رفتن به مطلب

سرعت بوت شما چقدر است؟؟

silvermn
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من ویندوز 8 چهار ثانیه

ویندوز 8 سرعتش از 7 خیلی بالاست

اگر ممکن هست شات قرار بدین دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• ارسال 160
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

li6epkxtw2ib8w0ridc.jpg

ویندوز 10 نسخه 9879

intel SSD 520 Series 120GB

البته نمیدونم چرا اینجوری میاد.

در کل از بوت ویندوز یه لوگوی نیم ثانیه ای از asus می بینم.

desktop هم احتمالا بخاطر نرم افزار ها ی زیادیه که دارم.

لینک به دیدگاه

سلام دادشم

بنده ی لامبورگینی آوان تادور دار!

Lamborghini Aventador Lp700-4

ssd 840 evo دارم و 120گیگش کامل پر اما زیر 4 ثانیه Boot میشه

لینک به دیدگاه

درود

Crucial M550 128GB 

Win 8.1 64bit

زمان بوت زیر 4 ثانیه هم دیدم ولی دیگه حس تست نداشتم 

w28d42xizaw9twau87tj.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

زمان ویندوز 7 چقدر باید باشه در حالت خوبش؟

تست:

e3ivx0ewa0fr7gd0bgua_thumb.jpg

مشخصات سیستم و ssd هم در اسکرینشات مشخص هست

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام دادشم

بنده ی لامبورگینی آوان تادور دار!

Lamborghini Aventador Lp700-4

ssd 840 evo دارم و 120گیگش کامل پر اما زیر 4 ثانیه Boot میشه

:huh: :raised eyebrow: :-؟

لینک به دیدگاه

سلام

زمان ویندوز 7 چقدر باید باشه در حالت خوبش؟

تست:

e3ivx0ewa0fr7gd0bgua_thumb.jpg

مشخصات سیستم و ssd هم در اسکرینشات مشخص هست

درود بر شما فرجام جان

شبیه SSD تست میمونه، چرا انقدر سبکه؟ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شما فرجام جان

شبیه SSD تست میمونه، چرا انقدر سبکه؟ :D

سلام :D

اون سری strart up هامو سر و سامون دادم(البته هنوز eset smart security توی startup هستش) این سری هم هارد اضافه ای که به سیستمم وصله جدا کرده بودم :

qpibqiqpytc75bhxoje0_thumb.jpg

10 دقیقه بعد از همون قبلی گرفته بودم حدودا"

سری بعدی روی یه ویندوز تر و تازه هم باید تست کنم... یه سری سرویسها هست نمیتونم بندمشون روی این ویندوز...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام :D

اون سری strart up هامو سر و سامون دادم(البته هنوز eset smart security توی startup هستش) این سری هم هارد اضافه ای که به سیستمم وصله جدا کرده بودم :

qpibqiqpytc75bhxoje0_thumb.jpg

10 دقیقه بعد از همون قبلی گرفته بودم حدودا"

سری بعدی روی یه ویندوز تر و تازه هم باید تست کنم... یه سری سرویسها هست نمیتونم بندمشون روی این ویندوز...

سرعت بوتت فوق العاده عالی هست  .با ورتکس 4 نتونستم همچین رکوردی بزنم 

فایروال و انتی ویروس استفاده نمیکنید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیزم

در پست قبلی هم عرض کردم که eset smart security استفاده میکنم و فعال هم بوده چون روی این ویندوز نمیتونم غیر فعالش کنم.... حالا سری بعدی روی یک ویندوز تر و تازه بدون آنتی ویروس و فایروال و تنظیمات بهینه شده در بایوس امتحان میکنم دوباره

برای زمان بهتر دیوایس های اضافی USB رو جدا کنید

همه دیوایس های sata به جز دیوایسی که ویندوز روشه جدا کنید

صدای ورود به ویندوز رو غیر فعال کنید و فیش صدا رو هم از کارت صدا جدا کنید

روی سیستم من اینها جواب داد

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادم رفت :دی

به پورت lan هم چیزی وصل نباشه که ویندوز در زمان استارت آپ وقتش تلف نشه برای وصل شدن به نت

