رفتن به مطلب

پیغام خطا قبل از اجرای بازی

Mehrad Can
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام من این دو پیغام خطارو قبل از اجرای بازی میگیرم لطفا کمکم کنید

lenovo ideapad y480 i7 qm3630 gt640m le 2gb 

Windows 8 Enterprise 64BIT

post-14066-0-96583000-1381815987_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با اجازه اساتید .

دوست عزیز این پیغام مربوط به نقص فایل های dll بازی مورد نظر شما می شه . این مشکل وقتی به وجود میاد که شما بازی رو روی هارد کپی کردید و احتمالا توسط آنتی ویروس یا به صورت دستی و سهوی پاک شده . شما می تونید نام این دوتا فایل رو توی گوگل سرچ به صورت کامل وارد کنید و به راحتی از سایت های خارجی دانلود کنید . موفق باشید @};-  @};-

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

با اجازه اساتید .

دوست عزیز این پیغام مربوط به نقص فایل های dll بازی مورد نظر شما می شه . این مشکل وقتی به وجود میاد که شما بازی رو روی هارد کپی کردید و احتمالا توسط آنتی ویروس یا به صورت دستی و سهوی پاک شده . شما می تونید نام این دوتا فایل رو توی گوگل سرچ به صورت کامل وارد کنید و به راحتی از سایت های خارجی دانلود کنید . موفق باشید @};-  @};-

با احترام به استاد معظم محمدخان که ارادت داریم خدمتشون

مشکل شما به دلیل نصب نکردن DirecX هست دوست عزیز.شما می تونید آخرین ورژن اون رو از اینترنت سرچ و نصب کنید

البته به احتمال خیلی زیاد توی دی وی دی های نصب بازی باشه، باید یه نگاه به دیسک اول یا آخر بازی بندازید و از پوشه DirectX برنامه رو نصب کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

direct X موجود در DVD های بازی رو گیر بیارید و نصب کنید.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم از پاسختون دوستای گلم داخل بازی فولدری بود که داخلش نسخه ای از directx بود نصبش کردم اما فرقی نکرد به نظر شما ممکنه ویندوز 8 نسخه directx اش قدیمی باشه؟ حتما جواب منفیه عزیزان

post-14066-0-68758500-1381822155_thumb.png

ویرایش شده توسط Mehrad Can
لینک به دیدگاه

باید به صورت دستی فایل های dll رو که پاک شدن تو قسمت directX در windows کپی کنین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی که نصب کردین چی هست اصلا؟

tombraider هست.در اسکرین شات ها مشخصه...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این نسخه از دایرکت ایکسی که شما گذاشتید به 2 مگابایت هم نمیرسه! یعنی بخشیش اینترنیته باید دایرکت ایکسی نصب کنید که حداقل 500 مگابایت باشه.که فکر کنم 100 مشکلتون حل بشه.بهتره توی بقیه بازیهاتون یا نرم افزارها دنبالش باشید یا اینکه دانلودش کنید.توی دیسک گرافیکتون فکر کنم کاملش موجود باشه.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این نسخه از دایرکت ایکسی که شما گذاشتید به 2 مگابایت هم نمیرسه! یعنی بخشیش اینترنیته باید دایرکت ایکسی نصب کنید که حداقل 500 مگابایت باشه.که فکر کنم 100 مشکلتون حل بشه.بهتره توی بقیه بازیهاتون یا نرم افزارها دنبالش باشید یا اینکه دانلودش کنید.توی دیسک گرافیکتون فکر کنم کاملش موجود باشه.

با تشکر.

درسته، معمولا اگه ریلز BlackBox باشه، ورژن DirectX که قرار میدن داخل فایل نصب بازی، نسخه ایه که باید به اینترنت وصل بشی و دانلود کنی

شما یه DirectX از اینترنت سرچ و دانلود و البته نصب کن، مشکل احتمال زیاد حل بشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز معمولا directx های روی dvd بازیها یا قدیمی هست یا ناقص اینو دانلود کنید آخرین اپدیت هست انشاالله مشکلتون حل میشه.

http://www.dl.ir-dl.com/user14/DirectX-v9.29.1974-June%202010-April%202011-(www.ir-dl.com).rar

لینک به دیدگاه

سلام ودرود ...

با اجازه دوستان .. :p

عزیز این کارو بکن احتمال 90 درصد مشکلت حل شه آنتی ویروس رو باز کن تا زمانی که میخوای بازی کنی غیر فعالش کن بعد تو تنظیمات آنتی ویروس قسمت قرنتینه اون فایلی که آنتی ویروس به عنوان ویروس شناسایی کرده رو restore بزن فقط مواظب باش دقیقا اون فایلی رو که میخوای restore بزنی 

چون اگه آنتی ویروست غیر فعال باشه ممکنه سیستمت آلوده بشه ;)

لینک به دیدگاه

عزیز برای این بازی باید برنامه استیم نصب کنین رو سیستم و اکانت بسازین

لینک به دیدگاه

درود

معمولا این اخطار زمانی پیدا میشه که شما ویندوزرو عوض کردین ولی بازی که روی ویندوز قبلی بوده رو دوباره نصب نکردین!

