رفتن به مطلب

بهترین برند سازنده مادربورد

اشتراک گذاری

بهترین مادر بورد  

729 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما مادربورد های کدام برند بهتر ومقرون بصرفه تر است

Recommended Posts

فقط asus ROG

البته در رده متوسط فرقی ندارن.

enlighten.jpg

کاملا قبول داره ROG با بقیه قابل مقایسه نیست

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من مارک سونی از همه بهتره، این مارک یه مارک تجاری خوب محسوب می شه و قابلیت های بالایی داره، مثلا من خودم برای سیستم تلفن سانترال شرکتم از این سیستم استفاده کردم

مرسی

مگه سونی مادربورد هم میزنه؟!!!

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

مگه سونی مادربورد هم میزنه؟!!!

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

مادربورد من که ندیدم تو بازار بردهای مادربورد تو لب تاب هاش هست یحتمل خودش تولید میکنه 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام

در رده حرفه ای فقط msi سری x-power این طراحی سوکت جدیدش بینظیره

در رده گیمینگ هم گیگابایت و msi

asus کیفیت مادربوردهاش متوسطه ولی تو ایران پول مینبورد حرفه ای رو میگیره مثلا asus maximus vii hero تو خارج 208 دلار قیمت خورده تو ایران 1100000 تومن فروش میره

ولی گیگا z97x-gaming-G1 تو خارج 300 دلار قیمتشه و تو ایران 1160000 تومن قیمت داره شما باشی کدوم رو انتخاب میکنی؟

پ.ن:اونایی که asus انتخاب کردن خودشون رو به تیمارستان معرفی کنن:-)

لینک به دیدگاه

با سلام

در رده حرفه ای فقط msi سری x-power این طراحی سوکت جدیدش بینظیره

در رده گیمینگ هم گیگابایت و msi

asus کیفیت مادربوردهاش متوسطه ولی تو ایران پول مینبورد حرفه ای رو میگیره مثلا asus maximus vii hero تو خارج 208 دلار قیمت خورده تو ایران 1100000 تومن فروش میره

ولی گیگا z97x-gaming-G1 تو خارج 300 دلار قیمتشه و تو ایران 1160000 تومن قیمت داره شما باشی کدوم رو انتخاب میکنی؟

پ.ن:اونایی که asus انتخاب کردن خودشون رو به تیمارستان معرفی کنن:-)

عزیز کجا مادربردهای اسوس کیفیت متوسطی دارند

لینک به دیدگاه

عزیز کجا مادربردهای اسوس کیفیت متوسطی دارند

میتونید قیمت هایی رو که گفتم چک کنید.

و یه نیم نگاهی هم به نقد دقیق زیر داشته باشید.

http://www.overclockingheroes.com/fa/contents/review/motherboard/asus-rog-maximus-vii-hero/

لینک به دیدگاه

دوستان من از هر برندی مادربرد خریدم

هر کدوم خوبیتا و ضعفهای خودشون را دارن که بخوام بگم 2 صفحه باید نوشت ولی با تجربیاتی که دارم ASUS در حاله حاضر بهتره چون سریع هست و در قسمت تغذیه برق و Bios خیلی خوب عمل میکنه که خیلی خیلی مهم هست

گیگابایت هم خوبه ولی بعضی مدلهاش کارایش  نسبت به پول و تبلیغاتی که داره به هیچ وجه ارزش نداره ولی واقعا سگ جون هستن حتی ASUS چنین مقاومتی نداره و بخصوصا زیبایی در ترکیب رنگها

MSI حساس هست و قوی با Bios های افتضاح که هر کسی نمیتونه باهبش کار کنه من داشتم و دارم و دیگه نمیخرم مگر این که مدله خاصی باشه که در برندهای دیگه لنگش نباشه مثله BigBang ولی .....ولی.... کارت گرافیکهای High End فقط فقط و فقط MSI هیچ برندی نمیتونه رودستش بزنه

AsRock هم خیلی خوب جلو اومده احتمالا تا چند ساله اینده رغیبه ASUS و Gigabyte خواهد بود

در کل همشون هم مدلهای خوب دارن هم متوسط هم ضعیف تا نخرین نمیدونین و نمیتونین نظر بدین حتی اینها هم نظراته شخصی من هست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

من تا حالا ایسوس و گیگابایت داشتم.ولی به نظرم بهترین قیمت به کارایی رو Asrock داره.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

تا باشه توی چه مواردی ...

توی گیمینگ به نظر من MSI و ASUS گزینه های خوبی هستن. MSI برای اونایی که نمیخوان زیاد پول بدن و ASUS برای اونایی که میخوان حسابی خرج کنن.

Giga و Asrock برای سیستم های معمولی و متوسط عالی هستن.

لینک به دیدگاه

توی این چند وقته . asus قیمت بالا هاش  مثل rog rampage  عالی بودن توی یکم قیمت پاییت تر MSI کیفیت ساخت عالی نسبت به قیمت داره  و با گارانتی خوب ماتریکس توی ایران  فقط یه مشکل داره  معمولا 2 ماه دیرتر از گیگا و ایسوز وارد ایران میشه !!  

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

تو رده بندی ها از نظر من اول ایسوسه ...دوم گیگائه ...سوم msi ئه ......................................صدم ازراک و فاکس کان و ...

توصیه ی بنده حقیر که تو کار تعمیرات مادربردم اینه که سعی کنید ازراک نگیرید چه برسه واسه اورکلاک ...از جنس نامرغوب بردPCB گرفته تا مشکلات جورواجورش که علم الکترونیک رو میبره زیرسوال ...

