رفتن به مطلب

فروش MSI 7970 Lightning BOOST Edition(BE) 3GB GDDR5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دادش داخل کیس X3 green جا میشه ؟

با سلام

X3 رو نمیدونم ولی خودم X5 Green رو دارم و هیچ مشکلی ندارم

لینک به دیدگاه

فایل مقایسه کارت (MSI 7970 Lightning BOOST Edition(BE  با سایر کارتها در سایت معتبر http://us.hardware.info و مشخصات core clock کارت خودم در پیوست هست همونطور که میبینید از تعدادی از کارتهای سری GTX780 هم قویتر  هست.فایل us.hardware.info.pdf که در پیوست براتون قرار دادم بیانگر همین موضوع هست

لازم به ذکر است این کارت نسخه Over clock شده MSI 7970 Lightning می باشد و بدون نیاز به هیچ تغیراتی Core Clock ان ۱۱۵۰ و Memory Clock ان ۶۰۰۰(۱۵۰۰Mhz) می باشد و قویترین کارت گرافیک سری ۷۹۷۰ در بین تمامی برند ها است که لینک زیر اثبات این ادعا است (برای دیدن تصاویر مقایسه لطفا با شبکه شخصی انتقال داده باز کنید) اگر شبکه شخصی انتقال داده ندارید فیل PDF اون رو تو پیوست قرار دادم

uk.hardware.info/reviews/3926/3/msi-r7970-lightning-boost-edition-review-fastest-hd-7970-yet-benchmarks

us.hardware.info.pdf

MSI R7970 Lightning Boost Edition review_ fastest HD 7970 yet.pdf

post-14093-0-93743700-1386875101_thumb.gif

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عزیز به بنده ربط نداره، این فروش شما هستش، با اینکه کارت بسیار خوبی هستش و امیدوارم به بهترین قیمت بفروشید ولی این حرفتون اصلا درست نیست که بگید از بعضی از 780 ها هم قویتر هستش...

دوست من این کارت از 770 هم ضعیفتره و در کل با قیمت گذاری که برای r9 280x شده و حدود 1100 است این کارت ارزش خرید با این قیمت رو نداره

لینک به دیدگاه

عزیز به بنده ربط نداره، این فروش شما هستش، با اینکه کارت بسیار خوبی هستش و امیدوارم به بهترین قیمت بفروشید ولی این حرفتون اصلا درست نیست که بگید از بعضی از 780 ها هم قویتر هستش...

با سلام و درود فراوان

من برای این ادعا دلیل داشتم و اون نتیجه مقایسه سایت us.hardware.info بود که از معتبرترین سایتها در زمینه مقایسه کارت ها است که پیوستش و هم براتون به اسم us.hardware.info.pdf قرار داده بودم اگر مقایسه رو ببینید ممنون میشم 

این رو بدونید که هیچ گرونی بی علت نیست و از قدیم گفتن هر چی پول بدی آش می خوری

این قیمت دلاری چند کارت هست که می تونید مقایسه کنید :

ASUS GTX770-DC2OC :$369.99

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814121770

EVGA SuperClocked GTX780 :$509.99

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814130917

GIGABYTE GeForce GTX 780 :$509.99

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814125488

MSI R7970 LIGHTNING BE (کارت خودم):$499.99

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814127736&Tpk=7970%20lightning

HIS Radeon HD 7970 3GB 384-bit : $369.99

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814161399

•  
  •  
  •  

us.hardware.info.pdf

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عزیز ببخشید این تاپیک فروش شماست، ولی برتری در یک بازی تقریبا قدیمی دلیل برتر بودن یک گرافیک نمیشه...

و اون قیمتی که توی NewEgg شما گذاشتین مربوط به موقعی هستش که این کارت ارائه شده و الان Out Of Stock هستش(همه کارتهایی که قیمت گذاشتید به غیر از 780 ها Out Of Stock هستن،متاسفانه به دلیل نزدیکی به کریسمس هم فعلا Restock نمیشن و نمیتونم لینکی از قیمت این کارت واستون بزارم)...

