رفتن به مطلب

مرجع بحث و بررسی مشکل دمای بالای قطعات کامپیوتر و لپ‌تاپ (پردازنده، کارت گرافیک، مادربرد، هارد و ...)

هامش
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 26 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

می‌دونم اونا باید لحیم باشنا 

اونا فکر نکنم خمیر باشن که بشه دلید کرد 

ذوقم پرید 😉

می خواستم یه تحول ایجاد کنم در زمینه اورکلاک ، امکانات نذاشت .

انشاالله حالا بعدا وقت داشتی این گزینه های منو اورکلاک رو می فرستم‌برات یه نگاه بنداز ببین چه خبره

مال همین 1156

لینک به دیدگاه

در در 18 شهریور 1398 در 00:12، MojArch گفته است :

نوع بوق زدنش مشخص میکنه چه مشکلیه!

کلی گزینه برا اور؟

جالبه از P55 گیگا انتظار نداشتم.

چیو دیفالت کردی؟(میدونی؟)

آخ من عاشق ور رفتن با این بردهای قدیمیم که واقعا گزینه های عجیب غریب توشون میبینی!

دستت درست گزینه های که فعال کردم تغییر دادم صدات بوقش رفت ، خیلی رو اعصاب بود لامصب

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

ذوقم پرید 1f609.png

می خواستم یه تحول ایجاد کنم در زمینه اورکلاک ، امکانات نذاشت .

انشاالله حالا بعدا وقت داشتی این گزینه های منو اورکلاک رو می فرستم‌برات یه نگاه بنداز ببین چه خبره

مال همین 1156

خخخخخخخخخ

خودت میتونی انجام بدی ها 

یه تیغ یا موکت بر رو بگیر بعد بیشتر از یک سانت فرو نکن

تا چسب رو ببری و ضعیف کنی 

هرچی کمتر فرو کنی بهتره 

در حد جا باز بشه که بتونی یه چیزی رو اهرم کنی بندازی زیرش کافیه 

جیگر داشته باش بزن مثل یه مرد بزن دلیدش کن 

چشم چاکرتم هستم 

ویرایش شده توسط HESAM OVERCLOCK HERO
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

خخخخخخخخخ

خودت میتونی انجام بدی ها 

یه تیغ یا موکت بر رو بگیر بعد بیشتر از یک سانت فرو نکن

تا چسب رو ببری و ضعیف کنی 

هرچی کمتر فرو کنی بهتره 

در حد جا باز بشه که بتونی یه چیزی رو اهرم کنی بندازی زیرش کافیه 

جیگر داشته باش بزن مثل یه مرد بزن دلیدش کن 

چشم چاکرتم هستم 

عزیز دلی فدات .

انشاالله

دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

در در 16 شهریور 1398 در 21:45، ultragame888 گفته است :

خدا خیرت بده منم مثل این بنده خدا دقیقا نمیدونستم باید چه کار کنم که دور فن با دما تنظیم بشه (الان تو بیشتر بازیا دما 72 هست ولی دور فن تا 99 هم میره) 

حالا به نظرتون چه پروفایل واسش تنظیم کنم؟ یعنی دما چند بزارم؟ و سرعت فن رو چقدر؟ 

گرافیک rx580 8gb gaming x 

در در 17 شهریور 1398 در 08:10، Negrasombra گفته است :

مخلص شما هم هستم. به نظرم برای این کارت عالی که شما دارید اصلا نیازی نیست از نرم افزار برای تنظیم دور فن استفاده کنید. خودش همه چیز رو اوکی می کنه و وقتی نیاز باشه فن ها شروع به کار می کنن. دمای ۷۲ درجه برای اغلب موارد عادی هست اما این که دور فن روی ۹۹ درجه باشه و دما هم همون موقع حدودای ۷۲ درجه بمونه کمی غیرعادی هست. مخصوصا برای سری گیمینگ ایکس که جزو خنک ترین کارتهای این سری هستن.
همونطور که دوستمون کاربر md فرمودن یک بار دور فن رو دستی تنظیم کنید ببینید دما کم میشه یا باز هم بالا میره. مثلا می تونید برای این کارت دور فن رو جوری تنظیم کنید که روی دمای ۵۰ دورفن ۵۵، روی دمای ۶۰ دور فن ۶۵، روی دمای ۶۰ دور فن ۷۵ درصد و رو دمای ۷۰ دور فن ۸۵درصد رو داشته باشه. ببینید در این حالت دمای کارت چطور هست. 
البته چیزی که این بین از قلم افتاده وضعیت کیس هست که ورود و خروج هوا داره یا نه. این هم فاکتور مهمی تو دمای کارت هست. 

