رفتن به مطلب

بنچمارک R9 290X and R9 290

del2771
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خدا قوّت برادر.  ^_^

یخچال؟ لباس شویی؟ داداش فروم رو اشتباه اومدی!  :lol:  :lol:

خدا قوت داداش

نه اتفاقا درست اومدم میبینم بحث کل کل انودیا با ای ام دیه گفتم یه بحث ال جی سامسونگ هم را بندازیم تا ببینیم کدوم یکی بهتره بریم وسیله هامونو بخریم 389420_rofl.gif

لینک به دیدگاه

• ارسال 327
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

حمید جان، داشتیم صفا میکردیما، بحث داشت داغ میشد، رفته بودم همچین دو سه تا بنچ مارک تایتان کُش، از 7990 آماده کرده بودم، حیف رفاقت و دوستی در فضا برقرار شد. نمیدونم الان ازت تشکر کنم یا تاپیک شکایت بزنم.  :lol: 

قربونت ارمین جان

حالا که زحمت کشیدی بیا بذار این بنچ مارک هارو لاقل زحماتت هدرنره!

اما زیرعکس ها این توضیحات رو بنویس بحث ممنوع :excl:  (*)

البته 7990 کارت dual gpu هست و ازتایتان قوی تر هست!

باید با 690 مقایسه بشه که لاقل مقایسه ملموس ترو شرایط یکسان تر باشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیر محمود جان، از تو چه پنهون منم میخواستم بهت منفی بدم، ولی چون همشهری هستی، گفتم فردا چشم به چشت میخوره، درست نیست، دیگه پارتی بازی کردم.  :lol: اینا چی بود به AMD بدبخت گفتی؟ :lol:

در حین این تبلیغات انویدیات هم بد نیست یاد داغ بودن 770 خودت بیفتی که با اینکه خودش 2 تا فن داره که هر کدوم به تنهایی اندازه ی کله ی منه، تازه 2 تا فن کمکی هم براش گرفتی تو کیس هاف نصب کردی (تازه هاف که خنک ترین کیس دنیاست کمش بوده 2 تا فن اختصاصی بهش اضافه کردی)، با همه ی این اوصاف بازهم دورادور خبر دارم صبحها به جای اجاق گاز رو GPU کارت 770 املت می پذی.  B)

AMD-headquarters-flag2.jpg 

به به ببین کی اینجاس رفیق خودم

خب اره داغه ولی بازدهی جوری به دلت میشینه که یادت میره . رنگ ها تو بازی باهات بازی می کنم . منم اعتراف کردم که کارت داغی و بدون طرفداری خاصی ولی متاسفانه AMD فن ها میگن 290 دیگه اخرش و تازه از تایتان ارزون تر هم هست ، همه چیشن بالاتر نمیدونن اون زیر چی میگذره و AMD چی غلطی داره زیر زیرکی میکنه  ، انویدیا هم روی تایتان از این غلطا کرد ولی وقتی نمونه 780 اورکلاک شده شرکت ها اومد دیگه دهنشو بست و تو بوق نکرد تایتان ال و وله

لینک به دیدگاه

دوست خوب شرکت هایی رو میخرن معمولا که یا دارن ضرر میدن یا از لحاظ تکنلوژیک دارن عقب مونده میشن اون زمان انودیا با سری 8800 خودش و dx10  بازار روکامل اشباع کرده بود ati هم وضع خوبی نداشت شما اطلاعاتت فکر کنم درست نیست بخاطر ضرر هاش بود که amd خریدش مثل nokia که چند روز پیش توسط مایکروسافت خریداری شد آیا وضع نوکیا خوب بود نه افتضاح بود یکم دیگه ورشکست میشد ! اون موقع کجا ati گرافیک خوب میزد ؟؟ما نمیدونیم؟ من میدیدم تست میکردم خودم فروشگاه سخت افزار داشتم سری 8800 انودیا کولاک بود با dx10 و  ویستا.