چون اگر بخواید اونجوری حساب کنید کارتهای 780 در حدود 650 دولار قیمت داشتن و الان 500 دولار هستن و کارت شما در بهترین حالت در حدود 380-370 دولار قیمت داره...

شما باید کارتتون رو با 280X Lightning مقایسه کنید که قیمتی در حدود 360 دولار داره و  برای قیمت نگردید بالاترین قیمتی رو که تونستید قرار بدید رو بزارید واسه مقایسه...

توی همون سایتی که خودتون معرفی کردید قیمت 359 یورو رو واسش زده...

http://uk.hardware.info/reviews/3926/3/msi-r7970-lightning-boost-edition-review-fastest-hd-7970-yet-benchmarks

http://uk.hardware.info/productinfo/169562/msi-r7970-lightning-boost-edition#tab:prices

درضمن هر موقع خواستید این پستها ویرایش میشه و برای اینکه بهتر متوجه بشید بهتون پیشنهاد میدم که بیاید تو پیغام خصوصی...

با سلام

1- بازی Crysis2 با پچ DirectX11 و ultra high resolution قدیمی هست ؟!

2-کارت MSI R7970 LIGHTNING BE رو سایت NewEgg دو هفته قبل 640 دلار قیمت گذاشته بود که فروخته شد و چند روزی هست که مجدد اورده ولی با قیمت 500 دلار که شاید بدلیل نزدیکی به کریسمس هست

3-من برای قیمت دادن دنبال بالاترین قیمت نگشتم اگر یه Search ساده تو گوگل بزنید همین قیمت ها میاد لینک زیر قیمت کارت در امازون هست :

http://www.amazon.com/MSI-Computer-R7970-LIGHTNING-BE/dp/B00CRY47M4

499$

قیمت کارت در سایتی دیگر که 581 دلار هست :

http://www.ncix.com/products/?sku=84035

581$

4-قیمتی که تو سایتuk.hardware.info گذاشته به یورو هست که گفته 359 یورو که ظاهرا شما با دلار اشتباه گرفتید

دلار آمريکا     2935تومان

يورو     4047تومان  

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

علیک سلام عزیز...

بله عزیز تقریبا 2 سال از عمرش میگذره و 3 نسل کارت گرافیک بعداز اون اومده...

عزیز کارت گرافیک Out Of Stockهستش یعنی موجودی نداره...

این هم کارتهای 290 که همه Out Of Stock هستن ولی قیمتشون 100 دولار بیشتر از قیمت خود کارت زده شده:

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007709&IsNodeId=1&Description=290&name=Desktop%20Graphics%20Cards

بنده نوشتم که یورو هستش، و اگه این سایت رو قبول دارید میتونید روی همون قیمت کلیک کنید و نمودار قیمتش رو ببینید که تا 330 یورو هم پایین اومده و دلیل بالا رفتن بعضی قیمتها الان نزدیک به کریسمس بودن هستش و کم شدن اجناس...

در مورد قیمت یورو هم باید گفت که با قیمت دولار در بازار جهانی تفاوتی نداره و اینجا ایران هستش که قیمت یورو بالاتر هستش...

که میشه گفت قیمت همون 360 دولار رو واسه کارت شما زده همون سایتی که خودت از اعتبارش گفتید...

بابت آمازون هم اصالا نمیشه قیمتهای آمازون رو ملاک قرار داد...

http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B008FIAR2A/ref=dp_olp_0?ie=UTF8&condition=all&sr=1-4&qid=1386939082

واسه نمونه این کارت 550 دولاری که داره 1000 دولار فروخته میشه:

http://www.amazon.com/Sapphire-PCI-Express-Graphics-Edition-21226-00-50G/dp/B00FZN2LO0/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1386938319&sr=8-6&keywords=290

درضمن اون لینکی که گذاشتید دولار کانادا هستش و قیمت فروش اون کالا در کانادا هستش...

