رفتن به مطلب

مشاوره در خرید گرافیک برای گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من میخوام برای گیم یه گرافیک خوب بخرم

حالا موندم از اونجایی که شرکت انویدیا اواخر نوامبر میخواد کارت های سری 700 رو کاهش 150 تا 250 دلاری بده صبر کنم تا اون موقع یه  gtx 780 directCU II OC که فک کنم میشه زیر 2 تومن بخرم یا صبر کنم سری 800 انویدیا بیاد ؟

لطفا راهنماییم کنید.

ممنون

لینک به دیدگاه

چرا داداش میخوام بخرم

مگه سری 800 انویدیا کی میاد؟

میخوام ی گرافیک بخرم تا چند سال تو بازی ها خوب فریم بگیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز منبع شما کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچ جا ندیدم چیزی در مورد کاهش قیمت انویدیا تا آخر نوامبر چیزی نوشته باشن؟!!!

تا اونجا که من یادم میاد انویدیا خیلی روی کاهش قیمت کارتهای گرافیکش مانور نمیده و اصلا یادم نمیاد که تا حالا این کار رو کرده باشه، البته الان یکمی فرق کرده قضیه ولی باز هم انویدیا خیلی سرسخته...

لینک به دیدگاه

دوست خوبم هر وقت موقعیتش رو داشتی بخر چون پیشرفت  و تولید که برای شما واینمیسته شما برای هر مدل گرافیک بخای صبر کنی مدل جدید تر میاد.

لینک به دیدگاه

چرا داداش میخوام بخرم

مگه سری 800 انویدیا کی میاد؟

میخوام ی گرافیک بخرم تا چند سال تو بازی ها خوب فریم بگیره

هنوز سری 700 به صورت کامل نیومده فک نکنم حالا حالا ها سری 800 بیاد

لینک به دیدگاه

از نظر ارزونی که بله ارزون میشن که دلیلش هم کاهش قیمت 7990 هستش

لینک به دیدگاه

قیمت جهانی بیاد پایین یه 4-5 ماهی طول میکشه قیمت های جزیره ایران تکون بخوره

سری 800 هم فکر کنم تابستون سال دیگه ببینیمشون

من جای شما بودم همین الان تا آقا حسینی نبسته میرفتم میخریم :D

لینک به دیدگاه

پیبشنهاد بنده خرید الان هست البته سقف هزینه رو نگفتین ولی درصورت مشکل نداشتن توهزینه پیشنهاد میشه دوتا 770sli کنید یا دوتا 760sli

عالی میشه

البته پاوررو هم فراموش نکنید ، درضمن برای خرید هم دست دست نکنید!

لینک به دیدگاه

عزیز منبع شما کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچ جا ندیدم چیزی در مورد کاهش قیمت انویدیا تا آخر نوامبر چیزی نوشته باشن؟!!!

تا اونجا که من یادم میاد انویدیا خیلی روی کاهش قیمت کارتهای گرافیکش مانور نمیده و اصلا یادم نمیاد که تا حالا این کار رو کرده باشه، البته الان یکمی فرق کرده قضیه ولی باز هم انویدیا خیلی سرسخته...

دوست عزیز منبع کاهش قیمتو گذاشتم

لینک به دیدگاه

پیبشنهاد بنده خرید الان هست البته سقف هزینه رو نگفتین ولی درصورت مشکل نداشتن توهزینه پیشنهاد میشه دوتا 770sli کنید یا دوتا 760sli

عالی میشه

سقف هزینه برای گرافیک 2 ت هستش که میتونم تو ماه آذر که قیمت انودیا بیاد پایین ی gtx 780 بخرم :D

لینک به دیدگاه

والا از زمان عرضه سری 8 خبر ندارم اما شک ندارم که به این زودی ها نمیاد.

هنوز سری 700 کامل نشده خدا میدونه چند مدل دیگه از خانواده 7 مونده که بیاد.

