رفتن به مطلب

نظرسنجی برای واردات کالا

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان این تاپیک رو برای ایجاد کردم که اگر کالایی رو خواستیم بیاریم یه سریهاشو اینجا مطرح میکنم تا نظر شما رو در مورد واردات اون بدونم . که اگر دیدم نظر اکثریت مثبته اونرو وارد کنیم .

لینک به دیدگاه

• ارسال 93
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

اولین کالایی که میخوام برای نظر سنجی بگذارم اینهاست :البته قیمتهای حدودی هم اینجا میگذارم امکان داره یه چند تومانی بالا پایین بشه .

نظر شما در مورد واردات :

VGA ATI Connect3d hd4850 512mb که قبلا هم اورده بودیم با قیمت 145 تومان چیه .

VGA ATI Connect3D HD4890 1GB هستش که قیمت فروشمون میشه 270 تومان .

حالا شما بفرمایید که اینها رو بیاریم یا نه ؟ لطفا حتما بررسی کیند بعد نظر بدید ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی من چند تصویر از این کارت رو دیدم:

http://www.novabilgisayar.com/urunler/Connect3D_HD4890.jpg

از اون جایی که قبلا نسخه های مخصوص اورکلاک این برند با خنک کننده های حرفه ای دیده بودم حدس زدم که این کارت هم ویرایش اورکلاک باشد

اما این کارت هم مثل بیشتر کارتهایی که دیده بودم شبیه نسخه معرفی شده توسط ATI بود

من تست و اورکلاک مدل های بدون خنک کننده حرفه ای این برند رو ندیدم ولی در مدل 4870 با خنک کننده TwinTurbo

یکی از دوستانمون در همین فروم به فرکانسهای بسیار بالایی رسیده بود که نشان از کیفیت ساخت بالای کارتهای این برند دارد و مطمعنا این کارت هم در بین مدلهای معمولی جزو بهترین هاست

نکته بعدی قیمت این کارته که خیلی مناسبه

اقای حسینی به نظر من وارد کردن این کارت اقدام درستیه

در ضمن لازمه که از شما بخاطر صداقت بسیار و روابط خوبتون با بچه های فروم تشکر کنم

اخه کمتر فردی پیدا می شه که در جایی که شما هستید باشه و این چنین نظر سنجی ایجاد کنه و نظر دیگران را هم مد نظر قرار بده.

صمیمانه از شما به خاطر زحماتتون تشکر می کنم:D

لینک به دیدگاه

ممنونم دوست عزیز نظر لطفتونه .

این ارتباط صمیمانه به نفع من و دیگران هستش که باعث میشه من کالایی رو بیارم که دیگران میخوان . مثلا خودتون میدونید 4770 از 4850 ظعیفتره و چون کمه توی بازار با قیمت حدودا 150 فروش میره از اینرو من تصمیم گرفتم که این کارت 4850 رو بیارم تا کسی به 4770 فکر نکنه .

در ضمن حق با شماست و این 4890 همون برد ریفرنس حود ati هستش . ولی قیمتی رو میخوایم ارائه بدیم که دوستان خوششون بیاد

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

با توجه به کیفیت خیلی خوبی که کارت گرافیک ها ی nvidia دارند

من پیشنهاد می کنم محصولات شرکت nvidia رو بیشتر کنید و همچنین با قیمت مناسب تر عرضه بشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

سینا جان اینودیا برند bfg ما توی راهه .

در مرود قیمت هم خودتون میدنید که کالاهایی که وارد میکنیم بهترین قیمتها رو میدیم . لطفا اینقدر به قیمتی که خوب هستش گیر ندید .

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

درود

دوستان این تاپیک رو برای ایجاد کردم که اگر کالایی رو خواستیم بیاریم یه سریهاشو اینجا مطرح میکنم تا نظر شما رو در مورد واردات اون بدونم . که اگر دیدم نظر اکثریت مثبته اونرو وارد کنیم .

نظر جالب و سازنده ای هست.:D

نظر شما در مورد واردات :

VGA ATI Connect3d hd4850 512mb که قبلا هم اورده بودیم با قیمت 145 تومان چیه .

