رفتن به مطلب

مشکل جدی در روشن شدن سیستم

mnkaro
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان... یه مشکلی واسم پیش اومده که توضیح میدم... کیس و مانیتور و اسپیکرم به یه سه راهی وصله... سیستم روشن بود پام خورد به سیم اسپیکر و سیمش از سه راهی جدا شد.. اومدم دوباره به سه راهی وصل کنم تا وصلش کردم سیستم خاموش شد و وقتی روشن شد تصویر نبود و فن سی پی یو و پاور کار میکرد ... حالا وقتی سیستم رو از برق میکشم و دوباره میزنم فن سی پی یو مدام کار میکنه... تصویر ندارم. و فن پاور هم آروم کار میکنه... و با کلید پاور جلو کیس عملا هیچ کاری نمیشه کرد یعنی اصلا کار نمیکنه... و هر دو فن که گفتم بدون وقفه کار میکنن.... مشکل چی میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه

عزیز میتونید باطری cmos رو از روی مادربرد دربیارید و بعد از 5 دقیقه بذارید سرجاش!

به نظر من احتمالا باید ویندوز دوباره نصب کنید

لینک به دیدگاه

عزیز میتونید باطری cmos رو از روی مادربرد دربیارید و بعد از 5 دقیقه بذارید سرجاش!

به نظر من احتمالا باید ویندوز دوباره نصب کنید

این روش خوبیه.فقط وقتی باطری رو برداشتین کابل برق پاور رو قطع کنید و چندین بار دکمه پاور کیس رو بزنید تا کلا برق خازنا خالی بشه.

اگه این کار رو انجام دادین و جواب نداد احتمالا پاور ایراد برداشته.این موارد رو انجام بدین و نتیجه رو اعلام بفرمایید تا بهتر راهنماییتون کنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...