رفتن به مطلب

نظر سنجی بهترین گرافیک سال 2013 از نظر اعضای لیون

اشتراک گذاری

بهترین گرافیک سال   

189 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین گرافیک سال 2013 ازدیدگاه شما

• GEFORCE GTX TITAN
    • GEFORCE GTX 690
    • GEFORCE GTX 780
    • AMD RADEON HD 7990
    • AMD RADEON HD 7970 GHz
    • GEFORCE GTX 780TI
    • AMD RADEON R9 290X
    • GEFORCE GTX 770
    • RADEON AMD R9 290
    • AMD RAdeon r9 280x
  2. 2. کدام برند در این سال به نظر شما موفق تر ظاهر شد(بدون در نظر گرفتن علاقه

Recommended Posts

با سلام
همونطور که میدونید سال 2013 چند روز دیگه به پایان میرسه
سوال 1 بهترین گرافیک سال از دیدگاه شما
هر کدوم که مد نظر تونه را انتخاب کنید
سوال 2 کدام یک موفق تر ظاهر شد
بدون در نظر گیری علاقه
موفق باشید

ویرایش شده توسط Amir hossien
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

780

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

هه... تایتان بیشترین امتیاز رو اورده.مسخرست.مگه بچه های اینجا اکثرا گیمر نیستن؟؟ کدوم گیمری میره بجای 780 تایتان میخره؟؟؟

البته به نظر من 290 از همشون بهتره و نسبت سرعت به قیمتش هم که عالیه.

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

690

(نظرم کاملا احساسیه)  :D  :D

البته قیمتشو بکنن 800 دلار واقعا بهترین کارت گرافیک جهان میشه از هر نظر ..

لینک به دیدگاه

میرن فوری 2 تا بنچمارک تو گوگل سرچ میکنن میبینن 780ti از همشون سریعتره میان میگن 780ti از همشون بهتره. :D  :p  :D

بابا عنوان تاپیک میگه کدوم بهترینه!یعنی از همه نظر.

لینک به دیدگاه

دارم دیونه میشم!!!1 8-X  8-X  8-X  8-X به نظر شما انودیا امسال موفقتر بوده؟؟بابا مگه امسال به جز G-Sync چی داشت که موفقتره؟؟

amd اینهمه نو اوری تو گیمینگ داشته وکلی پیشرفت تو کارت گرافیکو........بمونم دیونه میشم اقا من رفتم شب همگی خوش. :wacko: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر بحث کارایی بر پایه دلار باشه که یه ملاک استاندارده gefroce gtx 770 توی اکثر review ها کاملترین نمره رو گرفته توی این نسل چون واقعا کاراییش نسبت به قیمتش عالیه من خودم داشتم پول میریختم به حساب برای واردات 780 Inno ولی بعدش پشیمون شدم  دوتا 770 گرفتم به نظرم از لحاض قیمت به کارایی بررسی  بشن بهتره تا اینکه همینجور بگیم مثلا 690 یا تایتان یا 290  !چون هر کدوم یه جا از یکی دیگه پیشی میگیره ولی قیمتشون الان همه نزدیک 3 میلیون تومانه لی دو تا 770 مثلا اور کلاک شده ایسوس  الان میشن 2700 ضمنا توی اکثر تستها شکست میدن  بقیه رو یا اگر رکورد نزنن 99 درصد بازی ها رو بالای 60 70 فریم میزنن که دیگه عالیه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دارم دیونه میشم!!!1 8-X  8-X  8-X  8-X به نظر شما انودیا امسال موفقتر بوده؟؟بابا مگه امسال به جز G-Sync چی داشت که موفقتره؟؟

amd اینهمه نو اوری تو گیمینگ داشته وکلی پیشرفت تو کارت گرافیکو........بمونم دیونه میشم اقا من رفتم شب همگی خوش. :wacko: 

دوست خوب amd چی داشت؟؟ چه تکنولوژی زده توی این چند وقته فقط تازگی گرافیک جدید داده بیرون که خوب چیز عادی هستش هر چند وقتی همین جوره  همه شرکت ها قطعات جدید میدن!ولی انویدیا به غیر از جی سینک که فرمودی که خودش یه انقلاب میشه بعدا چون کلی کمک به فریم اجرای بازی ها میکنه اگر تست کرده باشی  v-syncچیزیه که از اکثر تنظیمات توی بازی بازی رو کند تر میکنه و فریم خوره !انویدیا داره همینو بهینه میکنه! حالا برا تکنولوژی ها :-TXAA, NVIDIA HBAO+, NVIDIA PCSS, NVIDIA Fur, NVIDIA Surround, NVIDIA 3D Vision-کمک به والو برای توسعه استیم ماشین -Downsampling همه اینها کلی چیز دیگه با هر درایور چقدر تلاش کرده بازی ها بهینه بشن  چقدر روی متر لست لایت کار کردن  تا DirectX 11 tessellation  رو به اخرین حدش روی pc برسونن! شما نگو هیچ کار نکرده  همون طراحی تایتان هیچی نبود اینهمه  زحمت کشیدن شما همین جور ریختی دور؟

