رفتن به مطلب

نظرسنجی برای واردات کالا

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سینا جان اینودیا برند bfg ما توی راهه .

در مرود قیمت هم خودتون میدنید که کالاهایی که وارد میکنیم بهترین قیمتها رو میدیم . لطفا اینقدر به قیمتی که خوب هستش گیر ندید .

سلام اقایی حسینی

منظورم من نسبت به بازار و هم قیمت شکنی و نزدیک شودن به واقعیت بود ...:D

نکته بعدی که خواستم بگم از موقعی که کارت گرافیک دوم رو هم گرفتم (مادربرد رم و هارد و کارت گرافیک )

رو هم عوض کردم و تغییر در کیفیت این کارت ندیدم در اصلان از ati خوشم نمی یاد

اگر اون GTX275 رو نصب کنم و ببینم دیگه اون موقعه 100% مطمعان می شم که کیفیت کدوم بهتر است

در کل من می گم که محصوالات nvidi رو بیشتر کنید درسته که گیرون هست ولی قدرت و کیفیت دارن ( شفافیت براقی و ساپورت بهتر بازی رندر بهتر بازی و کمتر مشکل دارن )

ati درسته که قدرت بالا یی داره در این شکی نیست ولی من کیفیت و براقی درون بازی نسبت به nvidia پایین تر است

شاید این اشکالات رو کسانی که مثل من نسبت به این چیزا حساسیت داشته باشند بفهمند

با تشکر

لینک به دیدگاه

• ارسال 93
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

رضا جان اگر قیمت 4870 1 گیگ 195 تومان باشه چی ؟

آقای حسینی اصلا معلوم هست دارید چیکار میکنید یه دفعه مفت بدید بره دیگه :D

واقعا با این قیمت فوق العاده است اون هم برای 48701GB :Do:-):eek:

لینک به دیدگاه

سینا جان چشم داریم همین کارو میکنیم و کالاهای اینودیا رو افزایش میدیم .

رضا جان قیمتش خوبه الان راضی شدی عزیز من ؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

رضا جان قیمتش خوبه الان راضی شدی عزیز من ؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا عالیه آقای حسینی فقط اگر براتون زحمتی نیست یه عکس ازش بزارید .

لینک به دیدگاه

درود

آقاي حسيني انصافا ميخوايد اين قيمت بديد ؟؟؟ خيلي ديگه ارزون نيست ؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

درود

با سلام

عذر مي خوام جناب حسيني داريد شوخي مي كنيد ؟

آخه مگه ميشه ؟

4870/1GB اونم فقط 195 ؟

خيلي عاليه جناب حسيني - قصد داريد جريان ZOTAC /GTX 280 رو تكرار كنيد.

باز هم يك قيمت شكني ديگه؟

با تشكر :D:D:cool:

لینک به دیدگاه

سلام به همگی و آقای حسینی

مادربرد ASRock _ X58 Extreme

چیز خیلی جالبی است کارایی خوبی داره و قیمتش هم حدود 170 دلاره که برای x58 عالی است

راستی کالا هایی که وارد میکنید باضمانت است یا بدون آن ؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست من به احتمال زياد گارانتي دارن !!! فكر نميكنم آقاي حسيني كالاي بدون گارانتي وارد كنن !!!

لینک به دیدگاه

سلام به همگی و آقای حسینی

مادربرد asrock _ x58 extreme

چیز خیلی جالبی است کارایی خوبی داره و قیمتش هم حدود 170 دلاره که برای x58 عالی است

گارانتیش احتمالا خود اقای حسینی هست

آقای حسینی یه سری خنک کننده کمیاب هم بیارید

لینک به دیدگاه

4870 با قیمت 195عالیه وعالیتر از اون اگه ازبرند اورشدی4850 باشه البته اگه قیمت 275شکسته بشه عالیی همینتور مینهای x58 اگه قیمت پاورهای گرینم میومد پایین خیلی خوب میشد قیمت بالایی دارن

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

منظورم من نسبت به بازار و هم قیمت شکنی و نزدیک شودن به واقعیت بود ...:D

نکته بعدی که خواستم بگم از موقعی که کارت گرافیک دوم رو هم گرفتم (مادربرد رم و هارد و کارت گرافیک )