سلام 

داداش اون روشی که گفتی انجام دادم و فن به صورت دستی تنظیم کردم 

اصلا یه دنیا اختلاف شد

دور فن 79 

دما 69 تا 71

و موقع میان پرده ها و جاهایی که خیلی گرافیک زیر فشار نیست 

دور فن 56 

دما 54

حالا به نظرت مشکل از کجاست؟ 

لینک به دیدگاه

تهویه کیست به چه شکله؟

چند تا فن نصب و کیس چی هست؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

کیسم Deep cool Kingdom 

2تا سقف واسه خروج

1دونه جلو واسه ورود

1دونه عقب واسه خروج 

لینک به دیدگاه

سلام.

مشخصات سیستم توی پروفایل هست.

قبلا یه فن 80 جلو و یکی عقب بود. دوستان گفتن برای کولینگ بهتر جلو رو 120 بزار. هرچند که من مشکل دما نداشتم. و فقط چون سیستم رو میخواستم انتقال بدم به یه جایی که گردش هوا کمتره سوال کرده بودم.

گرافیک تا 78 و سی پی یو تا 65 و چیپست مادربرد هم تا 62-64 میومد به راحتی اما بالاتر مگر اینکه مدت خیلی زیادی بازی کنم.

الان گرافیک تا 81 راحت و سی پی یو تا 71 و برد راحت 65-66.

درایور گرافیک اپدیت شده.

ویندوز به 1903 اپدیت شده.

تغییر دیگه ای اصلا نیست.

مشکل کجاست؟ فن هارو تمیز کردم همرو. دور فن ها هم عقبیه که 80 قبلا رو 2200 بود الان AI Suite  رو حذف و نصب کردم بالا پایین میشه. (با اینکه برد 4 پین داره فن 3 پینه ولی نمیدونم pwm شده چی شده!) اما فن سی پی یو مثل قبله. جلویی هم با مولکس وصل کردم مشخص نیست اما داره خوب کار میکنه هرچند دستمو گذاشتم جلوش به اندازه قبلی هوا میومد!

سیستمو 6-7 ماهه بستم.

تازه بالای هاردم یه ssd قراره بیاد و هنوز انتقالش ندادم به اونجایی که گفتم.

واقعا نمیدونم مشکل کجاست.

توی بازی البته کاهش fps حس نکردم اگه بوده هم ناچیز بوده.

منبع دما ها HWMonitor و Gpu Tweak.

یه فن 80 با فیلتر دارم . به نظرتون بزارمش کنار کیس؟ و اگه بله هوارو وارد کیس کنه یا خارج؟

ممنون که آگاهانه پاسخ میدید.

photo_2019-09-14_04-42-24.jpg

photo_2019-09-14_04-42-36.jpg

photo_2019-09-14_04-42-44.jpgIMG_20190915_000532057.jpg

Cpu:Ryzen 3 2200G

Gpu:Asus Mini R7 360 2GB

Fan:DC XFan 120/80

Case:Tsco - 4468

ویرایش شده توسط AlirezaGT86
لینک به دیدگاه

پاور اگه بالای کیسه فن پشت باید ورودی بشه

فن پایین جلو ورودی

فن درب کیس هم خروجی 

تست کنید

گرافیک هم اندرولت کنید

فن سیپیو هم از ai suit کالیبره کنید و بزارید رو حالت توربو (یکی مونده اخر) 

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز وقتی تایپیک میزنی و درخواست راهنمایی میکنی

تمام مشخصات همینجا بنویس که هر کس خواست راهنمایی کنی ببینه و راهنمایی کنه 

مگه دوتا خط مشخصات سیستمت رو داخل تایپیک مشکلت بنویسی چقدر زحمت داره؟ 

که هی نخوای بگی مشخصات خودتون برید تو پروفایلم ببینید!!!! 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام 

دوست عزیز وقتی تایپیک میزنی و درخواست راهنمایی میکنی

تمام مشخصات همینجا بنویس که هر کس خواست راهنمایی کنی ببینه و راهنمایی کنه 

مگه دوتا خط مشخصات سیستمت رو داخل تایپیک مشکلت بنویسی چقدر زحمت داره؟ 

که هی نخوای بگی مشخصات خودتون برید تو پروفایلم ببینید!!!! 

