رفتن به مطلب

نظر سنجی بهترین گرافیک سال 2013 از نظر اعضای لیون

اشتراک گذاری

بهترین گرافیک سال   

189 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین گرافیک سال 2013 ازدیدگاه شما

• GEFORCE GTX TITAN
    • GEFORCE GTX 690
    • GEFORCE GTX 780
    • AMD RADEON HD 7990
    • AMD RADEON HD 7970 GHz
    • GEFORCE GTX 780TI
    • AMD RADEON R9 290X
    • GEFORCE GTX 770
    • RADEON AMD R9 290
    • AMD RAdeon r9 280x
  2. 2. کدام برند در این سال به نظر شما موفق تر ظاهر شد(بدون در نظر گرفتن علاقه

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بله حق با  جناب حسینی هستش ولی بعضی از دوستان رعایت نمیکنن بی احترامی میکنن متاسفانه

عزیز اگه من اون حرف رو زدم خیلی واضح به شما گفتم که برای طرفداری بیش از حد شما بوده که باعث این حرف شده و کاملا جنبه شوخی رو داشته...

همون موقع که پست رو زدم هم با یک شکلک ;)  اون پست رو زدم واست...

شما که هر چی خواستی گفتی که؟...

داری خالی بندی میکنی یا یه چیزی میگی کم نیاری

و

یاد بگیرید اینها رو دیدی هر وقت اومد 100 دلار ازرون تر بود قیمتش زیر 1400000 بود بیا نظر بده !چیزی که نیست نظر نده

درضمن در پاسخ به حرفاتون واسه اطلاعات بیشتر هر کسی که بخواد استفاده کنه:

3DGaming خارج از بازی هستش دیگه؟

یا AMD Eyefinity technology؟؟؟؟

همه میدونن که AMD با High Resolution Texturing پدر انویدیا رو در اورد که انویدیا اومد TXAA رو بعنوان راه چاره داد که عملا کسی هیچ تاثیری توی گیم ها ندید...

AMD از 2 Tress FX استفاده داره میکنه که هم فیزیک و هم NVIDIA Fur برتر هستش...

Mantle رو هم که گذاشته گل سرسبد...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

به نظر من AMD موفق تر بود

چون nvidia مثل همیشه عمل کرد

اما AMD امسال پیشرفت های بیشتری نسبت به قبل داشت

-----+

چرا واسه انویدیا 5تا گزینه هست اما ,واسه AMD کلا 3 گزینه گزاشتی که تازه یکیشون ماله 2012 هست ؟؟

R9-290 کوش ؟ :)

-----+

مرسی برای اضافه کردن ۲۹۰

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله بنده هم 290 بدون ایکس رو با قیمت 400 دلاریش بیشتر می پسندم :دی

از انعطاف اورکلاک 780ti لامصب نمیشه چیزی نگفت.کارت 900 مگاهرتزی بالای 1200 مگاهرتز اور میشه(بوست) !

یه نگاه به بررسی های 780ti بندازید :

http://www.techpowerup.com/reviewdb/Graphics-Cards/NVIDIA/GTX-780-Ti/

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

اگه بخواهیم شرایط  بازار ایران رو در نظر بگیریم بهترین کارت به نظر من تایتان بود.

و توی بازار ایران، امسال ای ام دی ضعیف ظاهر شده بود.(حتی توی یه مقطع زمانی توی رده های اند کلا حضور نداشت)

لینک به دیدگاه

حضور نداشتن کارت های AMD به نظرم بخواتر وارد کننده ها بود 

اگه کارت های 290 و 290x رو به همون سرعتی که 780tiرو اوردن میاوردن این تور میشد؟؟

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم به 780Ti رای دادم ولی اگر فاکتور کارایی به قیمت رو در نظر بگیریم و نویز فن و دما رو هم در نظر نگیریم بدون شک کارت R9 290 از سرکت AMD واقعا کارایی خوبی نسبت به قیمتش نشون داده و بسیار پتانسیل بالایی داره! 

