رفتن به مطلب

خرید سیستم تا 3میلیون...فقط کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خداییش سیستم خوبیه...

اره واقعا

این سیستمی که پیشنهاد دادن منو وسوسه کرد.ولی خب پردازنده ضعیفتری داره.

کیس هم من حتما همون ریدمکس رو میخوام :D

ایشالا در آینده یه تحول دیگه ای میدم.فکر کنم فعلا قطعات انتخابیم خوب باشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سیستم پیشنهادیشون خیلی خوبه واقعا.مخصوصا با اون کارت گرافیک.ولی خب من سرعت سیستم و پردازششم واسه مهمه تا حدی.

این پردازنده i3 رو که خودم همین الان دارم آخه :D

این کارتای گرافیکم خداییش گرونه 1تومن بدیم فقط گرافیک اونم واسه بازی ظلمه.

شما گفتین سیستم پیشنهاد بدین ما هم دادیم من اگر خودم اینقد هزینه داشتم همینو انتخاب میکردم

ولی اگر هزینتون بیشتر میود ادم دستش بیشتر باز بود 

سپاس بازم

زیاد هزینتون رو روی سی پی یو خرج نکنین بیشتر فکرتونو ببرین روی گرافیک . واقعا گرافیک یک امر مهم تو سیستمه 

شما میخاین برین سی پی یو قدرتمند تر بخرین و گرافیک پایینتر که اصلا توصیه نمیشه دارین کاملا برعکس حرکت میکنین 

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

سرعت و پردازش !

مگه می خوای اپلو هوا کنی  :p

والا بخدا من موندم شما چی چی رو میتونی با اون ای 5 ران کنی که من نمی تونم با این ای 3 اجراش کنم.

والا فرق تو چند فریم بیشتر نیست.

{به خاطر یک مشت فریم }  :D

سیستم خودت خوبه فقط من موندم الان این همه نوشتیم چی رو عوض کردیم باز همون سیستم اول خودت شد.

:lol:

باو من i3 دارم دوتا تب باز میکنیو دوتا پلیر کلا تو هنگه جان شما. :D

والا اصن چرا اومدم مشاوره.ولی نه خداییش هاردو که تغییر دادم تغییر مهمی هم بودا :D

راستی واسه چند فریمم اگه باشه که پس من همون 650 msi رو برمیدارم :lol:

ویرایش شده توسط hamidjalab
لینک به دیدگاه

شما گفتین سیستم پیشنهاد بدین ما هم دادیم من اگر خودم اینقد هزینه داشتم همینو انتخاب میکردم

ولی اگر هزینتون بیشتر میود ادم دستش بیشتر باز بود 

سپاس بازم

سیستمی که گفتی خیلی خوبه خداییش.

قبول دارم.بی پولی بد دردیه.ولی تا همینشم خدا بزرگه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستمی که گفتی خیلی خوبه خداییش.

قبول دارم.بی پولی بد دردیه.ولی تا همینشم خدا بزرگه :D

سیستم بقیه دوستان هم خوب بود ولی نظر من اینه که ادم باید تو گرافیک بیشتر تمرکز کنه تا سی پی یو 

از طرف استارتر هم یهتشکر میکنم از جناب MFORSPEED که واقعا فعالیت خوبی رو ارائه دادن تو این تایپک 

موفق باشین هر دو گل و همچنین بقیه ی دوستان 

لینک به دیدگاه

میگم چه گیری دادی به رید مکس مثل اون تبلیغ TV شد که طرف 4 حلقه لاستیک برده بود نمایشگاه می گفت یه ماشین خوب واسه این لاستیک ها می خواستم.

الان داری سیستم رو به عشق کیس میبندی.

:lol:

اره خداییش اولین حرکتم واسه بستن سیستمو خریدش جستجوی کیس بود که ریدمکسو دیدمو هوایی شدم :D

خداییش هم خوشگله هم فناش led blue هستش که دیگه عالیتر.