لینک به دیدگاه

به نظر بنده:

gefroce gtx 770

gefroce gtx 780 ti

titan

r9 290 البته تو نظر سنجى مدل x رو قرار دادين كه قيمتش بالاست اين نسبت به قيمتش واقعاً آخرشه..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر بحث کارایی بر پایه دلار باشه که یه ملاک استاندارده gefroce gtx 770 توی اکثر review ها کاملترین نمره رو گرفته توی این نسل چون واقعا کاراییش نسبت به قیمتش عالیه من خودم داشتم پول میریختم به حساب برای واردات 780 Inno ولی بعدش پشیمون شدم  دوتا 770 گرفتم به نظرم از لحاض قیمت به کارایی بررسی  بشن بهتره تا اینکه همینجور بگیم مثلا 690 یا تایتان یا 290  !چون هر کدوم یه جا از یکی دیگه پیشی میگیره ولی قیمتشون الان همه نزدیک 3 میلیون تومانه لی دو تا 770 مثلا اور کلاک شده ایسوس  الان میشن 2700 ضمنا توی اکثر تستها شکست میدن  بقیه رو یا اگر رکورد نزنن 99 درصد بازی ها رو بالای 60 70 فریم میزنن که دیگه عالیه!

عزیز 280X از 770 قویتر و ارزونتر هستش در حدود 100 دولار(در زمان ارائه با بازار) این به کنار...

در کل انگار کسی موضوع نظر سنجی رو نگاه نکرده و همه به هر چیزی که دلشون خواسته رای دادن...

شما احتمالا همون کارگر بخش تولید انویدیا نیستی؟ ;)

در کل از نظر من موفق ترین کارت 7970 بوده، چون قیمت مناسبتری تو ایران داشته و تا قبل سری جدید انویدیا بهترین کارکرد رو داشته...

درضمن از زننده تاپیک میخوام سوال کنم هدفتون از زدن این نظرسنجی چی بوده؟

احتمالا دنبال جنجال نبودین؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز 280X از 770 قویتر و ارزونتر هستش در حدود 100 دولار(در زمان ارائه با بازار) این به کنار...

در کل انگار کسی موضوع نظر سنجی رو نگاه نکرده و همه به هر چیزی که دلشون خواسته رای دادن...

شما احتمالا همون کارگر بخش تولید انویدیا نیستی؟ ;)

در کل از نظر من موفق ترین کارت 7970 بوده، چون قیمت مناسبتری تو ایران داشته و تا قبل سری جدید انویدیا بهترین کارکرد رو داشته...

درضمن از زننده تاپیک میخوام سوال کنم هدفتون از زدن این نظرسنجی چی بوده؟

احتمالا دنبال جنجال نبودین؟

نه چه جنجالی داریم با هم صحبت میکنیم شما انگار دنبال جنجال هستی چون ادب رو رعایت نمیکنی !بنده کارگر انویدیا نیستم ! یک بعدش کارت 7970 کجاش قیمیتش مناسب تره!!!؟؟این که همه مدل هاش 1800000 1700000 هستن 770  که 1400000 شده چرا میگید7970 ارزون تره ؟؟من طبق تجربه میگم چون خودم تمام این مدل ها رو تست کردم  دو تا از دوستام هم 7970دارن مقایسه کردم دیدم .هیچ وقت تست ها دقیق نیستن یه بازی  ممکنه روی یه کارت بهتر باش روی یکی بدتر!یاد بگیرید اینها رو بعدش نه شما 280 دیدی نه تست کردی نه وارد شده هر وقت اومد 100 دلار ازرون تر بود قیمتش زیر 1400000 بود بیا  نظر بده !چیزی که نیست نظر نده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

290معمولی نبود به Xش رای دادم!  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ادب رو رعایت نمیکنی !بنده کارگر انویدیا نیستم ! یک بعدش کارت 7970 کجاش قیمیتش مناسب تره!!!؟؟!یاد بگیرید اینها رو بعدش نه شما 280 دیدی نه تست کردی نه وارد شده هر وقت اومد 100 دلار ازرون تر بود قیمتش زیر 1400000 بود بیا  نظر بده !چیزی که نیست نظر نده

عزیز سوء تفاهم نشه، این حرف بنده بخاطر طرفداری بی حد شما از انویدیا هستش...

درمورد قمیت 7970 بنده 2تا تا حالا خریدم(دوستان که دارن بماند) که قیمت هر 2 زیر 1.400 بوده(هر دوتا هم آکبند بوده)...

