رفتن به مطلب

نیاز به چند خریدار برای خرید کالا از خارج کشور و کم شدن قیمت نهایی

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

داداش احسان این چه حرفیه!

دشمنت شرمنده باشه! کار خدا بود، یکم طول بده ما حقوق بگیریم :D

:D  خواهش میکنم. ممنونم

متشکر...

احسان جان اونایی که مشکل ندارن رو بفرما...

درضمن کجاش این اطلاعات رو نوشته به ما هم بگو که ما هم یاد بگیریم و دیگه اینقدر سوال پیچت نکنیم...

اگر با گوگل ترنسلیت تبدیل به انگلیسیش کنید زیر آیتم نوشته اون مطالبو.

لینک به دیدگاه

• ارسال 545
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام . میخواستم ببینم اگه من از آمریکا به هزینه خودم خرید کنم و به آدرس شما بفرستم . میتونید لطف بکنید و با جنساتون بفرستین ایران ؟ من برادرم اونجاست و میخوام بگم ps4 بگیره . اگه بشه لطف میکیند هزینه ارسال رو بگید . ممنون

The PS4's size measure 275 x 53 x 305 mm, while weighing around 2.8kg

ویرایش شده توسط reza_RS
لینک به دیدگاه

درود احسان جان

خسته نباشید

یه سوالی داشتم

چه تفاوتی بین خرید از سایت new egg و آمازون هست؟؟؟

کالایی که من قصد خرید دارم درسایت newegg 94.99 هست !!! ولی درسایت amazon  قیمت 180 دلار هست یعنی دقیقا دوبرابر!!!!

ممنون میشم یه توضیحی  بدین!

ممکنه از سایت آمازون خرید انجام بشه؟؟؟

با اینکه هردو آمریکا هستن ولی تفاوت قیمت دوبرابر برای من یکم گنگ هست!

باتشکر

لینک به دیدگاه

درود احسان جان

خسته نباشید

یه سوالی داشتم

کالایی که من قصد خرید دارم درسایت newegg 94.99 هست !!! ولی درسایت amazon  قیمت 180 دلار هست یعنی دقیقا دوبرابر!!!!

باتشکر

حمیدجان

قیمتای نیواگ هم بعداز محاسبه هزینه های مالیاتو ...تقریبا همون آمازونه یکم کمتر معمولا و خیلی وقتام برابر!

البته انبارای نیواگ تخصصیه قطعات کامپیوترن و زود فروش میرن زودتر از آمازون..به همین خاطر بعضی وقتا تفاوت قیمت بیشتر محسوسه

انشالله 100% من مطمئنم حل میشه این مورد احسان جون

هرچی باشه اونجا خارجکیا الکی از  بهترین فروشگاه آنلاین جهان (آمازون)  این همه خرید نمیکنن

ویرایش شده توسط payamhetfild
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام. یه عنایت هم به کامنت ما بفرما احسان جان از سایت چینی چقدر میشن همین ها ؟ 

لطفا لینکشو از سایت S.taobao پیدا کنید و بدید.

سلام . میخواستم ببینم اگه من از آمریکا به هزینه خودم خرید کنم و به آدرس شما بفرستم . میتونید لطف بکنید و با جنساتون بفرستین ایران ؟ من برادرم اونجاست و میخوام بگم ps4 بگیره . اگه بشه لطف میکیند هزینه ارسال رو بگید . ممنون

The PS4's size measure 275 x 53 x 305 mm, while weighing around 2.8kg

شما رو اگر خواستید میتونم کمک کنم. منتهی آدرس نمیتونم بدم چون مشکلات امنیتی داره و دردسرهای مخصوص خودش.

شما میتونید به برادرتون بگید بسته رو بفرسته به آدرس چینمون و ما از اونجا ارسال کنیمش ایران.

درود احسان جان

خسته نباشید

یه سوالی داشتم

باتشکر

تفاوت خرید از سایت نیواگ رو در چند پست قبلی گفتم.

تفاوتشون در سیاست شرکتاشونه. نیواگ پی پال و کریدیت کارت غیر آمریکایی رو قبول نمیکنه ولی آمازون قبول میکنه همین. به خاطر همین آمازون خریدار بیشتری داره.

بله این اختلاف قیمت برای اینه که اگر آمازون خودش فروشنده نباشه و یه فروشنده دیگه از طریق آمازون اون جنسو بفروشه معمولا گرونتر خواهد بود.

