رفتن به مطلب

اقدام عجیب Nvidia برای رقابت با Havok و AMD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من زياد کارت عوض کردم هم از Amd همnvidia. اما در کل از nvidia راضي تر بود غير از قيمت.

لینک به دیدگاه

بنده شخصا فکر میکنم موتور این بازی بهینه نیست!!! با کارت 770 م وقتی فیزیکس رو روشن میکنم فریم ریت میاد زیر 30!!! واقعا آزار دهنده میشه بازی کردن...لطفا از دوستان اگر کسی بتونه ایده ای بده واسه تنظیمات بازی (از قسمت تنظیمات گرافیک AC 4 :Black Flag) یک عکس بگیره که به چه صورت تنظیم کرده...و یا اینکه در کنترل پنل انویدیا چه تنظیماتی اعمال کرده؟؟

لینک به دیدگاه

بنده شخصا فکر میکنم موتور این بازی بهینه نیست!!! با کارت 770 م وقتی فیزیکس رو روشن میکنم فریم ریت میاد زیر 30!!! واقعا آزار دهنده میشه بازی کردن...لطفا از دوستان اگر کسی بتونه ایده ای بده واسه تنظیمات بازی (از قسمت تنظیمات گرافیک AC 4 :Black Flag) یک عکس بگیره که به چه صورت تنظیم کرده...و یا اینکه در کنترل پنل انویدیا چه تنظیماتی اعمال کرده؟؟

بنده هم کارت گرافیکم GTX 660 هست و وقتی فیزیکس روشن میکنم تو جاهایی که دود هست فریم از 50 میاد 20!!!

من فکر میکردم کارتم ضعیفه ولی شما با 770 هم فریم زیر 30 میگیری خیلی عجیبه و احتمالا مشکل از بازیه

شما تمام تنظیمات رو روی بالاترین حالت بزار و فیزیکس رو خاموش کن و آنتی الیاسینگ هم FXAA باشه بهتره

01913971688179322900.jpg

البته گزینه shadow سه گزینه بالاتر بود soft shadow low , medium , high که فریم رو خیلی کاهش داد و من فقط shadow very high گذاشتم شما میتونی روی حالت soft shadow high بزاری که کیفیت سایه ها بالاتر میره

دوستان تو این بازی یه آنتی الیاسینگ جدید اضافه شده به نام CSAA کسی میدونه چیه؟ تفاوتش با بقیه چیه؟

و SMAA با FXAA چه فرقی داره؟ کدوم بهتره؟ SMAA فریم رو کاهش میده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم کارت گرافیکم GTX 660 هست و وقتی فیزیکس روشن میکنم تو جاهایی که دود هست فریم از 50 میاد 20!!!

من فکر میکردم کارتم ضعیفه ولی شما با 770 هم فریم زیر 30 میگیری خیلی عجیبه و احتمالا مشکل از بازیه

شما تمام تنظیمات رو روی بالاترین حالت بزار و فیزیکس رو خاموش کن و آنتی الیاسینگ هم FXAA باشه بهتره

01913971688179322900.jpg

البته گزینه shadow سه گزینه بالاتر بود soft shadow low , medium , high که فریم رو خیلی کاهش داد و من فقط shadow very high گذاشتم شما میتونی روی حالت soft shadow high بزاری که کیفیت سایه ها بالاتر میره

دوستان تو این بازی یه آنتی الیاسینگ جدید اضافه شده به نام CSAA کسی میدونه چیه؟ تفاوتش با بقیه چیه؟

و SMAA با FXAA چه فرقی داره؟ کدوم بهتره؟ SMAA فریم رو کاهش میده؟

سلام

Coverage Sampling Antialiasing

اطلاعات کلی

https://developer.nvidia.com/csaa-coverage-sampling-antialiasing

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام

Coverage Sampling Antialiasing

اطلاعات کلی

https://developer.nvidia.com/csaa-coverage-sampling-antialiasing

دوست من لینک بالا نمیاد

کسی نیست یه خورده فارسی توضیح بده

انگلیسی سر در نمیارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...