ولی این دوستمون یه چیز ی پیشنهاد کرد که وسوسه شدم بگیرم.کارت گرافیکش واقعا توپه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باو من i3 دارم دوتا تب باز میکنیو دوتا پلیر کلا تو هنگه جان شما. :D

والا اصن چرا اومدم مشاوره.ولی نه خداییش هاردو که تغییر دادم تغییر مهمی هم بودا :D

راستی واسه چند فریمم اگه باشه که پس من همون 650 msi رو برمیدارم :lol:

نه عزیز اگر گرافیک ضعیفتر و سی پی یو ی بهتر بردارین زیاد فریم دهی زیادی رو مشهده نخواهید کرد اما اگر بر عکس عمل کین واقعا سیستمی خوبی میشه

لینک به دیدگاه

نه عزیز اگر گرافیک ضعیفتر و سی پی یو ی بهتر بردارین زیاد فریم دهی زیادی رو مشهده نخواهید کرد اما اگر بر عکس عمل کین واقعا سیستمی خوبی میشه

الان مثلا بتل 4  مگه پردازنده 4هسته ای نمیخواد واسه اجراش؟

خب اینم بهرحال یکی از دلایل پردازنده قویتره.

تازه سوکت این پردازنده و مادربرد هم نسل قدیم هستش.بخوای یه ارتقا بدی باید کلاً عوضشون کنی.

ولی میگم سیستم خیلی خوبی بود.منو 2دل کردید باز :D

با کیس ریدمکس هم بیشتر از بودجم میشه :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک نکته دیگر هم که فراموش شد اینه که """""" حتما برا اینده به فکر یک ssd باشید """"""""""" اما در اینده که باز پول دستتون اومد انشالله 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان مثلا بتل 4  مگه پردازنده 4هسته ای نمیخواد واسه اجراش؟

خب اینم بهرحال یکی از دلایل پردازنده قویتره.

تازه سوکت این پردازنده و مادربرد هم نسل قدیم هستش.بخوای یه ارتقا بدی باید کلاً عوضشون کنی.

ولی میگم سیستم خیلی خوبی بود.منو 2دل کردید باز :D

با کیس ریدمکس هم بیشتر از بودجم میشه :(

بله اگر بخواین بتلفیلد 4 رو روی درجه ی اخر بازی کنین خیلی چیزا میخواد که با یه سیستم 2/900 تومنی نمیشه به سیستم فول اون بازی پرداخت 

خیر شما این سیستم "" پیشنهاد 760 """ خواهید تونست بتل 4 رو متوسط رو به بالا اجراش کنین . 

سیستم دیگه کمی کم و زیاد میشه چاره ای نیست 

اپدیت : 

شما دوست عزیز به ارتقایی نمیرسین قراره 2014 الی 2015  رمهای ddr4 عرضه بشه کلا تغییر میکنه 

باید سیستمو تا اون وقت عوض کنین 

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

بله اگر بخواین بتلفیلد 4 رو روی درجه ی اخر بازی کنین خیلی چیزا میخواد که با یه سیستم 2/900 تومنی نمیشه به سیستم فول اون بازی پرداخت 

خیر شما این سیستم "" پیشنهاد 760 """ خواهید تونست بتل 4 رو متوسط رو به بالا اجراش کنین . 

سیستم دیگه کمی کم و زیاد میشه چاره ای نیست 

الان سیستم پیشنهادی بتل 4 این هستش:

proccesor : intel quad-core

memory : 8g

Geraphic : gt660

من با همین سیستم انتخابیمم فکر کنم کامل فریم بالا تو 1600در900 بگیرم؟!

حالا اینام زیاد مهم نیست.

ولی من الانشم i3 دارم که قدرت پردازشش واسم ضعیفه.میخوام یه چیزی بگیرم که لااقل تفاوت داشته باشه.

ولی رو سیستم پیشنهادیتم فکر میکنم.شاید اصن همونو بستم :D

لینک به دیدگاه

گرافیک 7870 بردار خیلی قویه و هم خوش قیمت http://lioncomputer.ir/product/1315/SAPPHIRE%20HD%207870%20GHz%20Edition%202GB%20GDDR5/

لینک به دیدگاه

گرافیک 7870 بردار خیلی قویه و هم خوش قیمت http://lioncomputer.ir/product/1315/SAPPHIRE%20HD%207870%20GHz%20Edition%202GB%20GDDR5/

مرسی اما فقط جیفورس میخوام.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز مطالب کافی رو فرمودن . من هم پیشنهاد خودم رو عرض میکنم :

