رفتن به مطلب

96~ رسیدگی یا بی خیالی؟

Mehrad Can
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه اساتید و دوستان گرامی دمای لبتاب من هنگام بازی به مکسیموم به 96 درجه میرسه اما 1 درجه هم بیشتر نمیشه و ممکنه در قسمت هایی از  بازی یکم پایین تر بیاد و نمیشه معدل درستی گفت اگر فرض کنیم این دما مشکلی ایجاد نمیکنه جدیدا مشکل جدیدی اضافه شده اونم اینه که اکر بخواهم درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنم وضعیت تغییر میکنه و طبق آزمایش دقیقی که با RealTemp کردم اگر با نسخه های جدید کارت گرافیک هنگام بازی اگر دما دقیقا به 92 برسه blue screen یا همون (blue screen of death (BSOD اتفاق میوفته و سیستم ریست میشه و این مشکل باعث شده نتونم درایورمو از ورژن 327.32 بالاتر ببرم دقیقا هر ورژن بالاتری این مشکلو به وجود میاره اما در نسخه های پایین تر هیچ مشکلی بوجود نمیاد من با NVIDIA ایمیل زدم و طی چندین ایمیل که ردو بدل کردیم ازم dump نوشته شده از blue screen اظلاعات سیستم و eveny log رو خواستن و تقریبا دو جواب دادن که یک برند های مختلف از cooling system های مختلفی استفاده میکنند و نمیشه یک دمای مجاز ثابت برای همه لبتابا گفت جواب دوم هم مراجعه به نمایندگی lenovo بود که ما اینجا نداریم اساتید عزیز من نسبت به بودجم هزینه زیادیو بابت این لبتاب دادم و از طرفی کارم ارتباط مستقیم با لبتاب داره و نمیدونم بردنش به گارانتی و موندنش تا تاریخ نا معلومش درسته؟ بنظر شما تصمیم درست چی میتونه باشه؟

اگر ایمیل های nvidia برای جزعیات فنی مفید بود میتونم در اختیارتون بزارم

خیلی ممنونم از راهنمایی و کمکتون 

لینک به دیدگاه

با سلام به شما من هم جور دیگه درگیر این قضیه بودم و با اطلا عاتی که جمع کردم به این نتیجه رسیدم که اولا تا میشه از ابدیت همان مارکت لب تاپ باید استفاده کرد دوم خیلی از ورژن ابدیت گرافیک با عث ایراد در کار کرد لب تاپ میشود و وقتی این مشکل است باید ورژن بالاتری انتخاب کرد سوما هم زیاد روی شرکتهای ایرانی حساب باز نکن چون میبینی اطلاعات شما بیشتر از انها است پس به نظر من از ورژن بالاتر مثل استفاده کن موفق باشی332.21

لینک به دیدگاه

با سلام به شما من هم جور دیگه درگیر این قضیه بودم و با اطلا عاتی که جمع کردم به این نتیجه رسیدم که اولا تا میشه از ابدیت همان مارکت لب تاپ باید استفاده کرد دوم خیلی از ورژن ابدیت گرافیک با عث ایراد در کار کرد لب تاپ میشود و وقتی این مشکل است باید ورژن بالاتری انتخاب کرد سوما هم زیاد روی شرکتهای ایرانی حساب باز نکن چون میبینی اطلاعات شما بیشتر از انها است پس به نظر من از ورژن بالاتر مثل استفاده کن موفق باشی332.21

دوست عزیز من اگر هر ورژن بالاتری از 327.23 رو نصب کنم به این مشکل میخورم اتفاقا همین دیشب 332.21 رو به این امید که شاید این مشکل رو نداشته باشه گرفتم ولی فرقی نکرد شما فرمودید که منم این مشکل رو داشتم شما هم دمای کامپیتورتون به بالای 90 میرسه؟ شما هم بعد از آپدیت مشکل صفحه ابی دارید؟

لینک به دیدگاه

96 درجه؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر میکنم تو این دما بعضی قسمت های لپ تاپ ذوب بشه!

اطمینان دارین به سانتیگراد بوده؟؟

لینک به دیدگاه

96 درجه؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر میکنم تو این دما بعضی قسمت های لپ تاپ ذوب بشه!

اطمینان دارین به سانتیگراد بوده؟؟

بله من با نرم افزار های مخلف دما رو مانیتور کردم اما از 96 بالاتر نمیره

post-14066-0-93398600-1389305880_thumb.gif

لینک به دیدگاه

نه عزیز دل لب تاپ من گیمینگ ایسوس است مشکل من این است که از وقتی از این ورژنها استفاده میکنم یکباره قفل میکند لب تاپ وویندوز جلوی کار دریاور جدید را میگیرد وپس از چند ثانیه درست میشود که با ریختن ورژن جدید مشکل حل میشود

لینک به دیدگاه

در کل این دما خیلی خیلی بالاست و باید یه فکری به حالش بکنید....وگرنه ریغ رحمت رو سر میکشه! :D

لینک به دیدگاه

شما این نرم افزار رو بگیر و با این چک کن . شاید مشکل از نرم افزار نشون دادن دما باشه :

http://rh-software.com/

از یک فن زیر لپ تاپ هم استفاده کن . شاید تاثیر داشته باشه . اگر تغییری ندیدی حتما ببر نمایندگی . اگر گارانتی داره باید برات درستش کنن .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

شما این نرم افزار رو بگیر و با این چک کن . شاید مشکل از نرم افزار نشون دادن دما باشه :

http://rh-software.com/

از یک فن زیر لپ تاپ هم استفاده کن . شاید تاثیر داشته باشه . اگر تغییری ندیدی حتما ببر نمایندگی . اگر گارانتی داره باید برات درستش کنن .

برنامه ای که فرمودبد رو گرفتم ممنون میشم نظرتون رو بگید

post-14066-0-09917200-1389347516_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...