درضمن یکی از این 1400 هارو به من هم معرفی کنید واسه یکی از دوستان بگیرم؟

280X رو بنده نداشتم ولی چند هفته پیش بود که یکی از دوستان مدل 280X رو فروختن از Asus Direct CU به قیمت 1.320 اگه اشتباه نکنم(فکر میکنم از نمونه 770 حدودا 200 تومن ارزونتر شد)...

در مورد تکنولوژی های جدید(یا قدیم) AMD هم باید گفت که Mantle(که تمام تکنولوژی های انویدیا رو میارزه) و Ultra Resolution Gaming و AMD Eyefinity technology و AMD App Acceleration و AMD PowerTune technology و AMD ZeroCore technologyو AMD HD3D technology واسه 3Dgaming هستش...

اینهارو شما یاد بگیرید واسه آیندتون خوبه تو تولیدی انویدیا... ;)

ویرایش شده توسط tabitha
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز سوء تفاهم نشه، این حرف بنده بخاطر طرفداری بی حد شما از انویدیا هستش...

درمورد قمیت 7970 بنده 2تا تا حالا خریدم(دوستان که دارن بماند) که قیمت هر 2 زیر 1.400 بوده(هر دوتا هم آکبند بوده)...

درضمن یکی از این 1400 هارو به من هم معرفی کنید واسه یکی از دوستان بگیرم؟

280X رو بنده نداشتم ولی چند هفته پیش بود که یکی از دوستان مدل 280X رو فروختن از Asus Direct CU به قیمت 1.320 اگه اشتباه نکنم(فکر میکنم از نمونه 770 حدودا 200 تومن ارزونتر شد)...

در مورد تکنولوژی های جدید(یا قدیم) AMD هم باید گفت که Mantle(که تمام تکنولوژی های انویدیا رو میارزه) و Ultra Resolution Gaming و AMD Eyefinity technology و AMD App Acceleration و AMD PowerTune technology و AMD ZeroCore technologyو AMD HD3D technology واسه 3Dgaming هستش...

اینهارو شما یاد بگیرید واسه آیندتون خوبه تو تولیدی انویدیا... ;)

پسر خوب توکه کارتت توی امضات 670 هستش   حالا یا داری خالی بندی میکنی یا یه چیزی میگی کم نیاری تو اصلا توی سایت لایون میری یا جاهای دیگه ر توی بازار میپرسی؟؟ قیمیت 770 الان توی بازار 1400000 هستش  .

اون چیزهای که من نوشتم از مقاله خودم بود که ترجمه کردم توی یکی از تاپیک هام.بعدش مسئله دفاع و پشتیبانی نیست حرفت درست نبود راستش کردم بهت بر خورد نباید بی احترامی کنی من هم میتونم بگم شما کارگر amdهستید ؟به نظرت خوبه؟وقتی توی فروم هستی باید اعصابت آروم باشه وقتی داری مطالب دیگران رو میخونی نباید تا یه چیزی دیدی دستت حمله کنه به صفحه کلید هر چی دوست داشت بنویسه اینا رو یاد بگیر که میگم برای آیندت توی فروم.

ضمنا من نداشتم دوستم داشت قبول نیست من هم میگم نداشتم دوستم داشت  خودت من خودم حرف میزنم از تجربه خودم شما هم از کیسه خلیفه نبخش  هر وقت وارد شد  عکس بزار در حال بازی  فاکتور قیمت هم نشون بده قبول

اونهایی که نوشتی هیچ کدوم کارایی توی توی کیفیت اجرای خود بازی ندارن بیشتر مثل حالت لوازم جانبی همراه gpu هستن مثل تکنولوژی هایی که حالتی مثل Accessories  لوازم دیگه رو دارن مثلا رزولوشن بالا رو همه  پشتیبانی میکنن من خودم اگر مانیتورش باشه میتونم راحت 4k اجرا کنم ربطی به amd  nvidida نداره اون چیزهایی که من گفتم مستقیم توی اجرای بازی توی کیفیت  و فیزیک تاثیر داره .

ضمنا گرافیک توی امضات هم عوض کن اگر  فن بوی هستی!! :D :lol:

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

فقط نظر خودتون رو بگید

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21316

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط نظر خودتون رو بگید

مرسی سعید جان واقعا لازم بود.

اگر من میگفتم ظاهر خوشایندی نداشت.به کرارات دیده شده دوستان به همین منوال بایکدیگر در تاپیک ها مجادله می کنند.

پ ن :بحث فنی و ر آرامش و احترام به نظرات متقابل سطح اطلاعات دو طرف و تاپیک رو بالا میبره ولی ...

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط نظر خودتون رو بگید

شرمنده زیادی داغ شد...

کاملا درست میفرمایید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله حق با  جناب حسینی هستش ولی بعضی از دوستان رعایت نمیکنن بی احترامی میکنن متاسفانه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...