رفتن به مطلب

صدای عجیب سیستم قبل از بوت شدن ویندوز...

tabitha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من هم با این مین جدید که گرفتم یه نویزی دارم توی هدفونم البته من صدا رو از جلو کیس نصب کردم چون به نظرم کیفیت بهتری میده

ولی خب یکسره این نویز توی هدفون قابل شنیدن هست

تازه وقتی گوشی رو وصل میکنم تا شارژ بشه از طریق USB  انگار یکی داره نقاره میزنه ^_^

پس هر موقع تولد امام رضا (ع) رسید دیگه نقاره زن احتیاج نیست تو حرم بزارن، میان دنبال شما!!! :D

یه بار شما سیستم رو کلا بریز پایین موقع اسمبل کردن از واشر کاغذی برای زیر پیچ های مادربورد  استفاده کن اینجوری هیچ بار اضافی بدنه کیس ویا همون امکانی که به پاور میدیم از طریق مادربورد به جک صدا و در نتیجه به اسپیکر انتقال پیدا نمیکنه

والله انگار راه دیگه ای واسم نمونده، خیلی باز و بست کیس حالم رو میگیره خسته کننده هستش(بابت تر تمیز بستن کابلها) و تمام این قضایا هدفش فرار کردن از این قضیه بود... :(

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو که همه گار انجام دادی / اینم لطفاً تست کن ( نمیدونم گفتم یا نه )

اگه برق اسپیکر رو از جایی تامین میکنی که پاور هم هست ( پاور هم از اونجا برقش رو میگیره ) ، عوضش کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز اگه مشکل از اسپیکر هستش، چطور با لپتاپ مشکلی نداشته؟

خوب اون سوالی که پرسیده بودم اسپیکر رو با سیستم دیگه ای امتحان کردید یا خیر رو جواب ندادید!

قطعات رو disassemble کنید و دوباره خارج از کیس روی یک پارچه نخی سرهم کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو که همه گار انجام دادی / اینم لطفاً تست کن ( نمیدونم گفتم یا نه )

اگه برق اسپیکر رو از جایی تامین میکنی که پاور هم هست ( پاور هم از اونجا برقش رو میگیره ) ، عوضش کن

الان تست میکنم عطا جون...

خوب اون سوالی که پرسیده بودم اسپیکر رو با سیستم دیگه ای امتحان کردید یا خیر رو جواب ندادید!

قطعات رو disassemble کنید و دوباره خارج از کیس روی یک پارچه نخی سرهم کنید

چرا عزیز گفتم که:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=25284&p=277498

اگه این چیزی که عطا خان گفتن جواب نداد باید همین ریختو پاش رو انجام بدم دیگه... :(

شرمنده دوستان :wub:  دلم میخواد حداقل با یک Thumb Up ازتون تشکر کنم بابت کمتون ولی Point های روزانه انگار تمام شده...

@};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جون تعویض پریز هم جواب نداد... :(

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جون تعویض پریز هم جواب نداد... :(

عجب حکایتی شد !!

1- برق های مربطو به فلاپی درایو - سی دی رام ( هر چی که اضافه هست و درد بوت نمیخوره در بیار )

2- اگه امکانش هست پاور رو کنترل کن ببین ولتاژ اینا درسته ؟؟ ( رم مشکل دار ویندوز بالا میاد ولی اکثراً موقع نصب ویندوز خودش رو نشون میده !!!! )

3- کارت صوتی جدا داری یه تست بزن

4- موقع تمیز کاری احنمال داره که سیمی چیزی جابجا شده باشه / اونا کلاً چک کن

5-بایوس رو دیفالت کن ( تونستی کلیر کن )

6-سیستم رو بدون مانیتور تست کنن ( مانیتور به سیستم وصل نباشه )

7- ماوس و کیبورد رو هم تست کن ( از رو سیستم بردارد - هردو - تک تک )

8- رم ها تو اسلات هاشون کاملاً نشسته باشن

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه :D

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب حکایتی شد !!

