رفتن به مطلب

درخواست کمک

bahrami511
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من مشکلی با اینترنتم دارم

من اینترنت شب رایگان دارم برای همین وقتی شب ها قصد دانلود دارم مجبورم بیدار بشم 

ممنون میشم اگه روشی بهم بگین که خود کامپیوتر همه ی کارارو بکونه وخودش دانلود و

شروع کنه ودر زمان تعیین شده خاموش بشه البته من یه مشکل دیگه ام دارم مودمم رو ه

ر موقع که برای چند ساعت خاموش میکنم بعد که میخام روشن کنم چراغ lan روشن نمیشه

و تا یک زنگ به تلفن خونمون نزنم درست نمیشه ومیخاستم بدونم چجوری یه کانکشن اتوات

داشته باشم که سر ساعت اینترنتو وصل کنه 

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه download manager داشته باشی خیلی از این اختیارات رو داره تو آپشنش یه سر بزن دستگیرت میشه

لینک به دیدگاه

سلام

برای این کار می تونید از نرم افزار Internet Download Manager استفاده کنید

فایلهای که می خواهید رو توی یک queue (صف) قرار بدید و توی تنظیمات مربوط به scheduler (زمان بندی) ساعت ها رو تنظیم کنید

y9f6s54w5k0hvxkz89z.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

برای این کار می تونید از نرم افزار Internet Download Manager استفاده کنید

فایلهای که می خواهید رو توی یک queue (صف) قرار بدید و توی تنظیمات مربوط به scheduler (زمان بندی) ساعت ها رو تنظیم کنید

y9f6s54w5k0hvxkz89z.jpg

در تکمیل سخن استاد عرض کنم که برای این کار باید فایل ها رو در صف synchronization queue قرار بدی و زمان شروع و پایان رو تنظیم کنید.در صف Main Download اینکار شدنی نیست!

برای اینکار هم باید فایل مورد نظر رو دانلود بزنید و موقعی که نرم افزار پیام داد که شروع کنم یا بعدا انلود کنم، شما گزینه بعدا رو انتخاب و صف مورد نظر رو synchronization queue انتخاب بفرمایید

در آخر فقط Apply کنید و Start رو نزنید چون با این کار همون لحظه شروع به دانلود می کنه.خود نرم افزار راس اون ساعتی که معین کردید شروع به دانلود می کنه

لینک به دیدگاه

دانلود منیجر این کار رو انجام میده . ولی با تمام شدن دانلود سیستم رو خاموش میکنه . نه سر زمان مشخص . مثلا اگر اینترنت شما از ساعت 6 به بعد دیگه رایگان نباشه و دانلود شما هم تموم نشده باشه ، سیستم خاموش نمیه و دانلود ادامه پیدا میکنه و حجم هم استفاده میشه . بهترین راه برای این کار استفاده از Task Scheduler هست .

به این شکل عمل کن :

از تب Action منوی Create Task رو انتخاب کن .

تو صفحه ای که باز میشه اول یک اسم بذار روی دستور . تو قسمت Name

برو به تب Trigger و پایdن صفحه گزینه New رو بزن .

تو صفحه جدید قسمت Setting میتونی تعیین کنی که چه زمانی و به چه صورتی عمل کنی دستور . میتونی روزانه ، هفتگی ، ماهانه و یا فقط یک بار بذاری انجام بده . تاریخ شروعش هم به طور پیشفرض همون روزیه که داری این دستور رو میسازی . ساعتش رو هم میتونی تعیین کنی . 2-3 دقیقه قبل از ساعت مورد نظرت بذار . مثلا اگر میخوای بذاری 6 ، بذار 5:58 .

از تب Actions گزینه New رو بزن .

تو صفحه جدید قسمت Setting گزینه Browse رو بزن و از مسیر C:\Windows\System32 برنامه Shutdown.exe رو انتخاب کن . اینجا یه مشکلی هست . من الان یادم رفته تو فیلدهای Add Arguments و Start in چی باید اضافه کنی . فکر میکنم s/ باشه . ولی مطمئن نیستم . باید تو خونه ببینم که چی گذاشتم .

