رفتن به مطلب

بازگشت سلطان ریسینگ به روزهای اوج!!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

ریلودد یکم کند شده تیمش یا قفل ها سخت تر شدن نمیدونم ولی تازه assassin رو زدن هنوز خبری نیست از ریلودد برا nfs , ولی با لینک کرکی که گذاشتم دارم بازی میکنم مشکل اصلا نداره فقط مولتیش غیر فعاله که فکر نکنم ریلودد هم بتونه مولتیش و کرک کنه. کلا بازی هر چی جلوتر میره قشنگ تر و سخت تر میشه باور نمیکنید چنان تعقیب و گریز های درست میشه اواسط بازی ادم میترسه  !!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان کسی اطلاع داره که NFS Rivals از گرافیک HD4600 پشتیبانی میکنه یا نه؟ دانلود کردم تا میخواد فیلم اولش تموم بشه و بازی رو لود کنه کرش میکنه و خطای DirectX میده در صورتی که با همین گرافیک Battlefield 4 و Call of Duty Ghosts رو بازی میکنم!

عزیز منظورتون 4670 هست؟بتلفیلد 4 رو چطوری اجرا میکردین؟لق داشت؟چند فریم؟چند گیگ رم دارین؟

من با 4870 بازی میکردم انقد لق داشت نتونستم بازی رو تموم کنم رفت رو اعصابم حذفش کردم.

لینک به دیدگاه

قسمت پلیسی این بازی واقعا حرف نداره آنلاین این بازی واقعا چیز خوبی میشه اما هیف که ما نمیتونیم آنلاین بازی کنیم.

لینک به دیدگاه

من نصب کردم با کرک 

3DMGAME-Need.for.Speed.Rivals.X86.and.X64.No.Origin.Crack.Only.V-3DM

ولی مشکل کندی رو داره در حالی که با mw 2012 هیچ مشکلی ندارم(بازی لگ نداره،فقط اسلوموشن اجرا میشه انگار)

گرافیکمم 9600gso هست

فک کنم ایراد از کرکه!

شایدم بازی جدا خیلی سنگین شده

هرچند تو همون یه مقداری هم بازی کردم

دلمو زد به چند دلیل:

1.فزیک مسخره بازی(تو اولین مسابقه به یه ماشین رقیب زدم ماشین تو هوا داشت واسه خودش میچرخید!)

2.سرعتش

3.تنضیمات ضعیف برای گرافیک

تو فروم های خارجی هم بگردین این مشکل و خیلیا دارن و داد طرف دارای nfs   در اومده

در کل nfs هم مثل cod از هر 2 نسخه یکی خوب از اب در میاد

من این ورژن و میزارم کنار shift-shift2-pro street-v...

(نمیگم کرک جدید یا راه حل دیگه ای بیاد ببینم چطور میشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نصب کردم با کرک 

3DMGAME-Need.for.Speed.Rivals.X86.and.X64.No.Origin.Crack.Only.V-3DM

ولی مشکل کندی رو داره در حالی که با mw 2012 هیچ مشکلی ندارم(بازی لگ نداره،فقط اسلوموشن اجرا میشه انگار)

گرافیکمم 9600gso هست

فک کنم ایراد از کرکه!

شایدم بازی جدا خیلی سنگین شده

هرچند تو همون یه مقداری هم بازی کردم

دلمو زد به چند دلیل:

1.فزیک مسخره بازی(تو اولین مسابقه به یه ماشین رقیب زدم ماشین تو هوا داشت واسه خودش میچرخید!)

2.سرعتش

3.تنضیمات ضعیف برای گرافیک

تو فروم های خارجی هم بگردین این مشکل و خیلیا دارن و داد طرف دارای nfs   در اومده

در کل nfs هم مثل cod از هر 2 نسخه یکی خوب از اب در میاد

من این ورژن و میزارم کنار shift-shift2-pro street-v...

(نمیگم کرک جدید یا راه حل دیگه ای بیاد ببینم چطور میشه!