الان مشکل شما با تاپیک اینه؟

مطالبی که نوشتم به اندازه کافی طولانی هست ، مدل هر دو فن و سی پی یو و گرافیک و تعداد هارد هام و مدل کیس رو میخواستم بگم بیشتر از دو خط و طولانی میشد!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mَd گفته است :

پاور اگه بالای کیسه فن پشت باید ورودی بشه

فن پایین جلو ورودی

فن درب کیس هم خروجی 

تست کنید

گرافیک هم اندرولت کنید

فن سیپیو هم از ai suit کالیبره کنید و بزارید رو حالت توربو (یکی مونده اخر) 

مطمئن هستید درمورد جای گیری فن ها؟ اینطوری احساس میکنم آشفتگی جریان هوا پیش میاد ، و ورودی و خروجی بالانس نیست. نمیدونم.

گرافیک تنها نسخه ی r7 360 هست که یه فن داره ولی خب تنها نسخه ای هم هست که oc نشده از کمپانی ، منم روی تنطیمات گیمینگ گذاشتمش ، oc نکردم ، اندر ولت حالا برای دما های پایینتر. اما دماش زیر 80 بره اول ، که عادی باشه بعد.

سی پی یو هم روی همین حالت استاندارد بود که دماش اونقدر بود الان بالاتر رفته .

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، AlirezaGT86 گفته است :

مطمئن هستید درمورد جای گیری فن ها؟ اینطوری احساس میکنم آشفتگی جریان هوا پیش میاد ، و ورودی و خروجی بالانس نیست. نمیدونم.

گرافیک تنها نسخه ی r7 360 هست که یه فن داره ولی خب تنها نسخه ای هم هست که oc نشده از کمپانی ، منم روی تنطیمات گیمینگ گذاشتمش ، oc نکردم ، اندر ولت حالا برای دما های پایینتر. اما دماش زیر 80 بره اول ، که عادی باشه بعد.

سی پی یو هم روی همین حالت استاندارد بود که دماش اونقدر بود الان بالاتر رفته .

مطمعنم در باره جایگیری

شما وقتی از پایین ورودی میندازی 

1خروجی پشت داری 1خروجی از پاور

2تا استفاده کننده یکی سیپیو و گرافیک

قطعا در این حالت کیس اشفته تره 

وقتی از پشت ورودی بدی اکثرش به پاور میرسه

از پایینم ورودی بدی بعد از رسیدن به گرافیک از درب بقل خارج میشه

حالا درحد تئوریه شما عملیش کن اگه جواب نداد باید کار دیگه انجام داد

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، mَd گفته است :

مطمعنم در باره جایگیری

شما وقتی از پایین ورودی میندازی 

1خروجی پشت داری 1خروجی از پاور

2تا استفاده کننده یکی سیپیو و گرافیک

قطعا در این حالت کیس اشفته تره 

وقتی از پشت ورودی بدی اکثرش به پاور میرسه

از پایینم ورودی بدی بعد از رسیدن به گرافیک از درب بقل خارج میشه

حالا درحد تئوریه شما عملیش کن اگه جواب نداد باید کار دیگه انجام داد

آخه یه مسئله ای که هست. فن پشت چسبیده به پاور. بعید میدونم بادی به سی پی یو برسه. گرافیک هم پایینتره. فن کناری هم روبروی سی پی یو و خیلی بالاتر از گرافیکه.

ولی اوکی تست میکنم.

مرسی.

لینک به دیدگاه

ببخشید اگه بی ربطه.