VGA ATI Connect3D HD4890 1GB هستش که قیمت فروشمون میشه 270 تومان .

قیمتها مناسبه آقای حسینی فقط کی قراره وارد بشه با این قیمتها؟

من تست و اورکلاک مدل های بدون خنک کننده حرفه ای این برند رو ندیدم ولی در مدل 4870 با خنک کننده TwinTurbo

یکی از دوستانمون در همین فروم به فرکانسهای بسیار بالایی رسیده بود که نشان از کیفیت ساخت بالای کارتهای این برند دارد و مطمعنا این کارت هم در بین مدلهای معمولی جزو بهترین هاست

Turok عزیز(عذر میخوام که اسم کوچیکتون رو نمیدونم)این برند قبلا هم توسط لیون وارد شده بود و مدل HD4850 OC تست هم شد و به نسبت قیمت کارایی مناسبی رو داشت.تو اورکلاک هم با فن خودش به فرکانسهای 750/2300MHz رسید.

لینک به دیدگاه

امید جان اگر خدا بخواد تا اخر این هفته یا اوایل هفته دیگه . این کارت 4850 رو میخوام بیارم قیمتشو بشکونم تا کسی دنبال 4770 نباشه

لینک به دیدگاه

نظر شما در مورد واردات :

Vga ati connect3d hd4850 512mb که قبلا هم اورده بودیم با قیمت 145 تومان چیه .

Vga ati connect3d hd4890 1gb هستش که قیمت فروشمون میشه 270 تومان .

به نظر من قيمتهاش كه واقعا عاليه !!!

من فقط خيلي مشتاقم قيمت كارتهاي bfg رو هم بدونم آخه خيلي تعريفشونو شنيدم .

لینک به دیدگاه

درود :

قیمت ها که به نظر عالی است و کارتهای bfg هم نیازی به تعریف کردن نداره چون همه کارتهای bfg را می شناسند

لینک به دیدگاه

سلام شما کیبورد هایی از لاجیتک وارد نمی کنید مثلا جی 15؟

الان قیمت این کیبورد چنده مرسی :D

لینک به دیدگاه

البته 4890 بااین قیمت میصرفه از برندای معروف مثل asusوevgaبیاریدبد نیست هم nvidiaهمati

لینک به دیدگاه

به نظر من قيمتهاش كه واقعا عاليه !!!

من فقط خيلي مشتاقم قيمت كارتهاي bfg رو هم بدونم آخه خيلي تعريفشونو شنيدم .

محمد جان عجله نکن نسبت به کارایی قیمت خوبی روش میگذاریم .

سلام شما کیبورد هایی از لاجیتک وارد نمی کنید مثلا جی 15؟

الان قیمت این کیبورد چنده مرسی

نه عزیز ما این کالا رو وارد نمیکنیم و اواژنگ داره اینرو میاره

البته 4890 بااین قیمت میصرفه از برندای معروف مثل asusوevgaبیاریدبد نیست هم nvidiaهمati

ما چند سری برند connect3d رو اوردیم و حتی یه دونه خرابی نداشتیم و حتی خوب اور میشدن . برندش انگلیسیه و مثل بقیه توی هنگ کنگ تولید میشه

یه سوال چرا گرافیک از برند asus و gigabyte کم می یارید؟

کیفیت پایین تری دارند؟

نه عزیز کیفیت اکثر برندها مثل همن . ولی این برندهایی که شما فرمودید به دلیل اینکه توی ایران جا افتاده و از نظر کیفیتی هم تفاوت چندانی با برندهای دیگه نداره قیمت خیلی خیلی بالایی دارن و من پیشنهاد میکنم که اینقدر اینها رو ادم نخره تا اینها مجبور به ارزونتر کردنش بکنن . اینها درسته برندهای خوبی هستن ولی در اونور دنیا از نظر کیفیتی تفاوت چندانی با برندهای دیگه ندارن . ولی توی ایران بین 20 تا 40 درصد گرونتر از سایر بردنها دارن فروش میرن .

لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسینی اگر نظر ما رو هم قابل بدونید پیشنهاد من اینه بیخیال 4850 بشید چون تو بازار با قیمت 150 هم میشه پیدا کرد و بجاش اگر بتونید hd 4770 رو با قیمت خوب مثل این دو کارت وارد کنید خیلی بهتره .

در مورد hd 4890 هم واقعا قیمتش عالی هست ...

لینک به دیدگاه

استاد یه سوال دیگه، شما CPU Cooler برای Core i7 وارد نمیکنید ؟ مثل Thermalright Ultra 120

ویرایش شده توسط Kyros
لینک به دیدگاه

ببخشید شما CPU Cooler برای Core i7 وارد نمیکنید ؟ مثل Thermalright Ultra 120

دوست من وقتی تو بازار cooler master v8 هست دیگه چرا دنبال اولترا 120 هستید در اکثر تستها این دو کولر برابرند و اگر میتونی هزینه کنی v10 هم هست که از هر دو این کولر ها قویتره.

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسینی اگر نظر ما رو هم قابل بدونید پیشنهاد من اینه بیخیال 4850 بشید چون تو بازار با قیمت 150 هم میشه پیدا کرد و بجاش اگر بتونید hd 4770 رو با قیمت خوب مثل این دو کارت وارد کنید خیلی بهتره .

در مورد hd 4890 هم واقعا قیمتش عالی هست ...

رضا جان فعلا 4770 به دلیل کمبود چیپ کم توی بازار جهانی ارائه میشه و خودتون میدونید که این کارت 4850 ما اور شده هستش .

استاد یه سوال دیگه، شما cpu cooler برای core i7 وارد نمیکنید ؟ مثل thermalright ultra 120

دوست عزیز در کل ما فعلا به فکر واردات فن نیستیم . و موجودیه بازار رو میفروشیم .

لینک به دیدگاه

در کل آقای حسینی شما هر چی وارد کنید به نفع همه ما هست اولا که قیمتهاتون حرف نداره و برندهایی هم که وارد میکنید عالی هستند سعی کنید اقای حسینی رو یک برند خاص کار کنید برای همیشه مثلا از جیفورس bfg که یه برند واقعا محشر هست و از ati هم همین برند کانکت ...

لینک به دیدگاه

در کل آقای حسینی شما هر چی وارد کنید به نفع همه ما هست اولا که قیمتهاتون حرف نداره و برندهایی هم که وارد میکنید عالی هستند سعی کنید اقای حسینی رو یک برند خاص کار کنید برای همیشه مثلا از جیفورس bfg که یه برند واقعا محشر هست و از ati هم همین برند کانکت ...

ممنونم رضا جان

در کل خیلی وقتها قیمتهای ما باعث شده که سایر وارد کننده ها هم قیمتهاشون رو بیارن پایین .

حالا یه سوال اگر کار 4870 1gb هم بیاریم با قیمت حدودا 210 تومان نظرتون چیه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

اگه از همین برند و ویرایش اورکلاکش باشه قیمت خیلی مناسبیه:D

لینک به دیدگاه

ممنونم رضا جان

در کل خیلی وقتها قیمتهای ما باعث شده که سایر وارد کننده ها هم قیمتهاشون رو بیارن پایین .

حالا یه سوال اگر کار 4870 1gb هم بیاریم با قیمت حدودا 210 تومان نظرتون چیه ؟

خواهش میکنم آقای حسینی :D

48701gb هم با این قیمت انتخاب خوبیه ولی با وجود gtx260core216 نه چون 260 هم تقریبا همین قیمتی پیدا میشه .

مثلا این کارت 260 که حدودا 220 تومانه که core216 و از لحاظ خنک کنندگی هم عالی هست.

h2fq35ya8oyl906wc5jm.jpg

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

ممنونم رضا جان

دقیقا درست میفرمایید آقای حسینی..

لینک به دیدگاه

درود

رضا جان اگر قیمت 4870 1 گیگ 195 تومان باشه چی ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...