دوست خوب همه ایرادی گرفتی غیز ار گرافیک خودت؟؟؟!با 9600 میخوای لگ نزنه ؟؟چطور اجراش کردی اصلا؟؟؟من گرافیک های خیلی قویتر دیدم مشکل داشتن!این ایراد هایی که میگید منطقی نیست من تقریبا تموم کردم بازی رو همه چی عالی بود سرعت واقع با موشن بلار عالی کار شده هیجان بالا تعقیب و گریز م فکر میکنم

شما اشتباه میگی چون Mw2012 یه بازی مشکل دار بود سخت افزار خیلی قوی میخواست و دائم احساس کندی همراتون بود  ولی این نسخه رون رونه !شما درایورت قدیمی هستش و کارت هم اصلا مناسب اجرای حتی بازی قبلی هم نیست .

لینک به دیدگاه

دوست خوب همه ایرادی گرفتی غیز ار گرافیک خودت؟؟؟!با 9600 میخوای لگ نزنه ؟؟چطور اجراش کردی اصلا؟؟؟من گرافیک های خیلی قویتر دیدم مشکل داشتن!این ایراد هایی که میگید منطقی نیست من تقریبا تموم کردم بازی رو همه چی عالی بود سرعت واقع با موشن بلار عالی کار شده هیجان بالا تعقیب و گریز م فکر میکنم

شما اشتباه میگی چون Mw2012 یه بازی مشکل دار بود سخت افزار خیلی قوی میخواست و دائم احساس کندی همراتون بود  ولی این نسخه رون رونه !شما درایورت قدیمی هستش و کارت هم اصلا مناسب اجرای حتی بازی قبلی هم نیست .

دوست عزیز نمیدونم چرا سنگ چیزی رو به سینه میکوبی که اپسیلون مقداری سودی نداره برای کسی

در هر صورت اگه mw مشکل کندی و... داشت،بدون مشکل من اجراش میکردم

ولی مشکل اینجاست که این اجرا میشه

لگ هم نداره(همون اولم گفتم)ولی کاملا به صورت اسلو موشن(خودشم این بحث بنده نیست،با کارتای خیلی قویتر هم همین مشکل هست،که گفتم ممکنه از کرک باشه)

پس یه جای کار میلنگه

در ضمن این محصول یه استیدیو تازه وارد ه و مشکلاتی از قبیل همون مشکل فیزیک عادیه(اینم بحث سخت افراز نیست که بگین...)

در اخر نه طرف سخن من کسیه،نه این که که قصدم اینه که نظر شمارو عوض کنم،ولی اگه این اوج nfs هست،من شخصا میبوسمش میزارمش کنار،چون لذت بخش نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز نمیدونم چرا سنگ چیزی رو به سینه میکوبی که اپسیلون مقداری سودی نداره برای کسی

در هر صورت اگه mw مشکل کندی و... داشت،بدون مشکل من اجراش میکردم

ولی مشکل اینجاست که این اجرا میشه

لگ هم نداره(همون اولم گفتم)ولی کاملا به صورت اسلو موشن(خودشم این بحث بنده نیست،با کارتای خیلی قویتر هم همین مشکل هست،که گفتم ممکنه از کرک باشه)

پس یه جای کار میلنگه

در ضمن این محصول یه استیدیو تازه وارد ه و مشکلاتی از قبیل همون مشکل فیزیک عادیه(اینم بحث سخت افراز نیست که بگین...)

در اخر نه طرف سخن من کسیه،نه این که که قصدم اینه که نظر شمارو عوض کنم،ولی اگه این اوج nfs هست،من شخصا میبوسمش میزارمش کنار،چون لذت بخش نیست

پسر خوب من سنگ نزدم به سینه این تاپیک خود منه خودم شروعش کردم فکر کنم نمیدونید. ایرادتون به جا نیست من هم دفاع کردم سنگ زنی نیست من علمی اولش همه چیز رو توضیح دادم تست کردم بازی رو  هیچ ربطی به استودیو نداره .کرک بازی رو کند و تند نمیکنه. این بازی زیر نظر کرایتریون ساخته شده برای کنسو نسل بعد و اصلا این مشکلات رو من روی پنج سیستم ندیدم چه روی سیستم خودم روی لپ تابم. روی سیستم ها ی دوستام هم اسلوموشن نبود.من نمیدونم چرا شما قبول نمیکنی 9600 باید این رو اسلوموشن اجرا کنه طبیعیه!! کجا روی کارتای قویتر این مشکل رو داره من که کلی تست کردم قبل از تاپیک زدن ندیدم همین چیزی! ضمنا این بهترین nfs این چند سال بوده از هر لحاظ بعدش مگر قرار چی کنه مطالبم رو بخون توی تاپیک این یه ریسینگ ارکیده همینه همش چکار کنه ادمش پیاده شه برقصه؟

