رفتن به مطلب

عینک 3d انویدیا

Recommended Posts

سلام

انویدیا باز هم دست به ابتکار جالبی زده و عینکی رو ساخته که با آن میتوان تصاویر را به صورت 3D و اشکال مختلف دید و از طریق USB به PC متصل میشه و دارای تنظیمات مختلفی برای خلق کردن تصاویر 3D است .

Nvidia GeForce 3D Vision

nn7c3z0viq0voypy7ro3.jpg

9aivi0k9la8t5kbpb7zn.jpg

x8q31h7r9gc2w6ddyznp.jpg

ichmsl3e7xksem19x1jt.jpg

a7r1mz8eut20jir6tu1j.jpg

i2m1fn3ute9k8ck7lix.jpg

l9ojbqjjhffsm53vuc8.jpg

gt0hxqe168n1xa3hbx2f.jpg

cxdh8jcx8znfke343.jpg

p3lr9uy0jkjcbkmjf6uq.png

8l9xl8j0p6slbojtdy2a.png

fjbbslrp42co2m427fh.jpg

:D@};-:D

لینک به دیدگاه

رضا جان ممنونم .

این محصول کی تولید شده .

چون من حدود 2 سال پیش چنین چیزی برام اوردن و ازش استفاده کردم و واقعا نزدیک بود توی اون 15 دقیقه کور بشم . . خیلی ازش بدم اومد . البته جعبش فرق داشت .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی خبرش واسه حدودا 4 ماه پیشه .

میدونم منظور شما کدوم عینکهاست اونها فقط باعث خستگی و چشم درد میشن اگر نه هیچ تصویر سه بعدی ایجاد نمیکنند و قیمتشون هم حدودا 10 تومانه این عینک با متصل کردن به کامپیوتر کار میکنه و چیزی که انویدیا تولید کنه بدون هیچ مشکلی هست یا به قول معروف استاندارده .

تشکر.

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

سلام ! البته اگه اشتباه نکنم ! من مدتی بیش از 4 ماه قبل ، رویو این عینک رو دیدم و همچنین در سایت انویدیام گذاشته بودن !

در ضمن یادمه پارسال در نمایشگاه کامپیوتر مشهد ، یکی از شرکت های داخلی از این عینک های سه بعدی اورده بود و با قیمت 60 تومنم میفروخت ! فکر کنم از این نوع عینک ها چندین مدل وجود داشته باشه ! ولی منم با نظر اقا رضا کاملا موافقم ، این عینک ( انویدیا ) محال استاندارد نباشه ! چون دیدم که انویدیا خیلی روی اون مانور میده و همیشه در صفحه اصلی سایتش ، تبلیغ این عینک رو میکنه !

در اون نمایشگاه مشهد که اشاره کردم ، متاسفانه سیستم شون اماده تست نبود و من از اون موقع در حسرت تست و تجربه بازی با این عینک ها موندم !

با تشکر از اطلاع رسانی اقا رضا !

لینک به دیدگاه

باسلام

من چند وقت پیش به آقای حسینی زنگ زده بودم اون دفعه هم همین رو گفته بود .

قضیه فقط عینک نیست یه کارت گرافیک مخصوص و یه مانیتور یا tv مخصوص 3d هم هست که ati از این کارتا نداره و مانیتور ها شم خیلی محدود است.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

این عینک ها مانیتور مخصوص نمی خواد مونیتور lcd فقط کارت گرافیک مدل 8 یا بالا تر این عینک ها رو ساپورت می کنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...