کسی میدونه این (سلکت شده) و پایینیش چیه؟

پایینی نبودش تا اینکه درایور چیپم رو اپدیت کردم الان میزنم روش اسم چند تا درایور میاره که حذف کنه.

اونی که سلکت شده هم آنینستال نمیشه چنج داره که اسم دقیقا همون درایور هاست از اول هم بوده.

من حساسم رو سیستم هر چیز اضافه ای رو دلیت میکنم!

Screenshot (3).png

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، AlirezaGT86 گفته است :

ببخشید اگه بی ربطه.

کسی میدونه این (سلکت شده) و پایینیش چیه؟

پایینی نبودش تا اینکه درایور چیپم رو اپدیت کردم الان میزنم روش اسم چند تا درایور میاره که حذف کنه.

اونی که سلکت شده هم آنینستال نمیشه چنج داره که اسم دقیقا همون درایور هاست از اول هم بوده.

من حساسم رو سیستم هر چیز اضافه ای رو دلیت میکنم!

سلام حدس من اینه که اون دو برنامه برای گرافیک داخل پردازندتون هست!(چون رایزن ۳ مدل 2200G دارید)

لطف کنید یه عکس مثل عکس اخر پست اولتون منتها درب کناری کیس باز باشه بذارید(برای حدس جریان هوا میخوام الان هیچ ایده‌ای مبنی بر اینکه جریان هوا داخل کیس چطور میتونه باشه با عکسهات ندارم)

درکل کمی فشار مثبت هوا داخل کیس خوبه در خنک کنندگی مستقیم تاثیر نداره بلکه در تمیز نگه داشتن قطعات تاثیر داره که کثیف شدنشون میتونه خودش علت دمای بالا باشه!

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

سلام حدس من اینه که اون دو برنامه برای گرافیک داخل پردازندتون هست!(چون رایزن ۳ مدل 2200G دارید)

لطف کنید یه عکس مثل عکس اخر پست اولتون منتها درب کناری کیس باز باشه بذارید(برای حدس جریان هوا میخوام الان هیچ ایده‌ای مبنی بر اینکه جریان هوا داخل کیس چطور میتونه باشه با عکسهات ندارم)

درکل کمی فشار مثبت هوا داخل کیس خوبه در خنک کنندگی مستقیم تاثیر نداره بلکه در تمیز نگه داشتن قطعات تاثیر داره که کثیف شدنشون میتونه خودش علت دمای بالا باشه!

سلام ، از اون گرافیک استفاده نمیکنم.

یه فن 12 جلو هست پایینه یه 80 هم زیر پاوره عقب و یکم بالا.

کثیف نیستن تازه تمیز کردم.

عکس هم پیش سیستم نیستم انشاالله در اولین فرصت چشم.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، AlirezaGT86 گفته است :

درود دوست گرامی

چیزی که بنده از دیدن تصاویر کیس شما دریافتم اینه که : فن جلویی شما هوا رو به داخل میدمه که در سر راهش اول هارد قرار داره و گرما رو از اون انتفال میده (البته معمولا گرمای زیادی نیست چون هارد جماعت اگه سالم باشه دماشون پایینه! ) و بعد این هوا میرسه به گرافیکتون که اون هم میگیره و میده رو هیت سینک و مقداریش تو کیس پخش میشه و مقداری هم از خروجی گرافیک میره بیرون بعد از اون میریم سراغ کولر سی پی یو که داره هوا رو  از دریچه روی درب کیس و همچنین هوای پخش شده تو کیس که قسمتیش همون هوای گرم گرافیکه که گفتم مکش میکنه و به روی هیت سینک میدمه و خروجی اون میشه هوای گرمی که میاد روی برد و بعد توسط فن پاور و فن پشتی کیس مکش میشه و بیرون میره که احتمالا بیشتر هم توسط فن پاور مکش میشه چون این فن 12cm هست و به برد هم  نزدیک تر هست و معمولا گرما هم میل انتقال به بالای بیشتری داره هر چند که دور بالای فن 8cm  عقب کیس ممکنه بتونه کوچیک بودنش رو جبران کنه و بیشترین مکش رو انجام بده. البته اینها رو من روی تجربه و حدودی گفتم و گرنه بدون شک هوای داخل کیس از قسمت های دیگه هم تامین میشه؟!

