رفتن به مطلب

فروش هارد اکسترنال 2TB wd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هارد دستکتاپی اکسترنال 2Tb وسترن دیجیتال mybook.

سازگار با usb 2 و usb 3

کاملا نو و دست نخورده همراه با گارانتی سازگار تا سال 2015

قیمت پایه 470000 تغییر کرد به 400000

البته اگه مشتری باشید باهاتون کنار میام تخفیف هم میدم

شماره تماس 09372354503

قابل توجه شما 470 با دیتاست. اگه دیتا نخوان 400. فعلا در حال حاضر هارد خام هست

post-14983-0-42767300-1389139442_thumb.jpg

post-14983-0-20499200-1389139453_thumb.jpg

ویرایش شده توسط quarttez
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز 

مدیران لیون به خدا کچل شدن از بس قانون شماره 20 رو متذکر شدن / پس قبل از ایجاد تایپیک فروش و قبل از گرفتن اخطار قوانین رو مطالعه کنین .

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد . و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی محدود خواهد شد .

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید؟ لطفا پایینترن قیمت واقعی که بخواهی بدهید اعلان نمایید ؟ در ضمن با هارد یک هم تعویض داری (یک بدهم 2شما بردارم سرش پرداخت کنم  اگه جوابتان مثبت بود مبلغ اضافه هم بفرمایید البته هارد من استفاده شدهاست ولی تازه خریدم .کم استغاده می کنم با کمال تشکر 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید؟ لطفا پایینترن قیمت واقعی که بخواهی بدهید اعلان نمایید ؟ در ضمن با هارد یک هم تعویض داری (یک بدهم 2شما بردارم سرش پرداخت کنم  اگه جوابتان مثبت بود مبلغ اضافه هم بفرمایید البته هارد من استفاده شدهاست ولی تازه خریدم .کم استغاده می کنم با کمال تشکر 

دوست عزیزم من آرشیوم 4tb لازمه اینو که خریدم پشیمون شدم. واسه همین استفاده نکردم و می خوام بفروشم

لینک به دیدگاه

جهت اطلاع شما دوست عزیز هرجا که ارزونتر باشه مسلما ملاک خرید قرار میگیره و لیون با قیمت 299 تومن هارد شما رو داره میده .

همچنین شما قیمت پایه رو گذاشتید 400 در صورتی که لینکی که خود شما دادین 405 قیمت داده  .  در این صورت افراد معمولا از مغازه ها و سایت های معتبر خرید رو ترجیح میدن .

اما شما صاحب کالا هستید و هر قیمتی که بخواین میتونید برای کالای خودتون در نظر بگیرید .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط Peyman_NP
لینک به دیدگاه

دوست عزیز دوباره اول تاپیک رو بخونید . نوشتم 400 بدون دیتا .470 با دیتا

لینک به دیدگاه

جهت اطلاع شما دوست عزیز هرجا که ارزونتر باشه مسلما ملاک خرید قرار میگیره و لیون با قیمت 299 تومن هارد شما رو داره میده .

همچنین شما قیمت پایه رو گذاشتید 400 در صورتی که لینکی که خود شما دادین 405 قیمت داده . در این صورت افراد معمولا از مغازه ها و سایت های معتبر خرید رو ترجیح میدن .

اما شما صاحب کالا هستید و هر قیمتی که بخواین میتونید برای کالای خودتون در نظر بگیرید .

موفق باشید .

دوست عزیز دوباره اول تاپیک رو بخونید . نوشتم 400 بدون دیتا .470 با دیتا. عرض کردم هارد خام و دست نخورده است. اگه مشتری دیتا بخواد براش میریزم که میشه 470 نخواد هم همون 400. تازه 5 تومان هم کمتر دادم. پست محصول هم خودم میارم حضوری تقدیم می کنم که خیال مشتری راحت باشه

در ضمن هر مشتری حق خرید از هر جایی داره. اینکه شما میگید افراد معمولا از مغازه ها و سایت های معتبر خرید رو ترجیح میدن . باهاتون موافقم. ولی من به مشتری خودم اطمینان کامل میدم که از خریدش راضی باشد و شما نگران این نباش

ویرایش شده توسط quarttez
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

دوستان هارد essential هستش. لطفا به مدل توجه کنید. با دیتا 470 میدم تماس 09372354503

دیتا: کلی فیلم سینمایی . نرم افزار. بازی های کامپیوتر تا تاریخ 2013 بازی های psp بازی های پلی استیشن موزیک و سریال های ایرانی و خارجی

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون اون پلاستیک دور جعبه هستش آره بازه چون ممکن بود یکی بیاد بگه من با دیتا میخرم. ولی پلمپ خود هارد اصلا باز نشده و کاملا نو هستش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...