یه مورد دیگه هم که شاید زیاد ربطی به این نظر سنجی نداشته باشه گرافیک داخلیه 4770K یا همون Intel HD4600 هستش که واقعا من رو شگفت زده کرده و کارایی خیلی خوبی به نسبت خودش داره!! و الان که به اجبار بدون کارت گرافیک هستم و دارم ازش استفاده میکنم واقعا فراتر از انتظارم ظاهر شده و خیلی از بازی ها رو میتونم باهاش انجام بدم  :) قابلیت اورکلاک خیلی خوبی هم داره به طوری که حتی با کولری مثل Hyper 212 Plus میشه کلاکش رو از دیفالت که 1250 هست به راحتی تا 1700 بالا برد ( 36 درصد اورکلاک برای گرافیک داخلی سی پی یو !! ) و بازی کرد بدون این که دماش از 65 درجه بالاتر بره! فکر میکنم با تعویض خمیر داخل CPU و کولر بهتر تا نزدیک 2000 هم قابل استفاده دائمی باشه! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم به 780Ti رای دادم ولی اگر فاکتور کارایی به قیمت رو در نظر بگیریم و نویز فن و دما رو هم در نظر نگیریم بدون شک کارت R9 290 از سرکت AMD واقعا کارایی خوبی نسبت به قیمتش نشون داده و بسیار پتانسیل بالایی داره! 

یه مورد دیگه هم که شاید زیاد ربطی به این نظر سنجی نداشته باشه گرافیک داخلیه 4770K یا همون Intel HD4600 هستش که واقعا من رو شگفت زده کرده و کارایی خیلی خوبی به نسبت خودش داره!! و الان که به اجبار بدون کارت گرافیک هستم و دارم ازش استفاده میکنم واقعا فراتر از انتظارم ظاهر شده و خیلی از بازی ها رو میتونم باهاش انجام بدم  :) قابلیت اورکلاک خیلی خوبی هم داره به طوری که حتی با کولری مثل Hyper 212 Plus میشه کلاکش رو از دیفالت که 1250 هست به راحتی تا 1700 بالا برد ( 36 درصد اورکلاک برای گرافیک داخلی سی پی یو !! ) و بازی کرد بدون این که دماش از 65 درجه بالاتر بره! فکر میکنم با تعویض خمیر داخل CPU و کولر بهتر تا نزدیک 2000 هم قابل استفاده دائمی باشه! 

قبلا که گفته بودیم ، مگه خبر نداشتی

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21718&page=1

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبلا که گفته بودیم ، مگه خبر نداشتی

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21718&page=1

چرا امیر محمود جان بررسی عالی شما رو دیده بودم ولی خودم تجربه نکرده بودم! به علاوه این که شما تا 1400 بیشتر اورکلاک نکردی در حالی که من رو 1700 دائم دارم استفاده میکنم. چند روز پیش هم اینتل درایور جدید براش داد که بعد از نصبش کارایی و کیفیت تصویرش بهتر هم شده

لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوال 

چه بازی هایی باهاش انجام دادین و با چه کیفیتی 

ببخشیدا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا امیر محمود جان بررسی عالی شما رو دیده بودم ولی خودم تجربه نکرده بودم! به علاوه این که شما تا 1400 بیشتر اورکلاک نکردی در حالی که من رو 1700 دائم دارم استفاده میکنم. چند روز پیش هم اینتل درایور جدید براش داد که بعد از نصبش کارایی و کیفیت تصویرش بهتر هم شده

والا اون موقع بیشتر نتونستیم اور کنیم از استیبل بودن در میومد شاید با درایور های جدید و بچ های متفاوت این میزان فرق میکنه

جزو اولین ها فکر کنم بودیم که 4770 رو گرفتیم  بررسیش کردیم هنوز چیپاش کیفیتش خوب نبود ( به قول خیلی مزخرف بود )

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان با این تفاسیر باید iris Pro 5200 رو کنار گرافیکی مثل 7730 قرار داد ...

به گرافیک مدلهای زیر توجه کن.

بررسی خیلی کمی ازشون دیدم.هم روی لپتاپ ارائه شده و هم دکستاپ!

میشه گفت گرافیک های داخل پردازنده ها وارد فاز جدیدی شدن که میتونن کاری کنند گرافیک های جداگانه از روی لپتاپ ها بکلی کنار گذاشته بشن!

http://ark.intel.com/products/76642/Intel-Core-i7-4770R-Processor-6M-Cache-up-to-3_90-GHz

http://ark.intel.com/products/76088/Intel-Core-i7-4960HQ-Processor-6M-Cache-up-to-3_80-GHz

امیرمحمود جان 4770R رسید دستت یک بررسی توپ ازش بذار...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه گفت گرافیک های داخل پردازنده ها وارد فاز جدیدی شدن که میتونن کاری کنند گرافیک های جداگانه از روی لپتاپ ها بکلی کنار گذاشته بشن!

http://ark.intel.com/products/76642/Intel-Core-i7-4770R-Processor-6M-Cache-up-to-3_90-GHz

http://ark.intel.com/products/76088/Intel-Core-i7-4960HQ-Processor-6M-Cache-up-to-3_80-GHz

