رفتن به مطلب

بازگشت سلطان ریسینگ به روزهای اوج!!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان گرامی من چند روز نبودم الان برگشتم با یه گیم خوب Need For Speed Rivals-Deluxe Edition رو دانلود کردم دیشب کرک فیکس p2pاومد هرچند هنور به اکانت origin احتیاجه ولی اجراش دردسر خاصی نداره

اورجین رو نصب کنید(این برنامه مثل استیم هستش منتهی خیلی کوچیک تر و مال شرکت ea هستش یه پلتفرم برا اجرای بازی ها روی  Pc ) بعد بزارید آپدیت بشه (52mb)بعد یه اکانت بسازید راحته بعد هم کرک p2p رو دانلود کنید میتونید از rlslog.netلینک های crack only رو بگیرید کپی کنید و بسته به 54 یا 32 بیتی بودن سیستم عامل اجرا کنید و لذت ببرید.

حالا خود بازی  اصل کار:

اول از همه این یه nfsهستش یعنی ماشین های توپ وپلیس های وحشی و نیاز به سرعت!!! کلا همه چی بوی nfs کلاسیک میده هم یه داستان کوچیکی هست  که برای خودش جالبه. بازی به دوبخش کاملا مجزا تقسیم شده که البته از طریق autologبه هم وصله .شما یا در نقش پلیس میتونید باشید یا مسابقه دهنده . محیط  خیلی بزرگه طوری که من با سرعت 280 کیلومتر بر ساعت داشتم چند دقیقه توی مسیر ها میروندم و جالبه همش مسیرهای جدید میدیدم!!!خلاصه  یه تیونیگ به سبک بازی قبلی برای پرفورمنس گذاشته شده البته خیلی بهتر ولی هنوز هم با روزهای nfs underground 1.2 mostwanted  فلصله هست برای فول کاستومازیشن.

در کل همه چی خوبه هندلینگ ها خیلی لذت بخشه مخصوصا  ترمز دستی کشیدن که وقتی با دود لاستیک ها و صدای ماشین قاطی میشه خیلی لذت بخشه.

در بازی قبلی با اینکه ساخته کرایتریون بود که استیودی قدیمی ریسینگ هستش و ما اون رو با سری بازی های Burnout میشناسیم ولی مشکلات زیاد بود مثلا اصلا هندلینگ بازی با اینکه یه بازی ارکید بود خوب نیود خیلی خشک بود وبه بازیباز این احساس رو نمیداد که داره یه ماشین سوپراسپرت رو میرونه و ترس از تصادف کردن و فرار نکردن همیشه توی بازی وجود داشت. تیونینگ هم خیلی بد بود در حین حرکت آخه چطور آدم ماشینش رو تیوینگ میکنه؟؟؟مگر اینکه مثل روبوت های فیلم های ترنسفورمرز باشه!!! جالبه فقط رنگ ماشین رو میشد عوض کرد اون ه به صورت رندوم !!!با گذر از زیر پمپ بنزین ها!!

ولی توی این نسخه عالیه   مسابقات هیجان انگیزن و حتی حین درگیری با پلیس میشه وارد مسابقه head to head یا همون کورس گذاشتن  شد با یکی دیگه و یه تعقیب گریز هیجان انگیز رو تبدیل کرد به مسابقه هیجان انگیز تمام عیار که نفستون رو بند میاره .

گرافیک هم که عالی کار شده و از اونجایی که بازی نسل بعدی هستش  با موتور فراست بایت 3 استودیو dice واقعا زیباست و خیلی هم روان با آخرین حد تنظیمات  فریم بازی اصلا بالا پایین نمیشه روی 30 قفله و کمک زیادیه توی درگیری های شلوغ.بافت ها عالین و ماشین ها با قطر های آب روی بدنه زیر نور خورشید واقعا قشنگن .

