رفتن به مطلب

شرکت پرند برنده جایزه MCD 2013

Arthur
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Mena Customer Delight Award 2013

facd63dd-05be-4f69-d21a-4c0116f8e9f3.jpg

مراسم اهدای MCD Award 2013 (رضایت مندی و شعف مشتری) در تاریخ ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۲ در کشور امارات برگزار شد. هدف از برگزاری این مراسم تقویت و رشد هر چه بیشتر فرهنگ مشتری مداری و رضایت مشتری در سازمان ها به عنوان راهی در جهت رشد و افزایش سودآوری و شهرت سازمان در میان مصرف کنندگان بود. این مراسم توسط دبیرخانه Customer Delight و موسسه جهانی فروش و بازاریابی ISMM انگلستان با بیش از ۱۰۰ سال تجربه، در کنار دانشگاه لیبرتی (A.L.U) آمریکا با حضور بیش از ۱۰ تن از شخصیت های مطرح مدیریت جهان در سالن همایش هتل جمیرا تاورز در شهر دبی برگزار شد. شرکت فنی مهندسی پرند به عنوان نماینده ایران در بین ۲۵ کشور شرکت کننده به دلیل بنیانگذاری آموزش به صورت اینتراکتیو و پشتیبانی منحصر به فرد محصولات، موفق به دریافت نشان تقدیر و تندیس همایش گردید.

بنده هم جزو مشتریان همیشگی شرکت پرند هستم و واقعا پشتیبانی و حمایت از مشتری خیلی بالایی داره و من همیشه ازشون راضی بودم و بابت این جایزه هم بهشون تبریک میگم.

ویرایش شده توسط Arthur
لینک به دیدگاه

همیشه برای من سئوال بود این شرکت پرند روی پیکج هاش میزنه : کلیه حقوق برای شرکت پرند محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد منظورش چیه ؟؟

*اگه مسئول مراسم می دونست شرکت پرند دقیقا چی کار می کنه یارو دسگیر می کردن فکر کنم یه 10 میلیون سال هم می رفت زندان :D

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

همیشه برای من سئوال بود این شرکت پرند روی پیکج هاش میزنه : کلیه حقوق برای شرکت پرند محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد منظورش چیه ؟؟

*اگه مسئول مراسم می دونست شرکت پرند دقیقا چی کار می کنه یارو دسگیر می کردن فکر کنم یه 10 میلیون سال هم می رفت زندان :D

:D

شاید شما رو محصولات آموزشی شرکت دیدی که خواب تولید خودشونه دیگه....منم باشم میزنم .

ولی الان دیگه مثل قدیم ها مجموعه نرم افزاری هاش قفل نداره...

ویرایش شده توسط Arthur
لینک به دیدگاه

چی ی ی ی ی؟این شرکت که کلا کارش فروش نرم افزار کرک شده است!چطوری جایزه هم گرفته؟ولی خودمونیم منم اگه جای اون بنده خدا بودم بهشون جایزه میدادم.

ویرایش شده توسط arashmolii
لینک به دیدگاه

چی ی ی ی ی؟این شرکت که کلا کارش فروش نرم افزار کرک شده است!چطوری جایزه هم گرفته؟

دوست عزیز لطفا متن رو کامل بخونید!!!!!!!!!!!!!!!!!

این جایزه بخاطر ابداع روش آموزش اینتراکتیو و صداقت با مشتری هست.

لینک به دیدگاه

:D  مثل این میمونه به یه سارق به خاطر رفتار خوبش جایزه بدیم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عنوان تاپیک هست:

شرکت پرند برنده جایزه MCD 2013

برنده جایزه شرکت Vodafone قطر بود

http://www.vodafone.qa/pressrelease/vodafone-qatar-wins-mena-customer-delight-award

بعد تو متن نوشتی :

"موفق به دریافت نشان تقدیر و تندیس همایش گردید"

:D شوخی نکن

اینا تو امارات چی کار میکردن ؟ رزومشون رو اونجا ارائه دادن ؟ محصول آموزشی با زبان انگلیسی یا عربی دارن ؟

تو سایتشون نوشته :

"بنیانگذار آموزش اینتراکتیو در ایران"

"اقدام به تولید نرم افزارهای آموزشی منحصر به فردی کرده است که هر کدام حاوی دنیایی از اطلاعات ارزشمند و کاربردی بوده"

عنوان های آموزشی رو دیدم 12 تا عنوان نرم افزار عمومی هست مثل ویندوز و ورد و اکسل و فتو شاپ و اینا .

تو سایتشون آوردن :

کنگره بزرگان فناوری هزاره سوم

"اولین کنگره ملی بزرگان فناوری هزاره سوم با تکیه بر دیدگاههای چشم انداز ٢٠ ساله ایران در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما تیر ماه ١٣٩٠ برگزار شد. در این کنفرانس شرکت پرند به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه فناوری موفق به کسب تندیس زرین از این جشنواره گردید."

چشم اندار 20 ساله ایران در فناوری و این شرکت ؟ آخه چرا ؟ داستان چیه ؟

البته تو کل داستان هاشون فقط صحبت از تندیس و تقدیر شده نا جایزه ولی باز هم جای تامل داره !

دوستان به درستی اشاره کردن اینا اگر تو امریکا یا اروپا میرفتن باید سریع :D دستگیر میشدن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...