پردازنده : Intel Core i5 4670 قیمت حدودی 685 تومان

مادربورد : ASUS B85-Plus قیمت حدودی 360 تومان

رم : Kingston HyperX Blu 1600MHz 2x4GB DDR3 قیمت حدودی 280 تومان ( اون جی اسکیل که گفتی رایان صبا داره باید ببینی چی هست . نه مدلی نوشته و نه مشخصات کامل داده . احتمال اینکه موقع خرید بگه موجود نیست زیاده .آمارش رو بگیر اول . ولی این رم موجوده . وقتی قیمت این رم حدود 140 تومان هر ماژول باشه مطمئن باش جی اسکیل گرونتره . مگر اینکه مورد خاصی باشه )

گرافیک : ASUS GTX 650 Ti Boost OC DCII 2GB GDDR5 قیمت حدودی 690 تومان ( با توجه به قیمتش خریدش از MSI خیلی به صرفه تره . ضمن اینکه سری DCII هست . )

هارد : Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff قیمت حدودی 200 تومان

درایو نوری : Liteon DVD-RW 24X قیمت حدودی 55 تومان ( فرقی با ایسوس نداره . قیمتش مناسب تره )

پاور : GREEN GP530A-EU قیمت حدودی 185 تومان ( با توجه به قطعاتت نیازی به پاور قویتر نداری . مگر اینکه کارت گرافیک رو 7850 یا 660 و بالاتر بگیری .)

کیس : Green X6 Challenger قیمت حدودی 310 تومان ( با توجه به پولی که باقی مونده بود و اینکه کیس انتخابی خودت امکانات خیلی خوبی نداشت ، این کیس رو پیشنهاد دادم . اگر همون کیس خودت رو بخوای 80 تومان ارزونتر میشه )

جمع : 2765 تومان . قیمتها ممکنه کمی بالاتر یا پایینتر باشن .

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز مطالب کافی رو فرمودن . من هم پیشنهاد خودم رو عرض میکنم :

پردازنده : Intel Core i5 4670 قیمت حدودی 685 تومان

مادربورد : ASUS B85-Plus قیمت حدودی 360 تومان

رم : Kingston HyperX Blu 1600MHz 2x4GB DDR3 قیمت حدودی 280 تومان ( اون جی اسکیل که گفتی رایان صبا داره باید ببینی چی هست . نه مدلی نوشته و نه مشخصات کامل داده . احتمال اینکه موقع خرید بگه موجود نیست زیاده .آمارش رو بگیر اول . ولی این رم موجوده . وقتی قیمت این رم حدود 140 تومان هر ماژول باشه مطمئن باش جی اسکیل گرونتره . مگر اینکه مورد خاصی باشه )

گرافیک : ASUS GTX 650 Ti Boost OC DCII 2GB GDDR5 قیمت حدودی 690 تومان ( با توجه به قیمتش خریدش از MSI خیلی به صرفه تره . ضمن اینکه سری DCII هست . )

هارد : Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff قیمت حدودی 200 تومان

درایو نوری : Liteon DVD-RW 24X قیمت حدودی 55 تومان ( فرقی با ایسوس نداره . قیمتش مناسب تره )

پاور : GREEN GP530A-EU قیمت حدودی 185 تومان ( با توجه به قطعاتت نیازی به پاور قویتر نداری . مگر اینکه کارت گرافیک رو 7850 یا 660 و بالاتر بگیری .)

کیس : Green X6 Challenger قیمت حدودی 310 تومان ( با توجه به پولی که باقی مونده بود و اینکه کیس انتخابی خودت امکانات خیلی خوبی نداشت ، این کیس رو پیشنهاد دادم . اگر همون کیس خودت رو بخوای 80 تومان ارزونتر میشه )

جمع : 2765 تومان . قیمتها ممکنه کمی بالاتر یا پایینتر باشن .