پیشنهاد من اینه که شما اگه براتون میسره اول یه فن 12 به جلوی کیس اضافه کنید که بشه دو تا و نتیجه رو بسنجید بعد اگه قابل قبول نبود اون رو غیر فعال کنید و یه فن روی درب کیس به صورت دمنده که هوا رو  به داخل بدمه نصب کنید و بعد باز مقایسه کنید و یه بار هم همراه با فن روی درب اون فن دوم جلوی کیس رو هم فعال کنید و باز بسنجید و یه کار دیگه هم انجام بدید و اون دریچه های اسلات های PCI روی کیس رو که زیر گرافیکتون قرار دارند ، یک یا دوتاشون رو به حالت باز یا نیمه باز بزارید.

به این گزینه هم دقت کنید که کیستون از پشت و سمت راست زیاد به دیوار چسبیده نباشه و حداقل30 سانت یا بیشتر فاصله داشته باشه!

موارد گفته شده رو انجام بدید و نتیجه رو  اعلام بفرمایید.

موفق باشید.:x

لینک به دیدگاه

کولینگ کیست ضعیفه .  درحالت کلی چون گراف زیر بار میره بیشتر  حجم هوای داخل رو  گرم میکنه . سیپیو هم زیر لود بره بد تر میشه. این اوضاع وقتی همزمان سیپیو و گراف زیر لود هستن تشدید میشه.   به نسبت کولینگی که کیست داره خیلی دمای خوبیم داری همین الان.  کیس خودم  با رایزن 1300 و 1070  سه تا فن 120 داره و 1 -80 میلیمتری .  دو ورودی و دو خروجی . دمام یکمی  از مال شما کمتره .  سیپیو لود 100  به تنهایی 64 میشه ولی زمانی که گرافمم  کار  میکنه به مرز 70 میرسه.  . . در کل کولینگ کیست میتونم بگم افتضاحه  . هم مقدارش هم چیدمانش

لینک به دیدگاه

اون دوتا برنامه هم دست نزن درایور چیپست مادربردته

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AlirezaGT86 گفته است :

الان مشکل شما با تاپیک اینه؟

مطالبی که نوشتم به اندازه کافی طولانی هست ، مدل هر دو فن و سی پی یو و گرافیک و تعداد هارد هام و مدل کیس رو میخواستم بگم بیشتر از دو خط و طولانی میشد!

نه داداش عزیزم 

من با گوشی میام سایت و امروز نت یخورده کفریم کرده بود و وقتی تو تایپیک بودم و میزدم رو پروفایل باز بشه کلی طول می‌کشید 

واسه همین مقداری کم حوصلگی کردم و این گفتم 

شما به بزرگواری خودت ببخش

انشاالله با کمک دوستان مشکلتون حل بشه 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

نه داداش عزیزم 

من با گوشی میام سایت و امروز نت یخورده کفریم کرده بود و وقتی تو تایپیک بودم و میزدم رو پروفایل باز بشه کلی طول می‌کشید 

واسه همین مقداری کم حوصلگی کردم و این گفتم 

شما به بزرگواری خودت ببخش

انشاالله با کمک دوستان مشکلتون حل بشه 

نت ایران همرو کلافه کرده متاسفانه.

خواهش میکنم عزیز حق با شما بود من باید مینوشتم.

به هر صورت اضافه شد.

ممنونم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود دوست گرامی

چیزی که بنده از دیدن تصاویر کیس شما دریافتم اینه که : فن جلویی شما هوا رو به داخل میدمه که در سر راهش اول هارد قرار داره و گرما رو از اون انتفال میده (البته معمولا گرمای زیادی نیست چون هارد جماعت اگه سالم باشه دماشون پایینه! ) و بعد این هوا میرسه به گرافیکتون که اون هم میگیره و میده رو هیت سینک و مقداریش تو کیس پخش میشه و مقداری هم از خروجی گرافیک میره بیرون بعد از اون میریم سراغ کولر سی پی یو که داره هوا رو  از دریچه روی درب کیس و همچنین هوای پخش شده تو کیس که قسمتیش همون هوای گرم گرافیکه که گفتم مکش میکنه و به روی هیت سینک میدمه و خروجی اون میشه هوای گرمی که میاد روی برد و بعد توسط فن پاور و فن پشتی کیس مکش میشه و بیرون میره که احتمالا بیشتر هم توسط فن پاور مکش میشه چون این فن 12cm هست و به برد هم  نزدیک تر هست و معمولا گرما هم میل انتقال به بالای بیشتری داره هر چند که دور بالای فن 8cm  عقب کیس ممکنه بتونه کوچیک بودنش رو جبران کنه و بیشترین مکش رو انجام بده. البته اینها رو من روی تجربه و حدودی گفتم و گرنه بدون شک هوای داخل کیس از قسمت های دیگه هم تامین میشه؟!

