رفتن به مطلب

مشکل اسپیکر لپتاپ !!!

alithz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بردوستان گلم .دوستان امروز من یک لپتاپ asus n56 DP خریدم .اومدم خونه و ویندوز 8 رو نصب کردم ولی اسپیکر هاش کار نمیکنه .درایور های صداش رو هم از سایت asus گرفتم بازم نشد ولی اسپیکر اکسترنال که وصل میکنم صدا داره !!!مشکل چیه ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید  :wub: 

لینک به دیدگاه

احتمالا از تنظیمات صداشه . از روی اسپیکر داخلی رفته روی اکسترنال . تو تنظیمات صدا بگردی پیدا میکنی . بذار روی اینترنال .

لینک به دیدگاه

احتمالا از تنظیمات صداشه . از روی اسپیکر داخلی رفته روی اکسترنال . تو تنظیمات صدا بگردی پیدا میکنی . بذار روی اینترنال .

چجوری میشه اورد روی اینترنال ؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم تنظیمات ویندوز8 چطوره . ولی اگر مثل 7 باشه میتونی روی علامت صدا کنار ساعت ویندوز کلیک راست کنی و گزینه Sounds  رو بزنی . بعد تو تب Playback اسپیکر رو انتخاب کنی .

لینک به دیدگاه

بازم درست نشد  :( ممکنه خراب باشه ؟ درایور یا برنامه ای لازم نیست ؟ :D

لینک به دیدگاه

خراب فکر نمیکنم . چون وقتی صدا روی اسپیکر خارجی میاد یعنی کارت صدا سالمه . مگر اینکه اسپیکر داخلی قطع باشه که اون رو هم بعید میدونم . از توی تنظیماتش باید باشه . از راه دور نمیشه کمک خوبی کرد.  چون خودم هم ویندوز 8 ندارم سخت تره . اگر کسی که ویندوز 8 داشته باشه یه نگاهی به بخش صدا بندازه بهتر میتونه کمک کنه .

لینک به دیدگاه

از ظهر تا حالا هر کاری میکنم درست نمیشه اساتید خواهش میکنم کمک کنید !!!!!!!!  :(   :(   :( 

لینک به دیدگاه

هندزفری بزن ببین صدا میده؟؟

اگه میتونی درایور رو یک بار کامل پاک کن یک بار ریست دوباره نصب کن ببین اِفاقه میکنه یا نه؟

میتونی ویندوزت رو عوض کنی؟؟

لینک به دیدگاه

اره هندزفری و اسپیکر که وصل میکنم صدا داره ولی اسپیکر های خود لپتاپ نه!!! درایور رو هم چند بار پاک کردم و ورژن جدید نصب کردم ولی نشد !!! ولی ویندوز رو عوض نکردم تا حالا

لینک به دیدگاه

ببخشید یادم رفت دوباره جواب بدم

خوب دیتکت نمیشه درایور با اسپیکرات-یا اسپیکر ها مشکل داره...

روی علامت بلندگو روی نوار وظیفه کلیک کن(کلیک راست)

playback dvises کلیک کن ببین اسپیک هاتو میشناسه؟

گارانتی داره لپ تاپ؟

لینک به دیدگاه

سلام اره درایور دیتکت نمیشه با اسپیکر ویندور 7 هم نصب کردم نشد کلا اسپیکر مشکل داره باید فردا ببرم گارانتی ببینم چشه داخل play back هم اسپبکر هارو میشناسه ولی باز صدا نداره 

ویرایش شده توسط alithz
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...