه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محمود جان از سايت yas downloadدانلود کن من تست کردم. سالمه سالمه!

ها ممنون پس بریم واسه دانلود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپدیت 1.2 نسخه reloaded رو حتما بزن ضمنا از اخرین درایور nvidia 331.40استفاده کن تازه ریلیز شده مخصوص اسپلنتر بلک لیست که به موتور بازی HBAO+ Ambient Occlusion اضافه میکنه و گرافیک بازی خیلی قشنگ میشه ضمنا ازsweetfx هم استفاده کن گرافیکش دیدنی میشه  میره نسل بعد (هنوز نیومده ما رفتیم نسل بعد!!!!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوب yas downalod چرا؟ برین تورنت مول شر یا از rlslog.net نسخه های شرینگ شده توشط خود اسکیدرو و ریلوودد ردیف گذاشته چرا از اونجا نگیرین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوب yas downalod چرا؟ برین تورنت مول شر یا از rlslog.net نسخه های شرینگ شده توسط خود اسکیدرو و ریلوودد ردیف گذاشته چرا از اونجا نگیرین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوب yas downalod چرا؟ برین تورنت مول شر یا از rlslog.net نسخه های شرینگ شده توسط خود اسکیدرو و ریلوودد ردیف گذاشته چرا از اونجا نگیرین؟

چون رو نت من خیلی بد جواب داده ، وقتی میزنم داناود بیشتر از 30 k بهم نمیده ولی دایرکت لینکا روی 195 قفل میشه

--------------

yasDL پاک کرده لینکاشو حالا چی کار کنم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سعی کردی جستجو کنی ؟ مثلا گوگل کن "splinter blacklist دانلود مستقیم" خیلی سایت هست که لینک مستقیم داره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...