رو هم عوض کردم و تغییر در کیفیت این کارت ندیدم در اصلان از ati خوشم نمی یاد

اگر اون GTX275 رو نصب کنم و ببینم دیگه اون موقعه 100% مطمعان می شم که کیفیت کدوم بهتر است

در کل من می گم که محصوالات nvidi رو بیشتر کنید درسته که گیرون هست ولی قدرت و کیفیت دارن ( شفافیت براقی و ساپورت بهتر بازی رندر بهتر بازی و کمتر مشکل دارن )

ati درسته که قدرت بالا یی داره در این شکی نیست ولی من کیفیت و براقی درون بازی نسبت به nvidia پایین تر است

شاید این اشکالات رو کسانی که مثل من نسبت به این چیزا حساسیت داشته باشند بفهمند

با تشکر

منم موافقم با نظر شما اونایی که خلی گیم کار کرده باشن اینومیفهمن که nvidiaکیفیت بهتری در گیم داره همینطور پشتیبانی از فیزیک که کاربر باید فکر و هوش و فرضی بیشتری تو بازی داشته باشه وهر چه بیشتر به واقعیت نزدیکه=D>

لینک به دیدگاه

منم موافقم با نظر شما اونایی که خلی گیم کار کرده باشن اینومیفهمن که nvidiaکیفیت بهتری در گیم داره همینطور پشتیبانی از فیزیک که کاربر باید فکر و هوش و فرضی بیشتری تو بازی داشته باشه وهر چه بیشتر به واقعیت نزدیکه

سلام دوست من

ممنون که با نظر من موافق هستید

ولی من در مورد فیزیک چیزی نگفتم گرچه فیزیک هم یکی از برتری ها ( جزییه ) ( به دلایل اینکه ای تی ای هم رویه هاوک کار می کنه( البته هنوز وارد فاز عملی کارت گرافیک ها نشود) و نکته بعدی اینکه فیزیک به چند بازی بیشتر محدود نمی شه و شاید زیر 30 یا 40 بازی البته این نکته رو هم نباید فراموش کرد که همینجور به تعدادشون زیادتر می شه ))

نکته بعدی اینکه من هنوز نظریه ام 100% تایید نشود تا چند وقت دیگه یک کارت گرافیک nvidi قوی گیرم میاید اون موقعه مشخصه می شه .

با تشکر

لینک به دیدگاه

آقاي حسيني انصافا ميخوايد اين قيمت بديد ؟؟؟ خيلي ديگه ارزون نيست ؟؟؟

درسته محمد جان شک نکن ولی امکان داره هفته دیگه سفارش بگذاریم .

با سلام

عذر مي خوام جناب حسيني داريد شوخي مي كنيد ؟

آخه مگه ميشه ؟

4870/1gb اونم فقط 195 ؟

خيلي عاليه جناب حسيني - قصد داريد جريان zotac /gtx 280 رو تكرار كنيد.

باز هم يك قيمت شكني ديگه؟

با تشكر

حتما میشه

دوستان در مورد مادربورد فعلا فکرشو نمیکنم چون دردسر داره و هر چی که توی بازار هستش رو میفروشیم . در مورد گارانتی هم همه کالاهایی که میاریم گارانتی داره .

در مورد اینودیا هم که بار bfg تو راهه

لینک به دیدگاه

آقای حسینی امکانش هست که مادربورد EVGA classefield بیارید.حتی شده به تعداد محدودو فکر کنم زود هم فروش بره...

آقای حسینی من عاشق classefeild هستم.اگر بیارید هر طور شده یکیشو بر میدارم

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی من با نظر شما در رابطه با واردات مادربرد موافقم

چون وارد کردن و فروشش تنها بخش کوچکی از زحماتیه که به همراه داره

زحماتی از قبیل پشتیبانی و گارانتی قطعه و ... که خودش یک تیم متخصص و کلی هزینه لازم داره

پس منطقیه که شما به فکر وارد کردن بورد نباشید

اما کارت گرافیک,حافظه و حتی پردازنده دیگه این مشکلات رو به همراه ندارن(خیلی کمتره)