لینک به دیدگاه

احسان جان ممنونم می شه جواب پیغام مارو هم بدید تا خریدم رو نهایی کنم

لینک به دیدگاه

تفاوت خرید از سایت نیواگ رو در چند پست قبلی گفتم.

تفاوتشون در سیاست شرکتاشونه. نیواگ پی پال و کریدیت کارت غیر آمریکایی رو قبول نمیکنه ولی آمازون قبول میکنه همین. به خاطر همین آمازون خریدار بیشتری داره.

بله این اختلاف قیمت برای اینه که اگر آمازون خودش فروشنده نباشه و یه فروشنده دیگه از طریق آمازون اون جنسو بفروشه معمولا گرونتر خواهد بود.

پس من باید 180 دلار رو هزینه کنم؟

یعنی باید حداقل 600هزارتومن برای اون رم ها بپردازم؟

بااین شرایط بنده کنسل می کنم!

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

حمیدجان

قیمتای نیواگ هم بعداز محاسبه هزینه های مالیاتو ...تقریبا همون آمازونه یکم کمتر معمولا و خیلی وقتام برابر!

البته انبارای نیواگ تخصصیه قطعات کامپیوترن و زود فروش میرن زودتر از آمازون..به همین خاطر بعضی وقتا تفاوت قیمت بیشتر محسوسه

انشالله 100% من مطمئنم حل میشه این مورد احسان جون

هرچی باشه اونجا خارجکیا الکی از  بهترین فروشگاه آنلاین جهان (آمازون)  این همه خرید نمیکنن

پیام جان من 3 روز پیش از احسان جان قیمت تمام شده قطعه مورد نظرمو خواستم و ایشون به من 370 تومن اعلام کردن!(91دلار)

به بنده هم گفتن لینک newegg رو بهشون بدم !

شماره حساب هم برای واریز به من دادن!(درپیام خصوصی موجوده)

الان میگن باید ازآمازون خرید انجام بشه!

این مطلب باعث گیج شدن من شد! چون باید دوبرابر هزینه بدم!

درضمن اگه بحث تفاوت هزینه مالیات و .. بشه توی سایت امازون هم حساب میشه پس این تفاوت قیمت بین دوسایت باقی میمونه!

شاید بنده اشتباه میکنم!

علی ایهاحال بنده ازخرید انصراف میدم

ویرایش شده توسط Hamid Parniyan
لینک به دیدگاه

پیام جان من 3 روز پیش از احسان جان قیمت تمام شده قطعه مورد نظرمو خواستم و ایشون به من 370 تومن اعلام کردن!(91دلار)

به بنده هم گفتن لینک newegg رو بهشون بدم !

شماره حساب هم برای واریز به من دادن!(درپیام خصوصی موجوده)

الان میگن باید ازآمازون خرید انجام بشه!

این مطلب باعث گیج شدن من شد! چون باید دوبرابر هزینه بدم!

درضمن اگه بحث تفاوت هزینه مالیات و .. بشه توی سایت امازون هم حساب میشه پس این تفاوت قیمت بین دوسایت باقی میمونه!

شاید بنده اشتباه میکنم!

علی ایهاحال بنده ازخرید انصراف میدم

آقا حمید عزیز. همینکه شما برای بنده در مورد خریدتون پیام ندید و اعلام آمادگی نکنید بنده متوجه میشم که شما انصراف دادید.

به نظرم لازم نیست بیاد اینجا طوری بگید بنده انصراف میدم که دوستان فکر کنن قیمتو بالا گفتم.

بنده گفتم بنا به دلیل اینکه سایت نیواگ حساب پی پالمونو قبول نمیکنه ما نمیتونیم ازش خرید کنیم.

اینطوری که شما صحبت میکنید گویا بنده عمدا نمیخوام ازش خرید کنم در حالی باید از خدام باشه که بتونم ازش خرید کنم چون مشتری بیشتری خواهم داشت.

حالا اینکه هی میگید گیج شدم گیج شدم نمیدونم علتش چیه؟

اون قیمتی هم که در پیام خصوصی دادم طبق قیمت نیواگ بود که موقع خرید متوجه شدیم امکانش نیست.

دیگه فکر نمیکنم چیز مبهمی این وسط باشه.

لینک به دیدگاه

آقا حمید عزیز. همینکه شما برای بنده در مورد خریدتون پیام ندید و اعلام آمادگی نکنید بنده متوجه میشم که شما انصراف دادید.

به نظرم لازم نیست بیاد اینجا طوری بگید بنده انصراف میدم که دوستان فکر کنن قیمتو بالا گفتم.

