رفتن به مطلب

بنچمارک R9 290X and R9 290

del2771
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

طبق لینکی که یکی از عزیزان قرار داده اطلاعاتی از کارت 780ti نشت کرده:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=23620

http://videocardz.com/47508/videocardz-nvidia-geforce-gtx-780-ti-2880-cuda-cores

بلاخره 15smx چیپ gk110 قراره آنلاک بشه.با قیمت 700 دلار.

فرکانس خوبی هم داره بوستش 928 هست و پایه 876.

نکته جالب این هست که طبق این اطلاعات فرکانس مموری در این کارت مثل 770 رو 7008 هست و این Bandwidth کارت رو حتی از 290x تو حالت دیفالتش فراتر میبره و به 336 میرسونه.چیزی که فکرشو نمیکردم!!

فقط میزان tdp این کارت چقدر میتونه باشه :confused: ؟فک کنم حدود 270-280 باشه :-?

www.techpowerup.com/gpudb/2512/geforce-gtx-780-ti.html

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• ارسال 327
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

چه جالب....

Untitled.png

از طرف یکی از کامنت گذارهای تچ پاور آپ ... انویدیا هم شیر پاور رو باز کرده انگار  :D

لینک به دیدگاه

فنهای انویدا خیلی نگران فروش  و قیمت کارتهاش هستید

امیدوارم کارتهای که شرکتها وارد میکنند با قیمت مناسب و واقعی به دست مصرف کننده برسد واقعا ظلم است در حق این مصرف کنندگان 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان یک خبر خیلی جالب بشنوید از کارتهای سری 290 که مانند کارتهای 6950 قابلیت آنلاک شدن به 290X رو دارن!!!!!!!!!

منابع زیادی این قضیه رو تایید کردن و خیلی جاها در موردش نوشتن که دیگه خودتون میتونید با یک گشت کوچولو تو نت پیداش کنید...

http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?t=18552408

http://videocardz.com/47971/powercolor-radeon-r9-290-unlocked-r9-290x

http://www.overclock.net/t/1443242/the-r9-290-290x-unlock-thread

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسکرینهایی از آنلاک شدن کارتها:

post-10788-0-99508900-1384975504_thumb.jpg

بعداز آنلاک کردن:!!!!

post-10788-0-53201800-1384975541_thumb.jpg

چه شود این 290...

اکثرا مدلهای XFX بودن که انگار آنلاک شدن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یک خبر خیلی جالب بشنوید از کارتهای سری 290 که مانند کارتهای 6950 قابلیت آنلاک شدن به 290X رو دارن!!!!!!!!!

منابع زیادی این قضیه رو تایید کردن و خیلی جاها در موردش نوشتن که دیگه خودتون میتونید با یک گشت کوچولو تو نت پیداش کنید...

http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?t=18552408

http://linustechtips.com/main/topic/76456-success-xfx-r9-290-flashed-to-asus-r9-290x/

بله ظاهرا آنلاک میشه و همگی هم XFX هستند.

راستی لینک منابعی که گذاشتی یکیش مربوط به آنلاک ولتاژ هست ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله ظاهرا آنلاک میشه و همگی هم XFX هستند.

راستی لینک منابعی که گذاشتی یکیش مربوط به آنلاک ولتاژ هست ...

متشکر بابت تذکر...تصحیح شد...

اونقدر مطلب بود که دیگه فرصت خوندن نداشتم...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا کارتها با Memory های Elpdia فقط این اتفاق واسشون میوفته...

و البته بعضی جاها نوشتن که بعد از آنلاک کارت دچار COIL Whine میشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روی هم رفته بدون آنلاک هم قوی هست و فراتر از یک کارت 400 دلاری...

