رفتن به مطلب

فروش یک عدد اکسس پوینت D-Link Wireless N300 Router (DIR-615 ، اشتباهی خریدم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من قصد داشتم یه مودم روتر بگیرم که اشتباهی یه اکسس پوینت سفارش دادم.
پریروز به دستم رسید.....ظهر، حدود 5 دقیقه وصلش کردم به سیستم، بعد دیدم اکسس پوینت هست و گذاشتمش تو جعبش و الان هم در خدمت شما هستم....
چرا خریدم و اشتباه و ضایع بازیش رو در جریان هستم.....بی خیال این مورد بشید...

دیگه موجود نیست

79012741362201198359_thumb.jpg

71095302554880712471_thumb.jpg

لینک مشخصات
پرشین تولز

2 سال گارانتی
20000 تومن بن تخفف کلیه ی سرویس های آسیاتک

دیگه موجود نیست

دیگه موجود نیست
تعویض نداریم.

دیگه موجود نیست

به بالاترین پیشنهاد میدم.لطفا تو سر مال نزنید...خدا وکیلی نامردیه.

دیگه موجود نیست
ویرایش شده توسط mohammad7222
لینک به دیدگاه

دوستان این اکسس پوینت راحت مکانهای تا 90 / 100 متر رو پوشش کامل میده، 2 بار خریدم و ازش راضی هستم.

لینک به دیدگاه

دوستان همونطور که گفتم، اینو اشتباهی خریدم و کاملا نو هست....پلمش باز شده ولی استفاده نشده...

راه میام....

لینک به دیدگاه

دوستانی که براشون قیمت آخر رو فرستادم، خواستند کمتر هم میدم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . یک سوال در مورد این وسیله.

این وسیله کارش چی هست و آیا من میتونم از مودم خودم یک کابل شبکه بهش وصل کنم و با گوشیم وایرلس کار کنم ؟ 

لطفا حداقل قیمت را برای بنده هم ارسال کنید . 

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام . یک سوال در مورد این وسیله.

این وسیله کارش چی هست و آیا من میتونم از مودم خودم یک کابل شبکه بهش وصل کنم و با گوشیم وایرلس کار کنم ؟ 

لطفا حداقل قیمت را برای بنده هم ارسال کنید . 

با تشکر.

سلام

بله کارش دقیقا همین هست...

شما اول کابل شبکه ی خود این اکسس پوینت رو به مادربورد (اگر از LAN پشتیبانی که) خودتون وصل می کنید و بعدش هم کابل شبکه ی مودم وایرلستون رو به این اکسس پوینت می زنید.

البته این وسیله بیشتر به درد جاهایی می خوره که مثلا یک خط تلفن هست (یک خط اینترنت) و چند کامپیوتر (مثل ادارات) ... اونوقت اگر مثلا مودم اون سیستم ها وایرلس نباشن، همشون با یک کابل شبکه به این اکسس پوینت وصل میشن و این اکسس پوینت امواج رو به صورت وایرلس پخش می کنه و همه از اینترنت وایرلس استفاده می کنن...

با گوشیتون هم میتونید به این اکسس پوینت وصل بشید ولی اگر مودمی که دارید وایرلس هست، به نظرم این وسیله به دردتون نمیخوره و به نظرم هزینه ی اضافی هست...مگر اینکه کار دیگه ای هم بخواید انجام بدید...

(البته قصدم دخالت نیستا...فقط برای اینکه خدایی نکرده مثل من اشتباه نکنید گفتم)

به هر حال قیمت رو براتون فرستادم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بله کارش دقیقا همین هست...

شما اول کابل شبکه ی خود این اکسس پوینت رو به مادربورد (اگر از LAN پشتیبانی که) خودتون وصل می کنید و بعدش هم کابل شبکه ی مودم وایرلستون رو به این اکسس پوینت می زنید.

البته این وسیله بیشتر به درد جاهایی می خوره که مثلا یک خط تلفن هست (یک خط اینترنت) و چند کامپیوتر (مثل ادارات) ... اونوقت اگر مثلا مودم اون سیستم ها وایرلس نباشن، همشون با یک کابل شبکه به این اکسس پوینت وصل میشن و این اکسس پوینت امواج رو به صورت وایرلس پخش می کنه و همه از اینترنت وایرلس استفاده می کنن...

با گوشیتون هم میتونید به این اکسس پوینت وصل بشید ولی اگر مودمی که دارید وایرلس هست، به نظرم این وسیله به دردتون نمیخوره و به نظرم هزینه ی اضافی هست...مگر اینکه کار دیگه ای هم بخواید انجام بدید...

(البته قصدم دخالت نیستا...فقط برای اینکه خدایی نکرده مثل من اشتباه نکنید گفتم)

به هر حال قیمت رو براتون فرستادم.

سلام . خیلی ممنون بابت توضیح و شفاف سازی . 

من هم سیستمم کارت وایرلس داره و هم مودم وایرلس دارم . 

اما مشکلی که هست اینه که بورد مودم آنچنان زیاد نیست که بتونم با گوشی جابجا بشم . 

لینک به دیدگاه

سلام . خیلی ممنون بابت توضیح و شفاف سازی . 

من هم سیستمم کارت وایرلس داره و هم مودم وایرلس دارم . 

اما مشکلی که هست اینه که بورد مودم آنچنان زیاد نیست که بتونم با گوشی جابجا بشم . 

خواهش میکنم..

نه برد این اکس پوینت بالاست و کاملا هم سالم هست...میگم اشتباهی خریدم.

پست دوم صفحه ی قبل هم یکی از کاربران گفتند که تا 90 و 100 متر رو به راحتی پوشش میده.

لینک به دیدگاه

دوستانی که میگن 50، فکر نمیکنن خیلی نامردی قیمت میدن؟

این جنس کاملا نو هست...به فرض اینکه 30 درصدش (البته من اصلا به این 30 درصد بابت جنس های دست دوم اعتقادی ندارم) هم کم کنیم از 50 تومن بیشتر می ارزه (با توجه به لینک ها و قیمت هایی که میدن)

به هر حال همچنان موجوده...

لینک به دیدگاه

موضوع پرطرفدار شده ولی هنوز فروش نرفته!

پیشنهاد بدید، راه میام.

لطفا هر عزیزی که پیشنهاد داد، قیمت پیشنهادیش رو بگه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...