رفتن به مطلب

بازار خرید قطعات آیا بهتر شده ؟

Recommended Posts

سلام دوستان 

این چند ماه قیمت ها خیلی تعقیر کرده من با توجه بودجه خودم زمان خرید  عقب تر انداختم 

اما بازار روند خوبی در پیش گرفته و قیمت ها کاهش چشمگیریی داشته در بعضی قطعات

و در اخر میخاستم نظر شما در مورد این خبر بدونم

http://www.parsine.com/fa/news/171346/%D9%84%D8%BA%D9%88-%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%AA%DB%8C

این ازاد سازی رو قیمت تاثیر داره ؟

در کل روزهای خوبی در قیمت قطعات کامپیوتر احساس میکنم !

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

درود

از دیدگاه من چون دلار نوسان گذشته رو نداره قیمتها هم ثابت شدن و فکر میکنم فعلا اینجوری بمونن و موقعی تغییر میکنن که قیمت ارز تغییر کنه و یا کمبود جنس توی بازار داشته باشیم

لینک به دیدگاه

سلام

والا به نظر بنده که هنوز دزست پایین نیومده

مخصوصا گرافیک 

770 الان 2 ماه میشه که 330 دلاره فکر کنم که حد اکثر باید 1200 باشه ولی از 1500 اومده 1450

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زیاد توقع کاهش قیمت رو نداشته باشین 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازار کامپیوتر بیشتر به دلار چسبیده تا چیز هایه دیگه

البته اکثره جنس ها رو که حساب میکنی میبینی که با دلار 4000  ت محاسبه میشه ولی دیگه  دیگه :huh:

لینک به دیدگاه

چه زود تاريخ رو فراموش ميكنيم. تا همين چند وقت پيش GTX 650 با قيمت حدود 750 تومن فروخته ميشد الان شده حدود 500.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه زود تاريخ رو فراموش ميكنيم. تا همين چند وقت پيش GTX 650 با قيمت حدود 750 تومن فروخته ميشد الان شده حدود 500.

البته باید این رو هم در نظر بگیریم که این کارت الان 100 دولار بیشتر قیمت نداره...

که باز هم 500 تومن هم خیلی هستش...

بیشتر دوستان فکر میکنم منظورشون کاهش قیمتهایی بوده که روی کارتهای گرافیک دو شرکت انویدیا و AMD صورت گرفته در بازار جهانی، ولی اینجا فرقی نکرده...

این رو هم باید گفت که قیمت دولار نسبت به 4 ماه پیش نزدیک به 600 تومن کاهش پیدا کرده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

من gtx 650 رو 700 گرفتم الان شده 400 

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من الان کلا بازار خرید و فروش راکت شده

کسی مجبور باشه خرید میکنه وگرنه همه دست نگه داشتن

لینک به دیدگاه

بله اوضاع بازار معلوم نيست كه چى به چيه از يه طرف بعضى قطعات خيلى اومدن پايين از يه طرف تغيير قيمت تو قطعات ديگه شاهد نيستيم خود بنده هم كه قراره بزودى كل سيستممو بدم بره با اينكه 1 ماه پيش خريدم الان با كلى ضرر مجبورم بدم بره.... :unsure:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

من امروز بازار کامپیوتر اهواز بودم

مغازه دارها پشه میپروندن

بازار هم خیلی خلوت بود

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...