جالب اینجاست این کارتها اگر خوب خنک بشن پرفورمنس خیلی بالایی دارند !بعضا بالاتر از 780TI ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بایوس جدید شرکت سافایر برای کارت 290 بدون ایکس جهت افزایش دور فن و متعاقبا افزایش کارایی!

http://www.techpowerup.com/194909/sapphire-releases-performance-boost-for-r9-290.html

پ ن :در این نسل وقتی دما بره بالا خودبه خود فرکانس و ولتاژ میاد پایین تا کارت اورهت نشه !با بالا رفتن دور فن وقتی دما از محدوده مجاز عبور نکنه کارت با نهایت فرکانس و ولتاژ به کار خودش ادامه میده و پرفورمنس کاهش پیدا نمی کنه...(افت فریم ریت)

اینم لینک مربوط در سایت سافایر :

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/product_index.aspx?pid=2044&lid=1#

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بایوس جدید شرکت سافایر برای کارت 290 بدون ایکس جهت افزایش دور فن و متعاقبا افزایش کارایی!

http://www.techpowerup.com/194909/sapphire-releases-performance-boost-for-r9-290.html

پ ن :در این نسل وقتی دما بره بالا خودبه خود فرکانس و ولتاژ میاد پایین تا کارت اورهت نشه !با بالا رفتن دور فن وقتی دما از محدوده مجاز عبور نکنه کارت با نهایت فرکانس و ولتاژ به کار خودش ادامه میده و پرفورمنس کاهش پیدا نمی کنه...(افت فریم ریت)

اینم لینک مربوط در سایت سافایر :

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/product_index.aspx?pid=2044&lid=1#

جالب اینه حتی غیر رفرنس ها معرفی هم نشدن! نمی دونم قضیه چیه 780ti تازه اومده غیر رفرنس ها هم 1 هفته ایی هست دارن میان

ولی این سری r290 خبری از غیر رفرنس ها نیست!

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب اینه حتی غیر رفرنس ها معرفی هم نشدن! نمی دونم قضیه چیه 780ti تا تازه اومده غیر رفرنس ها هم 1 هفته ایی هست دارن میان

ولی این سری r290 خبری از غیر رفرنس ها نیست!

میشه یقینا گفت که این مدل غیر رفرنس نداره و اون حدثی که بنده زدم تقریبا درست هست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه یقینا گفت که این مدل غیر رفرنس نداره و اون حدثی که بنده زدم تقریبا درست هست!

معین جان یک کمی دندون رو جیگر بزار!!! :D

من هم وقتی ریویوهارو میبینم بدجوری میزنم به سیم آخر که همین الان سفارش بدم... :-SS  ~x(

با هم 290 با Aftermarket کولر درست حسابی میگیریم!!!

فقط تا آخر نوامبر صبر کن...

البته اینکه هیچ حرفی ازش نیست فعلا خیلی جالبه چون همیشه حداقل 1 هفته قبل از اینکه بیان ریویوهاشون رو تو سایتهای مختلف میبینیم!!!

البته به این ویدیوهایی که این طرف گذاشته یک توجه بکن!!!

http://www.youtube.com/channel/UCQM-tp1cm_3dCpB-hqrGHLQ?feature=watch

همه رو با فن رفرنس گذاشته در حالت اورکلاکی که خیلی بالا هم هستش...

ازش که پرسیدم چرا دماش اینقدر پایین هستش گفت که یه پروفایل واسه فنش درست کرده که وقتی نگاه کردم پروفایلش رو، چیز خیلی شاخی هم نبود(منظورم اینه که دور فن زیاد بالا هم نبود) ولی کارت خیلی خنک میموند....

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

روی هم رفته بدون آنلاک هم قوی هست و فراتر از یک کارت 400 دلاری...

جالب اینجاست این کارتها اگر خوب خنک بشن پرفورمنس خیلی بالایی دارند !بعضا بالاتر از 780TI ...

درود معین جان.

بله پرفرمنس این کارت ها با خنکتر شدن به طرز محسوسی بالاتر میره واقعا ، اما دیگه نه تاحد فراتر از 780ti ;) (مگر در تایتل های خاص)

290x در حالت uber عموما با فرکانس 1000 عمل میکنه(حداقل تو این شرایط محیطی و بازه زمانی) مثلا اینجا حتی به temp target 94 هم نرسیده:

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/R9_290X/32.html

با توجه به فرکانس های که این کارت در حالت یوبر میزنه (لینک زیر گویاست) پس با  یک خنک کننده مناسب تفاوت چندان محسوسی(با شرایط این تستها) نسبت به حالت یوبر بوجود نمیاد.

http://www.anandtech.com/show/7457/the-radeon-r9-290x-review/19

این کارت در حالت یوبر هم میتونه تا حد بسیار بالایی توانایی خودش رو به نمایش بذاره.ازونجا که این کارت تو حالت یوبر هم نمیتونه در سطح 780ti عمل کنه (بجز تایتل های خاص) با یک کولر خوب هم (در صورت استفاده رو کلاک های دیفالت) چندان تفاوتی (نسبت به حالت یوبر) بدست نمیاد چونکه  با اون کولر هم رو فرکانس 1000 به عملکردش ادامه میده.

