رفتن به مطلب

سوال در مورد تلویزیون سه بعدی ال جی LG 42LA66000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یک سوال در مورد تلویزیون سه بعدی

LG 42LA66000

دارم.

می خواستم ببینم این مورد ها 120 هرتز هستند یا این که نرم افزاری 3 بعدی شدن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا سعید فکر نکنم این نمونه ها نرم افزاری سه بعدی شده باشن

معمولا تلویزیونهای سه بعدی 120 هرتز هستن

لینک به دیدگاه

من یک جا خونده بودم که این سری 6xxxx ال جی همشون از پنل 50 هرتز استفاده می کنند آیا حقیقت داره؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

طبق تحقیقات به عمل آمده از سایت Cnet کلا lg تعطیله.

سری 6 سامسونگ از رده ی F هست که از پـــنل 120 هرتز استفاده می کنه. و انطباق تصویر این سری (مثلا F6350) روی 200 هرتز هست.

دوستان که گوگل می کنند ممکنه براشون سوال شده باشه این برای اون ها. B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طبق تحقیقات به عمل آمده از سایت Cnet کلا lg تعطیله.

سری 6 سامسونگ از رده ی F هست که از پـــنل 120 هرتز استفاده می کنه. و انطباق تصویر این سری (مثلا F6350) روی 200 هرتز هست.

دوستان که گوگل می کنند ممکنه براشون سوال شده باشه این برای اون ها. B)

درود

سعید جان دست مریزاد هم سوال میپرسی و هم جوابشو میدی ایول به این پشتکار 

لینک به دیدگاه

:D  درود عطا جان.

حقیقت اینه که یک مدت دنبال خرید یک Tv بودم یک سری چیز ها دستم آمد. گفتم تاپیک ناتمام نمونه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D  درود عطا جان.

حقیقت اینه که یک مدت دنبال خرید یک Tv بودم یک سری چیز ها دستم آمد. گفتم تاپیک ناتمام نمونه .

کارت درسته / ولی راست میگین اونقدر مطالب ریزو درشت در مورد این جعبه های جادویی هست که ادم گاهی وقتا مغزش ریست میکنه 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

قضیه سه بعدی کاملا با فرکانس دهی سیگنال های تصویری متفاوته و از نظر کمی هیچ ربطی بهم ندارند فقط در اجرای هر چه بهتر تصاویر مکمل هم بوده و به صورت یه خط موازی حرکت میکنند.

مدل نامبرده (66000) در واقع تلفیقی از سری های 67100 و 58000 محسوب میشه که فقط بخاطر ایجاد تنوع در مدل و تغییر در ساختار قیمتها توسط این شرکت اعمال شده و تفاتهای محسوسی زیاد با هم ندارند ولی بعضا فیلم های سه بعدی ای که از  Subsampling و Reframer  بالا مثه 4 یا High L4.1 استفاده میکنند تفاوت رو میشه بین 67100 و 66000  احساس کرد.    

ویرایش شده توسط gheysar1364
لینک به دیدگاه

سلام سعید جان اینا رو تو یکی از سایتها پیدا کردم

نوع صفحه نمایش: LED tv نام مدل: 42LA6600 ال جی lg اندازه صفحه نمایش: 42 اینچ اسکن تصویر: 400 هرتز تلویزیون بدون قاب: بله پردازشگر تصویر: XD وضوح تصویر: 1080*1920 پیکسل نسبت تصویر: 16:9 Aspect ratio کیفیت صفحه نمایش: FULL HD زاویه دید: 178 درجه گیرنده دیجیتال: بله DVB-T تکنولوژی سه بعدی: بله 3D فناوری تبدیل 2D به 3D: بله 2D/3D نوع طراحی: بدون قاب تلویزیون هوشمند: بله اسمارت مرورگر صفحات وب: بله Web Browser Smart energy saving: بله زبان فارسی: بله farsi تصویر در تصویر: بله ارتباط شبکه DLNA: 3 عدد ارتباط مستقیم Wi-Fi: بله قابلیت Upscaler: بله بهبود رزولوشن سیستم کاهنده نویز: بله
لینک به دیدگاه

ﺍﻳﻦ ﻣﺪﻝ 120 ﻫﺮﺗﺰﻩ ﺗﻮ ﺳﺎﻳﺖ ﺍﻝ ﺟﻲ ﺍﻣﺮﻳﻜﺎ ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﻛﺎﻣﻞ ﺭﻭ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...