یه چیزی رو در مورد گرافیک بگم شما اگه زیاد براش هزینه کنی تا چند سال برات جواب میده.

من حدودا 2 سال پیش یه GTX 460 گرفتم تا به امروز بازی ها رو با بهترین فریم و جزئیات برام اجرا کرده.

توقع بیشتر از این ازش ندارم اما کم کم دارم احساس میکنم دیگه مثل سابق نمیشه روش حساب کرد و باید ارتقاش بدم.

پس شد 2 سال یه بار.

شما اگه امروز یه 780 بخری 2 سال که سهله تا 4 سال دیگه هم برات بازی ها رو با بهترین جزئیات اجرا میکنه.

من میگم یه بار هزینه کن برای چند سال.

وسلام.

آره مخصوصا gtx 780 dirctcu ii oc که در اکثر پنچمارک ها از تایتان جلوتره:D

لینک به دیدگاه

عالی میشه

به صورت کلی من به دوستمون SLI رو پیشنهاد نمی کنم چون بعضی از بازی ها باهاش مشکل دارن

لینک به دیدگاه

به صورت کلی من به دوستمون SLI رو پیشنهاد نمی کنم چون بعضی از بازی ها باهاش مشکل دارن

اره ی 780 oc از همشون بهتره:D

لینک به دیدگاه

دوست خوبم هر وقت موقعیتش رو داشتی بخر چون پیشرفت  و تولید که برای شما واینمیسته شما برای هر مدل گرافیک بخای صبر کنی مدل جدید تر میاد.

صبر میکنم تا 1 دو ماه دیگه انویدیا کاهش قیمت پیدا کنه

لینک به دیدگاه

از نظر ارزونی که بله ارزون میشن که دلیلش هم کاهش قیمت 7990 هستش

این کاهش قیمت همزمان تو ایرانم میشه؟

لینک به دیدگاه

قیمت جهانی بیاد پایین یه 4-5 ماهی طول میکشه قیمت های جزیره ایران تکون بخوره

سری 800 هم فکر کنم تابستون سال دیگه ببینیمشون

من جای شما بودم همین الان تا آقا حسینی نبسته میرفتم میخریم :D

ایشالا که همزمان تو ایرانم ارزون میشه:D

لینک به دیدگاه

ایشالا که همزمان تو ایرانم ارزون میشه :D

همه جای دنیا دلار ارزشش داره میاد پایین، تو ایران میره بالا، زیاد دلخوش نباش برادر

شما همی الان خرید کن و منتظر هم نمون، خدا رو چه دیدی شاید دلار دوباره شد 5000 اونموقع یه 6450  باید بخری با 2 تومن!!!(البته خدا نیاره اون روز رو)

لینک به دیدگاه

همه جای دنیا دلار ارزشش داره میاد پایین، تو ایران میره بالا، زیاد دلخوش نباش برادر

شما همی الان خرید کن و منتظر هم نمون، خدا رو چه دیدی شاید دلار دوباره شد 5000 اونموقع یه 6450  باید بخری با 2 تومن!!!(البته خدا نیاره اون روز رو)

حالا که عجله نیارم خدارو چه دیدی شاید ارزون شد تو ایرانم

لینک به دیدگاه

حالا که عجله ندارم صبر میکنم ایشالا ارزون میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداشم سو تفاهم نشه
ولی این تاپیک شما کلا یجور اسپم بازیه 
شما که بچه ها هرچی راهنماییتون میکنن میگی نه وایمیسم
نه 780 میگیرم
ن ... ن ... ن ...
خب عزیزم یهو هرکاری دلت میخواد انجام بده دیگه برا چی تاپیک میزنی؟
خلاصه معذرت ولی حقیقتا 3 صفحه رو خوندم کلا ب این نتیجه رسیدم ک قصد خرید نداری :D
سری 8 هم حالا کو تا 800
فعلا هنوز 760ti اینا نیومده :D خدا میدونه هنوزم شاهد مدل های Ti خواهیم بود یا مثل قدیم میخواد بزنه خط xx5 . مث GTX 465 و...
ب نظر منم اپر واقعا خریداری دست دست نکن الان بخر 
چون بازار ایران اصلا مشخص نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیزم شما هم میتونین صبر کنین و هم میتونید همین فردا خرید کنید ولی نکته ای که اینجا مطرحه و مهمه اینه که " شما هیچ وقت نمیتونید به گرد پای پیشرفت این صنعت و تکنولوژی برسید "

