رفتن به مطلب

gtx 690 vs amd 7990 کدام بهتر است؟

MR.Bahavar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزیزان همون دو تا 780 بهترین گزینه هست من به قیمتش کاری ندارم اومده تو ایران یعنی الان هست؟

بله عزیز. همونطور که دوست خوبمون silvermn هم در سه پست قبل فرمودن، سایت لیون کامپیوتر، سه مدل از این کارت رو توی فروشگاهش داره.

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عزیزان همون دو تا 780 بهترین گزینه هست من به قیمتش کاری ندارم اومده تو ایران یعنی الان هست؟

اپدیت 

نه دیگه الان evea دونه ای 660$ هست 

عزیزم لینک دادم!

EVGA کلا وارد نخواهد شد!

مگه تک بیاری که به صرفه نیست!
به نظر من ایسوس خوبه!

که لینک هم دادم خدمتتون، همینجا داره!

http://lioncomputer.ir/product/2492/ASUS%20GTX%20780%203GB%20GDDR5/

پست رو اگر دقت کنید، گفتم sli دو 780. میشه چند؟ حداقل 5500 تا. ضمن اینکه دوستمون هم حرف از sli دو تا 780 زدن.

اها! SLI رو ندیدم!

درسته!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سال دیگه هم یکی دیگه میندازم که بشه سه تا  :D  :D  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

سال دیگه هم یکی دیگه میندازم که بشه سه تا  :D  :D  :D  :D  :D

مبارک باشه!

گرفتین تست هم بزارین ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مبارک باشه!

گرفتین تست هم بزارین ;)

چشم حتما سلامت باشین  :wub:  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم لینک دادم!

EVGA کلا وارد نخواهد شد!

مگه تک بیاری که به صرفه نیست!

به نظر من ایسوس خوبه!

که لینک هم دادم خدمتتون، همینجا داره!

http://lioncomputer.ir/product/2492/ASUS%20GTX%20780%203GB%20GDDR5/

اها! SLI رو ندیدم!

درسته!

داداش از بازار خبر نداری ها

http://forum.persiantools.com/t365746-page41.html

لینک به دیدگاه

راستشو بخواین همونطور که  بهمن عزیز بهش اشاره کردن 780 گزینه بسیار مناسبی است 770 هم کارت خوبیه 7990 هم کارت بسیار خوبیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اخرش کدوم برند رو انتخاب کنم؟

لینک به دیدگاه

همون دوتا 780 رو بردار رو دستش نیست

اگه هم میخوای از تموم قدرتشون استفاده کنی سه تا مانیتور 23 اینچ بذار کنار هم دیگه اون موقع اسمی میشه 

در این حالت 3 مانیتوره اگه کراسیس 3 بذاری 20 فریم بیشتر نمیگیری :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون دوتا 780 رو بردار رو دستش نیست

اگه هم میخوای از تموم قدرتشون استفاده کنی سه تا مانیتور 23 اینچ بذار کنار هم دیگه اون موقع اسمی میشه 

در این حالت 3 مانیتوره اگه کراسیس 3 بذاری 20 فریم بیشتر نمیگیری :D

ببخشید دو تاش با یه مانیتور تو کرایسیس 3 چند میگیرم؟

اپدیت 

1920*1080

ویرایش شده توسط snake!
لینک به دیدگاه

دوست عزیز می خوای 2تا 780 بخری که باهاش چیکار کنی ؟

چهار روز دیگه سری 9 amd میاد بیرون که کلا بساط nvidia رو جمع می کنه .

از من میشنوی یه 780 بخر و بقیه پولتو بزار تو جیبت تا سری جدید amd بیاد هرچی که هزینه خرید بره بالاتر ادم باید عاقلانه تر رفتار کنه 

شما یه 780 بخر اگر دیدی جوابت رو نداد اون موقع بور یکی دیگه بخر 

وحشتناک و هولناک ترین  کارهای رندر و بازی هم بخوای انجام بدی از نصف قدرت 780 بیشتر استفاده نمی کنه.

