رفتن به مطلب

کمک برای خرید سیستم برای کار گرافیکی

Recommended Posts

سلام 

بنده میخوام یه مغازه طراحی راه بندازم 

خیلی جستو جو کردم و با راهنمایی دوستان این سیستمو انتخاب کردم

CPU: Core i5 4570
Main: ASUS B85 -PLUS
VGA: Sappahire 7777 GHZ ED 
Ram: Corsair DDR3 1600 2*4
HDD : Seagate Barracuda 1.TB 64MB Buffer 7200.12
Power:Green GP600A-E
case:   cooler master elite 431 plus

بعد با خودم گفتم با این پول  اگه بجای سیستم نو یه دسته دو بگیرم سیستم قوی تری میتونم بگیرم

خلاصه میخوام نظرتون رو بدونم اگه دسته دو بگیریم بهتره یا که بیخیالش بشم و نو بگیرم؟

حالا اگه دسته دو چیز خوبی دارین پیشنهاد بدین 

اگرم نو که کسی میتونه این قطعاتو با قیمت مناسب واسم جور بکنه؟

در نهاینت  واسه سیستم با مانیتور 3 تومن در نظر گرفتم راستی مانیتور چی پیشنهاد میدین؟

تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

عرضم به حضور شما که گرافیکی که برای کار طراحی انتخاب کردین مناسب نیست. این سری بیشتر برای بازی پیشنهاد میشه و در حد متوسط هست

برای کار شما از سری گرافیک های quadro یا ATI Fire Pro باید انتخاب بشه

گرافیک استوک از این سری رو از سایت ESAM.ir می تونین تهیه کنین یا تو همین لیون با مسئولین فروش چت کنین و راهنمایی بگیرین.

سایر موارد به نظر مطلوب میرسه

لینک به دیدگاه

منظور شما از کار طراحی چیه ؟ کار با فتوشاپ و نرم افزارهای مشابه اون و یا کارهای 3D ؟

اگر مورد اول باشه ، سیستم شما خوبه ، فقط بهتره که یک SSD هم داشته باشید . کارت گرافیک هم اگر جیفورس باشه بهتره . ولی اگر مورد دومه ، سیستم ضعیفی میشه برای اون کار و کند عمل میکنه .

دست دوم اگر بگیرید مسلما قطعات قویتری رو با این بودجه میتونید تهیه کنید . تو همین فروم بگردید قطعات برای فروش موجود هست . فقط باید هر کدوم رو از جایی بگیرید . سعی کنید قطعات مطمئن رو از اشخاص مطمئن بگیرید .

این قطعات رو به صورت نو میتونید به لیون کامپیوتر سفارش بدید .

مانیتور رو به نظر من یا CRT بگیر و یا LED با پنل IPS . چون رنگها رو واقعی تر نشون میدن . LCD و LED های معمولی رنگها رو درست نشون نمیدن و خروجی چاپ شده با رنگ تصویر مانیتور فرق داره .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

با سلام

عرضم به حضور شما که گرافیکی که برای کار طراحی انتخاب کردین مناسب نیست. این سری بیشتر برای بازی پیشنهاد میشه و در حد متوسط هست

برای کار شما از سری گرافیک های quadro یا ATI Fire Pro باید انتخاب بشه

گرافیک استوک از این سری رو از سایت ESAM.ir می تونین تهیه کنین یا تو همین لیون با مسئولین فروش چت کنین و راهنمایی بگیرین.

سایر موارد به نظر مطلوب میرسه

با بودجه ای که ایشون دارن، استفاده از کارتهای کوادرو و فایرپرو محاله. ضمن اینکه گرافیکهای حرفه ای گیمینگ انویدیا، توی رندرینگ سه بعدی هم موفق عمل کردن و نیاز به خرید کارتهای مخصوص رو برای کاربرانی که به صورت غیرحرفه ای سه بعدی کار میکنن، بی نیاز کرده. فکر نمیکنم ایشون با بودجه ای که دارن، به دنبال کارهای حرفه ای باشن.

لینک به دیدگاه

با بودجه ای که ایشون دارن، استفاده از کارتهای کوادرو و فایرپرو محاله. ضمن اینکه گرافیکهای حرفه ای گیمینگ انویدیا، توی رندرینگ سه بعدی هم موفق عمل کردن و نیاز به خرید کارتهای مخصوص رو برای کاربرانی که به صورت غیرحرفه ای سه بعدی کار میکنن، بی نیاز کرده. فکر نمیکنم ایشون با بودجه ای که دارن، به دنبال کارهای حرفه ای باشن.

دقیقا!