در کل همونطور که گیم اسپات هم نمره 8 رو به بازی داده انتظار یه بازی خوب رو داشتم و برآورده شد  اگر طرفدار nfs هستید کرک فیکس کار میکنه میتونید بازی کنید و لذت ببرید . موفق باشید برم چند تا  ماشین پلیس نابود کنم!!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

ارزش خرید ارجینال برای انلاین بازی کردن رو داره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان گرامی من چند روز نبودم الان برگشتم با یه گیم خوب Need For Speed Rivals-Deluxe Edition رو دانلود کردم دیشب کرک فیکس p2pاومد هرچند هنور به اکانت origin احتیاجه ولی اجراش دردسر خاصی نداره

اورجین رو نصب کنید(این برنامه مثل استیم هستش منتهی خیلی کوچیک تر و مال شرکت ea هستش یه پلتفرم برا اجرای بازی ها روی  Pc ) بعد بزارید آپدیت بشه (52mb)بعد یه اکانت بسازید راحته بعد هم کرک p2p رو دانلود کنید میتونید از rlslog.netلینک های crack only رو بگیرید کپی کنید و بسته به 54 یا 32 بیتی بودن سیستم عامل اجرا کنید و لذت ببرید.

حالا خود بازی  اصل کار:

اول از همه این یه nfsهستش یعنی ماشین های توپ وپلیس های وحشی و نیاز به سرعت!!! کلا همه چی بوی nfs کلاسیک میده هم یه داستان کوچیکی هست  که برای خودش جالبه. بازی به دوبخش کاملا مجزا تقسیم شده که البته از طریق autologبه هم وصله .شما یا در نقش پلیس میتونید باشید یا مسابقه دهنده . محیط  خیلی بزرگه طوری که من با سرعت 280 کیلومتر بر ساعت داشتم چند دقیقه توی مسیر ها میروندم و جالبه همش مسیرهای جدید میدیدم!!!خلاصه  یه تیونیگ به سبک بازی قبلی برای پرفورمنس گذاشته شده البته خیلی بهتر ولی هنوز هم با روزهای nfs underground 1.2 mostwanted  فلصله هست برای فول کاستومازیشن.

در کل همه چی خوبه هندلینگ ها خیلی لذت بخشه مخصوصا  ترمز دستی کشیدن که وقتی با دود لاستیک ها و صدای ماشین قاطی میشه خیلی لذت بخشه.

در بازی قبلی با اینکه ساخته کرایتریون بود که استیودی قدیمی ریسینگ هستش و ما اون رو با سری بازی های Burnout میشناسیم ولی مشکلات زیاد بود مثلا اصلا هندلینگ بازی با اینکه یه بازی ارکید بود خوب نیود خیلی خشک بود وبه بازیباز این احساس رو نمیداد که داره یه ماشین سوپراسپرت رو میرونه و ترس از تصادف کردن و فرار نکردن همیشه توی بازی وجود داشت. تیونینگ هم خیلی بد بود در حین حرکت آخه چطور آدم ماشینش رو تیوینگ میکنه؟؟؟مگر اینکه مثل روبوت های فیلم های ترنسفورمرز باشه!!! جالبه فقط رنگ ماشین رو میشد عوض کرد اون ه به صورت رندوم !!!با گذر از زیر پمپ بنزین ها!!

ولی توی این نسخه عالیه   مسابقات هیجان انگیزن و حتی حین درگیری با پلیس میشه وارد مسابقه head to head یا همون کورس گذاشتن  شد با یکی دیگه و یه تعقیب گریز هیجان انگیز رو تبدیل کرد به مسابقه هیجان انگیز تمام عیار که نفستون رو بند میاره .

گرافیک هم که عالی کار شده و از اونجایی که بازی نسل بعدی هستش  با موتور فراست بایت 3 استودیو dice واقعا زیباست و خیلی هم روان با آخرین حد تنظیمات  فریم بازی اصلا بالا پایین نمیشه روی 60 قفله و کمک زیادیه توی درگیری های شلوغ.بافت ها عالین و ماشین ها با قطر های آب روی بدنه زیر نور خورشید واقعا قشنگن .

