رفتن به مطلب

بازگشت سلطان ریسینگ به روزهای اوج!!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

فرجام محدودیت فریم به کنار،  به نظرت چه حسی داره که فرمون Logitech G25 داشته باشی ولی چون این بازی از هیچ فرمونی پشتیبانی نمیکنه مجبور باشی با کیبورد بازیش کنی؟؟ :angry:

واقعا دیگه این سری Need for Speed شورشو در آورده!

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود

بعد از Run چشممون به این بازی روشن شد، دمش گرم این موتور لامصب چه گرافیک ارکید خوبی به اجرا میگذاره... خیلی با محیطش حال کردم... درسته خیلی کمبودها داره اما اینی که هست هیچ مشکلی نداره و کامل هست منم یهش 8 میدم و اون دو نمره کمتر بخاطر امکانات جانبی کمتر موجود در بازی و اینکه کمبود داستانی به خوبی Run که هیجان بازی رو بیافزاید..!

درضمن بازی رو اخرین جزئیات برخلاف ورژن قبلی اجرا شد بدون هرگونه مشکلی و کاملا روون هست... دمشون گرم مثل اینکه کمکم دارن به روزهای اوج برمیگردن...  B)

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قرار هست که این محدودیت فریم رو یه جوری بشه دور زد یا نه؟ :دی

خیلی ستمه با کارت 780 و فرکانس 1100 روی همون 30 فریم باشی :دی

دوستان همینجا خبر بدن اگه چیزی شد....

نه محدودیت فریم رو فکر نکنم بشه برداشت چون پورت نسخه کنسولی هستش اوناهم رو همین فریم هستن ،  ولی در کل خوبه فریمش قفله  اذیت نمیکنه شما مگر اذیت میشید؟ کار به سخت افزار نداره کار خودشو میکنه حتما شاید روی 60  با این جزییات موتورش قفل نمیشده بنابراین تصمیم گرفتن  فریم رو کاهش بدن رزولوشن رو افزایش برای کنسول البته ،pc هم همنیجور پورتش کردن ولی در کل گیم خیلی خوبیه کمبود داره ولی میشه باهاش سر کرد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من سه چهار روزه ورژن 1.2 این بازی رو بازی کردم و تمومش کردم

باید بگم متاسفانه سال به سال داره پسرفت میکنه.(من رو هوا حرف نمیزنم آمار فروشش رو نگاه کنید)

از اون پلیس های احمق که هوش مصنوعیش درست طراحی نشده بگیرین تا صدا ماشین هاش بخصوص لامبورگینی که با نمونه واقعیش زیاد فرق میکنه 

اون قطرات آب روی ماشین هم زیادی رو مخ هست

خیلی از قسمت های محیطش رو از Hot pursute کپی کرده

و هزار یک عیب و ایراد دیگه

راستی من از روزی که شروع کردن به بازی کردن بازی کاملا رون و بدون مشکل بود!

آپدیت FIXFILES 1.1 رو از این سایت دانلود کنید شاید مشکل نرم افزاریش حل بشه:

http://www.gamecopyworld.com/games/pc_nfs_rivals.shtml

ویرایش شده توسط peyman_sh
لینک به دیدگاه

بازی های جدید روز به روز سادتر و کوتاه تر میشن

قدیما یک ماه طول میکشید بازی تموم بشه الان 3 4 روزه تمومن :p

گیم پلی و محیط بازی قابل قبوله ولی این بازی با اوج این سری یعنی کربن زمین تا اسمون فاصله داره

بازی از همه لحاظ محدود شده

نقشه بازی بسیار کوچک شده،  تعداد ماشین ها حدودا نصف کربن ه، قسمت تیونینگ بسیار ساده شد و تغییر بادی کیت حذف شده، داستانی هم وجود نداره

نحوه انلاک شده ماشین ها اصلا هیجان نداره ماموریت ها بسیار ساده و در هر level فقط یک ماشین ازاد میشه

بهتر بود بجای 21 level ، ماشین ها رو به 7 سطح تقسیم میکردن و هر سری 3 ماشین هم سطح ازاد میشد تا گیمر حق انتخاب داشته باشه

event های انجام شده از بین نمیرن و مسابقات اسون اول بازی رو میشه توی سطح های بالاتر دوباره اتجام داد و رفت لول بعدی!!!!!!!

