رفتن به مطلب

درخواست کمک مشکل جدی در پاور GP685B گرین فن سبز

Recommended Posts

بنده یا پاور رو کمتر از دو سال هست که دارم ولی از شانس بد من دیشب به صورت ناکهانی در حالی که سیستم روشن بود داخل برنامه خاصی نیودم با یک صدای ( پق) فیوز پرید و سیستم خاموش شد و من فیوز رو زدم و برای تست اینکه بفهمم مشکل از چیه دوباره پاور رو به برق زدم ولی ایندفه تمام کابل های رو قطع کردم و به محضی که با برق زدم بدون اینکه پاور بخواد روشن بشه دوباره فیوز پرید و پست پاور رو بو کردم و بوی سوختگی به مشامم رسید این پاور تا سال 94 گرانتی داره و من هم مشهد هستم بهترین و سریعترین راه چیه که بتونم دوباره سیستم رو راه بندازم  چیه ؟فقط خدا کنه که مابقی قطعات صدمه ندیده باشه :(

ویرایش شده توسط omidt
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چاره ای نیست باید بفرستی برای گارانتی.

گرین گارانتی پاسخگویی هست.

اگر میتونید یک پاور زاپاس تهیه(قرض) کنید و بعد برای گارانتی اقدام کنید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده یا پاور رو کمتر از دو سال هست که دارم ولی از شانس بد من دیشب به صورت ناکهانی در حالی که سیستم روشن بود داخل برنامه خاصی نیودم با یک صدای ( پق) فیوز پرید و سیستم خاموش شد و من فیوز رو زدم و برای تست اینکه بفهمم مشکل از چیه دوباره پاور رو به برق زدم ولی ایندفه تمام کابل های رو قطع کردم و به محضی که با برق زدم بدون اینکه پاور بخواد روشن بشه دوباره فیوز پرید و پست پاور رو بو کردم و بوی سوختگی به مشامم رسید این پاور تا سال 94 گرانتی داره و من هم مشهد هستم بهترین و سریعترین راه چیه که بتونم دوباره سیستم رو راه بندازم  چیه ؟فقط خدا کنه که مابقی قطعات صدمه ندید :(

سلام

الان پاور اتصال کوتاه هست ببر نمایندگی گرین برات تعویض میکنه فقط پاور جدید رو که گرفتی بگو همونجا برات تست کنه

چند مورد گرفتم بعد که دادم دست دوستان مشکل داشته

لینک به دیدگاه

چاره ای نیست باید بفرستی برای گارانتی.

گرین گارانتی پاسخگویی هست.

اگر میتونید یک پاور زاپاس تهیه(قرض) کنید و بعد برای گارانتی اقدام کنید.

حتما باید بفرستم تهران ؟

مشهد قبول نمیکنن پس لیست اون نمایندگی ها توی سایت واسه چیه ؟

چجوری بفرستم ؟

ویرایش شده توسط omidt
لینک به دیدگاه

سلام

الان پاور اتصال کوتاه هست ببر نمایندگی گرین برات تعویض میکنه فقط پاور جدید رو که گرفتی بگو همونجا برات تست کنه

چند مورد گرفتم بعد که دادم دست دوستان مشکل داشته

با توجه با اینکه الان مدب پاور من دیگه تولید نمیشه با چه شرایطی تعویض میکنند درضمن من مشهدم امکان مراجعه حضوری ندارم تو مشهد هم امکان تست و تعویض هست ؟

راستی منظور از اتصال کوتاه چیه و چرا اینجوری شده ؟

ویرایش شده توسط omidt
لینک به دیدگاه

با توجه با اینکه الان مدب پاور من دیگه تولید نمیشه با چه شرایطی تعویض میکنند درضمن من مشهدم امکان مراجعه حضوری ندارم تو مشهد هم امکان تست و تعویض هست ؟

راستی منظور از اتصال کوتاه چیه و چرا اینجوری شده ؟

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...