رفتن به مطلب

نیاز به چند خریدار برای خرید کالا از خارج کشور و کم شدن قیمت نهایی

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 545
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

واردات جدیدتون کی هستش؟

از کی میتونیم درخواست بدیم؟

سعی میکنیم به زودی آغازش کنیم همین سه تا آیتمی که مونده برسه چین انشاءالله شروع میکنیم.

لینک به دیدگاه

احسان جان بسته ها به ایران ارسال شده؟

سلام خوبید؟

خبر خوب اینکه تمامی آیتمهای خریداری شده از آمازون به دستمون رسیدن و امروز، فردا

به ایران ارسال میشن.

عکسهارو هم ضمیمه پست دوم کردم.

بعداز ارسال، کد رهگیری در پست دوم قرار داده میشه تا دوستان از وضعیت بسته مطلع بشن.

ویرایش شده توسط ehsan1344
لینک به دیدگاه

دوستانی که سفارش داده بودن بالاخره دیروز جمعه بسته شون به ایران ارسال شد

پس از دریافت کد رهگیری در پست دوم ثبت میکنم.

لینک به دیدگاه

سلام احسان جان

واقعا خسته نباشید بهتون میگم

الان باید چیکار کنیم؟

لینک به دیدگاه

سلام احسان جان

واقعا خسته نباشید بهتون میگم

الان باید چیکار کنیم؟

سلام آقا مجید عزیز خواهش میکنم منم واقعاً از سعه صدر شما و همه دوستانی که صبر کردند تا مشکلی که پیش اومده بودو حل کنیم واقعاً ممنونم.

الان شما کار خاصی نمیخواد انجام بدید فقط باید بازم صبر کنید تا بسته برسه ایران البته کد رهگیری رو هم پس از اینکه دریافت کنم در پست اول قرار میدم تا دوستان لحظه به لحظه از وضعیت بسته با خبر باشن.

پس از اینکه بسته به ایران رسید میره به آدرسی که آقا عطای حسن زاده به من دادن تا ترخیص بشه پس از اونم بسته ها به آدرس دوستان ارسال میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و سلام بر اقا احسان گل 

واقعا از پیگیری های شب و روز اقا احسان متشکر هستم خیلی زحمت کشیدن ممنون و انشالله در همه ی مراحل زندگیتون موفق باشید . 

خیلی خوشحالم که اخرش تونستین اا احسان این بارها رو به دست دوستان برسونین . 

بازم تشکر ویژه دارم از اقا احسان 

:wub:

لینک به دیدگاه

درود و سلام بر اقا احسان گل

واقعا از پیگیری های شب و روز اقا احسان متشکر هستم خیلی زحمت کشیدن ممنون و انشالله در همه ی مراحل زندگیتون موفق باشید .

خیلی خوشحالم که اخرش تونستین اا احسان این بارها رو به دست دوستان برسونین .

بازم تشکر ویژه دارم از اقا احسان

:wub:

خواهش میکنم آقا احسان.

حالا صبر کنید تا بارها برسه بعد اونموقع ما در خدمتیم. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. انشآلله که مشکلی پیش نمیاد و بسته به دست صاحبان خودشون میرسن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جا داره از آقا عطا تشکر ویژه کنم با اینکه اکثر کالاها برای بنده و سایر دوستان هست قبول زحمت کردن، انشالله عمری باشه لطفاشون رو جبران کنم

همچنین آقا احسان عزیز که این مدت استرس بسیار زیادی رو تحمل کردن و شخصا شاهد پیگیری هاشون بودم 

درسته که این بار سفارشات طول کشید به دلیل مشکلی که با آمازون پیش اومد، اما تجربه خوبی هم شد برای آقا احسان که دیگه راه باز شده برای سفارشات بعدی

لینک به دیدگاه

درود

ممنون جناب احسان و جناب عطا .میدونم که خیلی زحمت کشیدید خیلی تشکر می کنم

فکر کنم بیشتر از همه من عجول هستم   :p

ویرایش شده توسط mohammad65
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و درود بر تمام بچه های لیون و درودی ویژه خدمت اقا احسان و اقا عطای گل که تو این مدت بسیار زحمت کشیدن 