وقتی پلیس دنبال تون میکنه سریع میتونید یه خونه پیدا کنید و از نشقه بپرید بیرون و پول هاتونو هم save کنید!!!!!!

این دو مورد اخری باعث شده بازی بسیار مسخره بشه

دوتا مشکل دیگه هم داره که من اسمشو باگ میزارم و باعث تعجبه

یکی قابل تغییر نبودن کلید پیچ اپ و پیج برای اکسپ کردن مسابقات که واقعا حواس منو پرت میکنه

دومی نداشتن دکمه pause که اعصاب منو خورد کرده وقتی تو مسابقه هستی اگه 30 ثاینه کاری پیش اومد باید کامل بیخیال شی

نقشه هم باید از قبل حفظ کنی و گرنه تو مسابقه مجال نگاه کردن به نقشه نداری و البته قبل از مسابقه هم اطلاعی از مسیر نداری!!!

این بازی حتی برازنده عنوان "مینی موست وانتد" قدیمی هم نیست چه برسه مقایسه با کربن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من سه چهار روزه ورژن 1.2 این بازی رو بازی کردم و تمومش کردم

باید بگم متاسفانه سال به سال داره پسرفت میکنه.(من رو هوا حرف نمیزنم آمار فروشش رو نگاه کنید)

از اون پلیس های احمق که هوش مصنوعیش درست طراحی نشده بگیرین تا صدا ماشین هاش بخصوص لامبورگینی که با نمونه واقعیش زیاد فرق میکنه 

اون قطرات آب روی ماشین هم زیادی رو مخ هست

خیلی از قسمت های محیطش رو از Hot pursute کپی کرده

و هزار یک عیب و ایراد دیگه

راستی من از روزی که شروع کردن به بازی کردن بازی کاملا رون و بدون مشکل بود!

آپدیت FIXFILES 1.1 رو از این سایت دانلود کنید شاید مشکل نرم افزاریش حل بشه:

http://www.gamecopyworld.com/games/pc_nfs_rivals.shtml

دوستان این سری بازی  یه بازی ارکیده گیم پلی Nfs از 15 سال پیش همین بوده کاریش نمیشه کرد چکارش کنن؟؟مثل shift اگر بزنن طرفدار ها میگن این چیه میخواد ادای نمیدونم فورتزا رو در بیاره!ریسینگ خیابانی بزنن میگمن دارن از سری سریع و خشمگین سو استفاده میکنن ولی هیچ کس نمیگه Nfs از همه اینها قدیم تره  دوست خوب اصلا ماهیت گیم پلیش  همینه مثل تعقیب داغه که شما میگید البته نسخه قدیمی در کل اینقدر ها هم بد نیست وفاداری هم داره به سری نکات خوبش رو رو هم بگید مثلا شما میگید هوش مصنوعی  پلیس خوب توی شماره قبلی Mw اینقدر پلیس هاش سخت بودن  من همین الان اون رو هم نصب دارم اصلا نمیشه آخراش رو روی درجه سختی بالا تمام کرد غیر ممکنه  درواقع اعصاب خورد کن میشه حالاچون طرفدار ها ایراد گرفته بودن اومدن یکم آسون کردن که لذت هم ببره آدم اخه وقتی ادم داره با ماشین سوپر اسپرت با 300 کیلومتر فرار میکنه پلیس با فورد کراون چطور میاد جفت میکنه با ماشینت؟؟ توی قبلی متاسفانه این ایراد ها بود ولی الان ماشین ها قوی ترن یکم خوب رانندگی فرار کردی  و واقعیش هم همیینه خوب خیلی سریع ترهستن.برای صدا هم نه من نه شما صدای لامبورگینی رو که از نزدیک نشنیدیم یا تو فیلم ها یا برنامه ها یا بازی ها شنیدییم اونقدر سخت نگیرید.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی های جدید روز به روز سادتر و کوتاه تر میشن