در کل بحث بنده این هستش که این کارت الان قیمتی بالاتر از 380 دولار نداره در بازار و مطمئن باشید با این قیمتی که شما واسش گذاشتید بعید هستش به فروش بره...

بازی 2 Crysis با دو پچی که گفتم(ِDirectX11+ultra high resolution) حدود یک سال هست که اومده

در ضمن من به سایت uk.hardware.info سر زدن که دیدم قیمت کارتم و در حال حاضر 360 زده اما نه یورو بلکه به پوند که ظاهرا خوب دقت نکردید به واحد کنارش در ضمن قیمت یورو و دلار و پوند در دنیا یکی هست ؟! لازم هست که بگم :

هر يک پوند انگليس با يک دلار و پنجاه سنت در بازارهاي جهاني مبادله مي شود

http://uk.hardware.info/productinfo/169562/msi-r7970-lightning-boost-edition#tab:prices

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته عزیز اون پوند بود، بنده اشتباه کردم، ولی باز هم هیچ چیز رو عوض نمیکنه...

این سایت هم جای خوبی برای بدست اوردن قیمت به پوند هستش...

http://www.overclockers.co.uk/

شما قیمت رو باید از یک جا برای مقایسه انتخاب کنید...

درضمن تمام پستهام رو ویرایش کردم، دیگه اینجا پست هم نمیدم...

خواستید پستهای خودتون رو ویرایش کنید و سوالی داشتید PM بدید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

با سلام

1- بازی Crysis2 با پچ DirectX11 و ultra high resolution قدیمی هست ؟!

2-کارت MSI R7970 LIGHTNING BE رو سایت NewEgg دو هفته قبل 640 دلار قیمت گذاشته بود که فروخته شد و چند روزی هست که مجدد اورده ولی با قیمت 500 دلار که شاید بدلیل نزدیکی به کریسمس هست

3-من برای قیمت دادن دنبال بالاترین قیمت نگشتم اگر یه Search ساده تو گوگل بزنید همین قیمت ها میاد لینک زیر قیمت کارت در امازون هست :

http://www.amazon.co...E/dp/B00CRY47M4

499$

قیمت کارت در سایتی دیگر که 581 دلار هست :

http://www.ncix.com/products/?sku=84035

581$

4-قیمتی که تو سایتuk.hardware.info گذاشته به یورو هست که گفته 359 یورو که ظاهرا شما با دلار اشتباه گرفتید

دلار آمريکا     2935تومان

يورو     4047تومان  

1. بله قدیمی است کرایسیس 2 با نسخه اوایه cry engine 3 تولید شده و پچ dx11 اون مربوط به 27june2011 است 

2. اصلا این کارت با قیمت 640 دلار -دو هفته پیش- شبیه جوک است کارت 290x  در پایین ترین فرکانس کاریش از 7970 خیلی قویتره و قیمت باندلش 600 دلاره  و 290 که باز هم خیلی از 7970 قوی تره 500دلاره نسخه اصلاح شده 7970 همون 280x که از 7970 یه خورده بهتر است و بهترین نسخه های غیر مرجعش 400 دلاره این قیمت ها هم به خاطر کریسمس کمی بالاست و حدود 60 الی 70 دلاری از دو سه هفته پیش زیاد تر شده

3. دوست عزیز قیمت 1400 برای 7970 ای که از gtx 770 هم کمی ضعیفتره و الان 1400 قیمت نو اون هست بالاست شما باید این کارت رو حول و حوش 1000 قیمتگذاری کنید

در ضمن سایت های معتبر برای بررسی کارت ها  اینا هستند guru3d وanandtech و tomshardware البته سایت های دیگه هم هستند ولی به خصوص anandtech و guru3d به عنوان مرجع شناخته میشه اینم گراف سایت guru3d برای این بازی در dx11 که میبینی خبری از کارت های سری 700 انویدیا نیست چون هنوز ریلیز نشده بودند در ضمن برای مقایسه اصولی تر بهتر است که نتیجه آزمون 3dmark مقایسه شود زیرا که خروجی این آزمون نتیجه واقع بینانه تری از توان کارت ارائه میدهد و اینم نتیجه 3dmark 11