لینک به دیدگاه

اصولا فراستبایت یجوریه که وقتی کارت گرافیک بازیو نمیتونه خوب و سریع اجرا کنه حالت اسلوموشن داره بر خلاف انجین های دیگه که حالت لق مانندی دارن.منظورم زیر 30 فریم هستش.من خودم تجربش کردم با کارت 8800 بتلفیلد 3.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نمیدونم شما دوستان یه چیز هایی میگید عجیب خوب معلومه وقتی گرافیک نکشه کند میشه بازی همه موتورها همینطورن مثلا شما هم میگی 8800 برای بتلفیلد 3 اونم درست نیست چون اون گرافیک برای اون بازی مناسب نیست حتی  minimum requirement اش هم خیلی بالاتره .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من نمیدونم شما دوستان یه چیز هایی میگید عجیب خوب معلومه وقتی گرافیک نکشه کند میشه بازی همه موتورها همینطورن مثلا شما هم میگی 8800 برای بتلفیلد 3 اونم درست نیست چون اون گرافیک برای اون بازی مناسب نیست حتی  minimum requirement اش هم خیلی بالاتره .

عزیز شاید شما انقدر با کارتای رده بالا کار کردین از وضعیت کارتای رده پایین خبر ندارین.شما یبار بتلفیلد 3 رو با یه کارت ضعیف بازی کن ببین چطوریه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز شاید شما انقدر با کارتای رده بالا کار کردین از وضعیت کارتای رده پایین خبر ندارین.شما یبار بتلفیلد 3 رو با یه کارت ضعیف بازی کن ببین چطوریه.

شما حرفتون درسته  بله بازی ها اگر با کارت زیرminimum requirement اجرا بشن خوب طبیعیه مشکل پیدا میکنن  . من در جواب دوستمون گفتم که خوب اون کارت برای این بازی خیلی ضعیفه ایشون این موضوع رو در نظر نگرفته بوده من خواستم راهنماییش کنم.شما هم درست میفرمایید

لینک به دیدگاه

اون که معلومه 9600 اونم gso که از 9600gt هم ضعیفتره عمرش تموم شده.ولی عوامل دیگه ای هم تاثیرشون خیلی زیاده مثل سی پی یو که حداقل باید 4 هسته ای باشه واسه بازیای نسل جدید.البته بازی هایی که amd gaming evolved هستن بیشتر واسه سی پی یو های جدید 8 هسته ای amd بهینه سازی میشن.خود رم هم خیلی مهمه.حداقل 4 گیگ باید رم داشته باشی واسه بازیای نسل جدید.

البته کالاف نه ها .کالاف دستش رو شد :D 

لینک به دیدگاه

حالا همه این حرفا یه طرف john carmack که از id رفت دیگه دنیا چه ارزشی داره. :(  :( حالا اگه rage بعدی ساخته بشه یا doom جدید دیگه بدون کارمک چه ارزشی داره؟ :blink:

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا همه این حرفا یه طرف john carmack که از id رفت دیگه دنیا چه ارزشی داره. :(  :( حالا اگه rage بعدی ساخته بشه یا doom جدید دیگه بدون کارمک چه ارزشی داره؟ :blink:

خیلی وقت بود قرار بود DOOm4 ساخته بشه و کمکاریشون باعث شد دیگه اسمی از این بازی نمونه.خیلی دلم برای DOOM تنگ شده !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ب

خیلی وقت بود قرار بود DOOm4 ساخته بشه و کمکاریشون باعث شد دیگه اسمی از این بازی نمونه.خیلی دلم برای DOOM تنگ شده !

له متاسفانه کارمک خیلی کند شده بود این اواخر کلا این نسل هیچ کارنکردن فقط تمام وقتشون رو گذاشتن رو توسعه موتور rage که واقعا عقب انداخته شون چون موتورهای خیلی قویتری مثل کرای انجین ی، انریل  یا فراستبایت یا a4 انجین هم قوی تر بودن هم بهتر ولی کارمک اصرار داشت که موتور توسعه داده بشه و اینقدر تمرکز کردن روی موتور یادشون رفت گیم پلی رو هم توسعه بدن .متاسفانه هم بازی هم موتور مشکلات زیادی داشتن . برای doom هم  خودم خیلی دوستشون دارم هر سه نسخه رو ولی برای چهارش چشمم اب نمیخوره چون موتورrage خیلی زود قدیمی شد حتی اگر بازی evil within رو ببنیدید متوجه میشید که موتور خوبی توسعه داده نشده نه این که بد باشه ولی اصلا در حد موتورهای حاضر نمیتونه قرار بگیره.حالا کارمک هم رفته هیچ دیگه اصلا بلد نیستن doom بسازن!!!!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عذر میخوام اگه این مشکلو جای بدی مطرح کردم :)