حاجی دمت گرم. :)

واسه رم والا منم اصراری ندارم واسه جی اسکیل،همون کینگستون هم خوبه،ولی خب لیون نداره،نمیدونم والا هفته پیشم گشتم پک 2در4ش نبود.میخوام کامل از یکجا بگیرم.ولی همین کینگستون پیدا شه خوبه. B)

گرافیکم آره فرقی نمیکنه با MSI،ولی چون خودم تو گرافیک برندشو قبول دارم انتخاب کردم.اونم مشکلی نیست هرکدوم موجود بود برمیدارم. B)

بقیه موارد اوکی هستش.فقط واسه پاور میخوام 600 بگیرم چون ممکنه در آینده ای نزدیک گرافیکو ببرم بالا.دیگه باز اون موقع خرج اضافی بابت پاور ندم. B)

واسه کیسم حاجی اون ریدمکس خودم مشکلش چیه خداییش؟ :unsure: اینکه میگی امکاناتش خیلی خوب نبود؟ :mellow: بهرحال بازم 80 پایینتره قیمتش.اون X6 هم خیلی بزرگه دیدم.و اینکه اون رنگ نارنجیشو کلا فنهای قرمزشو دوست ندارم :D

مرسی واقعا،به یه جمع بندی کامل رسیدم.

لینک به دیدگاه

برای رم نیازی نیست حتما پک 2 تای بگیری . میتونی 2 تا رم مشابه بگیری . اینهایی که پک میکنن برای فروش راحتتره .

تفاوت قیمت گرافیک ایسوس و MSI کم نیست . فکر کنم این دفعه هم اتفاقی ایسوس ارزونتره . اون هم این مدل . ممکنه از باری مونده باشه که قصد فروش سریعترش رو دارن . وگرنه معمولا ایسوس گرونتره . الان حدود 80-90 تومان ارزونتره . پس خیلی به صرفه تره .

کیس ریدمکس اولا فقط یک فن آبی داره . بقیه فن ها رو خودت باید بخری و بذاری روش.  کلا 7 تا فن میخوره که 6 تا رو باید خودت بخری . ارزونترین فن هم تو بازار 20 تومان هست الان . یعنی 120 تومان باید پول فن بدی.  اما گرین 5 تا فن میخوره که 3 تا رو داره . هر 3 تا هم بهترین فنهای بازار هستن و 2 تاشون 20 سانتیه . 2 تا فن 12 یا 14 سانتی دیه باید بگیری که اگر هر دو رو معمولی بگیری میشه 40 تومان . اینجا میبینی که قیمتشون میشه برابر . ولی X6 امکانات بیشتری داره . مثلا  میتونی یک هارد معمولی رو از قسمت بالای کیس نصب کنی . بدون اینکه نیاز باشه کیس رو باز کنی . سوکت ساتا و برق رو اونجا داره . فقط کافیه قابلیت هات پلاگ رو تو بایوس مادربورد فعال کنی . بدون خاموش کردن کامپیوتر میتونی هارد معمولی اینترنال رو بیرون کیس وصل کنی . اون قسمت نارنجیش هم قابل جدا کردنه و میتونی هر رنگی دوست داری بهش بزنی .

لینک به دیدگاه

برای رم نیازی نیست حتما پک 2 تای بگیری . میتونی 2 تا رم مشابه بگیری . اینهایی که پک میکنن برای فروش راحتتره .

تفاوت قیمت گرافیک ایسوس و MSI کم نیست . فکر کنم این دفعه هم اتفاقی ایسوس ارزونتره . اون هم این مدل . ممکنه از باری مونده باشه که قصد فروش سریعترش رو دارن . وگرنه معمولا ایسوس گرونتره . الان حدود 80-90 تومان ارزونتره . پس خیلی به صرفه تره .

کیس ریدمکس اولا فقط یک فن آبی داره . بقیه فن ها رو خودت باید بخری و بذاری روش.  کلا 7 تا فن میخوره که 6 تا رو باید خودت بخری . ارزونترین فن هم تو بازار 20 تومان هست الان . یعنی 120 تومان باید پول فن بدی.  اما گرین 5 تا فن میخوره که 3 تا رو داره . هر 3 تا هم بهترین فنهای بازار هستن و 2 تاشون 20 سانتیه . 2 تا فن 12 یا 14 سانتی دیه باید بگیری که اگر هر دو رو معمولی بگیری میشه 40 تومان . اینجا میبینی که قیمتشون میشه برابر . ولی X6 امکانات بیشتری داره . مثلا  میتونی یک هارد معمولی رو از قسمت بالای کیس نصب کنی . بدون اینکه نیاز باشه کیس رو باز کنی . سوکت ساتا و برق رو اونجا داره . فقط کافیه قابلیت هات پلاگ رو تو بایوس مادربورد فعال کنی . بدون خاموش کردن کامپیوتر میتونی هارد معمولی اینترنال رو بیرون کیس وصل کنی . اون قسمت نارنجیش هم قابل جدا کردنه و میتونی هر رنگی دوست داری بهش بزنی .