بنده گفتم بنا به دلیل اینکه سایت نیواگ حساب پی پالمونو قبول نمیکنه ما نمیتونیم ازش خرید کنیم.

اینطوری که شما صحبت میکنید گویا بنده عمدا نمیخوام ازش خرید کنم در حالی باید از خدام باشه که بتونم ازش خرید کنم چون مشتری بیشتری خواهم داشت.

حالا اینکه هی میگید گیج شدم گیج شدم نمیدونم علتش چیه؟

اون قیمتی هم که در پیام خصوصی دادم طبق قیمت نیواگ بود که موقع خرید متوجه شدیم امکانش نیست.

دیگه فکر نمیکنم چیز مبهمی این وسط باشه.

متوجه شدم عزیزدل

بهترمی بود بعدازاینکه متوجه شدین ازسایت newegg نمیتویند خرید کنید یه خبر میدادین یا اطلاع رسانی میکردین هرچند بهتربود شما قبل از اعلام خرید ، ازمنبع خریدتون مطمئن میشدین!

بنده قیمت شما رو هم درپست قبلی اعلام کردم که مبادا دوستان فکرکنن شما قیمت بالا گفتین!پس نگران این مطلب نباشید

باتشکر

لینک به دیدگاه

کلا حمید جان بستگی به شانستونم داره!(بین قیمت آمازون و نیواگ)

که بنظر من شانس من و شما بدترین بود تو خرید این رمهامون:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820313322

لینک همین رمها درآمازون:

http://www.amazon.com/Team-PC3-23100-2666MHz-11-13-13-35-Channel/dp/B00A3J58FK/ref=pd_sxp_f_pt

تنها کالایی که من دیدم تفاوت قیمتشون بین دوسایت سنگین بود فقط همین رم خودمون بود :(

******************************************************************************************************

اما برای سایر موارد دیدنی هست...مثلا رم حرفه ای g,skil 2400mhz در آمازون ارزونتره!!!!!!!!! ;)

http://www.amazon.com/G-Skill-PC3-19200-2400MHz-Trident-10-12-12-31/dp/B0080F26M2/ref=pd_sxp_f_pt

همین رم در نیواگ:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820231587

*******************************************************************************************************

درکل اون رم تیم اکستریم 2666 موردنظرمون استثنا درنظر بگیر حمید :D شانس خودمونه دیگه

لینک به دیدگاه

لینکها درست نیست.

احسان جان ممنونم می شه جواب پیغام مارو هم بدید تا خریدم رو نهایی کنم

جوابتونو دادم.

لینک به دیدگاه

متوجه شدم عزیزدل

بهترمی بود بعدازاینکه متوجه شدین ازسایت newegg نمیتویند خرید کنید یه خبر میدادین یا اطلاع رسانی میکردین هرچند بهتربود شما قبل از اعلام خرید ، ازمنبع خریدتون مطمئن میشدین!

بنده قیمت شما رو هم درپست قبلی اعلام کردم که مبادا دوستان فکرکنن شما قیمت بالا گفتین!پس نگران این مطلب نباشید

باتشکر

بنده اطلاع دادم ظاهرا شما ندیدید که میتونید به پست 203 مراجعه کنید.

مشکل اینه که اونایی هم که تست کرده بودیم رو به مشکل خوردیم عزیز دل.

منم دیدم که شما قیمتو نوشتید ولی اینکه نوشتید گیج شدم نمیدونم علتش چیه؟

برادر بنده رسما دارم بهتون میگم نمیشه از این سایت خرید کرد و تو ایران و حتی هر کشور دیگه ای غیر از آمریکا تا شخص حساب بانکی از خود آمریکا نداشته باشه نمیتونه از اون سایت خرید کنه.

شما دارید طوری صحبت میکنید که گویا تقصیر منه که نمیشه خرید کنیم.

امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه پست ها رو خوندم  :)

ما که همیشه مزاحم داداش احسان گل هستیم

یک هفته رفتم مرخصی سیستم نداشتم ببینیم چه خبره !

