رفتن به مطلب

مشکل با سیو pes 2014

STRIX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

وقتی من یه تیم انتخاب می کنم و لیگ رو شروع می کنم و یک بازی رو انجام میدم بازی رو که می بندم بعد دوباره شروع می کنم تیم انتخابیمو نشون میده و آخرین بازی رو هم که انجام دادم رو با نتیجه سمت چپ صفحه هست با بازیکن های که گل زدن ولی هر کاری می کنم نمی تونم لیگ رو ادامه بدم تو قسمت لود هم چیزی سیو نشده مجبورم نیو بزنم و از اول بازی کنم.
نمی دونم شاید من بلد نیستم چون بار اولی هست (بعد از 15 سال گیمر بودن) دارم pes می زنم (اونم بخاطر استقلال هست که بصورت اصلی تو بازی هست)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

مشکل از شما نیست چون دقیقا منم همین مشکل رو دارم

به احتمال خیلی زیاد عیب از خود بازیه تا پچ جدیدش وارد میشه

تو این بازی من هر کاری کردم نتونستم دسته بازی دوم رو بهش بشناسونم و بازی تک نفره اجرا میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یعنی شما تو ستینگ کنترلر 1 رو یک دسته و کنترلر دوم رو دسته دیگه ای انتخاب کردید کار نکرد؟؟؟

من کنترلر دوم رو دسته انتخاب کردم و با دوستم دونفره بازی کردیم من کیبرد اون دسته رو برداشته بود و مشکلی نداشتیم...!

...........

مستر لیگ هم الان یک تیم انتخاب کردم سیو کردم اومدم بیرون از بازی دوباره رفتم تو مشکلی نداشت... تیم انتخابی بود... شما سیو کرده بودید بازی رو و دیتا سیو داشتید یا با اوتو سیو کار کردید و کار نکرده بود؟؟؟

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

دوستان مشکل از خودم بود چون عادت کرده بودم به سیو اتومات بازی های دیگه نمیدونستم باید قبل از شروع شدن بازی رو سیو کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...