در کل همونطور که گیم اسپات هم نمره 8 رو به بازی داده انتظار یه بازی خوب رو داشتم و برآورده شد  اگر طرفدار nfs هستید کرک فیکس کار میکنه میتونید بازی کنید و لذت ببرید . موفق باشید برم چند تا  ماشین پلیس نابود کنم!!!

درود

تا الان هر چی کرک اومده همه مشکل داره اگر هم بتونید وارد بازی بشید بعد از چند دقیقه بازی کرش میکنه و میاد بیرون

داخل سایت اسکید رو هم نوشته منتظر کرک فیکس بدون نیاز به اوریجین باشید

لینک به دیدگاه

تا اونجا که من اطلاع دارم فریم ریت بازی رو 30 قفله نه 60.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تا الان هر چی کرک اومده همه مشکل داره اگر هم بتونید وارد بازی بشید بعد از چند دقیقه بازی کرش میکنه و میاد بیرون

داخل سایت اسکید رو هم نوشته منتظر کرک فیکس بدون نیاز به اوریجین باشید

دوست خوب من که گفتم کرک p2pاومده گفتم چجور بگیرید مشکلی هم نداره من نصف بازی رو بازی کردم اصلا کرش هم نداره فقط باید همش وصل باشید یه سرور ea همین یعنی باید اورجین نصب باشه اکانت ساخته باشید و فعال باشه همین اجرا میشه و save هم میکنه. اگر ارتباط اینترنت نباشه اجرا نمیشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ارزش خرید ارجینال برای انلاین بازی کردن رو داره ؟

والا خدمتت بگم  که بخش اونلانیشرو بازی نمیشه کرد چون با این کرک ها فقط تک نفره اجرا میشه ولی برای همین هم باید کانکت باشی به سرور . مولتیش رو بازی نکردم نمیدونم ولی باید جذاب باشه چون تک نفره اش که قشنگه .برای مولتی باید تحقیق کیند چند تا سایت که نمره دادن مثل ign,gamespot,چک کنید ببنید چی میگن برای مولتی .گیم اسپات که گفته عالیه تجربه تک نفره و چند نفره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا اونجا که من اطلاع دارم فریم ریت بازی رو 30 قفله نه 60.

بله متاسفانه بخاطر اینکه موتور فراست بایت سه کاملا هنوز با سخت افزار xone,ps4 l هماهنگ نشده و اولین بازی بوده به همراه بتلفیلد 4  برای همین هم رزولوشن و هم فریم 720 30 هستش ولی 30 فریم رو چنان با مهارت به کار بردن که دقیقا انگار 60 فریم هستش واحساس کندی که توی بازی قبلی سری بود رو نداره .

لینک به دیدگاه

بله متاسفانه بخاطر اینکه موتور فراست بایت سه کاملا هنوز با سخت افزار xone,ps4 l هماهنگ نشده و اولین بازی بوده به همراه بتلفیلد 4  برای همین هم رزولوشن و هم فریم 720 30 هستش ولی 30 فریم رو چنان با مهارت به کار بردن که دقیقا انگار 60 فریم هستش واحساس کندی که توی بازی قبلی سری بود رو نداره .

آقا شما خیلی از این بازی تعریف میکنید اینقدرهم جالب نیست.بعضی وقتها فریم 28یا 26باشه افت فریم خیلی احساس میشه.نه گرافیک و نه گیم پلی چیز خاصی ندارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا خدمتت بگم  که بخش اونلانیشرو بازی نمیشه کرد چون با این کرک ها فقط تک نفره اجرا میشه ولی برای همین هم باید کانکت باشی به سرور . مولتیش رو بازی نکردم نمیدونم ولی باید جذاب باشه چون تک نفره اش که قشنگه .برای مولتی باید تحقیق کیند چند تا سایت که نمره دادن مثل ign,gamespot,چک کنید ببنید چی میگن برای مولتی .گیم اسپات که گفته عالیه تجربه تک نفره و چند نفره.