خوب اصلا" اینطوری نبوده. ATI در روزهای خوبش توسط AMD خریداری شد. بعد اصلا" AMD اول میخواست nVidia رو بخره، صاحب انویدیا شرط گذاشت اگر کمپانی منو بخری من باید رییس جفتشون بشم. AMD گفت برو بابا، بعدش هم رفت شرکت رقیب ATI رو خرید. ATI ضرر ده نبوده.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

:(  :(  یک چیز منو خیلی ناراحت کرده اونم دوستان اینه که کاربرانی که شدند پلاتینیوم .طلایی و غیره الکی نشدند که هر کدام ار این امتیاز ها نشونه تجربشونه به خدا بعد  new user ها بیان به اون ها بگن شما اطلاعات کمی دارین  :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قربونت ارمین جان

آقا حمید اگر نباشه تو بحث ها باید تعطیل کرد خواستم جواب بدم شما جواب دادی ممنون از شما که همیشه جواب هاتون خوب و دقیقه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه سروران و سلام به NVIDIA  و AMD البته طرفداراش  

دوستان بابا چرا اینقدر باهم کلنجار میرین که بقبولونین کدوم بهتره ؟ اینقدر خودتونو با این حرفا ناراحت نکنین اونا دارن اون ور پول پارو میکنن اینورم ما داریم با همدیگه چنگ میکنیم که کدوم بهتره ! تا کی میخواین باهم مشاجره کنین و به رخ همدیگه بکشین ؟

خب من که میگم هردو بهتره وهرکدوم مزیتهایی دارن و هرکدومم عیبهایی دارن دیگه اینو که باید قبول کنین / هیچ وقتم کارتی تولید نشده که بگیم بهترینه و هیچ وقتم تولید نمیشه خیالتون راحت باشه ! 

به جای منفی دادن و ناراحت کردن همدیگه بحثهای فنی انجام بدین که هرکسی وارد تایپیک شد ازش لذت ببره نه اینکه جو گیر بشه  ! 

یادتونم نره موضوع تایپیک " پنجمارکه " نه جنگ جهانی سوم بین NVIDIA و AMD  ( تا بوده همین بوده و این جنگ هیچوقت تموم نمیشه ) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا اگر 770 کار نکردید نظر ندید کی گفته داغه کجا داغه من کار کردم میگم اصلا نیست نمیدونم شما رو چی املت درست کردی ولی فکر کنم اشتباه میکنید

نه رفیق ارمین خان راست میگه کارت داغیه ( ایسوس هاش) ولی خدایی بازدهیش خیلی عالیه دراپ فریم فوق العاده کم و کیفیت باور نکردنی

لینک به دیدگاه

آقا حمید اگر نباشه تو بحث ها باید تعطیل کرد خواستم جواب بدم شما جواب دادی ممنون از شما که همیشه جواب هاتون خوب و دقیقه

ممنون رضا جان لطف داری

والا جواب منطقی و عادلانه باشه به چیزی یا به کسی توهین نمیشه لااقل دوستان دیگه میتونن ازاطلاعات درست  بیان شده استفاده کنن

هدف ازایجاد تاپیک ها هم همینه که مفید باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بر دوستان اهل فن (البته انودیا و AMD )

حالا که بحث سر کیفیت ای ام دی با انودیاست یه کمی هم در حق من بکنید و بگید ال جی بهتره یا سامسونگ (هم یخچال هم تلویزیون389420_rofl.gif ) میخوام برم بخرم

فقط یه چیزی خواهشا به خاطر ال جی و سامسونگ بحث نکنید وگر نه من میرم 1055246z99lj5uafv.gif

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان اهل فن (البته انودیا و AMD )

حالا که بحث سر کیفیت ای ام دی با انودیاست یه کمی هم در حق من بکنید و بگید ال جی بهتره یا سامسونگ (هم یخچال هم تلویزیون389420_rofl.gif ) میخوام برم بخرم