ویرایش شده توسط c100cc
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز کلا درایورهای کارتهای AMD مشکل داره و به درد بازی نمیخوره و من با توجه به تجربه ای که از این کارتا دارم به هیچ کسی نمیکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من 780 از این مدلها کدومشو بگیرم بهتره؟

EVGA GTX 780 SUPERCLOCKED

EVGA GTX 780 SUPERCLOCKED ACX

EVGA GTX 780 CLASSIFIED ACX

یا ایسوس بردارم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز می خوای 2تا 780 بخری که باهاش چیکار کنی ؟

چهار روز دیگه سری 9 amd میاد بیرون که کلا بساط nvidia رو جمع می کنه .

از من میشنوی یه 780 بخر و بقیه پولتو بزار تو جیبت تا سری جدید amd بیاد هرچی که هزینه خرید بره بالاتر ادم باید عاقلانه تر رفتار کنه 

شما یه 780 بخر اگر دیدی جوابت رو نداد اون موقع بور یکی دیگه بخر 

وحشتناک و هولناک ترین  کارهای رندر و بازی هم بخوای انجام بدی از نصف قدرت 780 بیشتر استفاده نمی کنه.

و اونکه گفتین از نصفش استفاده نمیکنه پس تو این تست چرا یک عدد 780 فریم 51.5 رو داده ولی دو تاش فریم 98.6 رو داده پس حتما استفاده میشه 

tombraider_1920_1200.gif

لینک به دیدگاه

یا ایسوس بردارم؟

به نظرم دومیه خیلی عالیه چون اور کارخونه ایه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یا ایسوس بردارم؟

سئوال کردن نداره عزیز. مدل Classified اگر نگیم بهترین 780 هستش یکی از بهترین 780 های موجوده. ولی مگه تو ایران سراغ دارید؟

هیولائیه !!

03G-P4-3788-KR_XL_7.jpg

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که هنوز نفهمیدم فرق classified با Superclock چیه؟؟؟

تازه قیافه Superclock خیلی بهتره...

ولی در هر صورت من جای شما بودم صبر میکردم تا سری جدید کارتهای AMD بیاد که 100 درصد از کارتهای فعلی Nvidia قویتر هستن و قیمت مناسبتری دارن و حتی باعث میشه که Nvidia قیمتهاشو پایین بیاره واسه رقابت...

لینک به دیدگاه

و اونکه گفتین از نصفش استفاده نمیکنه پس تو این تست چرا یک عدد 780 فریم 51.5 رو داده ولی دو تاش فریم 98.6 رو داده پس حتما استفاده میشه 

tombraider_1920_1200.gif

دوست عزیز من یه سوالی دارم

به نظر شما کدوم مخلوق خداد می تونه بیش تر از 30 فریم  رو مشاهده کنه  شما حالا خیره شو به مانیتور از هر زاویه ایی هم که می خوای نگاه کن وقتی بیشتر از 30 فریم باشه شما هیچ گونه تیکی رو مشاهده نمی کنی.

پس وقتی نشه مشاهده کرد یعنی خرج اضافه یعنی پول رو دور ریختن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز من یه سوالی دارم

به نظر شما کدوم مخلوق خداد می تونه بیش تر از 30 فریم  رو مشاهده کنه  شما حالا خیره شو به مانیتور از هر زاویه ایی هم که می خوای نگاه کن وقتی بیشتر از 30 فریم باشه شما هیچ گونه تیکی رو مشاهده نمی کنی.

پس وقتی نشه مشاهده کرد یعنی خرج اضافه یعنی پول رو دور ریختن.

نه دوستم حرف شما درست 

ولی اون موقع شما گفتین از دو تا استفاده نخواهد شد که منم مدرک اوردم و گفتم یقینا استفاده میشه 

لینک به دیدگاه

خوب قانون هم از دوتا 780 تو حالت طبیعی و به دور از هرگونه بنچمارک و مقایسه ایی استفاده نمیشه چون یکی از 780 تام رایدر رو روی حداکثر جزییات و رزولیشن 1920x1200 بدون تیک و ذره ایی کم و کاستی اجرا می کنه و دوتاش دقیقا همون کار رو می کنه و بدون ذره ایی تفاوت حتی میشه گفت 780 و 680 توی این بازی و این رزولیشن هیچ تفاوتی از نظر دقت بینایی انسان ندارند.