1- برق های مربطو به فلاپی درایو - سی دی رام ( هر چی که اضافه هست و درد بوت نمیخوره در بیار )

2- اگه امکانش هست پاور رو کنترل کن ببین ولتاژ اینا درسته ؟؟ ( رم مشکل دار ویندوز بالا میاد ولی اکثراً موقع نصب ویندوز خودش رو نشون میده !!!! )

3- کارت صوتی جدا داری یه تست بزن

4- موقع تمیز کاری احنمال داره که سیمی چیزی جابجا شده باشه / اونا کلاً چک کن

5-بایوس رو دیفالت کن ( تونستی کلیر کن )

6-سیستم رو بدون مانیتور تست کنن ( مانیتور به سیستم وصل نباشه )

7- ماوس و کیبورد رو هم تست کن ( از رو سیستم بردارد - هردو - تک تک )

8- رم ها تو اسلات هاشون کاملاً نشسته باشن

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه :D

عطا جون تقریبا همه چیز رو تست کردم غیر ولتاژ پاور که نمیدونم چجور تستی باید انجام بدم، و کارت صوت هم نداشتم که جدا بزارم روش...

دیروز یکی از دوستان بهم گفت که وقتی داره سیستم بالا میاد دستت رو بزار روی کیس و ببین که صدای نویز بیشتر میشه یا نه؟

که وقتی این کار رو انجام دادم، متوجه شدم که صدا بلندتر میشه، انگار که برق یک جایی داره یه کارایی میکنه که پیداش نمیتونم بکنم، تنها راه دوباره Assemble کردن کیس هستش... :(  :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان امروز فرصت کردم دوباره کیس رو ریختم رو زمین و مادربورد رو با تمام سخت افزار تست کردم(غیر از یک DVD Writer و یک H.D.D) که آیا صدا داره یا نه که با کمال تعجب هیچ صدایی در نمیومد!!!

اما وقتی دوباره سیستم رو Assemble کردم، سرو کله صدا هم پیداش شد... :(

اومدم کیس رو دوباره ریختم بیرون و هر جایی که میتونستم از کاغد و واشر استفاده کردم واسه عایق کاری، ولی باز هم افاقه نکرد... :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این سری دوباره اسمبل کردی قضیه واشر گذاری رو رعایت کن ولی پنل مادربورد رو جا نزن تا احیانا مادر بورد از قسمت ورودی ها با کیس برخورد نداشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این سری دوباره اسمبل کردی قضیه واشر گذاری رو رعایت کن ولی پنل مادربورد رو جا نزن تا احیانا مادر بورد از قسمت ورودی ها با کیس برخورد نداشته باشه

تنها چیزی که ممکنه وجود داشته باشه که اتصالی داشته باشه، همون پنل هستش که یادم رفته بود...

:( :( :(

واقعا عطا جون... :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین رفیق این مشکل شما مشکل حادی نیست

هروقت دکمه روشن رو زدی بدو برو اشپزخونه تا صدا رو نشنوی سیستم هم که میگی بالا میاد صدایی وجود نداره :D

لینک به دیدگاه

شما یه فیش دیگه بگیر امتحان کن (فیش پشت ساب به مادربوردو میگم)
احتماش هست از اون باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما یه فیش دیگه بگیر امتحان کن (فیش پشت ساب به مادربوردو میگم)

احتماش هست از اون باشه .

نه عزیز با لپتاپ مشکلی نداشت و همونطور که گفتم وقتی مادربورد رو خارج از کیس تست کردم مشکلی نداشت...

لینک به دیدگاه

نه عزیز با لپتاپ مشکلی نداشت و همونطور که گفتم وقتی مادربورد رو خارج از کیس تست کردم مشکلی نداشت...

در اونصورت

آیا از کنار اون کابلی که گفتم یا کلا از کنار کیس یا PC شما لوله گاز کشی رد نشده ؟ احتمالش هست یه شی فلزی یا حتی چند تا کابل که کنار هم باشن روی همدیگه تاثیر بزارن . البته من تخصص ندارم حدس میزنم . چون میگید بورد خارج کیس این مشکلو نداره گفتم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بدون پنل هم مشکل حل نشد که نشد... :(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...