که مثلا بیایین سری 800 انودیا یا مثلا سری بعدی ای ام دی رو تهیه و استفاده کنید چون همونطورکه میبینید همین که مثلا سری 800 بیاد چند ماه بعدش سری 900 معرفی میشه

و یا سری جدید کارتهای ای ام دی معرفی میشه و بعد چند ماه بازم سری جدید ! که شما همچنان منتظر سری جدید ! پس توفقی وجود نداره و هر چند ماه شاهد نبر این دو رقیب سرسخت هستیم .

پس صبر کردن هم معنایی انچنانی نداره و اگر بودجه کافی دارید با توجه به مشاوره دوستان عزیز همین فردا اقدام به خرید کنید و لذت ببرید از خریدتون و فکر کاهش و این حرفارو از سرتون به دور کنید ( چون اینجا اونجا نیست ! )

لینک به دیدگاه

داداشم سو تفاهم نشه

ولی این تاپیک شما کلا یجور اسپم بازیه 

شما که بچه ها هرچی راهنماییتون میکنن میگی نه وایمیسم

نه 780 میگیرم

ن ... ن ... ن ...

خب عزیزم یهو هرکاری دلت میخواد انجام بده دیگه برا چی تاپیک میزنی؟

خلاصه معذرت ولی حقیقتا 3 صفحه رو خوندم کلا ب این نتیجه رسیدم ک قصد خرید نداری :D

سری 8 هم حالا کو تا 800

فعلا هنوز 760ti اینا نیومده :D خدا میدونه هنوزم شاهد مدل های Ti خواهیم بود یا مثل قدیم میخواد بزنه خط xx5 . مث GTX 465 و...

ب نظر منم اپر واقعا خریداری دست دست نکن الان بخر 

چون بازار ایران اصلا مشخص نیست

چرا قصد خرید دارم و نظر بچه ها هم محترمه  ولی منتها هنوز بودجه دستم نرسیده برای همین گفتم صبر کنم که اگه ارزون شد که چ بهتر اگرم نشدبازم همون گرافیکی که بچه ها راهنمایی میکنن رو میخرم:D

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیزم شما هم میتونین صبر کنین و هم میتونید همین فردا خرید کنید ولی نکته ای که اینجا مطرحه و مهمه اینه که " شما هیچ وقت نمیتونید به گرد پای پیشرفت این صنعت و تکنولوژی برسید "

که مثلا بیایین سری 800 انودیا یا مثلا سری بعدی ای ام دی رو تهیه و استفاده کنید چون همونطورکه میبینید همین که مثلا سری 800 بیاد چند ماه بعدش سری 900 معرفی میشه

و یا سری جدید کارتهای ای ام دی معرفی میشه و بعد چند ماه بازم سری جدید ! که شما همچنان منتظر سری جدید ! پس توفقی وجود نداره و هر چند ماه شاهد نبر این دو رقیب سرسخت هستیم .

پس صبر کردن هم معنایی انچنانی نداره و اگر بودجه کافی دارید با توجه به مشاوره دوستان عزیز همین فردا اقدام به خرید کنید و لذت ببرید از خریدتون و فکر کاهش و این حرفارو از سرتون به دور کنید ( چون اینجا اونجا نیست ! )

بله راست میگید شما بهتره به محض اومدن بازی های جدید اقدام ب خرید کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...