رفتن به مطلب

GTX 780 SLI رو تست کردم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان میگن این 200-300 فریمی که گرفتید در تامب رایدر در بالاترین تنظیمات ممکن نیست !همه دنبال اسکرین شات تامب رایدر هستند نه چیز دیگه ای !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز من تازه این پست رو دیدم هر کی شک داره من 2 تا gtx 780  بعد از اون 7990 که خریدم و خراب دراومده خریدم از آقای حسینی بپرسید و یا ویدیو که تو فرم گذاشتم ببینید . 

من هم مثل بقیه دوستان ویدئوی شما رو دیدم و شکی ندارم که 2 تا 780 گرفتی  ;)  فقط همونطور که معین عزیز هم گفت نکته مورد شک توسط همه دوستان اینه که شما چطور اون فریم رو در Tomb Rider با تنظیمات ماکسیمم گرفتید. در ضمن اگر من این 2 تا کارت رو گرفته بودم نمیگذاشتم بنچمارکی بمونه که نتیجه اون رو به معرض دید همه دوستان نگذاشته باشم...

لینک به دیدگاه

ای آقا چه گیریه به این بنده خدا دادین شاید بلد نیست بنچمارک بگیره همینجوری صفحه رو نگاه کرده گفته این یه  400 500 فریمی بهش می خوره. 

شنونده باید عاقل باشه 

منم بیام بگم یه بوگاتی خریدم 1000 کیلومتر بر ساعت میره حالا بقیه باید بیان بگن بیا ثابت کن

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. 

از یه طرف دیگم شاید چه می دونم یه ورژن خیلی خیلی فوق مخصوصه که می تونه یه همچین فریمی رو بزنه یا شایدم اصلا بنده خدا تو فول اچ دی بازی نمی کنه و کلی احتمال دیگه

به هر حال مخلص کلام اینکه این مساله ای نیست که جوابش فقط پیش این دوستمون باشه با یه سرچ ساده میشه فهمید این کارتا چند مرده حلاجند

لینک به دیدگاه

منم 2 تا 780 خریدم.

هم فیلم میگیرم و هم شات میزارم.

تازه مال من خوشگل تر هم هستن. :p

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...