بهرته روی یه درایور دیگه بازی رو دوباره نصب کنید!

درضمن درایورگرافیک رو هم کامل نصب کنید!

خود بازی tomb rider اونقدرقدیمی نیست که نسخه dx11همراه این بازی قدیمی باشه!

شما درایورهایی که توی Dvd خود بازی نصب کنید ، مشکل باید حل بشه!

درضمن از سلامت دیسک بازی هم مطمئن بشین

لینک به دیدگاه

ازتون ممنونم چیزی که گفتم بگم شاید مهم باشه تو حل مشکلم اینه که من بازی رو نصب نکردم قبلا روی این هاردم توسط ویندوز قبلیم نصب کرده بودم ممکنه دلیلش این باشه؟

لینک به دیدگاه

ازتون ممنونم چیزی که گفتم بگم شاید مهم باشه تو حل مشکلم اینه که من بازی رو نصب نکردم قبلا روی این هاردم توسط ویندوز قبلیم نصب کرده بودم ممکنه دلیلش این باشه؟

بله دیگه عزیز مطمئن باشید مشکل از همین جاست!

بنده هم توی پست قبلی عرض کردم  شما ویندوز عوض کردین ولی بازی روی نسخه قبلی ویندوز بوده و روی ویندوز جدید بازی رو نصب نکردین!

دوباره بازی رو نصب کنید 100% مشکلتون حل میشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به دوستان این همه نظر دادن ولی یکی حتی نگفته که آیا ممکنه که بازی داره با کارت گرافیک دوم این لپ تاپ اجرا میشه؟؟؟!!!!!

این مشکل فقط مال وقتی هستش که بازی قابلیت اجرا رو نداشته باشه روی اون کارت گرافیک عزیز و یا DirectX رو روی ویندوز نصب نکرده باشید...

یک DirectX که آپدیت باشه از یکی از این سایتهای دانلود بگیرید و نصب کنید، اگه ویندوز 8 اجازه نصب درستش رو بهتون داد...

لینک به دیدگاه

درود

معمولا این اخطار زمانی پیدا میشه که شما ویندوزرو عوض کردین ولی بازی که روی ویندوز قبلی بوده رو دوباره نصب نکردین!

بهرته روی یه درایور دیگه بازی رو دوباره نصب کنید!

درضمن درایورگرافیک رو هم کامل نصب کنید!

خود بازی tomb rider اونقدرقدیمی نیست که نسخه dx11همراه این بازی قدیمی باشه!

شما درایورهایی که توی Dvd خود بازی نصب کنید ، مشکل باید حل بشه!

درضمن از سلامت دیسک بازی هم مطمئن بشین

سلام آقا حمید بعضی از دوستان مثل بنده dvd های رایتی بازی رو خریداری می کنن من خودم خیلی دیدم که درون dvd  دایرتکس رو یا قدیمی میریزن یا ناقص هست برا همین من خودم آخرین آپدیت رو همیشه دارم و بعد از تعویض ویندوز اون رو میریزم و تا حالا مشکلی نداشتم

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید این اروری که لپ تاب دوستمون داده ارور نبود این دوتا فایل هست d3dx10-43.dll و d3dx9-43.dll و از اسم کاملا معلوم هست که با نصب یا آپدیت آخرین directx درست میشه.

ویرایش شده توسط HUAWEI
لینک به دیدگاه

سلام آقا حمید بعضی از دوستان مثل بنده dvd های رایتی بازی رو خریداری می کنن من خودم خیلی دیدم که درون dvd  دایرتکس رو یا قدیمی میریزن یا ناقص هست برا همین من خودم آخرین آپدیت رو همیشه دارم و بعد از تعویض ویندوز اون رو میریزم و تا حالا مشکلی نداشتم

درود عزیز

بله درجریان هستم ولی بنده هرموقع بازی تهیه کردم تااونجایی که میشده جدیدترین نسخه رو میذاشتن

استارترعزیز نتیجه کاررو اینجا توضیح بدین تا تاپیک برای دوستان دیگه هم مفید باشه

لینک به دیدگاه

شما دنبال آخرین ورژن DirectX نباش ، چون Window8 شما خودش DirectX11 رو داره
اما این بازی (این Error) داره میگه :
d3dx10-43.dll و d3dx9-43.dll که به ترتیب جزئ از DirectX10 و DirectX9 هستن

اگه تا الان مشکلتون حل نشده

شما باید DirectX تا آپدیت جون 2010 رو نصب کنید. تضمینی مشکلون حل میشه ، نیاز به نصب دوباره بازی هم ندارید.
اینم لینک دانلود از سایت Microsoft  با حجم 95 مگابایت
http://download.microsoft.com/download/8/4/A/84A35BF1-DAFE-4AE8-82AF-AD2AE20B6B14/directx_Jun2010_redist.exe

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...