رفتن به مطلب

هارد یک ترابایت سی گیت گاهی صدادار و کند میشه

mahi58
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. دوستان یه مشکلی با هارد یک ترابایت سی گیت خودم دارم:

هارد 1 ترا - اینترنال - سی گیت - فرمویر 7200.12 است و تا به حال اکثر مواقع خوب کار می کرده، ولی از هفته پیش تا به حال دو بار دچار یه مشکلی شده: هارد یه دفعه کند میشه و دچار صداهای عجیب و غریب میشه، به شکل صداهای بلند موقع انتقال اطلاعات و چشمک زدن hdd led (شبیه هاردهای قدیمی ولی یک کم بلندتر) که حدود 6-5 ثانیه ادامه دارند و هر 6-5 ثانیه یک بار یک دفعه با یک صدای کلیک بلند از داخل هارد قطع می شوند. یعنی هر 6-5 ثانیه یک بار صدای دو تا کلیک بلند میاد.

بعضی موقع ها هم این صداهای کلیک مانند 12-10 بار پست سر هم تکرار میشن که در طی این مدت سیستم قفل میشه!

دفعه قبل که این طور شد هارد رو در آوردم و یه کم توی پوزیشن افقی و عمودی جابجاش کردم، نمی دونم چی شد که خودش درست شد، ولی این بار می خوام یه کار اصولی بکنم. کسی تا حالا تجربه مشابه داشته؟ چی کار باید بکنم. 900 گیگ اطلاعات مهم دارم روش. :)(

ویرایش شده توسط mahi58
لینک به دیدگاه

یه 500 سی گیت هم ماله من چند روز پیش سوخت فرستادم سازگار.بارکودا هم بود .انگار جنساشون خراب شده.هارد خوب چی تو بازاره؟:)

لینک به دیدگاه

نکته عجیب اینه که هارد هر بار که این طوری میشه بعد از یه مدت کار کردن خودبخود درست میشه!

الآن نگاه کردم دیدم دوباره درست شده! پیش به سوی گیم! gamer4.gif

لینک به دیدگاه

شما بیخیال نباش چون ممکنه هاردد سکته بزنه با 900 گیگ اطلاعات سرعت میاد پایین از اطلاعات مهمد بک اپ بگیر

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

یه 500 سی گیت هم ماله من چند روز پیش سوخت فرستادم سازگار.بارکودا هم بود .انگار جنساشون خراب شده.هارد خوب چی تو بازاره؟:)

من اینو دارم ازش راضیم وسرعت بوت سیستم خیلی بالا رفته در یک کلام سریع بی صدا خنک samsung 750البته اینو برا 500 پیشنهاد میکنمwestern 500 32 mb greenکه موجوده تو بازار

لینک به دیدگاه

هارد حدود یک هفته است که دیگه سوتی نداده!

ولی انتظار داشتم از بین دوستان کسی تعمیرکاری چیزی باشه که بتونه یه راه حلی بده یا بگه مشکل از چیه. :)

لینک به دیدگاه

شما هاردد نو یا دسته دو دقت کن جایی که کیسو میزاری زیرش تراز باشه

لینک به دیدگاه

هاردم نو بود سی گیت 7200.12 گارانتی پنج ساله ویستا.

الآن کیسم تراز است، ولی هارد چون جای درست و حسابی برای گذاشتن توی کیس نداره فقط دو تا پیچ یک طرفش رو بستم. البته خیلی بعید می دونم مشکل از این چیزها باشه، چون هارد اصلا کند می شد!

لینک به دیدگاه

شما باید کامل پیچهاشو ببندی وکیسو زیا د حرکت نده حجم اطلاعاتو هم باید پایین بیاری دماشو چک کن وبا این نرمافزار ببین ایرادی نداشته باشه

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=1765

:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...