من گرافیک و یک پک رم می خواستم

داداش احسان هر وقت رفع شد این موضوع ارسال مدارک یه ندا به ما بده که با دوستان سفارش بدیم یه مقدار کم بشه هزینه

در ضمن اون گرافیک گیگا گه بهم قیمت داده بودین 100 دلار گرون شده !!! (بعضی وقتا صبر کردن کار دست آدم میده)

http://www.amazon.com/Gigabyte-GTX780-GDDR5-3GB-2xDVI-Graphics/dp/B00GGM6RB2/ref=pd_rhf_se_p_d_6

داداش الان زیرش قیمت قبلیش...... قیمتش چطوریه ؟

من می تونم یه کارت 520 دلاری انتخاب کنم که همون 2 تومن برام در بیاد ؟

اگر امکانش هست یه توضیح در مورد قطعات دسته دوم سایت آمازون هم بدین ممنون

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش احسان هر وقت رفع شد این موضوع ارسال مدارک یه ندا به ما بده که با دوستان سفارش بدیم یه مقدار کم بشه هزینه

در ضمن اون گرافیک گیگا گه بهم قیمت داده بودین 100 دلار گرون شده !!! (بعضی وقتا صبر کردن کار دست آدم میده)

http://www.amazon.com/Gigabyte-GTX780-GDDR5-3GB-2xDVI-Graphics/dp/B00GGM6RB2/ref=pd_rhf_se_p_d_6

با اجازه آقا احسان...

http://www.amazon.com/Gigabyte-GDDR5-3GB-Graphics-GV-N780OC-3GD-REV2-0/dp/B00E9M4QUA/ref=sr_1_6?s=pc&ie=UTF8&qid=1384581995&sr=1-6&keywords=gtx+780

عزیز فقط با مدل OC تازه Revision 2 حدود 70 مگاهرتز اختلاف داره، که دستی هم میتونید افزایش بدید...

شما که به احتمال 100 درصد کارتتون گارانتی نخواهد داشت تو ایران؟

راستی آقایان کسی خبر نداره که آیا میشه به فرض کارتهای MSI و Asus و Giga و Sapphire رو تو ایران گارانتی کرد یا نه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه آقا احسان...

http://www.amazon.com/Gigabyte-GDDR5-3GB-Graphics-GV-N780OC-3GD-REV2-0/dp/B00E9M4QUA/ref=sr_1_6?s=pc&ie=UTF8&qid=1384581995&sr=1-6&keywords=gtx+780

عزیز فقط با مدل OC تازه Revision 2 حدود 70 مگاهرتز اختلاف داره، که دستی هم میتونید افزایش بدید...

شما که به احتمال 100 درصد کارتتون گارانتی نخواهد داشت تو ایران؟

راستی آقایان کسی خبر نداره که آیا میشه به فرض کارتهای MSI و Asus و Giga و Sapphire رو تو ایران گارانتی کرد یا نه؟

داداشم برا همین بود گفتم با 520 دلار میشه گرافیک دیگه ای برداشت یا نه

نظر خودم روی این مدل هست

http://www.amazon.com/EVGA-SuperClocked-Dual-Link-Graphics-03G-P4-2783-KR/dp/B00CTY84KI/ref=pd_cp_pc_3

شایدم دو تا از این

http://www.amazon.com/EVGA-Superclocked-Dual-Link-Graphics-02G-P4-3771-KR/dp/B00DOPW4DO/ref=sr_1_4?s=electronics&ie=UTF8&qid=1384582999&sr=1-4&keywords=evga+770

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

____

خب انشاالله این مشکل برطرف میشه و دوستان به انتخاب و خریدشون ادامه میدن .

اجناس کارکرده هم چند درجه داریم ( good , verygood , likenew ) که همون ( تمیز , بسیار تمیز , درحد ) خودمون هست .

که مطمئنن likenew که همون به قول خودمون درحد هست بهتره و کاملا ارزش خرید داره و باید خودتون تصمیم بگیرین که میتونین یا نه .

در مورد گارانتی کردن اجناس وارد شده هم باید از شرکتهایی که با قطعات وارد شده کارمیکنن تماس گرفته و استعلام کنین که میشه یا نه ؟

بقیه سوالاتم جناب احسان عزیز پاسخ میدن و ایشون استاد ما هستند .

____

مرسی

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

سلام آقای صداقت. این قیمت یک فروشنده دیگه است. اما خود آمازون قیمتش همون 530 دلاره.

برای آگاهی از قیمتها میتونید روی 2 new from $539.99 کلیک کنید تا قیمتهای فروشنده های مختلف رو ببینید.

در مورد قطعات دست دوم هم بنده تجربه خرید دارم. همه قطعاتی که آمازون خودش فروشنده هست رو اول خودش تست میکنه و بعد مینویسه در چه حاله (Good, Very Good, Like New).

ضمناً اینو هم بدونید که قیمتها در آمازون نوسان داره دائما مخصوصا نزدیک سال نو نوسان ها زود به زود و میزان نوسان هم بسیار خواهد بود.

