رفتن به مطلب

خرید سیستم مبتنی بر amd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشید مجدد

1- لطفا مادربردی که از سوکت am3 و از فناوری 45 نانو ای ام دی پشتیبانی کرده و باس رم آن تا 1333 بوده از مارکهای معتبر با قیمتی حدود 100 هزار تومان معرفی بفرمایید .

2- یک پردازنده راست کار همین مادربرد فوق با حدود قیمتی 100 هزار تومان معرفی بفرمایید.

3- کارت گرافیکی که با همین مادربرد فوق کارایی خوبی داشته باشد و دارای قابلیت کراس فایر نیز باشد با حدود قیمتی زیر 100 هزار تومان معرفی بفرمایید.

4- آیا درحدود قیمتهای فوق سیستم amd بهتر است یا سیستم intel .

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید مجدد

1- لطفا مادربردی که از سوکت am3 و از فناوری 45 نانو ای ام دی پشتیبانی کرده و باس رم آن تا 1333 بوده از مارکهای معتبر با قیمتی حدود 100 هزار تومان معرفی بفرمایید .

2- یک پردازنده راست کار همین مادربرد فوق با حدود قیمتی 100 هزار تومان معرفی بفرمایید.

3- کارت گرافیکی که با همین مادربرد فوق کارایی خوبی داشته باشد و دارای قابلیت کراس فایر نیز باشد با حدود قیمتی زیر 100 هزار تومان معرفی بفرمایید.

4- آیا درحدود قیمتهای فوق سیستم amd بهتر است یا سیستم intel .

با تشکر

درود

1-دوست عزیز مادربرد سوکت am3 ساپورت که رم DDR3 1333 ساپورت کند زیر صد تومان نمیتونید پیدا کنید و مینبورد MB ASUS M4A78T-E هست که قیمتش از 100 تومن خیلی فاصله داره و مینبوردهایی از برند بایوستار و گیگا که اونها هم باز از 100 تومن خیلی بیشترند.ولی DDR2 1333 مینبورد -MA785G-UD3

از گیگا هست که 120 تومنه ولی باس 1333 به شرط اور هست

2-

124=phenom II x3 710

-3

HD 4830 512=115

4-

عقیده بنده این هست که در این رنج قیمتی AMD پرفورمنس بهتری داره

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من چرا دنبال DDR3 هستید.برای خرید همیشه باید توجیه داشته باشید.مادربوردهای AM3 ساپورت که از DDR3 ها پشتیبانی کنن الان خیلی کم هستند و گران قیمت.از یه طرف رمهای DD3 با باس 1333 تاخیر 7 دارن که کارایی پایین و قیمت نامعقولی دارن.

از نظر من M4n78 بردار که تا 1066 رو ساپورت میکنه البته DDR2 .

پردازنده رو 550 X2 بردار با قیمت 110

در این رده قیمت AMD کارایی فوق العاده بهتری نسبت به اینتل داره.کمترین هزینه و بیشترین کارایی.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با تشکر مجدد از راهنماییهایتان

منظورم از رم مدلهای ddr2 بود

دوست داشتم نظر آقای حسینی عزیز را هم می دونستم.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من چرا دنبال ddr3 هستید.برای خرید همیشه باید توجیه داشته باشید.مادربوردهای am3 ساپورت که از ddr3 ها پشتیبانی کنن الان خیلی کم هستند و گران قیمت.از یه طرف رمهای dd3 با باس 1333 تاخیر 7 دارن که کارایی پایین و قیمت نامعقولی دارن.

از نظر من m4n78 بردار که تا 1066 رو ساپورت میکنه البته ddr2 .

پردازنده رو 550 x2 بردار با قیمت 110

در این رده قیمت amd کارایی فوق العاده بهتری نسبت به اینتل داره.کمترین هزینه و بیشترین کارایی.

موفق باشید.

با تشکر مجدد از راهنماییهایتان

منظورم از رم مدلهای ddr2 بود

دوست داشتم نظر آقای حسینی عزیز را هم می دونستم.

لینک به دیدگاه

با سلام

پردازنده رو 550 x2 بردار با قیمت 110

موفق باشید.

درود

وندال جان به نظر شما یک هسته پردازشی بیشتر ارزش 14 تومن اضافتر رو نداره که 550 رو توصیه میکنید ؟؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مهرداد جان عزیز و اقا وندال گل :::

منم نظرم با x3 710 هست یعنی ارزش 14 توان بیشتر رو داره این سی پی یو ! چون من خودمم برا چند تا از دوستام از این سی پی یو بستم برا هر کاری خوب جواب داده مخصوصآ گیم !

یا علی

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

با سلام550 بلک ادیشن هستش و اور خیلی بالاتر داره و شاید هم 4 هسته باز بشه اما اگه بخوان هم 1 هسته اضافه داشته باشن و بلک هم باشه 720 فکر کنم حدود 130 باشه مادربورد هم فکر کنم گیگابیت چیپ 785 خوب باشه . :)

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اقای حسینی عزیز و عذرخواهی از مزاحمتهای همیشگی

لطفا جهت ارتقاء سیستم فعلی نیاز به خرید قطعات مادربرد و پردازنده و کارت گرافیک و نیز رم منطبق بر amd دارم ممنون می شوم تا از راهنماییهای تخصصییتان بهره ببرم. سیستم مو خواهم مبتنی بر amd و از سوکت am3 و پردازندههای جدید amd و رم ddr2 تا باس 1333 و قابلیت کراس فایر وieee1394 تا حد ممکن پشتیانی نماید با رعایت حدود قیمتهای زیر با تلرانس قیمتی 10 درصد.

1- مادربرد پیشنهادی خودم gigabyte ma785g-ud3h در صورت بودن مدل بهتر در رنج قیمتی حدود 100 هزارتومان راهنمایی بفرمایید.(بهترین مدل)

2- پردازنده از سریهای جدید و بهترین مدل در رنج قیمتی 100 هزارتومان

3- کارت گرافیک با بهترین مدل در رنج قیمتی تا 100 هزارتومان

4- رم با باس 800 تا مبلغ 50 هزارتومان

قبلا از راهنماییهای خوبتان تشکر می کنم.

لینک به دیدگاه

درود

خواهش میکنم عزیز .

زیاد سرتو به درد نمیارم .

1 - M.b Biostar 790GX = 108000

2 - CPU AMD 550 phenom II X2 = 113000

3 - VGA 9600GT 512 giga 118000

4 - ram 2GB*2 TEAM 66000 تومان . رم الان 4 گیگ با قیمت 50 تومان پیدا نمیشه چون گرون شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...