رفتن به مطلب

تعویض titan با 780ti عقلانی است یا نه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان .

من یک gtx titan دارم می خواستم بدونم ارزش داره با 780 ti عوضش کنم یا نه ؟ کارت  غیر رفرنس ۶ گیگابایتی 780 ti وجود دارد یا خواهد داست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در حال حاضر عقلانی نیست بزارید مدل های غیر رفرنس بیاد بعد اقدام به تعویض کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز از نظر بنده ارزش داره ولی با غیر رفرنسش 780Ti ...

مصرف رم شما اونقدر نیست که از 6 گیگ استفاده کنید، مگه اینکه بخواید بازی هارو با رزولوشن خیلی بالا اجرا کنید...

از نظر مقایسه تایتان به شکل خیلی مسخره ای فقط قیمت بالاتری داره(کارهای انویدیا هستش دیگه)...

ولی تایتان تا 14 درصد از یک کارت مثلا EVGA GTX 780 Ti SuperClocked w/ ACX ضعیفتر هستش...

post-10788-0-52403000-1384884068_thumb.gif

درضمن اگه بحث SLI هستش که مشخصا شما با دوتا 780 Ti بهتر میتونید کنار بیاید تا تایتان بخاطر قیمتشون...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این قیمتی که رفرنس وارد شده حتی غیر رفرنس ها هم عقلانی نیستن!

اگر از نظر مالی براتون اهمیت نداره قطعا ارتقاء بدید

اما در حال حاضر titan جوابگوی همه بازی ها در رزلویشن HD هست اونم در بالاترین کیفیت

بالاتر از 60  فریم  هم که اصولا قابل تشخیص نیست مگر برای 3D

لینک به دیدگاه

درضمن اگه بحث SLI هستش که مشخصا شما با دوتا 780 Ti بهتر میتونید کنار بیاید تا تایتان بخاطر قیمتشون...

از این بابت حق با ایشونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

بنظر من غیر رفرنسهای 780 خیلی بهتر میصرفه .

لینک به دیدگاه

اصلا ارزش نداره . چون هم کلی ضرر میکنی و هم اینکه تفاوت محسوسی نمیبینی . شاید فریم 780ti کمی بالاتر باشه . ولی وقتی این فریم رو نمیتونی احساس کنی چه فایده ای داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان .

من یک gtx titan دارم می خواستم بدونم ارزش داره با 780 ti عوضش کنم یا نه ؟ کارت  غیر رفرنس ۶ گیگابایتی 780 ti وجود دارد یا خواهد داست؟

به خاطر یک عدد smx ؟!!!!!!!! :huh:  :huh: به این میگن upgrade؟؟؟؟؟؟!!!!!!

دوست من این کارو نکن تایتان 2 برتری محسوس نسبت به 780ti داره یکی 6 گیگ بافر رم و دیگری پشتیبانی کامل از double precision floating point اولی خیلی مهمتره چون که این کارت توانایی هندل کردن رزولوشن 2k رو داره و وقتی لایه های مختلف texture و post process های  زیادی در گیمی وجود داشته باشه و یا فعال بشه بشدت به رم نیاز میشه مثلا تو بازی بتل در رزولوشن 1080p اگه بازی رو تو حالت کیفیت ultra بزاری و forced anisotropic filtering 16x و antialiasing msaa 8xبزاری و superdsample resolution به چیزی حدود 3300mb رم برای گرافیک احتیاج داری حالا برسد به رزولوشن بالاتر

به هر حال اگه بخواهی بفروشی من ازت میخرم :p

لینک به دیدگاه

به نظر من همین هم تا چند سال جواب گو هست

اگر هم می خواهید عوض کنید صبر کنید تا نسل یعد.

البته این نظر من هست.

لینک به دیدگاه

حرف آقا حامد کاملا تایید میکنم کارت تایتان بقدر کافی قدرتمند است نیازی نداره عوض کنید

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

من جای شما بودم یه کولر براش میگیرفتم و با یه اور ساده به راحتی به 780ti میرسه به نظرم رم 6 گیگ خیلی ارزش داره.

حالا اگه خیلی مصربه تعویض هستی بهتر هر چی زودتر ردش کنی که 780ti غیر رفرنس وارد بشه خیلی تو سر کارتتون می خوره الان  780ti رفرنس 3 تومن وارد شده.

ویرایش شده توسط Ghosts
لینک به دیدگاه

من جای شما بودم یه کولر براش میگیرفتم و با یه اور ساده به راحتی به 780ti میرسه به نظرم رم 6 گیگ خیلی ارزش داره.

حالا اگه خیلی مصربه تعویض هستی بهتر هر چی زودتر ردش کنی که 780ti غیر رفرنس وارد بشه خیلی تو سر کارتتون می خوره الان  780ti رفرنس 3 تومن وارد شده.

فکر خوبی است با این نکته که تایتان خیلی جا برای اور نداره ولی 780 ti داره اگه دوستمون علاقه داره رو state boundary حرکت کنه باید همین حالا عوض کنه با شما موافقم

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه ی دوستان منتظر مدل عیر رفرنس با حافظهی بالا تر می مونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...