رفتن به مطلب

ویندوز xp یا 7 یا 8 کدام بهتر؟

behnam74
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من این تاپیک را درست کردم تا همه بیایند و بگویند که از چه ویندوزی استفاده میکنند؟ و به این سوالات جواب دهید.

1.تا به حال از چه ویندوز هایی استفده کرده اید؟

2.مدت زمان استفاده از آن ویندوز چقدر بوده است؟

3.کدام ویندوز را بیشتر دوست داشتید؟

4.دلیل استفاده از آن ویندوز چه بوده است؟

5.از کدام ویندوز خوشتان نمی اید و دلیل آن؟

6.بهترین ویندوز به نظر شما چیست و دلیل آن؟

7.و در آخر مشکلات و فواید ویندوز 8 چیست؟

دوستان به هرکس که بهترین دلایل را بیاورد مثبت داده میشود. :D

لینک به دیدگاه

1-از ویندوز 98 گرفته تا حالا که 8.1 رو سیستمم هست استفاده کردم

2-بیشتر از xp یادمه که حدود 6 سال روسیستم بود و بعد از ان ویستا که فقط 1 ماه روسیستمم نصب بود و بعد هم 7 که 1.5 رو سیستمم نصب بود و بعد که 8 از نسخه های بتا اخریش تا پریشب که دیگه 8.1 نصب کردم 

3- همه ی ویندوز ها رو دوست داشتم به جز ویستا  و لی هر چی جدیدتر میاد دیگه دلم نمی خواد که قدیمی تر رو نصب کنم مثلا اگر الان سیستم ویروسی بگیره که فقط با نصب ویندوز xp حل بشه  اینکارو نمی کنم  :D

4-از ویندوز 8 فقط برا بازی استفاده می کنم و می کردم و از 7 برا دانلود چون سرعتش نسبتا بیشتر بود

5-با ویستا اصلا حال نکردم چون موقعی که ویستا اومد هر نرم افزاری و هر بازی که می خواستم نصب کنم زرتی یه ارور احمقانه میداد و راه حل اون ارور هم که پیدا می کردم درست نمی شد و بدتر از همه سنگینی فوق العاده اش بود طوری که سال 2007 که اومد اگر رمت 2 یا 4 بود قفل نمی کرد.

6-بهترین ویندوز همون7 هست به نظر من البته باید چند روز دیگه صبر کنم تا نسخه اصلی 8.1 بیاد ببینم کدومشون بهتر هست 

7-ویندوز 8 که مشکلات و دنگ و فنگ خیلی داره از جمله کوچکترین مشکلاتش همین net.3.5 هست و بعد سرعت دانلود و بازکردن پوشهها که از 7 خیلی کندتر هست  و........ولی فواید خلی بیشتری هم داره از جمله همین سرعت بالای بوت شدنش و استفاده از تمام قدرت کارت گرافیک در بازی و.........

لینک به دیدگاه

1.تا به حال از چه ویندوز هایی استفده کرده اید؟

- 95 - 98 - VISTA - XP - ME
Win 7 - Win 8

2.مدت زمان استفاده از آن ویندوز چقدر بوده است؟

- نمیشه محاسبه کرد. در حال حاضر از 3 ویندوز 7 . 8 . XP استفاده میکنم.

3.کدام ویندوز را بیشتر دوست داشتید؟

- Windows Millennium

4.دلیل استفاده از آن ویندوز چه بوده است؟

- از ویندوز 98 بهتر بود. سرعت دیفراگش بهتر بود. چهره ی مناسبتری داشت. دوست داشتنی و کلاسیک بود. یه حس خوبی به همراه داشت.

5.از کدام ویندوز خوشتان نمی اید و دلیل آن؟

- ویندوز 8 - عدم وجود استارت منو - موازی کاری در 2 تا کنترل پنل

6.بهترین ویندوز به نظر شما چیست و دلیل آن؟

- ویندوز 7 - پایداری - ثبات - قدرت

7.و در آخر مشکلات و فواید ویندوز 8 چیست؟

- مشکلات: عدم پایداری - عدم ثبات - عدم فهم - عدم شعور - عدم امکان برای تغییرات بنیادین - عدم امکان نصب نرم افزاریی که ممکنه دوسشون داشته باشی - اوورکلاک نفهم - سنگین - اتلاف کننده ی عمر و زمان فقط برای دسترسی به دکمه ی  Shut down - وقتی خراب میشه دیگه کاریش نمیشه کرد - دنبال یک تنظیم نمیدونی تو کدوم کنترل پنل بری - اکسپلورر داغون اونم نه یکی، 2 تا اکسپلوررهم گذاشته یکی از یکی افتضاح تر - عدم امکان آپدیت فلش پلییر اکسپلورر به موقع - عدم دسترسی مناسب به برنامه ها - عدم وجود Start Menu - عدم وجود ک.ر.ک خیال آدم راحت کن - 

- فواید: دخترها دوسش دارن

لینک به دیدگاه

فقط ويندوز ٧ اونم سرويس پك ١ mrt البته اول اورجيمالشا :D

٨. هم خوبه نصبيدم ولي ٧ بهتر بودش

لینک به دیدگاه

1.xp,7,8

2.بیشتر از xp بعد 7 و 8

3.همه ویندوز ها رو دوست داشتم

4.ویندوز xp بخاطر کم مصرف بودن از سخت افزار و 7 بخاطر پایداریش و 8 بخاطر بازی و محیطش

5.ویندوز 8 چون مشکل زیاد داره و پایدار نیست ولی فواید خوبی هم داره

6.ویندوز 8.1 چون dx11.2 داره که خیلی بهتره و منوی استارت هم داره و بوت سریعش و زیبایش و امکاناتش

7.مشکلات= عدم پایداری و عدم منوی استارت و عدم کرک مناسب و عدم net3.5

فواید= بوت سریع و زیبایی و بهره برداری بهتر از سخت افزار و اجرای بهتر بازی ها

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...