این کارت با توجه به پرفرمنسی ارائه میده قیمت فوق العاده ای داره 150 دلار ارزونتر از 780ti و یه جورایی 300 دلار ارزونتر(البته باید با ترفندهای مختلف دماش رو کنترل کرد وگرنه پرفرمنس چندان جالبی در کار نخواهد بود ، افت بسیار محسوس است).اما واقعا نمیتونه با کارتی که وابسته به تایتل از 7-8 درصد تا 30 درصد عملکرد بهتر ، بیش از 1000 واحد actual shader بالاتر ، دمای بسیار کمتر ، مصرف مناسبتر ، قابلیت های اورکلاکینگ فوق العاده و.... نسبت بهش داره رقابت پایاپای داشته باشه.و به طبع قیمتش هم پایینتر هست.

--------------------------------------------

عموما اشاره شده که آخر نوامبر نمونه های غیر رفرنس معرفی میشن اما...... :(

به نظرمن تو این نسل (جه amd چه nvidia) خرید 290 از نمونه ای که قابلیت آنلاک داره منطقیترین هست.خصوصا اگه نمونه غیر رفرنس بیاد که به کولر و مدار تغذیه غیر رفرنس هم تجهیز بشه که دیگه همه چی بهشته :wub:

--------------------------------------------

power color هم دوستان خارجی آنلاک کردن

http://videocardz.com/47971/powercolor-radeon-r9-290-unlocked-r9-290x

و vtx3d :blink:

http://videocardz.com/48107/overclockers-uk-offering-pre-flashed-vtx3d-r9-290-290x

و اشاره ای به club 3d هم کردند.

انگار بایوس ایسوس جواب داده.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود معین جان.

بله پرفرمنس این کارت ها با خنکتر شدن بالاتر میره واقعا اما دیگه نه تاحد فراتر از 780ti ;) (مگر در تایتل های خاص)

290x در حالت uber عموما با فرکانس 1000 عمل میکنه(حداقل تو این شرایط محیطی و زمانی) مثلا اینجا حتی به temp target 94 هم نرسیده:

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/R9_290X/32.html

با توجه به فرکانس های که این کارت در حالت یوبر میزنه (لینک زیر گویاست) پس با  یک خنک کننده مناسب تفاوت چندان محسوسی(با شرایط این تستها) نسبت به حالت یوبر بوجود نمیاد.

http://www.anandtech.com/show/7457/the-radeon-r9-290x-review/19

این کارت در حالت یوبر هم میتونه تا حد بسیار بالایی توانایی خودش رو به نمایش بذاره.ازونجا که این کارت تو حالت یوبر هم نمیتونه در سطح 780ti عمل کنه (بجز تایتل های خاص) با یک کولر خوب هم (در صورت استفاده رو کلاک های دیفالت) چندان تفاوتی (نسبت به حالت یوبر) بدست نمیاد چونکه  با اون کولر هم رو فرکانس 1000 به عملکردش ادامه میده.

این کارت با توجه به پرفرمنسی ارائه میده قیمت فوق العاده ای داره 150 دلار ارزونتر از 780ti و یه جورایی 300 دلار ارزونتر.اما واقعا نمیتونه با کارتی که وابسته به تایتل از 7-8 درصد تا 30 درصد

عملکرد بهتر بیش از 1000 واحد actual shader بالاتر ، دمای کمتر ، مصرف مناسبتر ، قابلیت های اورکلاکینگ فوق العاده و.... نسبت بهش داره رقابت پایاپای داشته باشه.و به طبع قیمتش هم پایینتر هست.