BGA باسه بالا شهریاس و به خون ما نمی خوره ( اه ه ه انقدر از این AIO بدم میاد ، یه پنل 20 و خورده اینچ چسبوندن به نوت بوک بهش میگن AIO :))) )

اگر ایسوسی یا سونی ای از این استفاده کرد و بعد امد تو ایران و بعد (به اصطلاح نمایندش مفتکی در اختیارمون گداشت شاید فکری به حالش کردیم :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید یه سوال 

چه بازی هایی باهاش انجام دادین و با چه کیفیتی 

ببخشیدا

خواهش میکنم. Battlefield 4 رزولوشن 720p و کیفیت medium و Call of Duty Ghosts هم همین طور. Crysis 3 هم همینطور

در کل سنگین ترین بازیها رو با رزولوشن 720p و کیفیت Medium میشه باهاش بازی کرد. اگر مثل Dirt 2 خیلی سنگین نباشن 1080p هم میشه راحت باکیفیت High بازیش کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان Iris Pro 5200 دو برابر از همین HD4600 هم قویتره! حیف که سوکت سی پی یوش فرق میکنه... مطمئنا با وجود 5200 فقط لپ تاپ های گران قیمت گیمینگ کارت گرافیک خواهند داشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تا الان از گرافیک 4770k استفاده نکردم  از همون روز اول کارت گرافیک بستم ولی شنیدم گرافیکش خیلی قویه حتی بنچمارک بازی dirt 3 رودیدم مثل اینکه سفارشی زدن برای gpu اینتل کاراییش خیلی خوب بود فکر کن دیگه روی لپ تاب های  که از پردازنه اینتل استفاده میکنن گرافیک dedicated استفاده نشه چون  قدرت پردازش igpu خیلی بالاست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منتظر تایتان الترا یا همون بلک ادیشن یا هر تایتانی که با 2880 کودا و 12 گیگ مموری هستیم :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من 290 معمولی بهترین انتخاب میتونه باشه چون به گفته برخی منابع مدلی از 290x با بایوس 290 معمولی رو ای ام دی به خاطر کمبود تولید 290 روانه بازار کرده که با فلش کردن بایوس اون تبدیل به 290xمیشه یعنی مثل 6950 قفل شکستس و این بسیار عالیه 499 دلار میدی با یه فلش بایوس از تایتان هم رد میشی

برند هاشم مشخص شده xfx و club و vtx

http://videocardz.com/48107/overclockers-uk-offering-pre-flashed-vtx3d-r9-290-290x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من 290 معمولی بهترین انتخاب میتونه باشه چون به گفته برخی منابع مدلی از 290x با بایوس 290 معمولی رو ای ام دی به خاطر کمبود تولید 290 روانه بازار کرده که با فلش کردن بایوس اون تبدیل به 290xمیشه یعنی مثل 6950 قفل شکستس و این بسیار عالیه 499 دلار میدی با یه فلش بایوس از تایتان هم رد میشی

برند هاشم مشخص شده xfx و club و vtx

http://videocardz.com/48107/overclockers-uk-offering-pre-flashed-vtx3d-r9-290-290x

290 قیمتش 400 دلاره :دی

لینک به دیدگاه

به نظرم بهترین گرافیک سال 2013 همون تایتان بود.

چون در ورودش به بازار بی رقیب بود. خواهر بردارانش ( 780 - 780TI - و ...) هم از خودش هستند. به نظرم کارتی که بتونه این همه موفقیت برای سازنده اش بدست بیاره، بی شک بهترین کارت سال 2013 بوده.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

هه... تایتان بیشترین امتیاز رو اورده.مسخرست.مگه بچه های اینجا اکثرا گیمر نیستن؟؟ کدوم گیمری میره بجای 780 تایتان میخره؟؟؟

البته به نظر من 290 از همشون بهتره و نسبت سرعت به قیمتش هم که عالیه.

داداش قیمت 290 و 280 چنده الان ؟

لینک به دیدگاه

R9-280X حدود 1300

R9-290 حدود 1550 

قیمت ها یخورده زیاد هستن حتما به خاطر نوبری !!!

GTX770 حدود 1600

perfrel.gif

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

ایشالا یکم دی میرم واسه خرید 780ti :wub:

به نظر من بهترین کارت گرافیکه و قیمتش هم خوبه. با توجه به بنچمارک هاش میشه گفت حداقل تا 2-3 سال دیگه نیازی به تعویض نداره و سنگین ترین بازیارو روی تنظیمات ultra بازی کرد

ویرایش شده توسط ahmad021
لینک به دیدگاه

انشالله موفق باشی

ویرایش شده توسط Amir hossien
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...