لینک به دیدگاه

سلام دادشان محترم

بنده تو پست قبلیم نوشتم

Lamborghini Aventador LP 700-4

دارم یکی از بچه ها علامت تعجب نوشته بود

منم مظورم این بود که سرعت بوتم عالیه

بعد بعضی از دوستان زیر آبی رفتن هیچ چیزی به حالت پیش فرض نزاشتن و حجم ssd شون هم خالیه که این بی شک بی تاثیر نیست چون ssd حجمش بالا بره کند میشه واگه چیزی تو بوت نداشته باشن که عالیه بنده ی کاسپر و id و درایور nvidia و... داشتم و تقریبا ssd هم پر با این وجود بنظرم بهترین امتیاز رو بااین شرایط گرفت همینه

اینم عکش و خودتون قضاوت کنیدpost-17517-0-63908100-1417988685_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد بعضی از دوستان زیر آبی رفتن هیچ چیزی به حالت پیش فرض نزاشتن

خیلی عذر میخوام که سوال میکنم , بعد این دوستانی که میفرمایید زیرآبی رفتن و عکس گذاشتن, اومدن ادعا کردن که همه چیز در شرایط پیشفرض بوده؟ چون دیدم که اکثرا" کسایی که زمان خوب هم داشتن اومدن و نوشتن که چه کارهایی کردن و ادعایی بر پیشفرض بودن همه چیز نداشتن پس فکر میکنم در انتخاب کلماتی نظیر زیرآبی رفتن تجدید نظر بفرمایید

هدف اصلی این تاپیکها جدا از اینکه دوستان عکس سرعتشون بصورت دیفالت بذارن برای یک مقایسه ساده این هم هست که راههای پایین آوردن این زمانِ بوت هم مشخص بشه و به اشتراک گذاشته بشه(و گذاشتن تستهایی که با توئیک کردن به دست میاد و به اشتراک گذاشتن تنظیمات خیلی هم مفیده و دوستانی که سیستم های بسیار کند دارن میتونن بهرمند بشن مثلا یادبگیرن با حذف سرویسهای اضافی و بلا استفاده بتونن سیستمشون رو سریعتر کنن و نسبت دادن کلمه "زیر آبی رفتن" به این حرکت واقعا" کم لطفیه) نه اینکه دوستان بخوان سرش رقابت کنن و این به رخ اونیکی بکشه و برعکس... و کسی هم به شما جسارت نکرد که بگه وای خیلی غیر طبیعی سریع بوده سیستمت یا بگه ای وای چقدر کنده سیستمت... بلکه اون علامت تعجب دلیلش این بوده که اسکرین شات لازمه نه فقط گفتنش در یک پست

Slivermn:

این هم دیفالت سیستم میشه :D

نصف SSD پر. lan وصله 1 هارد دیگمم وصله و استارت آپ و سرویسها هم دیفالت و نرمال(البته futuremark sys info هم بازه و دهنه استارت آپ رو صاف میکنه :دی ) :دی  فقط حیف که عکس " شورُلت ایمپالای" دسکتاپم معلوم نیست :دی

168k48z5gikcul3cha03_thumb.jpg

همین 2 ثانیه ای هم که کم میشه از دیفالت کم کرد خودش خیلیه. روی xp تست نکردم ببینم چطوریاست یا مثلا ویندوز8

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

خیلی عذر میخوام که سوال میکنم , بعد این دوستانی که میفرمایید زیرآبی رفتن و عکس گذاشتن, اومدن ادعا کردن که همه چیز در شرایط پیشفرض بوده؟ چون دیدم که اکثرا" کسایی که زمان خوب هم داشتن اومدن و نوشتن که چه کارهایی کردن و ادعایی بر پیشفرض بودن همه چیز نداشتن پس فکر میکنم در انتخاب کلماتی نظیر زیرآبی رفتن تجدید نظر بفرمایید