Untitled-23.png

Untitled-20.png

لینک به دیدگاه

1-اشتباه شما اینه که 7970 lightning رو با 7970 lightning boost edition  اشتباه گرفتید که حدود 100 دلار تفاوت دارن و تمام مقایسه هایی که در بالا گذاشتین  با 7970 lightning هست لینک مقایسه این دو کارت و با 11 3dMark تو سایت زیر و فایل پیوست هست که می تونید ببینید

(برای دیدن تصاویر مقایسه لطفا با شبکه شخصی انتقال داده باز کنید)

uk.hardware.info/reviews/3926/3/msi-r7970-lightning-boost-edition-review-fastest-hd-7970-yet-benchmarks

2-راجع به اینکه در مورد 640$ جک گفتم بهتره تا وقتی دلیل محکمی برای اثبات ندارید محتاتانه تر حرف یزنید و تحمت نزنید به هر حال قیمت فعلیش که مشخص هست 500 دلاره و نمایندگی MSI(ماتریس )داره 2350 میفروشتش .لینگ قیمتش :

http://matris.co.ir/priceList.php

حالا اینکه گرونه یا ارزون نظر شخصی شما است که کسی مجبورتون نکرده بخرین.شما هر کارتی دوست دارین بخرین.سری lightning msi مشتری های خاص خودشو داره

MSI R7970 Lightning Boost Edition review_ fastest HD 7970 yet.pdf

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

1. بله قدیمی است کرایسیس 2 با نسخه اوایه cry engine 3 تولید شده و پچ dx11 اون مربوط به 27june2011 است 

2. اصلا این کارت با قیمت 640 دلار -دو هفته پیش- شبیه جوک است کارت 290x  در پایین ترین فرکانس کاریش از 7970 خیلی قویتره و قیمت باندلش 600 دلاره  و 290 که باز هم خیلی از 7970 قوی تره 500دلاره نسخه اصلاح شده 7970 همون 280x که از 7970 یه خورده بهتر است و بهترین نسخه های غیر مرجعش 400 دلاره این قیمت ها هم به خاطر کریسمس کمی بالاست و حدود 60 الی 70 دلاری از دو سه هفته پیش زیاد تر شده

3. دوست عزیز قیمت 1400 برای 7970 ای که از gtx 770 هم کمی ضعیفتره و الان 1400 قیمت نو اون هست بالاست شما باید این کارت رو حول و حوش 1000 قیمتگذاری کنید

در ضمن سایت های معتبر برای بررسی کارت ها  اینا هستند guru3d وanandtech و tomshardware البته سایت های دیگه هم هستند ولی به خصوص anandtech و guru3d به عنوان مرجع شناخته میشه اینم گراف سایت guru3d برای این بازی در dx11 که میبینی خبری از کارت های سری 700 انویدیا نیست چون هنوز ریلیز نشده بودند در ضمن برای مقایسه اصولی تر بهتر است که نتیجه آزمون 3dmark مقایسه شود زیرا که خروجی این آزمون نتیجه واقع بینانه تری از توان کارت ارائه میدهد و اینم نتیجه 3dmark 11

Untitled-23.png

Untitled-20.png

فکر کنم ایم کارت فقط از 780 رفرنس قویتر باشه اونم وقتی که تا تــــــــــه اوور بشه  ائنم در بعضی بازیها

ولی فوق العاده در بازار کمیابه و آکبندش اگر پیدا بشه کسی زیر 1690 نخواهد داد ..

GTX 770 lightning و GTX 680 Lightning کارتهای همردهء این کارت هستن که اونا هم زیر 1690 گیر نمیاد 

ولی خوب ماکسیموم قیمتشونم 1830 هست در بازار رضا

1400؟؟  ارزونترین 770 بازار هم فکر کنم 770 DCII OC باشه که اونم 1450 ئه و اصن با مدلهای لایتنینگ قابل مقایسه نیست ..