بله دقیقا  شما درست میگید من هم فکر نکنم چیزی بیشتر از 780 tiباشه در همون حد و کمتره  ،هنوز فقط مسئله مهم برای دوستان قیمتشه که ارزون تره ولی در کل  ببینید تکنولوژی هر چقدر پیشرفت کنه حتی در حد چند ماه اجازه میده چیپ های کم مصرف تر و قوی تر و خنک تر ساخته بشه که amd همین رو هم به شکل کامل و خوب انجام نداده دمای رفرنس ها خیلی بالاست  مگر کولینگ خاصی بزنن.ضمنا من تست ها ی زیادی دیم کاراییش بسته به عنوان های مختلف خیلی فرق داره و یه چیز قطعی نیست بنابراین من فکر نمیکنم amd کار خیلی عجیبی کرده باشه یه سری کارت جدید داده بیرون همین ولی دوستان روی مسئله قیمیت خیلی حساسن .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقایان این دمای 290 خیلی بالاست amd  عادیه ولی 95 درجه  حرارت توی کیس!!!!دیگه از زمان 480 من هیچوقت همچین دمایی نداشتم توی سیستم هام  به نظرم یه کاری باید بکنن هر چی هم وارد میشه احتمالا همه رفرنس هستن اون علامت که زدم کارت های خودم توی لود سنگین  همون  طرفا هستن ولی   کارت ها ی من 770 asus dcii هستن  طرفای 70  دماشونه ، یعنی اگر کسی بخواد از دو تا کارت amdاستفاده کنه 290x دوتا 94 درجه  حرارت توی لود داره !!!!!!!! آب میشه سیستم lمن فکر میکنم نسخه رفرنس این کارت اصلا خریدش با این دما توجیه پذیر نیست چون کسی که ای کارت رو میگیره قطعا فقط فقط برا ی گیم میگیره نه برا ی کا ردیگه و توی رزولوشن های بالا هم راحت دماش به آخرین حد و حتی بیشتر میرسه  حالا amd 'گفته بود  فن روی کارت کیفیت  بالای داره و هوای گرم رو دور میکنه ولی این مدل کولینگ که فن مثل اگزوز عقب کارت قرارمیگیره صدای خیلی زیادی ایجاد میشه  چون فن روی رادیات نیست کنارشه و با فشار خیلی زیاد هوا میخواد حرارت رو از توی پره ها ی رادیاتو ردور کنه و این صدا درست میکنه مهم نیست چه نوع فنی باشه قطعا باید بره بالای 3000 دور یا حتی بیشتر وقتی نزدیک 90 میرسه  به نظرم حتما باید منتظر کولینگ های دیگه موند این دماش خیلی بالاست.

post-13512-0-08705400-1385539377_thumb.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند تا تست  از R270 ,R280  که با یک سری ا ز کارت ها مقایسه شدن. بازی های مورد علاقه خودم به علاوه3dmark معروف!

post-13512-0-45651700-1385541120_thumb.jpg

post-13512-0-91589100-1385541139_thumb.jpg

post-13512-0-52906700-1385541164_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از قابلیت آنلاک 290 به 290x مشخصه که AMD برای به بازار دادن 290 عجله داشته و همون چیپ 290x رو روش گذاشته و فقط بایوسش رو تغییر داده و در واقع هسته هاش رو Laser Cut نکرده. قبلا هم سابقه این قضیه در AMD و Nvidia دیده شده و نشون میده که بعضی وقت ها کمپانی ها برای موندن در رقابت حتی حاضرند چیپ گرون تر رو به قیمت چیپ ارزونتر بفروشند. که این موقعیت خیلی خوبی برای مشتری به وجود میاره که با یک فلش بایوس ساده میتونه کارتش رو ارتقا بده. البته مشخصه که فقط سری های اول به این صورت خواهند بود و سری های بعد مطمئنا Laser Cut میشن و قابل آنلاک نخواهند بود. قطعا بزرگترین مشکل 290 دمای بالاش هست که باعث کاهش پرفورمنسش هم شده و اگر حل بشه واقعا کارت جالبی میشه  B)

لینک به دیدگاه

حتما به اینها میگن برتری تایتان!!!؟؟؟ :

attachicon.gifRadeon-R9-290-Series-gaming-performance.jpg

attachicon.gifRadeon-R9-290-Series-Overclocked-Performance-635x390.jpg

البته باید گفت که دمای کارتهای AMD و مصرفشون بالاتر هستش، ولی کی دیگه میاد کارت با فن رفرنس میخره؟؟؟؟

دوست عزیز

کارت تایتان تکنولوژیش مربوط به سال پیشه!الان جدیدترین محصول AMD داره همون سطح یا کمی پایین تر عمل میکنه که این واسه ی کسی قابل قبول نیست!بیخود نیست انویدیا اسمشو گذاشته تایتان!این توی دنیای تکنولوژی یعنی عقب افتادن یک ساله ی یک شرکت!و اینکه الان شما باید این مدل 290X رو با 780ti مقایسه کنی...دو تا مدل جدید دوتا کمپانی

لینک به دیدگاه

البته اگه انویدیا گیگاهرتز میزد ، چیز خوبی بودا ، اما چون AMD بیچاره زده شده بد! 