منم منظورم خرید اورجیناش بود

الان من میتونیم 1 بازی از اوزجین بخرم ولی موندم چی بگیریم

1-fifa 14

2- NFS

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوب من که گفتم کرک p2pاومده گفتم چجور بگیرید مشکلی هم نداره من نصف بازی رو بازی کردم اصلا کرش هم نداره فقط باید همش وصل باشید یه سرور ea همین یعنی باید اورجین نصب باشه اکانت ساخته باشید و فعال باشه همین اجرا میشه و save هم میکنه. اگر ارتباط اینترنت نباشه اجرا نمیشه.

میشه لینک کرک p2p رو بدید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا شما خیلی از این بازی تعریف میکنید اینقدرهم جالب نیست.بعضی وقتها فریم 28یا 26باشه افت فریم خیلی احساس میشه.نه گرافیک و نه گیم پلی چیز خاصی ندارن

شما ببخشید سخت افزارت چیه؟ من که زیر 30 نمیاد ! نمیدونم منظورتون چیه شاید سخت افزار ضعیفه شاید 64بیت اجراش نمیکنی شاید داریورتون قدیمی هستش .ببخشید گیم پلی باید چکار کنه؟بازی Need for speed هستش فن بوی هاش میدونن که خوبه یا نه خوب ریسینگ ارکیده دیگه پسر خوب

من یه گیمر هستم ملاک حرفام برپایه نقد های gamespot هستش و قضاوت های خودم اگر چیزی خوب نباشه هیچ کس نمیتونه بهم ثابت کنه که خوبه مگر خودم من دلیل اوردم مقایسه کردم با Nfs قبلی حالا نمیدونم شما بازی کردید نکردید بهرحال تجربه من اینجور بوده.

گرافیکش چیز خاصی نداره؟؟؟ روی چه تنظیماتی بازی کردید؟اینکه خیلی گرافیکش قشنگه مثل driveclub ps4 نسل جدیده!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه چند تا اسکیرن شات میزارم از بازی الان دارم بازی میکنم بعضی دوستان میگن گرافیکش پایینه!

NFS14 2013-11-20 20-25-14-05.bmp

NFS14 2013-11-20 20-25-33-54.bmp

لینک به دیدگاه

یه چند تا اسکیرن شات میزارم از بازی الان دارم بازی میکنم بعضی دوستان میگن گرافیکش پایینه!

attachicon.gifNFS14 2013-11-20 20-25-14-05.bmp

attachicon.gifNFS14 2013-11-20 20-25-33-54.bmp

JPG یا PNG میزاشتی

11 مگ برای دوتا عکس نمیتونم مصرف کنم

یا همین BMP رو RAR میکردی میشد 1 مگ

لینک به دیدگاه

گیم پلی در چه حده ؟ به پای NFSMW2005 میرسه ؟

ماشینو تا چه حد میشه کاستوم کرد ؟

کنترل بهتر شده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گیم پلی در چه حده ؟ به پای NFSMW2005 میرسه ؟

ماشینو تا چه حد میشه کاستوم کرد ؟

کنترل بهتر شده ؟

میخواستم کیفیت نیاد پایین . گیم پلیش خوبه کاستومش هم که طبق روال eA این چند ساله از روش SHIFT 2, MW,UNDERGROUND دور شده  که فکر میکنم بخاطر هزینه ساخت کمتر سعی میکنن فول کاستومایزیشن رو  نزارن مثل گران توریسمو یا فورزاچون خیلی پیچیده میشه حتی اینو رو کد مستر هم توی GRID 2 رعایت نکرد  و تیونینگ خلیلی جزیی بودولی این نسخه nFS خوبه تیونیگ موتور شاسی بدنه برای مقاوت و استحکام بیشتر داره خوبه ظاهر خودرو رو هم  در حد رنگ امیزی  لایه گذاری و نقاشی  کامل داره در کل گیم پلیش سرگرم کننده است خیلی محیطش وحشتناک بزرگه مسابقات هم متنوع هستن.گرافیکش هم مخصوصا یه قست توی جنگل بارون میگیره به همراه نور خورشید خیلی شگفت انگیز میشه صدا گذاری هم آخرشه من سیستم صوتی قوی دارم نفس ادم بند میاد مخصوصا مکالمات پلیس ها و صدای ماشین ها!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی اطلاع داره که NFS Rivals از گرافیک HD4600 پشتیبانی میکنه یا نه؟ دانلود کردم تا میخواد فیلم اولش تموم بشه و بازی رو لود کنه کرش میکنه و خطای DirectX میده در صورتی که با همین گرافیک Battlefield 4 و Call of Duty Ghosts رو بازی میکنم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی اطلاع داره که NFS Rivals از گرافیک HD4600 پشتیبانی میکنه یا نه؟ دانلود کردم تا میخواد فیلم اولش تموم بشه و بازی رو لود کنه کرش میکنه و خطای DirectX میده در صورتی که با همین گرافیک Battlefield 4 و Call of Duty Ghosts رو بازی میکنم!