من اصلا قصد ندارم کارهای خیلی حرفه ای و 3d رو با سیستممم انجام بدم فقط میخوام سیستمم از سرعت بالایی در انجام کارهای روتین داشته باشه!

چی شد بالاخره همین گرافیک خوبه!؟

یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟

لینک به دیدگاه

عزیز مدل  7777 نداریم 7770 نبوده احتمالا کارت مورد نظر؟اگه بخواین دست دو بخرین با بودجه کارت 7770 نو میتونین یه 560ti دست دو با یه کم بودجه بالاتر تهیه کنین.

کلا نظر من سیستم دست دو ولی کم کارکرد گارانتی دار از نسل ایوی بریج هست چون هاسول دست دو گمون نکنم گیرتون بیاد.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

این پیشنهاد یک سیستم از پلتفرم AMD برای شما:

معمولاً برای کاربری های گرافیکی با بودجه ی محدود مثل شرایطی شما، از پلتفرم AMD پیشنهاد میشه.

خرید سیستم دست دوم رو هم پیشنهاد نمی کنم. شما که کارتون سنگین نیست خیلی! بنابراین نیازی نیست که ریسک خرید سیستم دست دوم رو انجام بدید. سیستم نو بخرید.

8445066962.png

ویرایش شده توسط Hessam 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مکان ایجاد تایپیک درست نیست 

درود 

لینک به دیدگاه

دوستان درست فرمودن برای کارای گرافیکی مثل فتوشاپ همین سیستم تقریبا خوبه و اون سیستم AMD که دوست دیگه پیشنهاد دادن.یه گرافیک GTX560 هم اگه استوک گیر آوردین عالی میشه

ولی برای کارای 3D، بازم پیشنهادم سری کوادرو و فایر پرو هست. تو ایسام قطعات استوک خوبی می تونین پیدا کنین. یه مدل کوادرو خودم دیدم حدود 500 تومن.

ولی بازم اگه کار فتوشاپ دارین همونی که دوستان فرمودن

لینک به دیدگاه

فتوشاپ اصلاً گرافیک سیستم رو درگیر نمی کنه...! به نحوی که با گرافیک مجتمع پردازنده ی G2020 تست کردم، بهترین خروجی رو با سرعت مناسب و کاملاً راضی کننده روی عکس های با کیفیت با سایز بزرگ داره...! نیازی هم به اون کارت هایی مثل GTX 560 که یه زمانی در گیم خدایی می کرد، نیست!

خیلی سخت گیر نباشین...

کارت 7770 هم نه تنها ضعیف نیست! بلکه برای فتوشاپ کارت بسیار قدرتمندی به حساب میاد!

ویرایش شده توسط Hessam 2
لینک به دیدگاه

دوستان درست فرمودن برای کارای گرافیکی مثل فتوشاپ همین سیستم تقریبا خوبه و اون سیستم AMD که دوست دیگه پیشنهاد دادن.یه گرافیک GTX560 هم اگه استوک گیر آوردین عالی میشه

ولی برای کارای 3D، بازم پیشنهادم سری کوادرو و فایر پرو هست. تو ایسام قطعات استوک خوبی می تونین پیدا کنین. یه مدل کوادرو خودم دیدم حدود 500 تومن.

ولی بازم اگه کار فتوشاپ دارین همونی که دوستان فرمودن

سری کوادرو و فایرپرو فقط برای کارهای رندرینگ سه بعدی حرفه ای پیشنهاد میشه. کارتهای گیمینگ حرفه ای انویدیا که به Monster GPU معروف شدن، خیلی از توابع گرافیکی مورد نیاز رندرینگ سه بعدی رو در اختیار کاربران غیرحرفه ای این حوزه قرار میدن و نیازی نیست که ایشون خدا تومن پول پای یک کارت گرافیک مخصوص هزینه کنن.

فتوشاپ هم که کارت حرفه ای نیاز نداره.

لینک به دیدگاه

دوستان این سه تا سیستمم رو پیدا کردم.

http://forum.persiantools.com/t451392.html

http://forum.persiantools.com/t440733.html

http://forum.persiantools.com/t449864.html

هیچکدوم بدرد من میخوره؟!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه لینک که فقط هاردش مونده 

لینکه بعدی پردازنده 9300 که ماله 4 5 سال پیشه و کاراییه پایین 

سیس بعدی فقط سیپیوش بد نیست 

نه مادربورد ش بدرد میخوره نه گرافیکش 

درود 

لینک به دیدگاه

دوست عزيز تا جايي كه ميدونم گرافيك 580 براي كارهاي workstation بالاترين كارايي رو داره و ميتوني با قيمت زير 900 كاركردش رو پيدا كني

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...