هدف اصلی این تاپیکها جدا از اینکه دوستان عکس سرعتشون بصورت دیفالت بذارن برای یک مقایسه ساده این هم هست که راههای پایین آوردن این زمانِ بوت هم مشخص بشه و به اشتراک گذاشته بشه(و گذاشتن تستهایی که با توئیک کردن به دست میاد و به اشتراک گذاشتن تنظیمات خیلی هم مفیده و دوستانی که سیستم های بسیار کند دارن میتونن بهرمند بشن مثلا یادبگیرن با حذف سرویسهای اضافی و بلا استفاده بتونن سیستمشون رو سریعتر کنن و نسبت دادن کلمه "زیر آبی رفتن" به این حرکت واقعا" کم لطفیه) نه اینکه دوستان بخوان سرش رقابت کنن و این به رخ اونیکی بکشه و برعکس... و کسی هم به شما جسارت نکرد که بگه وای خیلی غیر طبیعی سریع بوده سیستمت یا بگه ای وای چقدر کنده سیستمت... بلکه اون علامت تعجب دلیلش این بوده که اسکرین شات لازمه نه فقط گفتنش در یک پست

Slivermn:

نصف SSD پر. lan وصله 1 هارد دیگمم وصله و استارت آپ و سرویسها هم دیفالت و نرمال(البته futuremark sys info هم بازه و دهنه استارت آپ رو صاف میکنه :دی ) :دی  فقط حیف که عکس " شورُلت ایمپالای" دسکتاپم معلوم نیست :دی

همین 2 ثانیه ای هم که کم میشه از دیفالت کم کرد خودش خیلیه. روی xp تست نکردم ببینم چطوریاست یا مثلا ویندوز8

عالی فرجام

توی XP که حتما افت سرعت پیدا میکنی! و به احتمال توی 8 افزایش سرعت

البته این evo خیلی خوبه، اگر ویندوز تازه نباشه، میشه از Tune Up Utility استفاده کرد

2تا مزیت داره این:

1. برنامه stratup manager که راحت میتونی غیر فعال کنی چیزایی که نیاز نیست

2. برنامه program deactivator که میاد سرویس هایی که لازم نیستن رو غیر فعال میکنه، هر موقع که برنامه رو باز کنی، به صورت اتوماتیک سرویسش رو فعال میکنه، که خیلی تاثیر داره توی سیستم

تست رو ولش کن فرجام جان، عکس اون شورلت رو بزار روحمون جلا پیدا کنه :D

لینک به دیدگاه

فرجام جان پستای شمارو با دقت می خونم . کلی اطلاعات از همین پستای شما بدست اوردم. دمت گرم

لینک به دیدگاه

اینم از من!...

sx900 64gig

ci5 3450

8gig

p8p67-le

6850

یه هارد یک ترابایت دیگه...

685b گرین

تقریبا نصف اس اس دی خالیه...هارد دیگمم وصله...دوتا انتی اسپایور و یه انتی ویروس اویرا نصبه با ده پونزده تا برنامه دیگه که تو استارت اپ قرار میگیرن......و ویندوز سون 64 بیت

post-14347-0-57353800-1417996376_thumb.png

ویرایش شده توسط esmigel
لینک به دیدگاه

همه رو دیزیبل کردم...تقریبا بیشتر کارارو انجام دادم واسه سبک کردن...حتی یو اس بی رو خالی کردم!...دوربین..بلوتوث..لن...گوشیم..فقط هارد دیگه رو جدا نکردم...استارت اپم همه رو دیزیبل کردم...فقط یک ثانیه اونم قسمت دسکتاپ کم شد...بوت اولیه همون 4 ثانیه بود... البته اینم بگم ویندوز که عوض کردم...یکی از کاربرای سایت تنظیمات بهینه اس اس دی رو گذاشته بود تو امضاش که فقط اونو انجام دادم..دستش درد نکنه...واسه منکه هرچی سنگینش کنم دو...سه ثانیه بیشتر میشه...به نظرمن بیشتر همه چی به خود هارد و ساختارش با سخت افزار بر میگرده...