برای مصرف کننده هم فرقی نداره که چیزی که میخره 836 باشه با 1000 ، چون واقعا مهم نیس

مهمترین فاکتور خرید توی کل دنیا P/P بوده ، مگر در شرایط خاص

راستی

GTX480 و GTX285 تا 97 درجه گرم میشدن UNSAFE نبودن ؟ لینک

ممکنه توضیح بدین این دوتا کارتی که نام بردید تکنولوژیشون واسه چند سال پیشه؟

لینک به دیدگاه

خوب معلومه پس اگر واسه انودیا مشکل گرما و مصرف زیاد زمان سری 400 مهم نبوده الان هم واسه کارتی با اون مشخصات مهمه ؟

تازشم کجا معماری فرمی مشکل گرما و مصرفش رو حل کرد تا جایی که من داخل فروم های خارجی و ایرانی دیدم همه از گرما و مصرف 590 مینالیدن

من کلیپی دارم از تست بازی کرایسیس1 که 6990 رو با 580 مقایسه میکنه و کارت 580 در حالت فول لود سیستم 450 وات برق میخوره و کارت 6990 تنها با داشتن 2 تا جی پی یو 100 وات مصرفش بیشتره

شما فرکانسها رو ببین به نظر شما چرا انودیا فرکانس 680 رو گیگاهرتز کرد ولی فرکانس 780 با تایتان رو ترسید به 1000 برسونه خوب دلیلشم واضحه چون تراشه 680 هم کوچکتر بود وهم تعداد ترانزیستورهاش کمتر از نصف 3میلیارد در برابر 7 میلیارد و به همین دلیلم میدونست تراشه 680 مصرفش پایین میمونه و فرکانس رو رسوند به 1000 ولی الان واسه 780 وتایتان میدونه اگر فرکانس میبرد بالا مصرفش و دماش رو نمیتونست کنترل کنه

شما به 7970 گیگاهرتز نگاه کن البته اگه منطقی نگاه کنی میبینی کارتی با 4.31 میلیارد ترانزیستور مصرفش کمی بالاتر از 680 با 3 میلیاردترانزیستور بود 

در مورد معماری gcn هم تازه وارده هنوز از سری 7000 شروع شده و تازه داره نسل دومش میاد و هنوزم از مشخصات اصلی تعداد ترانزیستورها و خیلی چیزای دیگش اطلاعات دقیق نیومده

حالا واسه 290 منم گفتم عزیز بزارید تستهای رسمی بیاد از سایتهای معتبر اونوقت همه چیز معلوم میشه 

نکته :خوبه حالا AMD اولین کارت HIGH END که مصرفش در حالت بیکاری به 3 وات میرسید رو داده بیرون

شما با چه منطقی داری یک کارت دوهسته مثل 590 رو با کارتهای سینگل کور مقایسه میکنی؟590 با مابقی سری 5؟6990 با 580؟! AMD همیشه واسه جبران تکنولوژی هاش سعی کرده کارتهای داغ تر با مصرف بالاتر بده بیرون...خیلی هم طبیعیه...شما نمیتونی با مقایسه ی فقط یک بازی قدیمی که اونم نتیجش میتونه مرتبط با نسخه ی درایور ها و نرم افزاری باشه نظر قطعی بدی..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله سر GTX 465 به 470 و 6950 به 6950 هم این دو شرکت شتابزده عمل کردند و جالبتر اکثرا رفرنس ها آنلاک می شدند  دلیلش رو هم که بهمن جان اعلام کردند.

