رفتن به مطلب

معرفی سیستم مناسب برای ارتقای سیستم 775

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

سیستم مناسبی میخوام جهت کار برنامه نویسی با توجه به قدیمی شدن سیستم فعلی قصد خرید سیستمی جدید و با مشخصات مناسب رو دارم بودجه مورد نظر تا 2 تومن هست کدام سری از نسل جدید مقرون به صرفه هست

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستم فعلی شما چیه ؟

مانیتور و موس و کیبوردتون قابل استفاده هست ؟

هارد شما چطور ؟

ویرایش شده توسط Peyman_NP
لینک به دیدگاه

مشخصات سیستم فعلی شما چیه ؟

مانیتور و موس و کیبوردتون قابل استفاده هست ؟

هارد شما چطور ؟

در حقیقت یک سیستم جدید میخوام بیشتر خود سیستم برام محمه موس و کیبورد سالم هست مانیتور هم lcd 20 اینچ هست در رابطه با هارد هم هارد جدید میخوام متناسب با سیستم جدید

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

نظرم بیشتر روی پردازنده i5 هست با این حساب یا باید بودجه افزایش یابد یا از قطعات دیگه کم کنم فک کنم رو vga میشه یه کمی ارزونتر برداشت چون در قیمت های پایین کارت ها تفاوت چندانی ندارند و من انچنان نمیتونم تو گیمینگ حساب کنم با این بودجه شما چه رو پیشنهاد میدید؟

لینک به دیدگاه

نظرم بیشتر روی پردازنده i5 هست با این حساب یا باید بودجه افزایش یابد یا از قطعات دیگه کم کنم فک کنم رو vga میشه یه کمی ارزونتر برداشت چون در قیمت های پایین کارت ها تفاوت چندانی ندارند و من انچنان نمیتونم تو گیمینگ حساب کنم با این بودجه شما چه رو پیشنهاد میدید؟

میشه 630gt بردارین با قیمت حدودی 210-250 ولی این گرافیک فقط یکم از گرافیک داخلی پردازنده ای مثل 4670 قویتره و میتونید فعلا اصلا گرافیکی برندارید تا بعدا با افزایش بودجه چیز بهتری انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

میشه 630gt بردارین با قیمت حدودی 210-250 ولی این گرافیک فقط یکم از گرافیک داخلی پردازنده ای مثل 4670 قویتره و میتونید فعلا اصلا گرافیکی برندارید تا بعدا با افزایش بودجه چیز بهتری انتخاب کنید

یه gt220 دارم فک کنم بتونم تا مدتی با اون سر کنم پردازنده چی پیشنهاد میدید تو مین هم با افزایش 100 تومنی ارزش داره یه مدل دیگه بردارم

لینک به دیدگاه

ASUS H87-Plus LGA1150 H87 MB-------------------395

Intel Core™ i7-4770 Haswell Processor-----------------935

Kingston HyperX Blu 1600MHz 4GB DDR3--------129

Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD---------183

CASE GREEN HUNTER----------171

POWER GREEN GP600A-EU----------219

ASUS 24X DVD-RW Internal Drive-----------61

جمع کل : 2093 

از گرافیک داخلی پردازنده استفاده کنید و بعدها یه کارت گرافیک خوب بخرید . رم هم بعدا میتونید یه 4 گیگ اضافه کنید .

لینک به دیدگاه

از بین پردازنده های i5 کدوم بهتره

درود

اگه i5 هاسول بخوای فک کنم خوش قیمت ترین Core i5-4440 با قیمت حدود 570 باشه . (البته i5 های بهتر هم هست مثل سری k ولی گرون هستن و بدرد کار شما نمیخوره)

ولی اگه i3 ارزونتر بخوای بهترین گزینه همون Core i3-4130 با قیمت 351 تومنه .

به نظر من بورد رو هم بهتره  asus - H87-PRO با قیمت 430 انتخاب کنی یا اگه میخای SLI باشه برو سراغ سوکت Z87  و بورد خوش قیمت asus Z87-A رو با قیمت 570 انتخاب کن .

در مورد پاور هم GP600A-EU  با قیمت 219  ویا اگه SLI خواهید نمود حداقل GP650B-OC و یا GP750B-OC به ترتیب با قیمتهای  388  و 415  تومن هستن

گرافیک رو هم اگه مدل مانیتورتون رو بگید میتونم  نظرمو بگم . اگه رزلوشن خیلی بالایی نداره فک کنم650Ti BOOST گزینه خوبی باشه

موفق باشی .

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

ASUS H87-Plus LGA1150 H87 MB-------------------395

Intel Core™ i7-4770 Haswell Processor-----------------935

Kingston HyperX Blu 1600MHz 4GB DDR3--------129

Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD---------183

CASE GREEN HUNTER----------171

POWER GREEN GP600A-EU----------219

ASUS 24X DVD-RW Internal Drive-----------61

جمع کل : 2093

از گرافیک داخلی پردازنده استفاده کنید و بعدها یه کارت گرافیک خوب بخرید . رم هم بعدا میتونید یه 4 گیگ اضافه کنید .