لینک به دیدگاه

Slivermn:

سلام دادشم ممنون از نقدی از بنده کردین.بنده خدای ناکرده قصد توهین یا از این قبیل چیزا ندارم و صرفاٌ اطلاع رسانی بود و این شهامت رو دارم که اوزر خواهی کنم، از دوستان اگه کسی ناراحت کردم ببخشی بنده فقط نیت به مزاح داشتم نه جنگ یا توهین و.....

بنده به این نظر پایبندم که دوستان عکس میزان باید شرایط و قوانین رو رعایت کنن که کاربران چیزی دست گیرتوشونشه شاید یکی از دوستان بخوان SSD بخرن که اگه سیستم استاندارد نباشه تصمیم گیری براش سخت میشه

چند نکته بگم خدمتون

1.حجمی که SSD که نمایش میدن چقدره و چقدر از حجمش خالیه که این تو اولویت اوله

2.سیستمی که استفاده شده مشخصات استفاده شده چیه و آیا اورکلاک شده؟

که بنده در عکسی که گذاشتین دیدم سیستمتونOC شده که CPU 4.500 و رمتون 2400 و با تایمینگ خوب 8.11.8.27 که تو این کلاس رم عالیه قرار داره وقابل تحسینه :clapping: و از ی مادربرد بسیار خوبی MAXMUS VII Z97 استفاده کردین و یک SSD عالی مثل SAMSUNG 840 Evo 256 دارید و حجم کلی که از SSD شما خالیه 120GB هیتش که این برتری بسیاری داره و برنامه های لازم رو تو بوت گذاشتین

اما با این وجود سرعت بوت EVO 840 120 سریع تر بود و اختلاف اندکی در بوت برنامه داشته

بازم تشکر از شما و دوستانی که موشکافانه نظر میدن و خوشحالم توی این جامعه PC دقیق و زیرک با سواد عضو هستم

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان

این از سرعت کامپیوتر ما:

post-14960-0-67308200-1418017922_thumb.jpg

و این هم لیستی که چند بار تلاش کردم

post-14960-0-30856400-1418017947_thumb.jpg

بهترین رکورد پنجمی هستش که دیگه نتونستم کمترش کنم بلکه بدتر کردم

این نتیجه را در سایت هم ثبت کردم:

Time to Desktop = 7.33 sec
Time to Logon (Welcome screen) = 2 sec
CPU Count= 4 Intel® Core i5-4690K CPU @ 3.50GHz
Total Memory = 7.9 Gb
Boot Drive= (SSD) INTEL SSDSC2CW120A3 ATA Device 120 Gb  IDE
Random Drive Speed (Mb/s)= 82.05
Network Connection= 802.11n USB Wireless LAN Card (11)
BIOS= American Megatrends Inc. BIOS Date: 01/20/14 10:44:39 Ver: 08.06
Video = Intel® HD Graphics 4600
Windows Performance Index=   0.0
Motherboard= ASUSTeK COMPUTER INC. H87-PLUS
Model= ASUS All Series
Startup Programs= 3
Auto Services= 44
Installed Apps= 16
WINDOWS-7-64 = Windows 7 Ultimate
Computer Sign=A7D3A009EDA3923C7ECE04A9C17DF73327

فکر کنم سوم یا چهارم بشم با هاشون مکاتبه هم کردم که چک کنن

منتها نتیجه را در log متن نوشته 7.33 در صورتیکه در گزارش خود برنامه 7.033 هستش

در ضمن ssd دو هفته پیش از لیون خریداری شد. با تشکر

فکر کنم بالاترین رکورد تا اینجا مال من باشه

و پس از این رکورد را فقط با پلتفرم x99 بشه زد

دوستان میتونن رکورد بزنن ؟

کسی که پلتفرم x99 داره یه امتحان بکنه

ویرایش شده توسط esi-esi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم واسه بنده با سیستم اولیم:

ویندوز هم 7 X64 هستش...

طول کشیدن یا نکشیدن بالا اومدن وینوز هم خیلی دلایل میتونه داشته باشه، برنامه هایی که تو Startup اجرا میشن گرفته تا سخت افزار سیستم شما...