قدیما یک ماه طول میکشید بازی تموم بشه الان 3 4 روزه تمومن  :p

گیم پلی و محیط بازی قابل قبوله ولی این بازی با اوج این سری یعنی کربن زمین تا اسمون فاصله داره

بازی از همه لحاظ محدود شده

نقشه بازی بسیار کوچک شده،  تعداد ماشین ها حدودا نصف کربن ه، قسمت تیونینگ بسیار ساده شد و تغییر بادی کیت حذف شده، داستانی هم وجود نداره

نحوه انلاک شده ماشین ها اصلا هیجان نداره ماموریت ها بسیار ساده و در هر level فقط یک ماشین ازاد میشه

بهتر بود بجای 21 level ، ماشین ها رو به 7 سطح تقسیم میکردن و هر سری 3 ماشین هم سطح ازاد میشد تا گیمر حق انتخاب داشته باشه

event های انجام شده از بین نمیرن و مسابقات اسون اول بازی رو میشه توی سطح های بالاتر دوباره اتجام داد و رفت لول بعدی!!!!!!!

وقتی پلیس دنبال تون میکنه سریع میتونید یه خونه پیدا کنید و از نشقه بپرید بیرون و پول هاتونو هم save کنید!!!!!!

این دو مورد اخری باعث شده بازی بسیار مسخره بشه

دوتا مشکل دیگه هم داره که من اسمشو باگ میزارم و باعث تعجبه

یکی قابل تغییر نبودن کلید پیچ اپ و پیج برای اکسپ کردن مسابقات که واقعا حواس منو پرت میکنه

دومی نداشتن دکمه pause که اعصاب منو خورد کرده وقتی تو مسابقه هستی اگه 30 ثاینه کاری پیش اومد باید کامل بیخیال شی

نقشه هم باید از قبل حفظ کنی و گرنه تو مسابقه مجال نگاه کردن به نقشه نداری و البته قبل از مسابقه هم اطلاعی از مسیر نداری!!!

این بازی حتی برازنده عنوان "مینی موست وانتد" قدیمی هم نیست چه برسه مقایسه با کربن

درود

اول از همه این بازی اصلا ربطی به موست وانتد نداره و مسیر جدایی رو طی میکنه... پس مقایسه رو درست انجام بده و از بازی های برتر این سری برای ترول استفاده نکن.

بله کاستی هایی داره اما اینم باید در نظر بگیری این سری هر بار دست بدست گشته و هرسال یکی روش کار کرده که با ثابت شدن سازنده امید پیشرفت در قسمت های بعدی رو خواهد داشت.. این ایراداتی رو هم که گرفتید نمیشه واقعا یکساله همه رو با هم جفت و جور کرد و توقع زیادی هست که همه مسائل رو با هم در حد کمال داشته باشه...  همونطور که احتمالا میدونید بعضی از شرکتها بیس رو از قبل دارن و با کمی تغیرات میان نسخه جدید و کامل تری رو ارائه میدن و بعضی ها میان فقط همونو کپی پیست نموده بدون خلاقیت جدید و داد گیمرا رو در میارن که امید هست مورد اول پیش بیاد و با نیدفور جدید سال دیگه شاهد تکامل باشیم... با فورزا و گرن توریسمو هم مقایسه نکن چون بودجه و تایم ساخت بمراتب بیشتری دارند.

قضیه پیج آپ و دان هم بنظرم از قصد اینجوری طراحی شده تا باعث سختی بشه البته زیاد هم سخت نیست اگه عادت کنی...  وگرنه میشد مثلا 1 و0 رو انتخاب کرد.... نقشه هم که لازم نیست حفظ باشی اون دایره کاملا همه چیز اطراف موجود رو نشون میده و مگه دریفت هست که یه نقشه خون کنارت باشه و راهنماییت کنه کل بازی و هیجانش از بین میره اونجوری و این حرکت باعث هیجان کاذب میشه که 100درصد مطمئن نیستی کجا داری میری و پایان خط چی هست و فقط جلو تو داری و یه فرضیات برداشت شده از نقشه کوچولویه کنارت... و اینم بگم که اصلا از کربن خوشم نیومد و بنظرم از اونجا شروع افت در کیفیت و کارایی بازی پدیدار شد.