پردازنده هزینه زیاد برنمیداره چه قابلیتی استفاده از 4770i7رو جای 4670i5 توجیه میکنه از لحاظ قیمت

لینک به دیدگاه

ایا قابلیت هایپرتیدینگ در کار با ویژوال استادیو بحث کار با sdk تاثیر داره منظور ماشین های مجازی هست

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دوستان پردازنده i54670 رو انتخاب کردم اگه امکانش هست بقیه قطعات رو شما بفرمایید بودجه هم تا 2.5 افزایش دادم ممنون از همتون بیشتر مشکلم تو انتخاب مین بورد هست

لینک به دیدگاه

اساتید این تایپیک رو فراموش کردید لطفا یه ssd128 تا 500 تومن و یه مادربورد تا 450 معرفی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از قراره معلوم این نرم افزار سیستمه بالایی لازم نداره 

سیستمه الانتون چیه و چرا میخاین ارتقا بدین

لینک به دیدگاه

از قراره معلوم این نرم افزار سیستمه بالایی لازم نداره

سیستمه الانتون چیه و چرا میخاین ارتقا بدین

درود

عزیز فک کنم عنوان تایپیک رو بد انتخاب کردم ولی یه توضیحاتی میدم الان سیستم فعلی من

cpu core2dual e7500

giga Ep43-ud3L

و مابقی لازم نیست منظورتون از نرم افزار ویژوال استادیو بود بله شاید به سیستم بالایی نیاز نداره ولی تو بعضی موارد باید cpu قابلیت slat و hyper-v داشته باشه و گاهی باید از ویندوز 64 بیت استفاده کرد که رم 4 به بالا میخواد به هر حال

الان سیستمی میخوام که سرعت خوبی داشته باشه تا 2.5 هم میتونم هزینه کنم پردازنده رو i5 4670 انتخاب کردم الان بقیه قطعات رو راهنمایی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

برای گیم اصلا استفاده نمیکنید ؟

اگه واسه گیم استفاده کنم زیاد برام مهم نیست که با کیفیت بالا باشه خب اگه استفاده نکنم قضیه چقدر فرق میکنه؟ شما فکر کن در حد معمولی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

عزیز فک کنم عنوان تایپیک رو بد انتخاب کردم ولی یه توضیحاتی میدم الان سیستم فعلی من

cpu core2dual e7500

giga Ep43-ud3L

و مابقی لازم نیست منظورتون از نرم افزار ویژوال استادیو بود بله شاید به سیستم بالایی نیاز نداره ولی تو بعضی موارد باید cpu قابلیت slat و hyper-v داشته باشه و گاهی باید از ویندوز 64 بیت استفاده کرد که رم 4 به بالا میخواد به هر حال

الان سیستمی میخوام که سرعت خوبی داشته باشه تا 2.5 هم میتونم هزینه کنم پردازنده رو i5 4670 انتخاب کردم الان بقیه قطعات رو راهنمایی کنید

ممنون

پیشنهاده من 

ASUS Z87-K LGA1150 Z87 MB    لینک

Intel Core™ i5-4670 Haswell Processor   لینک 

Kingston HyperX Beast 8GB 4GBx2 2400MHz    لینک  

Corsair Force GS 128GB SATA3 SSD  لینک 

Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD   

POWER GREEN GP600A-EU  لینک 

Green X1 Basic Gaming case  لینک 

لینک به دیدگاه

مجموع : 2449 تومن.

از گرافیک داخلی خود سی پی یو میتونید استفاده کنید که تا حدودی نیاز شما رو مرتفع میکنه .

در اینده اگه خواستید میتونید یه گرفیک اضافه کنید .

لینک به دیدگاه

دوستان مانیتورو هم قرار شد بفروشم الان مانیتور Full Hd تا 600 بالای بیست اینچ چی پیشنهاد میدید دو سه مورد بگید بهتر میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو این رنج فقط اینو پیدا کردم 

ASUS - 22" - VS228H - LED 

Specifications Display Panel Size: Wide Screen 21.5"(54.6cm) 16:9
True Resolution : 1920x1080
Full HD 1080P : Yes
Pixel Pitch : 0.248mm
Brightness(Max) : 250 cd/㎡
ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 50000000:1
Viewing Angle (CR≧10) : 170°(H)/160°(V)
Response Time : 5ms
Display Colors : 16.7M Video Feature SPLENDID Video Intelligence Technology
SPLENDID Video Preset Modes : 6 Modes 
Skin-Tone Selection : 3 Modes
Color Temperature Selection : 4 Modes
HDCP support Convenient Hotkey SPLENDID Video Preset Mode Selection
Auto. Adjustment
Brightness Adjustment
Contrast Adjustment
Input Selection I/O Ports Signal Input : HDMI , D-Sub, DVI-D
Earphone jack : 3.5mm Mini-Jack Signal Frequency Analog Signal Frequency : 30~80 kHz(H)/ 55~75 Hz(V)
Digital Signal Frequency : 30~80 kHz(H)/ 55~75 Hz(V) Power Consumption Power On Mode:<25w br="">Power Savinf Mode: <0.5w br="">Power Off Mode: <0.5w td=""> Mechanical Design Chassis Colors : Black
Tilt : +20°~-5°
VESA Wall Mounting : 100x100mm Security Kensington lock Dimensions Phys. Dimension with Stand(WxHxD): 514.1x385.5x200mm
Box Dimension (WxHxD):566x 443 x130 mm Weight Net Weight (Esti.): 3.1kg
Gross Weight (Esti.):5.2kg Accessories DVI cable
VGA cable
Power cord
Quick start guide
Warranty Card Regulation Approval Energy Star , UL/cUL, CB, CE, ErP, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, PSB, EK, J-MOSS, RoHS, WEEE, Windows Vista and Windows 7 WHQL
Energy-Star_s.gif

http://www.rayansaba.com/index.php?productID=4886

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...