فقط یه چیزی خواهشا به خاطر ال جی و سامسونگ بحث نکنید وگر نه من میرم 1055246z99lj5uafv.gif

سامسونگ بردار داداش ... من داخل خونه هرچی لوازم خونه خریدند مجبرشون کردم سامسونگ بردارن هفته پیش یک tv samsung series 8 برداشتیم الان هم تا خرخره زیر قرضیم 389420_rofl.gif 389420_rofl.gif

لینک به دیدگاه

سامسونگ پیشنهاد بنده هم هست و ختم کلام!

لینک به دیدگاه

قربونت ارمین جان

حق با شماست عزیز دل. ولی همینطوری آف تاپیک زیاد دادم دیگه بنچ مارکها رو هم رو کنم. اخطار میگیرم. بعدشم 2000 تا بنچ مارک هم رو کنی نه اونی که طرفدار AMD هست دنباله رو انویدیا میشه و نه اونی که انویدیا دوست داره حاضر میشه زیر پرچم AMD سینه بزنه. این بحث ها بین طرفداران دو برند همیشه بوده و هست و لذت بخشه فقط دوستان موقعی که دارن نظر میدن، به شخصیت هم حمله نکنند.

دوستی در مورد سن یکی از کاربران صحبت کرده بود که هیچ ارتباطی با موضوع نداشت. باید یاد بگیریم توی دعوا هم راجب موضوع دعوا کنیم. خدای ناکرده به شخصیت هم حمله نکنیم. ما که دشمنی شخصی نداریم. تا وقتی میشه بدون حمله ی شخصی بشینیم از این دو برند محبوب و تولیداتشون انتقاد کنیم، دیگه چرا شخصیش کنیم؟ نه یک قرون از عایدات انویدیا تو جیب طرفدارانش میره و نه یک قرون از عایدات AMD تو جیب طرفدارنش میره. این دو شرکت مجموعا" جیب همه مون رو خالی کردن، دیگه ارزش نداره به خاطرشون دل دوستانمون رو خدای ناکرده آزرده کنیم. 

امیدوارم همه ی دوستان در این تاپیک هنگام دعوا این موضوع رو در نظر داشته باشند طوری صحبت کنند انگار 2 تا دوست نشستن دارن گپ میزنن. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حق با شماست عزیز دل. ولی همینطوری آف تاپیک زیاد دادم دیگه بنچ مارکها رو هم رو کنم. اخطار میگیرم. بعدشم 2000 تا بنچ مارک هم رو کنی نه اونی که طرفدار AMD هست دنباله رو انویدیا میشه و نه اونی که انویدیا دوست داره حاضر میشه زیر پرچم AMD سینه بزنه. این بحث ها بین طرفداران دو برند همیشه بوده و هست و لذت بخشه فقط دوستان موقعی که دارن نظر میدن، به شخصیت هم حمله نکنند.

دوستی در مورد سن یکی از کاربران صحبت کرده بود که هیچ ارتباطی با موضوع نداشت. باید یاد بگیریم توی دعوا هم راجب موضوع دعوا کنیم. خدای ناکرده به شخصیت هم حمله نکنیم. ما که دشمنی شخصی نداریم. تا وقتی میشه بدون حمله ی شخصی بشینیم از این دو برند محبوب و تولیداتشون انتقاد کنیم، دیگه چرا شخصیش کنیم؟ نه یک قرون از عایدات انویدیا تو جیب طرفدارانش میره و نه یک قرون از عایدات AMD تو جیب طرفدارنش میره. این دو شرکت مجموعا" جیب همه مون رو خالی کردن، دیگه ارزش نداره به خاطرشون دل دوستانمون رو خدای ناکرده آزرده کنیم. 