درمورد پلیس ها از سری قبلی خیلی بهتر عمل می کنن شاید شما لابد خیلی زرنگی، ولی اوایل بازی نمیتونی 20-30 دقیقه مداوم بیهوا ماشین برونی و دستگیر نشی یعنی من اوایل بازی نتونستم 100 هزار امتیاز یکجا جمع کنم و دستگیر میشدم... اینکه امکان استفاده از خونه رو گذاشتن نگاه کردن که اکثرا توان اینو ندارن که مقاوت زیادی داشته باشن شما رو مجبور نکردن تا دوزار جمع کردی بپری تو خونه اختیارش با خودته خیلی مردی و ادعات میشه نرو خب، وجود امکانی دلیل بر این نیست که دم بدقیقه استفاده کنی نرو،  تو محیط دووم بیار. ترینر هم هست اما چرا استفاده نمی کنند خیلی ها ؟؟؟ اینم شما مثل اون در نظر بگیر!!! استاپ هم کاری نداشته قرار بدن لاید اینجوری صلاج دیدن خودمم دوست داشتم می داشت اما حالا که نداره... :D

در مورد 7 سطح هم با شما مخالفم و اینها بخاطر بازخورد بدی که از سری قبل برسر تعداد کم افراد لیست سیاه مواجه شده بودند، اینبار اومدن تا 21 افزایش دادن... البته من نرفتم تا آخرش ببینم چند سطح هست از حرف حودتون برداشت کردم... 

اما واقعا چرا بازیهای جدید زمانشون هر روز داره پایین تر میره قبلا یه بازی 1-2 ماه کار می برد تا تمومش کنی اما الان راحت بیشتر بازی ها تو 10-15 ساعت تموم میشن و راحتی بازی باعث میشه جذابیت دوباره بازی کردن رو ازت بگیره و بهمون یکبار رفتن در اکثر موارد بسنده کنی... که واقعا جای تاسف و تامل داره.

لینک به دیدگاه

اتفاقا محدود نقاط قوت این بازی گیم پلی اون هست که خیلی بهتره شده

راستی به ترمز ماشین ها دقت کردین چقدر ضعیف شده؟؟!

شده مثل پراید ABS

لینک به دیدگاه

درود

اول از همه این بازی اصلا ربطی به موست وانتد نداره و مسیر جدایی رو طی میکنه... پس مقایسه رو درست انجام بده و از بازی های برتر این سری برای ترول استفاده نکن.

بله کاستی هایی داره اما اینم باید در نظر بگیری این سری هر بار دست بدست گشته و هرسال یکی روش کار کرده که با ثابت شدن سازنده امید پیشرفت در قسمت های بعدی رو خواهد داشت.. این ایراداتی رو هم که گرفتید نمیشه واقعا یکساله همه رو با هم جفت و جور کرد و توقع زیادی هست که همه مسائل رو با هم در حد کمال داشته باشه...  همونطور که احتمالا میدونید بعضی از شرکتها بیس رو از قبل دارن و با کمی تغیرات میان نسخه جدید و کامل تری رو ارائه میدن و بعضی ها میان فقط همونو کپی پیست نموده بدون خلاقیت جدید و داد گیمرا رو در میارن که امید هست مورد اول پیش بیاد و با نیدفور جدید سال دیگه شاهد تکامل باشیم... با فورزا و گرن توریسمو هم مقایسه نکن چون بودجه و تایم ساخت بمراتب بیشتری دارند.