اقای حسینی شما که زحمت می کشید و این همه کالاهای با کیفیت وارد می کنید نمی شه کاری کنید که با این قیمتهای خوب برندهای سطح بالا مثل xfx و evga (کارت گرافیک) رو هم در لیست محصولاتتون ببینیم

چون شرکتهای گارانتی کننده این برندها قیمتهای خیلی بالایی برای محصولاتشون میدن شما اگه بتونید وارد کنین می تونید قیمت این کارت ها رو خیلی پایین تر از بازار بدین چه بسا با قیمت معقول ما هم به فکر انتخاب این برند های حرفه ای بیفتیم:D

لینک به دیدگاه

درود

حامد جان گفتم عزیز که فعلا اصلا تو فکر مادربورد نیستم گارانتی دادنش سخته و تو فکرش نیستم .

منظورتون از classefeild چیه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی من با نظر شما در رابطه با واردات مادربرد موافقم

چون وارد کردن و فروشش تنها بخش کوچکی از زحماتیه که به همراه داره

زحماتی از قبیل پشتیبانی و گارانتی قطعه و ... که خودش یک تیم متخصص و کلی هزینه لازم داره

پس منطقیه که شما به فکر وارد کردن بورد نباشید

اما کارت گرافیک,حافظه و حتی پردازنده دیگه این مشکلات رو به همراه ندارن(خیلی کمتره)

اقای حسینی شما که زحمت می کشید و این همه کالاهای با کیفیت وارد می کنید نمی شه کاری کنید که با این قیمتهای خوب برندهای سطح بالا مثل xfx و evga (کارت گرافیک) رو هم در لیست محصولاتتون ببینیم

چون شرکتهای گارانتی کننده این برندها قیمتهای خیلی بالایی برای محصولاتشون میدن شما اگه بتونید وارد کنین می تونید قیمت این کارت ها رو خیلی پایین تر از بازار بدین چه بسا با قیمت معقول ما هم به فکر انتخاب این برند های حرفه ای بیفتیم:D

دوست گلم در مورد برندهای نام اشنا در ایران باید بگم که اگر ما بیاریم باعث مشکلات بازاری و قیمتی و رقابتی شدید میشه و اینرو بدونید که اونهایی که قبل از ما اوردن نسبت به ما ارجعیت دارن و میتونن این کالا ها رو با رقابت خیلی خیلی بد بفروشن .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی امکانش هست که مادربورد EVGA classefield بیارید.حتی شده به تعداد محدودو فکر کنم زود هم فروش بره...

آقای حسینی من عاشق classefeild هستم.اگر بیارید هر طور شده یکیشو بر میدارم

ببخشید اشتباه تایپی بود منظورم EVGA X58 SLI Classified هست

s250ql3vb66yf82lm4.jpg

لینک به دیدگاه

ببخشید اشتباه تایپی بود منظورم evga x58 sli classified هست

s250ql3vb66yf82lm4.jpg

من که نمیارمش عزیز متاسفانه

لینک به دیدگاه

سلام آ قای حسینی عزیز شما محصولات لاجیتک رو به سایتتون اضافه نمی کنید؟

راستی قیمت کیبورد لاجیتک جی 15 و 19 رو خواهش می کنم بگید . با تشکر از تمامی زحماتی که می کشید.=d>

لینک به دیدگاه

سلام آ قای حسینی عزیز شما محصولات لاجیتک رو به سایتتون اضافه نمی کنید؟

راستی قیمت کیبورد لاجیتک جی 15 و 19 رو خواهش می کنم بگید . با تشکر از تمامی زحماتی که می کشید.=d>

سلام

دوست عزیز قیمتها رو باید در تاپیک زیر سوال کنید .

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=31177#post31177

لینک به دیدگاه

یه سوال آقای حسینی ati4870 1gb وقتی که سفارش بدین چند روز بعد دست شما می رسه و قابل فروش میشه؟

لینک به دیدگاه

alipoya عزیز این کارتها رو فکر میکنم حدودا 3 هفته دیگه بیاریم . و الان ندارم عزیز یعنی حدودا بین 3 تا 4 هفته دیگه دستمونه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...