یک نکته ای هم که هست یه زمانی یادمه اینقدر انویدیا در دنیای بازیها نفوذ کرده بود امکان نداشت بازی رو نصب کنی و ابتدا لوگوی انویدیا نیاد !در اصل بازیها با انویدیا رفیق تر و بعضا بهسازی شده بودند ولی در حال حاضر اکثر عناوین اصلی با AMD هم پیاله شدند !طبیعتا عناوینی مثل بتل 4 یا تامبرایدر توقع عملکرد بهتر و بالاتری از کارتهای AMD میره و همینطور هم هست !

ولی در عناوینی چون هیت من ابسولوشن (نمیدونم برای AMD این بازی بهسازی شده یا خیر)یا مترو لست لایت و sleeping Dogs ،استارکرافت 2 برتری نسبی برای 290X هست به 780TI !

در یکسری عنواین هم که کارایی خیلی نزدیک بهم هست.

پس میشه گفت 290X خیلی هم عقب نیست !(بصورت میانگین 7-8درصد من ضعیفتر می بینم 290X رو نسبت به 780TI)

یک نکته دیگه هم هست اکثر کاربرایی که کارتهای رده بالا میخرن برای رزولوشن های بالا این مدلها رو تهیه می کنند و در رزولوشن های بالاتر برتری نسبی با 290X هست.

فعلا تنها مشکلی که برای 290X مطرح هست دمای بالای اون و نبود فنهای غیر ریفرنس هست.

طرفدارای AMD مطمئن باشید با کنترل خوب دما و درایورهای جدید AMD)AMD خیلی خوب متمرکز شده و داره خوب عمل می کنه) کارایی این کارتها بمراتب بیشتر خواهد شد و شانه به شانه 780TI خواهد بود...

لینک به دیدگاه

ممکنه توضیح بدین این دوتا کارتی که نام بردید تکنولوژیشون واسه چند سال پیشه؟

نه ممکن نیست  :D

--

عزیز من توی همون مقطع زمانی GPU های ATI خنک تر بودن اما کسی از طرفدارا نگفت که وای این چیه انویدیا زده ، انویدیا چی فکر میکنه و این حرفا

اما حالا که AMD یه خورده داغ شده طرفدارای رقیب سعی دارن بگن AMD بده یا AMD بوق و ...

کلا هم واسه من مهم نیست کی چی میگه ، من طرفدار AMD هستم و مضخرفترین کارت دنیا رو هم بزنه، میخرم

(اما اگه واقعا بد باشه به کسی توسیه نمیکنم)

موفق باشید

لطفا نقل قول نکنید  :lol: 

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

کارتهای 300 واتی کم نداشتیم تا حالا همون 480 و یا 580 هم همچین جالب نبود در زمینه مصرف.

مطمئن باشید انویدیا برگ برنده رو جایی رو می کنه که برترین کارت تک هسته ای  2013 رو خودش داشته باشه.مخصوصا زمزمه های تایتن الترا به گوش میرسه.

arch_small.jpg

البته 2880 هسته کودا بهمراه فرکانس بالاتر هسته و حافظه مصرف این کارت رو به 290X یا بالاتر هم خواهد رساند !

AMD هم پس از این میتونه روی درایور هاش متمرکز بشه !

کارت دوال GPU رو هم هردو برند برای سری 7 و R9 کاملا باید بخیال بشن :دی

من احساس میکنم!یک قضیه ای حتماً وجود داره که اسم این کارت رو تیاتان گذاشتن!کاسه ای زیر نیم کاست!!فکر کنید الان تایتان هنوز هم از 780ti گرونتره!باید یک دلیل منطقی وجود داشته باشه!همینطوری نمیشه!ببینید کی گفتم!

لینک به دیدگاه

نه ممکن نیست  :D

--

عزیز من توی همون مقطع زمانی GPU های ATI خنک تر بودن اما کسی از طرفدارا نگفت که وای این چیه انویدیا زده ، انویدیا چی فکر میکنه و این حرفا

اما حالا که AMD یه خورده داغ شده طرفدارای رقیب سعی دارن بگن AMD بده یا AMD بوق و ...

کلا هم واسه من مهم نیست کی چی میگه ، من طرفدار AMD هستم و مضخرفترین کارت دنیا رو هم بزنه، میخرم

(اما اگه واقعا بد باشه به کسی توسیه نمیکنم)

موفق باشید

لطفا نقل قول نکنید  :lol: 

آقا دمت گرم...خیلی آدم با عشقی هستی...کلی باهات حال کردم :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...