قضیه پیج آپ و دان هم بنظرم از قصد اینجوری طراحی شده تا باعث سختی بشه البته زیاد هم سخت نیست اگه عادت کنی...  وگرنه میشد مثلا 1 و0 رو انتخاب کرد.... نقشه هم که لازم نیست حفظ باشی اون دایره کاملا همه چیز اطراف موجود رو نشون میده و مگه دریفت هست که یه نقشه خون کنارت باشه و راهنماییت کنه کل بازی و هیجانش از بین میره اونجوری و این حرکت باعث هیجان کاذب میشه که 100درصد مطمئن نیستی کجا داری میری و پایان خط چی هست و فقط جلو تو داری و یه فرضیات برداشت شده از نقشه کوچولویه کنارت... و اینم بگم که اصلا از کربن خوشم نیومد و بنظرم از اونجا شروع افت در کیفیت و کارایی بازی پدیدار شد.

درمورد پلیس ها از سری قبلی خیلی بهتر عمل می کنن شاید شما لابد خیلی زرنگی، ولی اوایل بازی نمیتونی 20-30 دقیقه مداوم بیهوا ماشین برونی و دستگیر نشی یعنی من اوایل بازی نتونستم 100 هزار امتیاز یکجا جمع کنم و دستگیر میشدم... اینکه امکان استفاده از خونه رو گذاشتن نگاه کردن که اکثرا توان اینو ندارن که مقاوت زیادی داشته باشن شما رو مجبور نکردن تا دوزار جمع کردی بپری تو خونه اختیارش با خودته خیلی مردی و ادعات میشه نرو خب، وجود امکانی دلیل بر این نیست که دم بدقیقه استفاده کنی نرو،  تو محیط دووم بیار. ترینر هم هست اما چرا استفاده نمی کنند خیلی ها ؟؟؟ اینم شما مثل اون در نظر بگیر!!! استاپ هم کاری نداشته قرار بدن لاید اینجوری صلاج دیدن خودمم دوست داشتم می داشت اما حالا که نداره... :D

در مورد 7 سطح هم با شما مخالفم و اینها بخاطر بازخورد بدی که از سری قبل برسر تعداد کم افراد لیست سیاه مواجه شده بودند، اینبار اومدن تا 21 افزایش دادن... البته من نرفتم تا آخرش ببینم چند سطح هست از حرف حودتون برداشت کردم... 

اما واقعا چرا بازیهای جدید زمانشون هر روز داره پایین تر میره قبلا یه بازی 1-2 ماه کار می برد تا تمومش کنی اما الان راحت بیشتر بازی ها تو 10-15 ساعت تموم میشن و راحتی بازی باعث میشه جذابیت دوباره بازی کردن رو ازت بگیره و بهمون یکبار رفتن در اکثر موارد بسنده کنی... که واقعا جای تاسف و تامل داره.

درود

مقایسه بنده از این بازی با موست وانتد مقایسه فقط از لحاظ وسعت بازی بود و نکاتی که ذکر کردی انتقادی بود به عنوان تاپیک

در مورد دست به دست شدن بازی باهاتون موافقم

ولی در مورد کربن کاملا باهاتون مخالفم :p

از نظر من اوج بازی نید فر اسپید کربن بود از نظر وسعت نقشه تعداد ماشین ها و نوع مسابقات و ماشین ها

البته اینجا ماشین ها به دو دسته تقسیم شدن توی قسمت پلیسی ماشین ها متفاوت هستن ولی قابلیت تیون ندارن که باعث میشه تعداد ماشین ها کمتر نشون بده

ولی هنور روی حرفم هستن اگه توی هر سطح تعداد ماشین ها بیشتر از یکی بود بازی قشنگ تر میشد

احمق بودن پلیس ها نظر من نبود مال پست قبلی بود

ولی پیچوندن توی خونه توی کربن اینطوری نبود و هیچ راهی برای خلاص شدن از دست پلیس ها نبود مگر اینکه ببری یا ببازی

هر چند بازی رو سخت کرده بود ولی هیجان خودش رو داشت الکی با پلیس ها درگیر نمیشدی ولی اینجا من اطراف خونه میچرخم و وقتی میبینم اوضاع داره خطری میشه سریع میرم تو خونه قایم میشم

در مورد تعداد سطح ها رو هم بخش انتخاب ماشین ها مشخصه در نقش درایور 21 سطح و در نقش پلیس 20 سطح

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا محدود نقاط قوت این بازی گیم پلی اون هست که خیلی بهتره شده

راستی به ترمز ماشین ها دقت کردین چقدر ضعیف شده؟؟!

