رفتن به مطلب

فروش دو CPU از سوکت 775 و 1366

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود،

دو سی پی یو Intel LGA 1366 Core i7 950 و Intel LGA 775 E6600 Core2 موجود می باشد.

قیمت پایه رو خودتون بگید ولی وجدانن چیزی بگید که کاربران دیگه به چشم دیگه ای بهتون نگاه نکنن.

عکس طبق قوانین فروم:

10078434613869520406.jpg

@};-

لینک به دیدگاه

6600e chand///

هرقیمتی شما بدید می شه قیمت پایه . @};-

لینک به دیدگاه

سلام پوریا جان . داداش یه قیمتی برای 950 مشخص میکنی ؟

صابر مشخصاتشو خواستم خبر میدم :|

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

با سلام میترسمم بگم میشه یه لطف کنید بگید اون i7 950 چقدر کارکرده گارانتی داره

شرمنده

لینک به دیدگاه

برای E6600 قیمت فروش فوری 70 خوبه؟ چون توی فروم های دیگه الان E6400 که از این ضعیف تره رو دارن 72 می دن !!!

950 رو هم خودتون قیمت بدید. 950 رو هم من فراموش کردم بگم، باکس هستش و فن اورجینال هم داره. حدوداً هم 1 ماه کار کرده روی سیستم. قیمت 950 باکس نو الان توی بازار 640 تومن هستش. 20% پایین تر خوبه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ، 950  اورکلاک شده ؟ قیمت فوریش رو بفرمائید .

950 خیلیییییییییی اورکلاک شده !!! تا 8 گیگاهرتز اورکلاکش کردم، زیر نیتروژن مایع توی دمای -190 درجه با 2.5 ولت vcore :D  فقط اگر بتونی به من بگی فرق اورکلاک شدش با نشدش چیه ممنون می شم ;)

قیمت فوریش هم برای شما 550 تومن هست. پایه هم الان براش در نظر گرفتم. 512 تومن هستش.

اون دوستی هم که E6600 رو خواستند هنوز واریز نکردند و اولویت فروش با واریز هستش، پس اگر کسی زودتر از ایشون بزنه برای اون فرد هستش @};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط اگر بتونی به من بگی فرق اورکلاک شدش با نشدش چیه ممنون می شم ;)

@};-

یکی به ما هم بگه چطور میشه قطعه اور شده با نشده را از هم تشخیص داد ، یک کارت شارژ 5 تومنی بهش میدم .

:lol:

لینک به دیدگاه

950 خیلیییییییییی اورکلاک شده !!! تا 8 گیگاهرتز اورکلاکش کردم، زیر نیتروژن مایع توی دمای -190 درجه با 2.5 ولت vcore :D  فقط اگر بتونی به من بگی فرق اورکلاک شدش با نشدش چیه ممنون می شم ;)

قیمت فوریش هم برای شما 550 تومن هست. پایه هم الان براش در نظر گرفتم. 512 تومن هستش.

اون دوستی هم که E6600 رو خواستند هنوز واریز نکردند و اولویت فروش با واریز هستش، پس اگر کسی زودتر از ایشون بزنه برای اون فرد هستش @};-

:)  دوست عزیز مزاح میفرمائید ، این میزان اورکلاک واقعا ناچیزه ، تا 18 گیگا هرتز جا داشت!

گذشته از شوخی ، من تصورم اینبوده که اورکلاک نادرست ممکنه روی کارایی قطعه اثر منفی بذاره و  اگر سوال احمقانه بود عذر میخوام . اورکلاک شدن قطعه رو هم نمیدونم میشه  تشخیص داد یا خیر ، یه کارت شارژ ضرر کردم! 

بهرحال ممنون بابت جواب و میبینم که قطعات هم فروش رفته . امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید .

لینک به دیدگاه

درود، پردازنده E6600 فروخته شده ، پردازنده i7 950 هنوز موجوده ...
  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:)  دوست عزیز مزاح میفرمائید ، این میزان اورکلاک واقعا ناچیزه ، تا 18 گیگا هرتز جا داشت!

گذشته از شوخی ، من تصورم اینبوده که اورکلاک نادرست ممکنه روی کارایی قطعه اثر منفی بذاره و  اگر سوال احمقانه بود عذر میخوام . اورکلاک شدن قطعه رو هم نمیدونم میشه  تشخیص داد یا خیر ، یه کارت شارژ ضرر کردم! 

بهرحال ممنون بابت جواب و میبینم که قطعات هم فروش رفته . امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید .

دوست عزیز اورکلاک خارج از محدوده و با ولتاژ بالا پردازنده رو دچار مشکل میکنه 

شاید بعضی از دوستان بگن قابل تشخیص نیست ولی اینطور نیست اگر خوب توجه بکنید تو بعضی از مواقع سیستم دچار مشکلاتی میشه 

اینو خودم به شحصه تجربه کردم یک CPU 2500K  داشتم که از یک اورکلاکر خریدم 

تو سیستم بعضی وقتها گیرهای لحظه ای داشت 

و یا مثلا وقتی فوتبال بازی میکردم بازی برای لحظه ای گیر میکرد 

و ... 

این تجربه رو روی 2600K  که از یکی دیگه از اورکلاکرها خریده بودیم داشتم البته به صورت دیگه 

شرمنده بابت توضیحات اینا تجربه شخصی بود که گفتم ، شایدم  من اشتباه میکنم 

به هر حال قیمت آخر 950 رو واسم بفرستید 

لینک به دیدگاه

برو بالا. دوستان اگر فکر می کنید قیمت بالاست بگید !!! @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...