لینک به دیدگاه

فکر کنم ایم کارت فقط از 780 رفرنس قویتر باشه اونم وقتی که تا تــــــــــه اوور بشه  ائنم در بعضی بازیها

GTX 770 lightning و GTX 680 Lightning کارتهای همردهء این کارت هستن که اونا هم زیر 1690 گیر نمیاد 

1400؟؟  ارزونترین 770 بازار هم فکر کنم 770 DCII OC باشه که اونم 1450 ئه و اصن با مدلهای لایتنینگ قابل مقایسه نیست ..

ممنون از نظرتون

اگر اينقدر به GTX780 TI علاقه نداشتم هيچ وقت بخ خاطر دو ماه استفاده كارتي كه 2350 خريدم و 1400 قيمت نمي گذاشتم

با تشكر

لینک به دیدگاه

پایه خریدارم

ویرایش شده توسط reza_abay
لینک به دیدگاه

بصورت کلی کارت هایی که کم کم به پایان راه تولیدشون نزدیک میشن و کمیاب هستن گرون میشن .من 7970 تویین فروزر رو توی امازون 299 دلار قیمت داشتم که الان 400 هست و یا 7970 رفرنس ام اس ای رو گزاشته 560 دلار که به هیچ عنوان توجیهی واسه خرید نداره.این کارت کارت خوبی هست قیمت هم واسه کسی که واقعا بخواد فکر کنم بد نباشه

لینک به دیدگاه

1-اشتباه شما اینه که 7970 lightning رو با 7970 lightning boost edition  اشتباه گرفتید که حدود 100 دلار تفاوت دارن و تمام مقایسه هایی که در بالا گذاشتین  با 7970 lightning هست لینک مقایسه این دو کارت و با 11 3dMark تو سایت زیر و فایل پیوست هست که می تونید ببینید

2-راجع به اینکه در مورد 640$ جک گفتم بهتره تا وقتی دلیل محکمی برای اثبات ندارید محتاتانه تر حرف یزنید و تحمت نزنید به هر حال قیمت فعلیش که مشخص هست 500 دلاره و نمایندگی MSI(ماتریس )داره 2350 میفروشتش .لینگ قیمتش :

حالا اینکه گرونه یا ارزون نظر شخصی شما است که کسی مجبورتون نکرده بخرین.شما هر کارتی دوست دارین بخرین.سری lightning msi مشتری های خاص خودشو داره

فایل های پیوستی

1. عزیز دل فرقی آن چنان ندارند طراحی vrm دو کارت یکی است فقط BE رو یه حالت بوست بهش دادن(بایوس متفاوت) که این رو میشه با لایتنینگ غیر بوست هم کرد در زیر برد دو کارت به ترتیب lightning  و lightning be رو آورده ام ملاحظه میشود که دو کارت یکی است و کاری که میشه با نسخه معمولی  به راحتی توی خانه کرد رو کارخانه در مدل be انجام داده. در ضمن gpu 7970  از معماری gcn 1.0 استفاده میکنه و عملا discontinued شده و کسی تو اروپا و امریکا دیگه این کارتو به صورت نو نمی خره چرا که به راحتی با 550 دلار میتونه 780lightning رو بخره که 7970 اصلا قابل مقایسه با 780 نیست 

2. اگه سخن من باعث رنجش شما شد معذرت میخوام روی سخن من با شما نبود با سایتایی است که این قیمت رو گذاشته اند سایت ماتریکس اصلا آپدیت نیست و قیمت هاش مربوط به قبل از دراپ قیمتی توی دنیا است و با دلار 3500 قیمت گذاری شده من خودم ازشون میخواستم 780 لایتنینگ رو بگیرم 2350 قیمت گذاشته بودند وقتی میدونستنم این کارت 1900 بیشتر نمی ارزه خب نخریدم تو همین سایت لیون-منظورم بازار ایرانه که لیون قیمت گذاریش بر اساس اون است- تا قبل از اینکه 680 ایسوسش تمام بشه قیمت 680 از 770 بیشتر بود که خب این جوک است دیگه 770 همون 680 بهینه شده است و بهتر از 680 پس چرا قیمت 680 باید بیشتر باشه خب معلومه که فروشنده گرانتر خریده ولی کسی که به این موضوع اشراف داشته باشه میره اونو بخره؟ دلیل محکم هم این است که وقتی میشه کارتی بسیار بهتر در این مورد 780 لایتنینگ رو با قیمت کمتر-550 دلار- خرید چرا باید 640 دلار خرج 7970 لایتنینگ کرد و کارت ضعیفتر رو خرید؟