امیدوارم همه ی دوستان در این تاپیک هنگام دعوا این موضوع رو در نظر داشته باشند طوری صحبت کنند انگار 2 تا دوست نشستن دارن گپ میزنن. :)

سلام ارمین جان عزیز بنده هم چنین خواسته ای دارم که فکر میکنم رعایت کردنش اصلا سخت نباشه 

لینک به دیدگاه

به به ببین کی اینجاس رفیق خودم

خب اره داغه ولی بازدهی جوری به دلت میشینه که یادت میره . رنگ ها تو بازی باهات بازی می کنم . منم اعتراف کردم که کارت داغی و بدون طرفداری خاصی ولی متاسفانه AMD فن ها میگن 290 دیگه اخرش و تازه از تایتان ارزون تر هم هست ، همه چیشن بالاتر نمیدونن اون زیر چی میگذره و AMD چی غلطی داره زیر زیرکی میکنه  ، انویدیا هم روی تایتان از این غلطا کرد ولی وقتی نمونه 780 اورکلاک شده شرکت ها اومد دیگه دهنشو بست و تو بوق نکرد تایتان ال و وله

عزیز دل، به قول فردوسی پور تصاویر کاملا" گویاست. شما اون عکس سیستمت با 770 تو تاپیک عکس قطعات اگر تو دنیا پخش بشه، رییس انویدیا تیک عصبی میگیره، یاد خدا بیامرز سری 4 میفته که به هیتر بخاری برقی 2 تا سور زده بود. رییس ایسوس هم با خمیر سیلیکن روی GPU خودکشی میکنه. تا موضوع جهانی نشده یه فکری به حالش بکن مهندس  :lol:

پس فردا سایت میزنی، اینا داستان میشه سهام انویدیا تو وال استریت جابه جا میشه  :lol: میفته گردن تو، دیگه خود دانی.

لینک به دیدگاه

سلام ارمین جان عزیز بنده هم چنین خواسته ای دارم که فکر میکنم رعایت کردنش اصلا سخت نباشه 

مخلصم عطا جان. راستی از اس ام اس خیلی ممنون، عید تو هم مبارک. عید قربان همه ی دوستان مبارک باشه. @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان لیونی.

فکر میکنم الان برای قضاوت خیلی زود هست. باید چندوقت دیگه صبر کنیم و ببینیم که AMD  میتونه بزرگترین ضعفش یعنی درایور رو رفع کنه یا نه. AMD  باید بیشتر روی دایورهاش کار کنه تا سخت افزار. شما فکر کنید اگر موتور یک بوگاتی رو روی پیکان بزاریم چه چیز خرابی میشه!!!!

ولی باز هم این پیشرفت AMD جای تقدیر داره و قدم بزرگی رو برداشته. 

یک موضوعی هست اونم اینه که جدیدا روی بازی ها مارک AMD داره مشاهده میشه اما میبینیم که بعضی هاشون با کارت های GF سازگاری بیشتری داره!! این سیاست AMD کمی نامردی هست چون داره با عوام فریبی خوئش رو بزرگ تر از اون چیزی که هست نشون میده.

از دوستان خواهش میکنم که بحث کنسول ها رو پیش نکشن چون زمین تا زیرزمین با PC فرق میکنن. حالا همشون اومدن از AMD استفاده کردن چون براشون بصرفه تر بوده. اگر از اینتل یا انویدیا استفاده میکردن حتما قیمتش خیلی بیشتر از اون چیزی که هست در میومد و این چیزی جز ضرر و زیان و فروش کم برای سازندگان کنسول نبود. همین الانش هم هممون از قیمت اینتل و انویدیا ناراضی هستیم.

این نتایجی که من دیدم من رو خیلی شگفت زده کرد فکر نمیکردم بتونه همچین بنچمارک هایی با این درایور هاش بزنه.

................................................................................................................................................................................................................................................................

