رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک SAPPHIRE 4890 1GB DDR5

ALI-SAM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

قصد فروش این کارت گرافیک را دارم

post-13293-0-76207500-1385593036_thumb.jpgpost-13293-0-52263700-1385593775_thumb.jpg post-13293-0-92411900-1385637084_thumb.jpgpost-13293-0-89318300-1385686594_thumb.png

قیمت پایه مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰هزار تومان

ویرایش شده توسط ALI-SAM
لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا تصاویر مطابق با قوانین فروم قرار بدید . نام کاربری ، نام فروم و تاریخ به صورت نوشته شده روی کاغذ باید در تصویر باشه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا تصاویر مطابق با قوانین فروم قرار بدید . نام کاربری ، نام فروم و تاریخ به صورت نوشته شده روی کاغذ باید در تصویر باشه .

ممنون از یادآوری اصلاح شد

لینک به دیدگاه

عزیز با 4870 512 مگ رفرنس تعویض داری؟؟

نمیدونم چرا کسی باید همچین کاری بکنه ولی حالا یه چیزی پروندیم دیگه :D

لینک به دیدگاه

من یه پست دادم گفتم لااقل خاکش رو پاک می کردی بعد ازش عکس می انداختی، چرا پاک شده اون پست؟، جل الخالق...

در هر صورت، کاره دیگه، 190 راه داشت، من هستم...  :D 

لینک به دیدگاه

درود

فعلا تعویض نه منتظر پیشنهاد قیمت بهتر هستم

ویرایش شده توسط ALI-SAM
لینک به دیدگاه

من یه پست دادم گفتم لااقل خاکش رو پاک می کردی بعد ازش عکس می انداختی، چرا پاک شده اون پست؟، جل الخالق...

در هر صورت، کاره دیگه، 190 راه داشت، من هستم...  :D 

این قیمتی که دادید قیمت کارت گرافیک 5750 نه این کارت !!!!!!چند تا بنچ ببینید این کارت از 5770 هم قوی تره

لینک به دیدگاه

بله، حق میدم به شما، منتهاش مشتری میتونه چک و چونه بزنه دیگه، نه؟، راستی ننوشتی پک داره؟، گارانتی داره؟ ندراه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله، حق میدم به شما، منتهاش مشتری میتونه چک و چونه بزنه دیگه، نه؟، راستی ننوشتی پک داره؟، گارانتی داره؟ ندراه؟

تو تاپیک دیگران نمیتونید چک  و چونه بزنید و برای این قبیل صحبت ها در پخ میتونید به توافق برسید.

لینک به دیدگاه

تو تاپیک دیگران نمیتونید چک  و چونه بزنید و برای این قبیل صحبت ها در پخ میتونید به توافق برسید.

ایشون اعلام نکردن که میشه چک و چونه زد یا نه، اگر اعلام میشد حق با شما بود، در هر صورت اینکه توی پخ به توافق برسیم بهتره، منم موافقم. :) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایشون اعلام نکردن که میشه چک و چونه زد یا نه، اگر اعلام میشد حق با شما بود، در هر صورت اینکه توی پخ به توافق برسیم بهتره، منم موافقم. :) 

جز قوانین هست عزیز.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=12415&hl=

بند 8 ...

لینک به دیدگاه

جز قوانین هست عزیز.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=12415&hl=

بند 8 ...

بله، قوانین رو مطالعه کردم، منتهاش، بازارچه یه مقدرای هم جذابیت و جنب و جوش می خواد، صاحب تاپیک چیزی تذکر ندادن، اگر دادن چشم.

لینک به دیدگاه

کارت فوق العاده ایه، منم الان رو سیستمم سواره

ریت ویندوز سون 7.6 میگیره :D

بله درسته این کارت قویترین کارت تک هسته ای توی سری4800 با کمی اور به کارت 5850 میرسه

دوستان توجه کنند کارت گرافیک GT440 DDR5 و  ATI 5750 DDR5  که هردو دایریکس 11 را ساپورت میکنه ریت ویندوزش 6.8  میباشد

ویرایش شده توسط ALI-SAM
لینک به دیدگاه

درود

با تشکرازدوستانی که پ.خ دادن  قیمت گذاری این کارت با توجه به بازدهی که دارد واقعا مناسب میباشد .

لینک به دیدگاه

حیف دایرکت 11  رو ساپورت نمیکنه ________ یعنی تاچندوقت دیگه بدون استفاده میشه چون تمام بازیای جدید داره پیش میره به سوی دایرکت 11 _____

لینک به دیدگاه

حیف دایرکت 11  رو ساپورت نمیکنه ________ یعنی تاچندوقت دیگه بدون استفاده میشه چون تمام بازیای جدید داره پیش میره به سوی دایرکت 11 _____

ارادت این اقا امیر یکی از کاربرهای نمونه پرشین تولوز است بازهم خوب شد شما بودید بنظرم بصرفش نبود جواب ما را در صحفه اول بده

ویرایش شده توسط mohamad_PC
لینک به دیدگاه

210 خریدارم دوست عزیز 

به شرط سالم بودن و مهلت تست دادن میخوام 

09387817208

اعتماد سازی هم من تو پرشین تولز سابقه دارم 

لینک به دیدگاه

سلام با مانیتور ال 1752 اس الجی تعویض دارین ؟

درود

قیمت ومدل مانیتور را برام پ.خ کنید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...