رفتن به مطلب

فروش واترکولر XSPC همراه با کولانت

Castiel
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

فروش ست واترکولر XSPC RS360 

لوازم موجود برای فروش شامل بلاک Raystorm، رادیاتور RS360، پمپ X2O 750 V4، حدود 200 میلی لیتر کولانت زالمن (این کیت به صورت پیش فرض فاقد کولانت است)، سه عدد فن XSPC 1650RPM، شش عدد فیتینگ کروم، 3 متر شیلنگ متفرقه، پیچ ها و لوازم مورد نیاز برای نصب رادیاتور روی دیوار و سطوح و حتی روی بدنه کیس، لامپ LED برای پمپ، براکت لازم برای سوکت های 2011،1150، 1155 و 1366 اینتل، خمیر سیلیکون XSPC K2 (که فقط یکبار مورد استفاده قرار گرفته) می شود. 

* براکت مخصوص سوکت های AMD موجود نیست.
* کانکتور 4 پین مولکس پمپ باید به صورت مستقیم به کانکتور پاور متصل شود و کانکتور مولکس پمپ به دلیل شل شدن بخش داخلی، باز شده و به صورت مستقیم به کانکتور پاور وصل می شود که مشکلی در کارکرد ندارد.

قیمت پایه برای کلیه لوازم: 700/000 تومان
فروش فوری: 800/000 تومان
هزینه ارسال بر عهده خریدار محترم

لینک کیت واترکولر RS360 در وب سایت سازنده
بررسی کیت RS360 به زبان فارسی که توسط بنده نوشته شده و در وب سایت سخت افزار منتشر گردیده و همچنین مورد تائید XSPC قرار گرفته است. لینک بررسی در سایت کمپانی XSPC هم قرار گرفته است.

----------------------------

قیمت برخی از قطعات را خدمت شما اعلام می کنم تا به مناسب بودن قیمت کیت پی ببرید، این کیت هم اکنون در بازار موجود نیست و فقط برخی از قطعات را می توانید تهیه کنید:

بلاک Raystorm: به قیمت فروش شرکت عقیق رایانه 310/000 تومان
رادیاتور RS360: به قیمت محاسبه شده و معادل در ایران (چون این رادیاتور به صورت جداگانه وارد بازار نشده) 300/000 تومان
پمپ X2O 750 V4: به قیمت فروش شرکت عقیق رایانه 335/000 تومان
فیتنگ: قیمت هر عدد فروش شرکت عقیق رایانه 23/500 تومان
کولانت: در فروم ها به قیمت 100/000 تومان هم فروش رفته که با در نظر گرفتن میزان حدود 200 میلی لیتر برابر با 30/000 تومان
فن های 1650 دور: هر عدد 30/000 تومان (این فن ها به صورت جداگانه در بازار موجود نیست و قیمت معادل محاسبه شده)

قیمت کل قطعات در صورتی که جداگانه از بازار تهیه کنید، حدود 1/200/000 تومان خواهد بود که خب بسیاری از قطعات در بازار موجود نیست!

post-9270-0-52998900-1385240719_thumb.jpg

post-9270-0-63927500-1385240733_thumb.jpg

post-9270-0-77833800-1385240768_thumb.jpg

post-9270-0-08448500-1385240789_thumb.jpg

post-9270-0-18097000-1385240821_thumb.jpg

post-9270-0-32071600-1385240844_thumb.jpg

post-9270-0-62578800-1385240880_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Castiel
لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود، فروش فقط به صورت کیت کامل و قطعاتی است که اعلام شده.

دوستان فقط در تاپیک پیشنهادات خود را اعلام کنند و پیام خصوصی ارسال نکنند.

لینک به دیدگاه

سلام

مگه فّن‌ها با خود رادیات نیستند یا فیتینگ‌های بلاک؟! تا جایی‌ که میدونم عقیق چیزی رو برنمیداره جدا حساب کنه موقع فروش، من تماس گرفتم پرسیدم این مورد رو گفتن همه متعلقات مثل بسته ارجینال همراهش هست

به هر حال، بنده همش رو یه جا بدون پمپ و کولانت خریدارم (حالا ۳۰ تومن کولانت مهم نیست درست می‌کنیم) شیلنگ رو چون قطرشو ندیدم نظر نمیدم اگه اوکی باشه برمی‌دارم

با توجه به قیمت‌هایی‌ که خودتون گذاشتید آک اینهارو بخرم بلاک با متعلقات ۳۱۰، رادیات با متعلقات ۳۰۰ که می‌شه ۶۱۰

اگه تمایل به فروش داشتید اعلام بفرمایید و شماره بذارید در پی‌‌ام قیمت رو توافق می‌کنیم کمتر یا بیشتر، چون فرصت سر زدن به تاپیک رو ندارم متاسفانه، فردا قصد داشتم پکیج کاستوم EK خودمو سفارش بدم، اگر تمایل داشتید تا فردا اطلاع بدید در غیر این صورت من پکیج خودمو سفارش بدم