چی شد؟؟؟

بهمن جون تو دیگه چرا؟

HD4600؟

چطوری اینطوری شد؟

از نظر اجرا شدن که باید اجرا کنه، ولی چه اجرا کردنی؟...

دقیقا وضعیت خودمم هست این قضیه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

attachicon.gifNFS14 2013-11-20 20-25-14-05.bmp

attachicon.gifNFS14 2013-11-20 20-25-33-54.bmp

والله اسکرینهارو که نگاه کردم، زیاد هم به دلم ننشست...

من رو یاد BurnOut انداخت...

گرافیک BurnOut پایین نبود(نمیگم که گرافیک این خیلی پایین هستش) ولی Forza یه چیز دیگست...

NFS طرفدارهای خودش رو وقتی از دست که چندین سال هیچ چیز جدیدی واسه گفتن نداشت و همه چیز تکراری شده بود...

از Gameplay این بازی خبر آنچنانی ندارم ولی تنها چیز جدیدی که دیدم قسمت آنلاینش بود که اونم ربطی به ایرانی جماعت نداره با این نت...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والله اسکرینهارو که نگاه کردم، زیاد هم به دلم ننشست...

من رو یاد BurnOut انداخت...

گرافیک BurnOut پایین نبود(نمیگم که گرافیک این خیلی پایین هستش) ولی Forza یه چیز دیگست...

NFS طرفدارهای خودش رو وقتی از دست که چندین سال هیچ چیز جدیدی واسه گفتن نداشت و همه چیز تکراری شده بود...

از Gameplay این بازی خبر آنچنانی ندارم ولی تنها چیز جدیدی که دیدم قسمت آنلاینش بود که اونم ربطی به ایرانی جماعت نداره با این نت...

دوست خوب اینا عکس هستن خیلی افکت ها معلوم نیست کلا خود بازی در حال اجرا چیز دیگه است اگر سخت افزار به روز دارید امتحانش کنیید گرافیک رو ببنید .فورتزا رو با این مقایسه نکنید اون شبیه سازه انصاف نیست با این مقایسه بشه این سالی یه بار که هیچ چند ماهی یه بار میاد اون چند سالی یه بار ساخته میشه.NFS  همیشه گیم پلیش ساده بوده چون ریسینگ ارکیده .متاسفانه هی میگن چند سال گذشته چیزی جدیدی نداشته  اتفاقا اون هایی که میدونن دو تا NFS آخری که ساخته کرایتیرون بودن  عالی بودن مخصوصا بازی سال 2010تعقیب داغ اون اصل nFS بود چون NFS قدیم اون طوری بودن فقط تعقیب و گریز بودن ولی بعضی ها خبر ندارن میگن باید شبیه MOST WANTED قدیمی باشه !در حالی که  NFS های قدیمی رو( من رو ویندوز 98 ME  بازی میکردم یادش بخیر) همشون دقیقا مثل بازی 2010 بودن یعنی بازگشت به ریشه بازی .پس نمیشه گفت هیچی برا گفتن نداشتن چون اصولا قرار نیست چیزی برای گفتن داشته باشن ماهیت شون همین بوده به عنوان یکی از قدیمی ترین های تاریخ  سری ریسینگ .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چی شد؟؟؟

بهمن جون تو دیگه چرا؟

HD4600؟

چطوری اینطوری شد؟

از نظر اجرا شدن که باید اجرا کنه، ولی چه اجرا کردنی؟...