واسه بنده که اهمیتی نداره، مهم عملکرد وقتی وارد سیستم عامل شدید هستش...

post-10788-0-07203000-1418040419_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان

این از سرعت کامپیوتر ما:

attachicon.gifEsi.jpg

و این هم لیستی که چند بار تلاش کردم

attachicon.gifresualts.jpg

بهترین رکورد پنجمی هستش که دیگه نتونستم کمترش کنم بلکه بدتر کردم

این نتیجه را در سایت هم ثبت کردم:

Time to Desktop = 7.33 sec

Time to Logon (Welcome screen) = 2 sec

CPU Count= 4 Intel® Core i5-4690K CPU @ 3.50GHz

Total Memory = 7.9 Gb

Boot Drive= (SSD) INTEL SSDSC2CW120A3 ATA Device 120 Gb  IDE

Random Drive Speed (Mb/s)= 82.05

Network Connection= 802.11n USB Wireless LAN Card (11)

BIOS= American Megatrends Inc. BIOS Date: 01/20/14 10:44:39 Ver: 08.06

Video = Intel® HD Graphics 4600

Windows Performance Index=   0.0

Motherboard= ASUSTeK COMPUTER INC. H87-PLUS

Model= ASUS All Series

Startup Programs= 3

Auto Services= 44

Installed Apps= 16

WINDOWS-7-64 = Windows 7 Ultimate

Computer Sign=A7D3A009EDA3923C7ECE04A9C17DF73327

فکر کنم سوم یا چهارم بشم با هاشون مکاتبه هم کردم که چک کنن

منتها نتیجه را در log متن نوشته 7.33 در صورتیکه در گزارش خود برنامه 7.033 هستش

در ضمن ssd دو هفته پیش از لیون خریداری شد. با تشکر

فکر کنم بالاترین رکورد تا اینجا مال من باشه

و پس از این رکورد را فقط با پلتفرم x99 بشه زد

دوستان میتونن رکورد بزنن ؟

کسی که پلتفرم x99 داره یه امتحان بکنه

ایول....2 ثانیه!! :wacko:  اصلا باورکردنی نیست....اصل کارم همون بوت اولیه ست چون حداقل واسه منکه وقتی سیستم به محض اینکه بالا بیاد هر چی و هر برنامه ای که بخوام سریع باز میکنه...دیگه منتظر اون 6...7 ثانیه لود دسکتاپ نمیمونه... الان از عمر هارد من حدودا 7...8 ماه میگذره...ریتینگ ویندوز روزای اول بهش همون 7.9 رو میداد ولی الان یکی دوماهه 7.8 میده بهش...تا حالا چند تا ویندوز مختلف هم عوض کردم..شاید از شمام بخاطر نو بودن اونه...نمیدونم....ولی دمت گرم...2 ثانیه!!!

لینک به دیدگاه

اینم مال من:

ویندوز: 7 64 بیت

هارد: Seagate Barracuda ST3500418AS 500GB

به نظرتون خوبه یا نه؟

لینک به دیدگاه

زمان بوت تا Log in خیلی به بایوس مرتبطه

یه لپتاپ ایسوس خواهرم داره هارد 5400 دور 

تا روشن میکنی آرم ویندوز 8 میاد و اون علامت wait هم نمیاد و سریع وارد log in میشه

یکبار هم که 8.1 نصب کردم براش باز هم همینطور بود

ولی من SSD دارم و همون ویندوز بالا به این آرم ویندوز برسه دو سه ثانیه معطل میکنه و بعد وارد میشه

برنامه ها هم به جز یکی دو تا بازی سنگین فرقی ندارن

مین هم من قدیمی نیست ایسوس زد 77 پرو

و نکته آخر اون زمان دسکتاپ حداقل تو SSD مهم نیست طول کشیدنش چرا که تا وارد دسکتاب بشی میتونی سریع یه بازی یا برنامه رو روشن کنی و معطلی نداره ولی اگر هارد معمولی باشه این مولتی تسکینگ معنی نداره زیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...