دوست عزیز من به کیفیت کارتهای لایتنیگ اشراف کامل دارم و قبلا خودم 7970 لایتنینگ رو روی سیستم هام بستم بطور کلی این gpu با هر طراحی بردی حد رابطه خطی ولتاژ -فرکانسش 1.2 ولت برای ولتاژ vcore و 1200 با 20 مگا هرتز نوسان برای فرکانسش است که برای حالت Air cooling آخرین حد پایدار است مزیت برد لایتنیگ از این حد به بعد با مدار vrm خیلی قدرتمندش مشخص میشه که در این محدوده شما بایستی از liquid cooling استفاده کنی و طبیعی است که باید با گارانتی کارتت خداحافظی کنی و هرکسی تو ایران از این کارا نمی کنه علت اظهار نظر بنده به این خاطر بود که شما 7970 رو با 780 مقایسه کردی که اتفاقا همین حد stop wall 1200 مگا هرتز رو داره و درفرکانس برابر این دو gpu  اصلا با هم قابل قیاس نیستند. به هر حال امیدوارم با قیمت خوبی کارتت رو بفروشی

msi-4352-Untitled-4.jpg

msi-r7970-lightning.jpg

لینک به دیدگاه

فایل های پیوستی

1. عزیز دل فرقی آن چنان ندارند طراحی vrm دو کارت یکی است فقط BE رو یه حالت بوست بهش دادن(بایوس متفاوت) که این رو میشه با لایتنینگ غیر بوست هم کرد در زیر برد دو کارت به ترتیب lightning  و lightning be رو آورده ام ملاحظه میشود که دو کارت یکی است و کاری که میشه با نسخه معمولی  به راحتی توی خانه کرد رو کارخانه در مدل be انجام داده. در ضمن gpu 7970  از معماری gcn 1.0 استفاده میکنه و عملا discontinued شده و کسی تو اروپا و امریکا دیگه این کارتو به صورت نو نمی خره چرا که به راحتی با 550 دلار میتونه 780lightning رو بخره که 7970 اصلا قابل مقایسه با 780 نیست 

2. اگه سخن من باعث رنجش شما شد معذرت میخوام روی سخن من با شما نبود با سایتایی است که این قیمت رو گذاشته اند سایت ماتریکس اصلا آپدیت نیست و قیمت هاش مربوط به قبل از دراپ قیمتی توی دنیا است و با دلار 3500 قیمت گذاری شده من خودم ازشون میخواستم 780 لایتنینگ رو بگیرم 2350 قیمت گذاشته بودند وقتی میدونستنم این کارت 1900 بیشتر نمی ارزه خب نخریدم تو همین سایت لیون-منظورم بازار ایرانه که لیون قیمت گذاریش بر اساس اون است- تا قبل از اینکه 680 ایسوسش تمام بشه قیمت 680 از 770 بیشتر بود که خب این جوک است دیگه 770 همون 680 بهینه شده است و بهتر از 680 پس چرا قیمت 680 باید بیشتر باشه خب معلومه که فروشنده گرانتر خریده ولی کسی که به این موضوع اشراف داشته باشه میره اونو بخره؟ دلیل محکم هم این است که وقتی میشه کارتی بسیار بهتر در این مورد 780 لایتنینگ رو با قیمت کمتر-550 دلار- خرید چرا باید 640 دلار خرج 7970 لایتنینگ کرد و کارت ضعیفتر رو خرید؟