یعنی اگه 2تا کینگستون 4گیگ بگیرم حله دیگه؟

گرافیکم asus برمیدارم.گفتم فرقی نمیکنه.ولی تو ریویو تچپاور MSI فریم بیشتری تو بازیا میگرفت.

واسه کیسم اره راست میگی.واقعا تعجب کردم فقط یک فن داره!!همین الان از اقای فیروزی که فروشندس تو انجمن PT پرسیدم!

اون گرین X6 حاجی همینکه فناش LED قرمز هستش حال نمیکنم.کلا فقط آبیته :D بعدشم خیلی بزرگ نیست؟.نمای زیاد جالبی هم نداره.سلیقس دیگه نیدونم.اون قابلیت نصب هارد اینترنالم خیلی عالیه قبلا هم دیدم.

خدایی میبینی واسه کیسم موندیم چی بگیریم B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیکم asus برمیدارم.گفتم فرقی نمیکنه.ولی تو ریویو تچپاور MSI فریم بیشتری تو بازیا میگرفت.

واسه کیسم اره راست میگی.واقعا تعجب کردم فقط یک فن داره!!همین الان از اقای فیروزی که فروشندس تو انجمن PT پرسیدم!

اون گرین X6 حاجی همینکه فناش LED قرمز هستش حال نمیکنم.کلا فقط آبیته :D بعدشم خیلی بزرگ نیست؟.نمای زیاد جالبی هم نداره.سلیقس دیگه نیدونم.اون قابلیت نصب هارد اینترنالم خیلی عالیه قبلا هم دیدم.

درود هزینه ی خرج کردن برا x9 ندارین ؟ فنهاش قرمزه :دی 

و haf_x هم هست که دیگه گرونه 

بنظر من کاس موس 2 بردارین عالیه اگر میخاین از اونور سفارش بزنم براتون  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :p

لینک به دیدگاه

درود هزینه ی خرج کردن برا x9 ندارین ؟ فنهاش قرمزه :دی 

و haf_x هم هست که دیگه گرونه 

بنظر من کاس موس 2 بردارین عالیه اگر میخاین از اونور سفارش بزنم براتون  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :p

پولشو دارم ولی عمرا بالاتر از 300 بخوام کیس بگیرم. :D اصن چه معنی داره والا

ولی الان حساب کردم 5تا فن DEEPCOOL Case Fan XFAN 120U B/B بردارم میشه 75 سرجمع 305 تومان.فکر کنم بد نباشه

خداییشم اصلا با قرمز حال نمیکنم.وگرنه گرین X5 هم خوشگلو خوبه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پولشو دارم ولی عمرا بالاتر از 300 بخوام کیس بگیرم. :D اصن چه معنی داره والا

ولی الان حساب کردم 5تا فن DEEPCOOL Case Fan XFAN 120U B/B بردارم میشه 75 سرجمع 305 تومان.فکر کنم بد نباشه

خداییشم اصلا با قرمز حال نمیکنم.وگرنه گرین X5 هم خوشگلو خوبه :D

خب شما x5 ورژن جدیدش بگیرین و فناشم عوض کنین :دی فن انرمکس وگاست یا تریو بخرین حدود 90 الی 100 هر کدومش در میاد تو ایرانم نیست :دی :دی 

اون کاس موسم یه فن ابی جلو داره و بقیش بدون led هست من که همین انرمکس تریو 5 تا سفارش دادم برا کیسم :دی  :D

یا هم میتنین کیس گرین فالکون بگیرین ولی اونم فناش قرمزه میتونین عوض کنین فناش کیسشم فک کنم کمتر از 300 تومنه  :wub:

اگر کیس معنی نداره پس چطور من رفتم 1.400.000 کیس کاس موس 2 گرفتم و اونقد سختی از دبی اوردم ؟

و چه جوری 5 فن سفارش دادم نزدیک 600 اب خورد؟ :دی

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

آره . 2 تا 4 گیگی مثل هم بگیری مشکلی نیست و در حالت 2 کاناله کار میکنن .