من بازی nfs rivals رو تهیه کردم حالا بازی رو نصب کردم کارت گرافیکم اپدیته تمامی دایرکت ایکس ها هم نصب کردم موقع ران کردان این ارور رو میده

http://upload7.ir/images/72731906748102064232.png

کارت گرافیکمم از کارت گرافیکی که واسه سیستم حداقل گفته چند مدل بالاتره

حالا راهی هست من این بازی رو اجرا کنم :(

من الان شیش ماهه واسه اومدنش لحظه شماری می کنم حالا اومده نمی تونم بازی کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان عذر میخوام اگه این مشکلو جای بدی مطرح کردم :)

من بازی nfs rivals رو تهیه کردم حالا بازی رو نصب کردم کارت گرافیکم اپدیته تمامی دایرکت ایکس ها هم نصب کردم موقع ران کردان این ارور رو میده

http://upload7.ir/images/72731906748102064232.png

کارت گرافیکمم از کارت گرافیکی که واسه سیستم حداقل گفته چند مدل بالاتره

حالا راهی هست من این بازی رو اجرا کنم :(

من الان شیش ماهه واسه اومدنش لحظه شماری می کنم حالا اومده نمی تونم بازی کنم

گرافیک  از سری 4600 هستش؟؟ دقیقا چیه رمش چند گیگه ؟ویندوزت چیه 32 یا 64؟ درایورت چنده ورژنش؟

لینک به دیدگاه

گرافیک  از سری 4600 هستش؟؟ دقیقا چیه رمش چند گیگه ؟ویندوزت چیه 32 یا 64؟ درایورت چنده ورژنش؟

سلام داداش بله مدلش 4650 هست 1 گیگه ویندوز 8 32 اخرین درایوشم 13.9 هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز منظورتون 4670 هست؟بتلفیلد 4 رو چطوری اجرا میکردین؟لق داشت؟چند فریم؟چند گیگ رم دارین؟

من با 4870 بازی میکردم انقد لق داشت نتونستم بازی رو تموم کنم رفت رو اعصابم حذفش کردم.

نه منظورم INTEL HD4600 هستش که گرافیک داخلیه 4770K هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاخره کدوم گرافیکتون ati یا اینتل ؟؟این 13.9که میگید که کد درایورهای amd هستش!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوست من گرافیک بنده Ati 4650 هست گرافیک اینتل برای Batman هست

:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من گرافیک بنده Ati 4650 هست گرافیک اینتل برای Batman هست

:D

ببخشید قاطی شد!! دوست خوب  م فکر کنم مربوط به ویندوزه چون کارتت باید اجرا کنه حالا در حد پایین هم باید اجرا بشه این پیغانم خطا هم به نظر میرسه مربوط به درایور کارت گرافیک باشه من و دوستام داریم باز یمیکنیم همه ویندوز هامون 7 sp1 64x هستن  من فکر  کنم شما روی ویندوز 7امتحان کنی بهتره از طرفی نمیدونم کرکش روی 8 یا 8.1 جواب میده یا نه!شاید هم گرافیکت باشه چون بینید این مدل برای این بازی قدیمی هستش اصلا نباید به پایین تری حدی که میگن شرکت ها برای اجرا اهمیت داد.

لینک به دیدگاه

داداش گام دستت درد نکنه بابت راهن

داداش گام دستت درد نکنه بابت راهنمایی

@};- @};-

عزیز به نظر من بهتره بیخیالش بشی چون من با 4870 نتونستم خوب فریم بگیرم حالا با 4650 دیگه نمیدونم چی بشه.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قرار هست که این محدودیت فریم رو یه جوری بشه دور زد یا نه؟ :دی

خیلی ستمه با کارت 780 و فرکانس 1100 روی همون 30 فریم باشی :دی

دوستان همینجا خبر بدن اگه چیزی شد....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...