دوست عزیز من به کیفیت کارتهای لایتنیگ اشراف کامل دارم و قبلا خودم 7970 لایتنینگ رو روی سیستم هام بستم بطور کلی این gpu با هر طراحی بردی حد رابطه خطی ولتاژ -فرکانسش 1.2 ولت برای ولتاژ vcore و 1200 با 20 مگا هرتز نوسان برای فرکانسش است که برای حالت Air cooling آخرین حد پایدار است مزیت برد لایتنیگ از این حد به بعد با مدار vrm خیلی قدرتمندش مشخص میشه که در این محدوده شما بایستی از liquid cooling استفاده کنی و طبیعی است که باید با گارانتی کارتت خداحافظی کنی و هرکسی تو ایران از این کارا نمی کنه علت اظهار نظر بنده به این خاطر بود که شما 7970 رو با 780 مقایسه کردی که اتفاقا همین حد stop wall 1200 مگا هرتز رو داره و درفرکانس برابر این دو gpu  اصلا با هم قابل قیاس نیستند. به هر حال امیدوارم با قیمت خوبی کارتت رو بفروشی

msi-4352-Untitled-4.jpg

msi-r7970-lightning.jpg

لینک به دیدگاه

بصورت کلی کارت هایی که کم کم به پایان راه تولیدشون نزدیک میشن و کمیاب هستن گرون میشن .من 7970 تویین فروزر رو توی امازون 299 دلار قیمت داشتم که الان 400 هست و یا 7970 رفرنس ام اس ای رو گزاشته 560 دلار که به هیچ عنوان توجیهی واسه خرید نداره.این کارت کارت خوبی هست قیمت هم واسه کسی که واقعا بخواد فکر کنم بد نباشه

حرف شما کاملا صحیح هست و یه بخش از این افزایش قیمت به خاطر بازار داغ نزدیک کریسمس برای این کارتهاست و فکر کنم با این قیمتی که شما فرمودید نسخه باندلش باشه احتمالا با چند بازی رایگان که در کشوری غیر ایران این یک امتیاز محسوب میشه به هر حال وقتی میشه 280x بهترین مدل غیر رفرنسشو 400 دلار خرید دیگه توجیهی برای خرید 7970 نمیمونه

دوست من 780 و 7970 تو یه رده پرفرمنسی به هیچ وجه نیستند و قیاس آنها با هم اشتباه است بله سخن شما درست است اگه بین 780 با فرکانس 863 و 7970 با فرکانس 1200 مقایسه صورت گیرد در خصوص کارتهای 770 لایتنینگ که زیر 1690 گیر نمی آید بله حرف شما صحیح است ولی با این نکته اضافه که این وضعیت در بازار اصلا پایدار نیست و تا حدود یک ماه دیگه این کارتا دراپ حداقل 200 تومانی میخوره شرکتا بارای جدیدشون رو آوردن- به نقل از یکی از دوستان فروشنده ام- ولی به فروشنده ها یه مهلت یک ماه دادند تا کارتاشونو بفروشن و تو این مدت کارتی رو توزیع نمیکنند که یه وقت فروشنده ها دچار ضرر نشن 

تفاوت زیادی بین asus gtx 770 oc  با لایتنینگش وجود نداره قیمت پایین این کارت دلیل  بیش از اندازه ضعیفتر بودنش نیست فقط به خاطر بار زیادی که از این کارت تو بازار ایران موجوده و قیمت دلاریش تقریبا با هم چیزی حدود 10 دلار اختلاف دارن لایتنینگ از vrm 8+3 استفاده میکنه و ایسوس از vrm 8+2  نسخه msi یک سری ابزارهای خوب برای اورکلاک داره که ایسوس نداره در حالت کلی برای اورکلاک در حالت air cooling تفاوت زیادی بین اینا وجود نداره و msi  حدود 30 مگا هرتزی بیشتر اور میشه 

برای تهیه Asus 770 oc با اون قیمت 1400 خواستی بگو بهت آدرس بدم بری تهیه کنی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...