لذا دوستان باید حواسشون باشه که یه کف قیمتی از قیمت قطعه داشته باشند که موقعی که خرید میکنند زمانی نباشه که قیمت قطعه به اوج خودش رسیده.

ویرایش شده توسط ehsan1344
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقای صداقت. این قیمت یک فروشنده دیگه است. اما خود آمازون قیمتش همون 530 دلاره.

برای آگاهی از قیمتها میتونید روی 2 new from $539.99 کلیک کنید تا قیمتهای فروشنده های مختلف رو ببینید.

در مورد قطعات دست دوم هم بنده تجربه خرید دارم. همه قطعاتی که آمازون خودش فروشنده هست رو اول خودش تست میکنه و بعد مینویسه در چه حاله (Good, Very Good, Like New).

ضمناً اینو هم بدونید که قیمتها در آمازون نوسان داره دائما مخصوصا نزدیک سال نو نوسان ها زود به زود و میزان نوسان هم بسیار خواهد بود.

لذا دوستان باید حواسشون باشه که یه کف قیمتی از قیمت قطعه داشته باشند که موقعی که خرید میکنند زمانی نباشه که قیمت قطعه به اوج خودش رسیده.

ممنون داداشم

آقا جایی باید ثبت نام کنم ؟

اسم من رو هم برای این گرافیک بنویسید

گرافیک EVGA : GTX 770 or 780

اگر قیمتش مناسب شد رم هم میخوام

لینک به دیدگاه

ممنون داداشم

آقا جایی باید ثبت نام کنم ؟

اسم من رو هم برای این گرافیک بنویسید

گرافیک EVGA : GTX 770 or 780

اگر قیمتش مناسب شد رم هم میخوام

http://www.amazon.com/gp/product/B00GGM6RB2/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&seller=

میشه 2.100.

فقط اگر قطعیه لطف کنید منتظر بمونید تا ما مشکلو حل کنیم تا موقعی که اطلاع دادم برای واریز دیگه معطل نمونیم و زود خرید انجام بشه و سریعا ارسال بشه چین تا زود برسه ایران.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.amazon.com/gp/product/B00GGM6RB2/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&seller=

میشه 2.100.

فقط اگر قطعیه لطف کنید منتظر بمونید تا ما مشکلو حل کنیم تا موقعی که اطلاع دادم برای واریز دیگه معطل نمونیم و زود خرید انجام بشه و سریعا ارسال بشه چین تا زود برسه ایران.

احسان جان بودجم در حد 1800 هست

از برند  evga  میخوام ترجیحا

گفتم چند تا جمع بشه عزیز قیمت بیاد پایین

برای همین لینک ندادم

در مورد پول هم پنجشنبه به بعد آماده هست انشالله 

بیشتر این مدل مد نظرم هست و اگر تو سایت موجود بشه بک پلیتشم میخوام

http://www.amazon.com/EVGA-GeForce-SuperClocked-Graphics-02G-P4-2774-KR/dp/B00CZIQXBA/ref=sr_1_7?s=pc&ie=UTF8&qid=1384595821&sr=1-7

لینک به دیدگاه

احسان جان بودجم در حد 1800 هست

از برند  evga  میخوام ترجیحا

گفتم چند تا جمع بشه عزیز قیمت بیاد پایین

برای همین لینک ندادم

در مورد پول هم پنجشنبه به بعد آماده هست انشالله 

بیشتر این مدل مد نظرم هست و اگر تو سایت موجود بشه بک پلیتشم میخوام

http://www.amazon.co...84595821&sr=1-7

قیمتی که گفتم کف قیمت بود چون هر قیمتی که اینجا میدم بنابر فرض اینه که با اجناس دوستان بیاد.

حالا بازم فکرهاتونو بکنید تا ببینیم چی پیش میاد.

اگه اینو میخواید میشه: 1.400 میلیون.

ویرایش شده توسط ehsan1344
لینک به دیدگاه

قیمت اینا رو هم لطف میکنید ؟؟

http://www.amazon.com/Thermal-Direct-GPU-Contact-Graphics-GTX780-DC2OC-3GD5/dp/B00DWV3NM6/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1384601481&sr=1-2&keywords=780

http://www.amazon.com/Microsoft-Xbox-360-Controller-Windows/dp/B004QRKWLA/ref=pd_rhf_se_p_d_11

حدودا کی میرسه دوست عزیز ؟

ویرایش شده توسط Peyman_NP
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...