فنهای کیس رو میتونی عوض کنی . البته خیلی حیفه . ولی میشه . فنهای کوگار هستن و 2 تاشون 20 سانتیه . خوب فروش میره . فکر کنم 3 تا فن رو راحت بتونی تا 120-130بفروشی . اگر فنهای 20 سانتی رو برداری میتونی جاشون 2 تا فن 12 یا 14 بذاری . هر رنگی که بخوای .

ولی امکانات این کیس به نسبت قیمتش خیلی عالیه . حیفه پول بابت چیزی بدی که فقط ظاهر داره . باطن کیس هم خیلی مهمه . حتی مهمتر از ظاهرش .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فنهای کیس رو میتونی عوض کنی . البته خیلی حیفه . ولی میشه . فنهای کوگار هستن و 2 تاشون 20 سانتیه . خوب فروش میره . فکر کنم 3 تا فن رو راحت بتونی تا 120-130بفروشی . اگر فنهای 20 سانتی رو برداری میتونی جاشون 2 تا فن 12 یا 14 بذاری . هر رنگی که بخوای .

ولی امکانات این کیس به نسبت قیمتش خیلی عالیه . حیفه پول بابت چیزی بدی که فقط ظاهر داره . باطن کیس هم خیلی مهمه . حتی مهمتر از ظاهرش .

درود اقا حامد 

بنظر من ایشون اگر x6 بگیرین خیلی خوبه با توجه به قیمتش http://lioncomputer.ir/product/1787/Green%20X6%20Challenger/#!prettyPhoto ازون شده یکم فک کنم :دی 

خیلی کیس خوش قیمت ، با کیفیت و زیبایی هست 

لینک به دیدگاه

پس رم هم حل شد.

حاجی فنهاش خیل خفنه خداییش.اگه کسی کیسشو بخوادو بخره خب قطعا فنهاشو نگه میداره.حیفه بفروشی فنهای عادی بازارو بگیری.

ولی همین مود قرمز کیسهای گرین خیلی رو اعصابمه :D رفتم تو سایتش دریغ از یک مود آبی.2 3 تا آبی هم بود که اصلا قیافه نداشت :lol:

یه چیز دیگه هم که هست اینطوری بخوام 300 واسه کیسو دمو دستگاهاش بدم میزنه رو 3تومن.که خیلی دیگه میشه.

حالا که قطعات رو نهایی کردیم واسه کیس موندیم :D

لینک به دیدگاه

آره گرین مودش روی قرمزه . البته دلیل داره . چون قرمز رنگ هیجان آوریه و خریدارها رو بیشتر جذب میکنه .

من لیستی که دادم با همین کیس که گفتم شد 2765 . حدود 90 تومان کمتر از چیزی که گفتی .

لینک به دیدگاه

درود اقا حامد 

بنظر من ایشون اگر x6 بگیرین خیلی خوبه با توجه به قیمتش http://lioncomputer.ir/product/1787/Green%20X6%20Challenger/#!prettyPhoto ازون شده یکم فک کنم :دی 

خیلی کیس خوش قیمت ، با کیفیت و زیبایی هست 

بله خیلی خوبه.ولی این مود قرمز فنش و کلا نارنجی بودن داخلش خیلی خز میشه. :D

الان ریدمکس 1دونه فن داره که 5تا دیگه میخوره.گرین 5 تا میخوره که 3تاشو داره.خب منم اگه بخوام 3تا فن 15 تومنی بگیرم میشه 45 تومان کلا 275 اینا.خوب نیست؟ :unsure:

اون ساپورت هاردشم زیاد مهم نیست.یعنی کی بشه من بخوام هارد اینترنال بهش وصل کنم.همین پورتای جلوی کیسا هم همیشه مورد استفادم نیست.

حامدجان یه سر به این لینک بزن ببین چجوریاس که کیس ریویو شده این سایت معروف SATA هم داره،تازه فنهاشم داره :

http://www.techpowerup.com/reviews/Raidmax/Aeolus/3.html

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...