رفتن به مطلب

فروش ویژه پاورهای دست دوم گرین // اسفند ۹۸ //(HP-OC-EU-GAMING-EU PLUS-OC PLUS EVO-UK-ES) // کانال تلگرام GreenPowerUp

m.mohebbi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام جناب محبی ، پاور EU600  و 685Bموجود هست ؟ لطفا قیمت و آدرس جهت تحویل حضوری در صورت امکان . ممنونم

09333649998

ویرایش شده توسط behlimooo
لینک به دیدگاه

سلام جناب محبی ، پاور EU600 و 685Bموجود هست ؟ لطفا قیمت و آدرس جهت تحویل حضوری در صورت امکان . ممنونم

09333649998

سلام گرامی.

بله موجوده.

براتون پیام فرستادم.

لینک به دیدگاه

سلام داداش, من بودجه ام تا ۲۱۰ تومن هست, قوی ترین پاوری که داری دیگه باهامون راه بیای و برام پخ کن

لینک به دیدگاه

سلام داداش, من بودجه ام تا ۲۱۰ تومن هست, قوی ترین پاوری که داری دیگه باهامون راه بیای و برام پخ کن

سلام.

پیام فرستاده شد.

لینک به دیدگاه

سلام .من پریروز یک پاور گرین مدل 850p-oc از آقای محبی خریداری کردم که واقعا عالیه و در حد نو بود . همین جا از آقای محبی تشکر میکنم که هم کالای با کیفیت داره و هم برخوردش واقعا خوب و متینه .

لینک به دیدگاه

سلام .من پریروز یک پاور گرین مدل 850p-oc از آقای محبی خریداری کردم که واقعا عالیه و در حد نو بود . همین جا از آقای محبی تشکر میکنم که هم کالای با کیفیت داره و هم برخوردش واقعا خوب و متینه .

سلام.

مبارکتون باشه گرامی. @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

اقای محبی میتونم بپرسم ایا این پاورها تعمیرین یا اینکه روی سیستمهایی بوده که بدلیل ارتقا باز شده؟

لینک به دیدگاه

اقای محبی میتونم بپرسم ایا این پاورها تعمیرین یا اینکه روی سیستمهایی بوده که بدلیل ارتقا باز شده؟

سلام گرامی.

اکثرا تعمیر نشده.

ولی موقع فروش اگه تعمیر شده باشه به دوستان خریدار اعلام میشه.

سوال دیگه بود بفرمایید.

لینک به دیدگاه

سلام آقا محبی، یه R9 280X دارم با یه پاور Cooler Master 600W Silent Pro، میخواستم ببنم همین پاور اوکی هست یا یه پاور تهیه کنم، شما از چیزایی که دارید چی پیشنهاد میدی؟ شاید خواستم گرافیک رو اور کنم بعداً یا مثلاً یه پردازنده با قابلیت اور خریداری کنم.

لینک به دیدگاه

سلام جنا ب مهندس بنده یه 1235gp مارک گرین گرفتم سیم ماژولار همراهش نیست برای نصب 6عدد فن نیاز به سیم ماژولار دارم لطفا قیمت رو برام پ.خ کنید.ممنونم.چندتا نیاز دارم؟

لینک به دیدگاه

سلام آقا محبی، یه R9 280X دارم با یه پاور Cooler Master 600W Silent Pro، میخواستم ببنم همین پاور اوکی هست یا یه پاور تهیه کنم، شما از چیزایی که دارید چی پیشنهاد میدی؟ شاید خواستم گرافیک رو اور کنم بعداً یا مثلاً یه پردازنده با قابلیت اور خریداری کنم.

سلام گرامی.

با سی پی یو i3 یا i5 پاور 600 وات کافیه.

البته در شرایط عادی و بدون اوور.

برای سی پی یو amd چون مصرف بالایی دارن پاور 650 تا 700 مناسبه.

از موارد موجود هم با توجه به بودجتون 785 یا 750oc پیشنهاد میشه.

لینک به دیدگاه

4 عدد پاور گرین از ایشون خریداری شد، به سرعت دریافت شد، تشکر از ایشون.

لینک به دیدگاه

4 عدد پاور گرین از ایشون خریداری شد، به سرعت دریافت شد، تشکر از ایشون.

مبارکتون باشه ابراهیم جان.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...