رفتن به مطلب

فروش پرینتر HP Photosmart 8053

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . این پرینتر برای فروش موجوده . کاملا سالم . کارکردش به نسبت زمان کم بوده . بیشتر هم متن پرینت گرفته . ماهی حداکثر 30 برگ . مشخصاتش :

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c00414123&tmp_task=prodinfoCategory&cc=us&dlc=en&lc=en&product=454859#N332

قیمت : فعلا در نظر نگرفتم . تا قیمت رو مشخص کنم ، قیمت آزاد هست . البته منطقی باشه .

گارانتی نداره

جعبه و  کاتالوگ نداره ولی لوازم کامله . درایورش هم همراهشه البته برای ویندوز 7 فکر نکنم توش باشه . کارتریج مشکی خراب شده . کارتریج رنگی روشه که با تک کارتریج هم کار میکنه . یک کارتریج آکبند هم همراهشه که تو جعبه پرینتر بوده و اصلا استفاده نشده . نمیدونم فاسد شده یا نه . پلمپش روشه . تو زمان خودش یکی از بهترین پرینترهای عکس بوده . ال سی دی داره و انواع مموری کارت هم بهش میخوره . بدون کامپیوتر هم میشه باهاش پرینت گرفت .

هزینه ارسال با خریدار ، ارسال بعد از واریز

تصاویر :

if81372gwgxao3i3mik.jpg

7bzyjl9648m9z2vkazp.jpg

cvxc183hth61uvoznq1.jpg

qjmv2e0mlhdst44uxzo8.jpg

jdde5l0klyk2bmvdnn8d.jpg

1q34bns9b9vzzvdlsyfg.jpg

4rqi5sxi9y05pap8ete.jpg

yc9vjisln48tgnfbyykg.jpg

سوالی بود در خدمتم .

قیمت فروش 60 تومان . قیمت آک مشحص نیست. تحویل از فروشگاه لیون

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

اوه اوه خرید از مدریت خیلی حال می ده 

نوی دستگاه چند هست من بد جوری دنبال همچین چیزی می گردم 

لینک به دیدگاه

قیمت نو رو ندارم . ولی این دستگاه 7 سال پیش خریده شده . اون موقع 180000 تومان قیمتش بود . شما الان با یک پرینتر هم رده خودش مقایسه کن . دستگاه واقعا عالیه . اما چون نیازی به همچین چیزی نیست برای فروش گذاشتم . یک پرینتر رنگی P50 و یک 3 کاره لیزری دارم و این دیگه برام اضافه هست . امکاناتش خیلی زیاده . میشه از روی فلش یا مموری کارت بدون وصل کردن به کامپیوتر باهاش پرینت گرفت . تصویر رو هم میشه روی مانیتورش دید . مانیتورش رنگیه . قیمتش رو باید در بیارم . تا اون موقع با توجه به مدلهای مشابه موجود تو بازار قیمت بدید . کد کارتریج هاش هم 129 برای مشکی ، 138 برای رنگی ویژه عکس و 139 برای رنگی معمولیه .

لینک به دیدگاه

قیمت نو رو ندارم . ولی این دستگاه 7 سال پیش خریده شده . اون موقع 180000 تومان قیمتش بود . شما الان با یک پرینتر هم رده خودش مقایسه کن . دستگاه واقعا عالیه . اما چون نیازی به همچین چیزی نیست برای فروش گذاشتم . یک پرینتر رنگی P50 و یک 3 کاره لیزری دارم و این دیگه برام اضافه هست . امکاناتش خیلی زیاده . میشه از روی فلش یا مموری کارت بدون وصل کردن به کامپیوتر باهاش پرینت گرفت . تصویر رو هم میشه روی مانیتورش دید . مانیتورش رنگیه . قیمتش رو باید در بیارم . تا اون موقع با توجه به مدلهای مشابه موجود تو بازار قیمت بدید . کد کارتریج هاش هم 129 برای مشکی ، 138 برای رنگی ویژه عکس و 139 برای رنگی معمولیه .

خیلی ممنون اگه جور نشد خدمت می رسم 

لینک به دیدگاه

پرینتر الان تهران و در فروشگاه لیون هست . اگر کسی تهران باشه میتونه حضوری بگیره . قیمت هنوز مشخص نکردن  .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان پرینتر تو فروشگاه لیونه . قیمت فروش 60 تومان . قیمت آک مشخص نیست .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام داداش گلم دادا الان این پرینتر چقدر خرجشه من خریدارم ممنون میشم پاسخ بدین

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...