رفتن به مطلب

مزایده ی فروش دو عدد تبلت Asus Nexus 7 2 (2013) 32gig آکبند (پلمپ)

Recommended Posts

سلام به همه ی دوستان لیون کامپیوتر

هر دو تبلت فروخته شد،ختم تاپیک
یک عدد تبلت Asus Nexus 7 2013 با مشخصات زیر به بالاترین پیشنهاد به فروش میرسه:

پردازنده:Qualcomm Snapdragon S4 Pro Chipset , Quad Core Krait CPU 1.5GHz
رم:2 گیگ DDR3
گرافیک:Adreno 320
دیسک درایو:حافظه داخلی 32 گیگابایت
صفحه نمایش:صفحه نمایش مالتی تاچ با قابلیت دریافت 10 لمس همزمان و ضد خش از نوع Corning Gorilla Glass - نوع LCD - اندازه 7.0 اینچ - FullHD 1920 × 1200
امکانات:قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - بلوتوث نسخه‌ی 4.0 همراه با LE و A2DP - حسگر شتاب سنج - NFC- microUSB - HDMI - GPS
دوربین:دوربین پشتی با کیفیت 5 مگاپیکسل با رزولوشن 2592x1944 پیکسل - فوکوس لمسی (Touch focus) و کیفیت فیلم برداری 1080p FullHD
وب کم (دوربین جلویی): با کیفیت 1.2 مگاپیکسل
سایر مشخصات:Google Android v4.3 JellyBean - کارکرد باتری تا 9 ساعت کار ممتد

لینک محصول در سایت ایسوس:
http://www.asus.com/Tablets_Mobile/Nexus_7_2013/
لینک محصول در سایت دیجی کالا:
http://digikala.com/Product/DKP-20803/Asus-Google-Nexus-7-2-32GB/%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%86%DA%A9%D8%B3%D9%88%D8%B3-7-2-32-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

post-13229-0-12120300-1380989526_thumb.jpgpost-13229-0-49983500-1380989505_thumb.jpg

در ضمن این تبلت از آمریکا خریداری شده و کاملا آکبنده (پلمپ)

قیمت پایه:1.250.000 تومن

ویرایش شده توسط mfk
لینک به دیدگاه

اگه GPRS داشت و سیم کارت می خورد خریدارش بودم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا عکس با شرایط گفته شده قرار بدید :

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد .

شما 24 ساعت برای ارسال تصویر فرصت دارید . بعد از این مهلت تاپیک حذف میشه .

لینک به دیدگاه

با توجه به قیمت جهانی ، من همون قیمت پایه رو پیشنهاد میدم

اگر مایل بودین اطلاع بدین

لینک به دیدگاه

با توجه به قیمت جهانی ، من همون قیمت پایه رو پیشنهاد میدم

اگر مایل بودین اطلاع بدین

دوست عزیز فعلا مال شماست

فقط جفتشو می خواید یا یکیشو؟

لینک به دیدگاه

سلام

سیم کارت میخورن؟

اگه اره من یکی شو میخوام 

سیمکارت نمی خوره وگرنه الان یه دونه بیشتر نبود، چون یکیشو همون اول من خریده بودم

لینک به دیدگاه

سلام

سیم کارت میخورن؟

اگه اره من یکی شو میخوام 

نه سیمکارت نمیخوره

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان لیون کامپیوتر

دو عدد تبلت Asus Nexus 7 2013 با مشخصات زیر به بالاترین پیشنهاد به فروش میرسه:

پردازنده:Qualcomm Snapdragon S4 Pro Chipset , Quad Core Krait CPU 1.5GHz

رم:2 گیگ DDR3

گرافیک:Adreno 320

دیسک درایو:حافظه داخلی 32 گیگابایت

صفحه نمایش:صفحه نمایش مالتی تاچ با قابلیت دریافت 10 لمس همزمان و ضد خش از نوع Corning Gorilla Glass - نوع LCD - اندازه 7.0 اینچ - FullHD 1920 × 1200

امکانات:قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - بلوتوث نسخه‌ی 4.0 همراه با LE و A2DP - حسگر شتاب سنج - NFC- microUSB - HDMI - GPS

دوربین:دوربین پشتی با کیفیت 5 مگاپیکسل با رزولوشن 2592x1944 پیکسل - فوکوس لمسی (Touch focus) و کیفیت فیلم برداری 1080p FullHD