یک سوالی برای من پیش اومده اینه که چرا AMD این پیشرفت ها رو رو ی سی پی یو هاش اعمال نمیکنه؟؟؟؟؟

اگر همون وقتی که برای کارت های گرافیکش بزاره نمیگم از اینتل قویتر میشه اما میتونه به پای اینتل برسه.

لینک به دیدگاه

بالاخره اینم نوعی سیاست هست  امیرحسین جان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سوالی برای من پیش اومده اینه که چرا AMD این پیشرفت ها رو رو ی سی پی یو هاش اعمال نمیکنه؟؟؟؟؟

اگر همون وقتی که برای کارت های گرافیکش بزاره نمیگم از اینتل قویتر میشه اما میتونه به پای اینتل برسه.

به خاطر اینکه عزیر AMD جی پی یو هاشو نمیسازه همون ATI که خریده داره براش میسازه و خوب ATI هم که سی پی یو ساز نیست :D

لینک به دیدگاه

به خاطر اینکه عزیر AMD جی پی یو هاشو نمیسازه همون ATI که خریده داره براش میسازه و خوب ATI هم که سی پی یو ساز نیست :D

دقیقا" منم به همین فکر میکنم که درسته اسما" به نام AMD ختم میشه اما تا حدودی این ها کاملا" دو Division مجزا هستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز دل، به قول فردوسی پور تصاویر کاملا" گویاست. شما اون عکس سیستمت با 770 تو تاپیک عکس قطعات اگر تو دنیا پخش بشه، رییس انویدیا تیک عصبی میگیره، یاد خدا بیامرز سری 4 میفته که به هیتر بخاری برقی 2 تا سور زده بود. رییس ایسوس هم با خمیر سیلیکن روی GPU خودکشی میکنه. تا موضوع جهانی نشده یه فکری به حالش بکن مهندس  :lol:

پس فردا سایت میزنی، اینا داستان میشه سهام انویدیا تو وال استریت جابه جا میشه  :lol: میفته گردن تو، دیگه خود دانی.

کجای کاری می خوام بفرستم برای کریستین نی تا به شامینو نشون بده یخورده حرص بخوره ، یکی هم واسه هازان میفرستم تا خوشحال شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ین پست رو قبلا هم در مورد این موضوع نوشتم

اینجا دوباره می فرستمش:
در مورد nvidia هم چنین مطالبی هست Nvidia busted again for cheating
Futuremark reports on Nvidia driver cheats

فقط در مورد 2 نسخه درایور خاص این قضیه بوده بعد از اون دیگه چنین موردی از هر 2 شرکت دیده نشده
در مورد AMD هم
amd cheats by allowing tessellation to be scaled down within their drivers
فقط این مورد بوده چیزی هم نیست که قابل تغییر نباشه، توی اون درایور خاص اومده بود این قابلیت رو پیشفرض روی حالت کم گذاشته بود برای همین امتیاز بیشتر میشد که در درایورهای جدید مثل سابق شده

در تقلب درایور اصلا بحث رنگ در کار نبوده

توی فروم های خارجی هم من ندیدم در مورد رنگ بحثی باشه

اگر در مورد تفاوت کیفیت بین کارتهای AMD و Nvidia منبعی دارید خوشحال میشم معرفی بفرمایید

اگر "منبع" سلیقه و بینایی خودتون هست که بنده دیگه حرفی ندارم، اصولا سلیقه آدم ها قابل نقد و بحث نیست.

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سامسونگ پیشنهاد بنده هم هست و ختم کلام!

به جان خودم میدونستم تو انتخاب این دوبرند هم فن بازی وجود داره (شوخی کردم داداش حمید یه وقت نزنی منو گناه دارم :D )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه اکثر پستها نظر شخصی کاربرها یا تجربه فردی هست که اونرو نمیشه به کل تعمیم داد .

با کمی صبر و ارائه این دوکارت در چند روز آینده همه چیز مشخص میشه.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...