پیشنهاد من اینه که شما اگه براتون میسره اول یه فن 12 به جلوی کیس اضافه کنید که بشه دو تا و نتیجه رو بسنجید بعد اگه قابل قبول نبود اون رو غیر فعال کنید و یه فن روی درب کیس به صورت دمنده که هوا رو  به داخل بدمه نصب کنید و بعد باز مقایسه کنید و یه بار هم همراه با فن روی درب اون فن دوم جلوی کیس رو هم فعال کنید و باز بسنجید و یه کار دیگه هم انجام بدید و اون دریچه های اسلات های PCI روی کیس رو که زیر گرافیکتون قرار دارند ، یک یا دوتاشون رو به حالت باز یا نیمه باز بزارید.

به این گزینه هم دقت کنید که کیستون از پشت و سمت راست زیاد به دیوار چسبیده نباشه و حداقل30 سانت یا بیشتر فاصله داشته باشه!

موارد گفته شده رو انجام بدید و نتیجه رو  اعلام بفرمایید.

موفق باشید.:x

سلام.

فاصله از دیوار بسیار زیاده.

فرموده های شما کاملا صحیح.

اما مشکل من اینجاست که دقیقا با همین چیدمان فقط جای فن 12 جلو یه 8 مثل عقبیه بود.

با همون چیدمان دماهام پایین تر بود!

تمام مشکل اینه.

میخوام اول حداقل به اون دما برگرده سیستم. بعد برای کولینگ بهتر انشاالله یه فن روی درب کناری هم نصب میکنم.

لینک به دیدگاه

در در 23 شهریور 1398 در 20:43، milad.azn گفته است :

کولینگ کیست ضعیفه .  درحالت کلی چون گراف زیر بار میره بیشتر  حجم هوای داخل رو  گرم میکنه . سیپیو هم زیر لود بره بد تر میشه. این اوضاع وقتی همزمان سیپیو و گراف زیر لود هستن تشدید میشه.   به نسبت کولینگی که کیست داره خیلی دمای خوبیم داری همین الان.  کیس خودم  با رایزن 1300 و 1070  سه تا فن 120 داره و 1 -80 میلیمتری .  دو ورودی و دو خروجی . دمام یکمی  از مال شما کمتره .  سیپیو لود 100  به تنهایی 64 میشه ولی زمانی که گرافمم  کار  میکنه به مرز 70 میرسه.  . . در کل کولینگ کیست میتونم بگم افتضاحه  . هم مقدارش هم چیدمانش

فرموده های شما کاملا صحیح.

اما مشکل من اینجاست که دقیقا با همین چیدمان فقط جای فن 12 جلو یه 8 مثل عقبیه بود.

با همون چیدمان دماهام پایین تر بود!

تمام مشکل اینه.

میخوام اول حداقل به اون دما برگرده سیستم. بعد برای کولینگ بهتر انشاالله یه فن روی درب کناری هم نصب میکنم.

درباره لود هم گرافیک شاید 100% بشه ولی سی پی یو نه بالای 60-70% نمیاد اصلا.

و اینکه سیستم من یه جاییه که هوا فراوون میاد و میره!

الان لطف کنید ایده هاتونو درباره برگردوندن سیستم به اون دما بفرمایید.

تنها فرق هم همون فن جلو هست و ویندوز اپدیت. که عرض کردم توی بازی ها تاثیری نداشته.

البته گردگیری هم کردم و درایور گرافیکو اپدیت کردم.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام.

عکس جدید اپلود شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...