OK رو بزن و تمام. اگر اون s/ درست باشه سیستم تو ساعتی که تنظیم کردی خاموش میشه . مگر اینکه تو سیستم مشکلی باشه که جلوی خاموش شدنش رو بگیره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانلود منیجر این کار رو انجام میده . ولی با تمام شدن دانلود سیستم رو خاموش میکنه . نه سر زمان مشخص . مثلا اگر اینترنت شما از ساعت 6 به بعد دیگه رایگان نباشه و دانلود شما هم تموم نشده باشه ، سیستم خاموش نمیه و دانلود ادامه پیدا میکنه و حجم هم استفاده میشه . بهترین راه برای این کار استفاده از Task Scheduler هست .

به این شکل عمل کن :

از تب Action منوی Create Task رو انتخاب کن .

تو صفحه ای که باز میشه اول یک اسم بذار روی دستور . تو قسمت Name

برو به تب Trigger و پایdن صفحه گزینه New رو بزن .

تو صفحه جدید قسمت Setting میتونی تعیین کنی که چه زمانی و به چه صورتی عمل کنی دستور . میتونی روزانه ، هفتگی ، ماهانه و یا فقط یک بار بذاری انجام بده . تاریخ شروعش هم به طور پیشفرض همون روزیه که داری این دستور رو میسازی . ساعتش رو هم میتونی تعیین کنی . 2-3 دقیقه قبل از ساعت مورد نظرت بذار . مثلا اگر میخوای بذاری 6 ، بذار 5:58 .

از تب Actions گزینه New رو بزن .

تو صفحه جدید قسمت Setting گزینه Browse رو بزن و از مسیر C:\Windows\System32 برنامه Shutdown.exe رو انتخاب کن . اینجا یه مشکلی هست . من الان یادم رفته تو فیلدهای Add Arguments و Start in چی باید اضافه کنی . فکر میکنم s/ باشه . ولی مطمئن نیستم . باید تو خونه ببینم که چی گذاشتم .

OK رو بزن و تمام. اگر اون s/ درست باشه سیستم تو ساعتی که تنظیم کردی خاموش میشه . مگر اینکه تو سیستم مشکلی باشه که جلوی خاموش شدنش رو بگیره .

حامد جان سر ساعت دانلود رو قطع و خاموش می کنه سیستم رو حتی اگر دانلود تموم نشده باشه...من همیشه استفاده می کنم در این حالت و تقریبا 20 گیگ در ماه شبانه رایگان دانلود دارم...

لینک به دیدگاه

شاید ورژنی که من دارم این کار رو نمیکنه . چون من هرچی گشتم این گزینه رو پیدا نکردم و از راهی که گفتم سیستم رو خاموش میکنم .

البته این راهی که گفتم یک مزیت هم داره و اون هم اینه که مستقیما به خود ویندوز دستور میده و کرش تو کارش نیست . ضمن اینکه همه نوع دانلود رو پوشش میده . چن بعضی فایلها رو نمیشه با IDM دانلود کرد .

لینک به دیدگاه

شاید ورژنی که من دارم این کار رو نمیکنه . چون من هرچی گشتم این گزینه رو پیدا نکردم و از راهی که گفتم سیستم رو خاموش میکنم .

البته این راهی که گفتم یک مزیت هم داره و اون هم اینه که مستقیما به خود ویندوز دستور میده و کرش تو کارش نیست . ضمن اینکه همه نوع دانلود رو پوشش میده . چن بعضی فایلها رو نمیشه با IDM دانلود کرد .

در توضیحی که بنده عرض کردم هم زمان شروع و هم زمان پایان رو میشه تعیین کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون پایین تیک :

Turn off computer when down رو بزنید سر ساعت که دانلود قطع میشه سیستم هم خاموش میشه.

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان حالا میشه بگین چجوری کانکشن رو تنظیم کنم که در زمان معین اینترنت رو وصل کنه؟؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان میشه بگین چجور کانکشن درست کنم که سر زمان معین اینترنت رو وصل کنه چون من باکانکشن وصل میشم و بدون کانکشن اینترنتم وصل نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...