دقیقا وضعیت خودمم هست این قضیه...

اتفاقا خیلی از این HD4600 خوشم اومده  :lol:  واقعا کاراییش  بالاتر از انتظارمه. مشکل اجرا نشدنش هم از کرک بود که حل شد و تو رزولوشن 1280x720 تقریبا رو 30 فریم ثابته ( البته تنظیمات حد اکثر نیست) ولی گرافیک خوبی داره

الان یه مدته دارم باهاش Dirt 2 بازی میکنم باورت نمیشه با رزولوشن 1600x900 و تنظیمات خیلی بالا  داره 60-50 فریم بهم میده! WRC 4 رو هم راحت باهاش بازی میکنم. فعلا منتظرم 780 بیاد پایین  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا خیلی از این HD4600 خوشم اومده  :lol:  واقعا کاراییش  بالاتر از انتظارمه. مشکل اجرا نشدنش هم از کرک بود که حل شد و تو رزولوشن 1280x720 تقریبا رو 30 فریم ثابته ( البته تنظیمات حد اکثر نیست) ولی گرافیک خوبی داره

الان یه مدته دارم باهاش Dirt 2 بازی میکنم باورت نمیشه با رزولوشن 1600x900 و تنظیمات خیلی بالا  داره 60-50 فریم بهم میده! WRC 4 رو هم راحت باهاش بازی میکنم. فعلا منتظرم 780 بیاد پایین  :D

کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره، همینه ها!!!! :D  :D

آره من هم دارم باهاش Batman Arkham Origins رو اجرا میکنم...

خوب فریم میده تو 720P و تنظیمات نه چندان بالا، ولی باز هم منو یاد اجرای Arkham City میندازه که هر چه سیستم داشتی بازم درست اجرا نمیشد...

من هم منتظر ورود کارتهای غیر رفرنس 290 هستم، بابت 780 فکر نمیکنم تو ایران حالا حالاها ارزون بشه...(هنوز 670 قیمتش پایین نیومده!!!! یا حتی 770...)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره، همینه ها!!!! :D  :D

آره من هم دارم باهاش Batman Arkham Origins رو اجرا میکنم...

خوب فریم میده تو 720P و تنظیمات نه چندان بالا، ولی باز هم منو یاد اجرای Arkham City میندازه که هر چه سیستم داشتی بازم درست اجرا نمیشد...

من هم منتظر ورود کارتهای غیر رفرنس 290 هستم، بابت 780 فکر نمیکنم تو ایران حالا حالاها ارزون بشه...(هنوز 670 قیمتش پایین نیومده!!!! یا حتی 770...)

اصولا آدم از یه سنی که بالاتر میره متوجه میشه که اگر بازی ها رو با حد اکثر کیفیت ممکن هم بازی نکنه خطر جانی براش نداره  :D  اینا اثرات پیریه و البته بی پولی.... یادش بخیر GTX 480 رو همون اولش که اومد خریدم 600 تومن الان با 600 تومن باز همون 480 رو میشه خرید بعد 3 سال و خورده ای!  :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصولا آدم از یه سنی که بالاتر میره متوجه میشه که اگر بازی ها رو با حد اکثر کیفیت ممکن هم بازی نکنه خطر جانی براش نداره  :D  اینا اثرات پیریه و البته بی پولی.... یادش بخیر GTX 480 رو همون اولش که اومد خریدم 600 تومن الان با 600 تومن باز همون 480 رو میشه خرید بعد 3 سال و خورده ای!  :wacko:

قربونت دلت جوونه... :lol:

چکار به سن داری، فکرتو چیزای دیگه مشغول کرده عزیزم... ;)

گیم که سن نمیشناسه... پیر شدم مال فوتبالیستاست... -_-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...