و در ابطه با مارک کارت هم بهتره یا ایسوس بگیری یا گیگابایت چون بهتر کارشدن و دراخر اگر خواستی 1درصد یه روزی بفروشیش بهتر از هر مارک دیگه ایی میخرنش

ویرایش شده توسط c100cc
لینک به دیدگاه

داداش از بازار خبر نداری ها

http://forum.persiantools.com/t365746-page41.html

ایول! ندیده بودم اینو! دمت گرم میر محمود جان! امیدوار شدیم!

لینک به دیدگاه

من که هنوز نفهمیدم فرق classified با Superclock چیه؟؟؟

تازه قیافه Superclock خیلی بهتره...

ولی در هر صورت من جای شما بودم صبر میکردم تا سری جدید کارتهای AMD بیاد که 100 درصد از کارتهای فعلی Nvidia قویتر هستن و قیمت مناسبتری دارن و حتی باعث میشه که Nvidia قیمتهاشو پایین بیاره واسه رقابت...

عزیز فرقش تو مدار تغذیه غول classified هست (که 14 فاز هست اگه اشتباه نکنم) مناسب اور حرفه ای.و کولاک.

فرقش مثل towin frozer oc هست با لایتنینگ تو کارتهای msi.

یا مثل کارتهای hof برند galaxy

استارتر عزیز شما هم که میدونین فرق 30 فریم با 1000 فریم برای چشم انسان هیچ هست.

ازونجا که حتی 1 دونه 780 تو بازی ها رو 1080  30 فریم به بالا میده من اگه بودم فعلا یدونه میخریدم سال دیگه اگه رو بازی های جدید کم آورد یکی دیگه باش sli میکردم.

چون معمولا یه سال که از ورود یه کالا بگذره ارزونتر میشه البته مملکت ما فرق میکنه نمیشه حسابش رو کرد ولی 1 سال زمان زیادیه تا اون زمان شاید سری جدید هم بیاد که واقعا ارزونتر میشه این کارت.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من هیچکدوم چون ادم وقتی میخواد اینقد هزینه کنه باید یکم فکر کنه ببینید شرایط مشخصه دلیل ارزون شدن 7990 اینه که داره جایگزینش میاد نسل بعدی amd قراره با کد رمز جدید معرفی بشه 690 هم که سری 700 اومده تازه نویدیا قرار نسل هشتی رو با کد volcanic islands ارایه کنه تو ماهای اینده بنابراین خرید 690 دیگه  فایده انچنانی نداره بهترین راه sli هستش شما ببین دوتا 770 sli خیلی راحت میرن تا مرز تایتان و حتی شکست هم میدن کارتهای گران ترو  تازه میشه با قیمت پایین تر تهیه کرد .به نظرمن دوتا 770 از یه برند خوب مثل asus  با یه مانتیور 120hz میتونه نیاز یه گیمر رو برا مدتی خوبی تامین کنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون دوستانی که میگن 780 sli اره میشه قبول کرد کارایی بالاتری داره نسبت به 7990   چون ببینید وقتی میخوان کارت دوهسته ای درست کننن شرکت های سازنده محدود میشن به سری مشکلات اولش دماس شما ببین یه gpu780 خودش به تنهایی حرارت داره تولید میکنه یکی دیگه هم بزار کنارش یعنی اگر فرکانس رو کم نکنن دما از 100هم میگذره مشکلی بعدی اندازه کارته که اونوقت دیگه خیلی بزرگ و بی ریخت میشه برا همین همیشه تو تست ها sliیا کراس فایر دو هسته ای ها رو شکست میدن  کلا من فکر میکنم باتوجه به تجربه ای که دارم تو گرافیک های انویدیاچون من هیچوقت ati یا الان amd نداشتم از اولین کامپیوترم اگرافیکش انویدیا مدل tnt 4mb بود من میگم sli بیشتر میدرخشه تا دو هسته ای تازه یه ابهتی هم میده به سیستم خفن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...