مثلا PCB استاندارد ایسوس و ... تا X درجه رو زیر HOTGUN تحمل میکنند برای تعویض چیپست و قطعات ...ازراک 0.1Xگرما رو تحمل میکنه و معمولا مدار ها از روی PCB بلند میشن ...این تجربیات چند ساله ی منه ...خود دانی :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

گیگابایت ماربردهای عالی تولید میکنه ولی متاسفانه با قیمت معقولی وارد کشور ما نمیشه

الان بقیقه شرکت ها پیشرفت فوق العاده ای داشتند مانند ازراک و msi

تو کشور ما با توجه به قیمت و اسم و رسم برند ایسوس فعلا به نظر من بهتره

لینک به دیدگاه

گیگابایت ماربردهای عالی تولید میکنه ولی متاسفانه با قیمت معقولی وارد کشور ما نمیشه

الان بقیقه شرکت ها پیشرفت فوق العاده ای داشتند مانند ازراک و msi

تو کشور ما با توجه به قیمت و اسم و رسم برند ایسوس فعلا به نظر من بهتره

من همین الان Asrock دارم و می خوام بگم که واقعا ازش راضیم.قیمتش نسبت به مشابه Asus صد تومن کمتر بود به علاوه اینکهاین چند تا قابلیت بیشتر داره...تا قبل از این Asus داشتم و اون هم خوب بود...قبلش هم Giga داشتم اون هم خوب بود ولی درکل Asrock خیلی خوبه.....بیشتر کسانی که می گن بهترین برند Asus هست افراد متعصبن چون تو یک رده Asus تفاوت زیادی با سایر برند ها نداره.

ویرایش شده توسط MohamadCm
لینک به دیدگاه

ASUS 

EVGA هم قبول دارم ، فقط با قیمت و گارانتی درست حسابی توی ایران وارد نمیشه 

لینک به دیدگاه

من همین الان Asrock دارم و می خوام بگم که واقعا ازش راضیم.قیمتش نسبت به مشابه Asus صد تومن کمتر بود به علاوه اینکهاین چند تا قابلیت بیشتر داره...تا قبل از این Asus داشتم و اون هم خوب بود...قبلش هم Giga داشتم اون هم خوب بود ولی درکل Asrock خیلی خوبه.....بیشتر کسانی که می گن بهترین برند Asus هست افراد متعصبن چون تو یک رده Asus تفاوت زیادی با سایر برند ها نداره.

درسته که ما روی ایسوس تعصب داریم ولی همونطور که گفتم من این حرفا رو از روی تجربه زدم ...نمیدونم شاید شانس شما خوف بوده (شاید هم سری های قدیمیش مشکلی نداشته ...)

لینک به دیدگاه

درسته که ما روی ایسوس تعصب داریم ولی همونطور که گفتم من این حرفا رو از روی تجربه زدم ...نمیدونم شاید شانس شما خوف بوده (شاید هم سری های قدیمیش مشکلی نداشته ...)
می دونید یه مسئله ای هست و اون اینه که ما هر ۴ سال(حد اکثر ۴ سال) سیستم ها مون رو ارتقا می دیم پس خیلی مهم نیست که کیفیت خازن ها یا کیت یا .... خیلی بالا باشه.به علاوه اینکه من اگه جنسم خراب شه ترجیح میدم بندازم آشغالی تا بدم دست تعمیر کار.:D
لینک به دیدگاه

می دونید یه مسئله ای هست و اون اینه که ما هر ۴ سال(حد اکثر ۴ سال) سیستم ها مون رو ارتقا می دیم پس خیلی مهم نیست که کیفیت خازن ها یا کیت یا .... خیلی بالا باشه.به علاوه اینکه من اگه جنسم خراب شه ترجیح میدم بندازم آشغالی تا بدم دست تعمیر کار. :D

خب چرا میخوای مینی بگیری که این مشکلات پیش بیاد و بندازی تو اشغالها ؟؟

دوم هم اینکه اون مین رو حتی تعمیرکارا هم درست نمیکنن چون به هیچ عنوان به صرفه نیست و ارزش تعمیر نداره :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

می دونید یه مسئله ای هست و اون اینه که ما هر ۴ سال(حد اکثر ۴ سال) سیستم ها مون رو ارتقا می دیم پس خیلی مهم نیست که کیفیت خازن ها یا کیت یا .... خیلی بالا باشه.به علاوه اینکه من اگه جنسم خراب شه ترجیح میدم بندازم آشغالی تا بدم دست تعمیر کار. :D

خب چرا میخوای مینی بگیری که این مشکلات پیش بیاد و بندازی تو اشغالها ؟؟

دوم هم اینکه اون مین رو حتی تعمیرکارا هم درست نمیکنن چون به هیچ عنوان به صرفه نیست و ارزش تعمیر نداره :D :D :D :D

از نظر تعمیرکارا که هیچ قطعه ای ارزش تعمیر نداره:D:lol:

بعد اینکه گفتم تو ۴ سال مشکل آنچنانی گریبان مین رو نمیگیره(مگر اینکه دست آدم مرض داری باشه)B)

لینک به دیدگاه

از نظر تعمیرکارا که هیچ قطعه ای ارزش تعمیر نداره :D :lol:

بعد اینکه گفتم تو ۴ سال مشکل آنچنانی گریبان مین رو نمیگیره(مگر اینکه دست آدم مرض داری باشه)B)

خوددانی ...از ما گفتن بود و از شما ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...