خب بچه ها امروز مطلع شدیم که تمام بسته ها از کشور چین به کشور ایران رسیده و الان در ارومیه است واقعا پس از صبوری های فراوان باید خوشحال باشیم  

شما دوستان میتوانید از طریق این لینک بسته ی خود را در پست ایران مشاهده بفرمایید .

http://tntsearch.post.ir/

لینک به دیدگاه

خب حالا مرحله بعدی این دریافت و ارسال چیه؟

سلام محمد آقای عزیز. امروز بسته رسیده ارومیه و ظاهرا ترخیص شده. انشاءالله برسه دست آقا عطا دیگه باهاتون هماهنگ میکنن برای ارسال.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبرهای خوب و خوب

سلام خدمت تموم دوستان و عزیزانی که در این مدتت خیلی شرمندشون شدسم و انشاالله که ما رو ببخشن برای طولانی شدن این سفارشات و تحویلشون بلاخره مشکلاتی زیادی رو احسان جان تحمل کرده و حل فرمودند که

جا داره تشکر مخصوص ازشون کنم و یه دستمریزاد بهشون تقدیم کنم که واقعا کار نفس گیر و پر استرسی رو قبول کردن

( امیدوارم دوستان بتونن حال و هوای ایشونو درک کرده باشن و مطمئن باشن که مشکلات بوجود اومده ناخواسته به وجود اومدن ولی به شکر خدا حل شده )

باز هم اگر هز بدی و تلخی ازمون دیدین به بزرگواری خودتون ببخشید

____و تشکر مخصوص میکنم از جناب حسن زاده عزیز بابت قبول زحمات دوستان ___

در مورد ادامه این تایپیک هم باید بگم همه چیز دست احسان جان عزیز است که یا دامه بدن یا تایپیک رو قفل کنم

( تصمیم گیری اصلی رو احسان عزیز میگیرن و بنده هم دخالت نمیکنم چون واقعا خیلی دردسر و ناراحتی کشیدن )

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

واقعا جا داره بنده هم به نوبه خودم از اقا احسان عزیز و گل و عطا جان یک تشکر ویژه کنم @};- 

خدا خیرتون بده و متشکر @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام/

بسته ها رو ترخيص كردم

آقا عطا خیلی ممنونم، واقعا لطف کردی انشالله جبران کنم

عزیزانی که سفارش دادن سهم ترخیص همه محاسبه شده که آقا احسان با جزئیات دقیق براتون می فرستن

لینک به دیدگاه

سلام/

بسته ها رو ترخيص كردم

سلام آقای عطای حسن زاده عزیز واقعاً زحمت کشیدید.

دوستانی که سفارش داده بودن بسته قراره ارسال بشه به آدرس آقا یونس. ایشون بسته شونو بر میدارن و قبول زحمت کردن تا بسته باقی دوستانو براشون پست کنن.

بنده حق گمرکی هر کدوم از دوستانو براشون پخ میکنم تا به حساب من واریز کنن تا من هم همه رو با هم به حساب آقا عطا واریز کنم.

شماره حساب من:

1377288087

شماره کارت:

6104.3370.3570.7296

بانک ملت

ایرانی

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا عطا خیلی ممنونم، واقعا لطف کردی انشالله جبران کنم

عزیزانی که سفارش دادن سهم ترخیص همه محاسبه شده که آقا احسان با جزئیات دقیق براتون می فرستن

خواهش يونس جان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقای عطای حسن زاده عزیز واقعاً زحمت کشیدید.

دوستانی که سفارش داده بودن بسته قراره ارسال بشه به آدرس آقا یونس. ایشون بسته شونو بر میدارن و قبول زحمت کردن تا بسته باقی دوستانو براشون پست کنن.

بنده حق گمرکی هر کدوم از دوستانو براشون پخ میکنم تا به حساب من واریز کنن تا من هم همه رو با هم به حساب آقا عطا واریز کنم.

شماره حساب من:

1377288087

شماره کارت:

6104.3370.3570.7296

بانک ملت

ایرانی

با تشکر

وظيفه بودش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...