رفتن به مطلب

راهنمای خرید پرینتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان قصد خرید پرینتر سیاه و سفید دارم تا 300 تومن

لطفاً راهنمایی بفرمائید

فقط اینکه تعداد پرینت در هر بار شارژ هم بفرمائید اگر مدلی رو معرفی میکنید

با تشکر

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفاً راهنمایی بفرمائید

پرینتر کم دردسر و کم خرج میخوام

تعداد پرینت زیاد بگیره

با تشکر

لینک به دیدگاه

کار خانگی یا اداری ؟ متوسط در روز چند پرینت ؟

روتین ترین پرینتر HP LaserJet Pro P1102 هست که حدود 315 تومانه . سری پرینتر های بیسیک HP که صرفا برای پرینت استفاده میشه . خوب کار میکنه و قابل شارژ هم هست . هزینه زیادی هم نداره . متوسط طول عمر تونر اولش حدود 1000 برگ A4 هست که وقتی شارژ بشه تونر بیشتری میشه توش ریخت . به گفته سایت HP میتونه تا 5000 برگ در ماه پرینت بگیره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا کاربردش که میخوام توی مغازه استفاده کنم برای پرینت فاکتور ها ولی تعداد خیلی زیادی پرینت میگیرم

پس همین 1102  رو بگیرم OK هست دیگه

ممنون از راهنمایی تون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان بین این 2 تا مدل کدوم رو پیشنهاد میدید؟

LaserJet Pro M1132

و

HP LaserJet Pro P1102

میخوام بدونم هر کدوم چند تا برگ پرینت میگیرن با یکبار شارژ کارتریج ؟

و آیا LaserJet Pro M1132 ارزش هزینه اضافی رو داره ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

1132 سه کاره هست . کمی سقف پرینت ماهانه بیشتری داره . به گفته سایت HP حدود 8000 صفحه . البته این سقف که اعلام میکنن یک عدد نسبیه . چون بستگی به نوع پرینت داره و اینکه پرینت شما چند درصد از کاغذ رو پوشش میده . معمولا اینها پرینت متن رو مبنا میذارن و اون هم حداکثر 40 دصد پوشش کاغذ رو . اگر پرینت تصویر رو در نظر بگیری این معدار به حدود 10 تا 20 درصد کاهش پیدا میکنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید منظور شما این هست که عمر درام پرینتر 8000 صفحه هست یا اینکه با هر بار شارژ پرینتر(منظور پودر جوهر هست) 8000 صفحه متنی میتونه چاپ کنه

لینک به دیدگاه

عمر درام . البته همونطور که گفتم اینها نسبیه . مثلا پرینتر من سامسونگ 4200 هست . این پرینتر طبق اعلام سایت سامسونگ 5000 صفحه بزنه در ماه گل کاشته :D کارتریجش هم با 1500 تا پرینت تموم میشه . اینها که گفتم بر اساس 40 درصد پوشش کاغذه . ولی من یک کارتریجش رو بالای 3000 پرینت استفاده کردم و اون رو 3 بار هم شارژ کردم . قبل از اینکه درامش خراب بشه . البته تو این فاصله روی درام نقطه هایی کم کم پدیدار شد :D پرینتهایی هم که میگرفتم معمولا متن و تصویر و یا نوشته های با فونت های بزرگ بود. کلا این اعداد فقط نمادینه . همه چیز بستگی به نوع استفاده خودت داره . اگر کاغذ درست استفاده کنی ، نذاری گرد و خاک زیاد بشینه روش درام و پرینت مداوم طولانی نگیری ، مثلا 200 برگ پشت هم ، طول عمرش بیشتر هم میشه . سعی کن پرینت ها رو با کمی فاصله بگیری . مثلا 10-12 تا گرفتی چند دقیقه صبر کن . بعد ادامه بده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بسیار ممنون من رو از گمراهی دراوردی

خیالم راحت شد

چون یه + بیشتر نمیشه داد

اینم

+++++++LIKE

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...