شده مثل پراید ABS

اتفاقا ترمزش خیلی واقعی شده. پراید ABS که خیلی ترمزش خوبه. اتفاقا بازی ای که توش تا ترمز میزنی ماشین وامیسته اصلا واقعی نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا ترمزش خیلی واقعی شده. پراید ABS که خیلی ترمزش خوبه. اتفاقا بازی ای که توش تا ترمز میزنی ماشین وامیسته اصلا واقعی نیست

بهمن جان میدونی که سوپر اسپورت ها صد به صفرشون زمان کمتری میبره تا 100-0..... :دی

ران پ چ 60 فریمی براش اومد و خیلی خوب شد.امیدوارم اینم پ چ 60 فریمی بگیره...

لینک به دیدگاه

باورم نمیشه.

بالاخره رو سیستم منم اجرا شد!

با حداکثر رزولوشن و تنظیمات با8800GT اجراش کردم! ادم یاد hot pursuit میوفته. یه سری از جادهاش دقیقا از روی اون کپی شده.

بنظر من نسبت به این MW اخری این نسخه موفق تره از هرنظر خصوصا گرافیک و نحوه کنترل ماشین.

لینک به دیدگاه

دوستان بازی رو از کجا دانلود کردند؟

مگه کرک سالمش امد؟

کسی میدونه FIFA 2014 با کرک سالم رو هم از کجا می تونم دانلود کنم؟

لینک به دیدگاه

من از بیرون گزفتم.

کرک هم که یک هفته ای هست که اومده.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

باورم نمیشه.

بالاخره رو سیستم منم اجرا شد!

با حداکثر رزولوشن و تنظیمات با8800GT اجراش کردم! ادم یاد hot pursuit میوفته. یه سری از جادهاش دقیقا از روی اون کپی شده.

بنظر من نسبت به این MW اخری این نسخه موفق تره از هرنظر خصوصا گرافیک و نحوه کنترل ماشین.

عزیز چند فریم میگیرید؟ روون اجرا میشه؟ منکه با 4870 گرافیکو تا ته تهش اوردم پایین با رزولیشن 1080 نتونستم بازیش کنم.

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

دوستان هنوز هیج راه حلی برای اجرای این بازی با g25 پیدا نشده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان هنوز هیج راه حلی برای اجرای این بازی با g25 پیدا نشده ؟

متاسفانه نه! G25 من هم حاضر و آمادس ولی وقتی دیدم ساپورت نمیکنه دیگه سراغش نرفتم و به جاش Assetto Corsa بازی میکنم فیزیک و کنترلش خیلی واقعیه!

لینک به دیدگاه

اقا تو این بازی هنوز همون کندی اولیه که موقع ورودش به بازار بود هست؟؟یعنی بازی هنوز کند هست یا نه با کرک جدید درستش کردن؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

مصطفی جان کند نبود آقا شما هنوز داری همینو میگی !؟همه تمامش کردن!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اقا منم بخاطر fps پایینی که میداد پلی نکردم...الان رضا جان شما بچه ها با همون مدل پلی کردین ؟ یا تغییراتی توش بوجود اومد ؟

لینک به دیدگاه

دوست من به هیج وجه بازی کند نیست .

به راحتی در تمامی صحنه ها 30fps هست و 30fps این بازی خیلی روونه .

من خودم عاشق most wanted 2005 هستم .

اما این بازی هم واقعا فوق العادست.

لینک به دیدگاه

والا رضا جان من گرافیکم بدجوری قدیمیه

5750 هست راستش نمیدونم شاید از گرافیکمه یا سیستم قراضمه

ولی مثلا کرایسیس 3 رو راحت تونستم با این سیستم اجرا کنم

ولی این nfs rivals رو هنوز به روونی کرایسیس نتونستم اجرا کنم!!! :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...