وب کم (دوربین جلویی): با کیفیت 1.2 مگاپیکسل

سایر مشخصات:Google Android v4.3 JellyBean - کارکرد باتری تا 9 ساعت کار ممتد

لینک محصول در سایت ایسوس:

http://www.asus.com/Tablets_Mobile/Nexus_7_2013/

لینک محصول در سایت دیجی کالا:

http://digikala.com/Product/DKP-20803/Asus-Google-Nexus-7-2-32GB/%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%86%DA%A9%D8%B3%D9%88%D8%B3-7-2-32-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

attachicon.gifDSC_0006.jpgattachicon.gifDSC_0007.jpg

در ضمن این تبلت از آمریکا خریداری شده و کاملا آکبنده (پلمپ)

قیمت پایه:1.250.000 تومن

با سلام

من وظیفه خودم دونستم تا اینجا از آقای فتحعلی زاده که در کمال صداقت و حسن خلق یکی از این دو تبلت رو به من فروختند تشکر کنم .البته اینم بگم که من مشهد هستم و کاملا به صورت غیر حضوری این تبلت رو از ایشون خریدم و رفتار ایشون و وقتی که برای این موضوع گذاشتند من رو بر این داشت که چند کلمه ای برای اطلاع اون دسته از دوستانی که مثل خود من که تا قبل از خرید این تبلت دچار شک شدید بودند رو عرض کنم :

1 - اگر در خرید اون یکی تبلت باقیمانده شک دارید و منتظر این هستید که به طور رسمی وارد بشه بهتون اطمینان خاطر میدم که این تبلت پلمپ هست و کاملا سالم . در مبحث گارانتی هم فکر نمی کنم جنسی که برند ایسوس واسه گوگل ساخته باشه نیازی به گارانتی بیمه های ایرانی داشته باشه ( البته میدونین که بیمه های داخل کشور به عناوین مختلف از تعهداتشون سر باز میزنند )

2 - من مدت زیادی ( سه هفته ) رو تو وبسایتها دنبال این تبلت گشتم . یکی از این وبسایتهای مدعی که شاید درست نباشه اسمش رو بیارم دو روزی بنده رو سر کار گذاشت و نتونست این تبلت رو فراهم کنه علیرغم این که توی سایتش این تبلت همچنان موجوده !!!!

3 - قیمتی که ایشون دارند میدن رو من کمتر از 1320 نتونستم پیدا کنم و فکر میکنم 1250 قیمت خوبی بود که من تونستم تهیه کنم

نکته آخر اینکه اگر کسی مصمم برای خرید این تبلت هست به نظر من داره فرصت خوبی رو از دست میده .

موفق باشید  فریدون

لینک به دیدگاه

با سلام

من وظیفه خودم دونستم تا اینجا از آقای فتحعلی زاده که در کمال صداقت و حسن خلق یکی از این دو تبلت رو به من فروختند تشکر کنم .البته اینم بگم که من مشهد هستم و کاملا به صورت غیر حضوری این تبلت رو از ایشون خریدم و رفتار ایشون و وقتی که برای این موضوع گذاشتند من رو بر این داشت که چند کلمه ای برای اطلاع اون دسته از دوستانی که مثل خود من که تا قبل از خرید این تبلت دچار شک شدید بودند رو عرض کنم :

1 - اگر در خرید اون یکی تبلت باقیمانده شک دارید و منتظر این هستید که به طور رسمی وارد بشه بهتون اطمینان خاطر میدم که این تبلت پلمپ هست و کاملا سالم . در مبحث گارانتی هم فکر نمی کنم جنسی که برند ایسوس واسه گوگل ساخته باشه نیازی به گارانتی بیمه های ایرانی داشته باشه ( البته میدونین که بیمه های داخل کشور به عناوین مختلف از تعهداتشون سر باز میزنند )

2 - من مدت زیادی ( سه هفته ) رو تو وبسایتها دنبال این تبلت گشتم . یکی از این وبسایتهای مدعی که شاید درست نباشه اسمش رو بیارم دو روزی بنده رو سر کار گذاشت و نتونست این تبلت رو فراهم کنه علیرغم این که توی سایتش این تبلت همچنان موجوده !!!!

3 - قیمتی که ایشون دارند میدن رو من کمتر از 1320 نتونستم پیدا کنم و فکر میکنم 1250 قیمت خوبی بود که من تونستم تهیه کنم

نکته آخر اینکه اگر کسی مصمم برای خرید این تبلت هست به نظر من داره فرصت خوبی رو از دست میده .

موفق باشید  فریدون

لطف داری فریدون جان...

مبارکت باشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...