سپاسگزارم

ویرایش شده توسط Modan
لینک به دیدگاه

سلام

مگه فّن‌ها با خود رادیات نیستند یا فیتینگ‌های بلاک؟! تا جایی‌ که میدونم عقیق چیزی رو برنمیداره جدا حساب کنه موقع فروش، من تماس گرفتم پرسیدم این مورد رو گفتن همه متعلقات مثل بسته ارجینال همراهش هست

به هر حال، بنده همش رو یه جا بدون پمپ و کولانت خریدارم (حالا ۳۰ تومن کولانت مهم نیست درست می‌کنیم) شیلنگ رو چون قطرشو ندیدم نظر نمیدم اگه اوکی باشه برمی‌دارم

با توجه به قیمت‌هایی‌ که خودتون گذاشتید آک اینهارو بخرم بلاک با متعلقات ۳۱۰، رادیات با متعلقات ۳۰۰ که می‌شه ۶۱۰

اگه تمایل به فروش داشتید اعلام بفرمایید و شماره بذارید در پی‌‌ام قیمت رو توافق می‌کنیم کمتر یا بیشتر، چون فرصت سر زدن به تاپیک رو ندارم متاسفانه، فردا قصد داشتم پکیج کاستوم EK خودمو سفارش بدم، اگر تمایل داشتید تا فردا اطلاع بدید در غیر این صورت من پکیج خودمو سفارش بدم

سپاسگزارم

دوست عزیز رادیاتور جداگانه، بدون فن است و در سایت XSPC هم می توانید این مورد را چک کنید. 

قطعات جداگانه به فروش نمی رسد. 

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

عصر همه دوستان عزیز به خیر

امیدوارم روز خوبی را سپری کرده باشید.

فروش کیت واترکولر ادامه دارد.

لینک به دیدگاه

صبح همه شما عزیزان بخیر

فروش ادامه دارد ...

لینک به دیدگاه

صبح شما عزیزان بخیر

فروش واترکولر ادامه دارد.

لینک به دیدگاه

2011 جواب میده؟

بله دوست عزیز

2011 هم ساپورت می کند.

لینک به دیدگاه

عصر به خیر و خسته نباشید خدمت مدیران و کاربران عزیز  @};-

فروش کیت واترکولر ادامه دارد ...

لینک به دیدگاه

صبح همه عزیزان به خیر

لینک به دیدگاه

ویرایش شده توسط Castiel
لینک به دیدگاه

فروش ادامه دارد ...

ویرایش شده توسط Castiel
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

فروش واترکولر پس از کاهش قیمت، ادامه دارد ...

لینک به دیدگاه

فروش واترکولر پس از کاهش قیمت، ادامه دارد ...

اقا قیمتش قبلش چند بود؟

لینک به دیدگاه

اقا قیمتش قبلش چند بود؟

750/000 پایه و 850/000 فروش فوری

لینک به دیدگاه

درود

هنوز هم جدا نمیفروشید؟

باز هم اگه جدا بدین هستم چند قطعه رو :)

لینک به دیدگاه

درود

هنوز هم جدا نمیفروشید؟

باز هم اگه جدا بدین هستم چند قطعه رو :)

دورد

خیر جداگانه به فروش نمی رسد دوست عزیز  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بر اقا حسام خوب هستین انشالله ؟ ببخشین میشه بگین حدودا چقد کارکرده؟

لینک به دیدگاه

سلام بر اقا حسام خوب هستین انشالله ؟ ببخشین میشه بگین حدودا چقد کارکرده؟

سلام دوست خوبم

عزیز تقریبا 5 ماه مفید کار کرده و در این سه- چهار ماه بدون استفاده بوده، چون cpu نداشتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام حسام جان خوبید؟ یه نکته جالب دیدم. این روکش طرح فیبر کربن روی پمپ و رادیاتور رو خودتون زدید؟

لینک به دیدگاه

سلام حسام جان خوبید؟ یه نکته جالب دیدم. این روکش طرح فیبر کربن روی پمپ و رادیاتور رو خودتون زدید؟

سلام بهمن جان، ممنونم عزیز، شما خوب هستید؟

بله این روکش را خودم زدم، چون ظاهر به خصوص رادیاتور خیلی ساده بود و اثر گرد و غبار روی آن به سختی پاک می شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان، ممنونم عزیز، شما خوب هستید؟

بله این روکش را خودم زدم، چون ظاهر به خصوص رادیاتور خیلی ساده بود و اثر گرد و غبار روی آن به سختی پاک می شد.

خیلی ممنون بد نیستم. با Antec 920 +  Noctua NH-D14 تعویض دارید ما بقی رو تقدیم کنم؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...