رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید ssd و اسپیکر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

برای SSD هم اگه میتونی که سفارش بده 840Pro واست بیارن

در غیر این صورت من پیشنهاد میکنم که پلکستور M5P بگیر،

قیمتش هم مناسبه، و پرفورمنس خوبی داره!

در مورد EVO840 هم یکی از بهترین هاست! شک نکن!

مدل خوب دیگه توی ایران نیومده!

کورسایر هم فقط سری نیوترونش خوبه!

بقیش به درد نمیخوره، مخصوصا این Force GS با اون وات بالایی که داره! آشغاله یعنی!!!!

ممنون داداش

مدل Evo توی بازار پیدا میشه؟

یه سوال: کارت صدای مین بورد VI HERO جوابگوی da5000 هست یا باید برم کارت صدای حرفه ای بگیرم؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

قبلا تو ایران طبقه آخر یه مغازه بود فقط ادیفایر داشت ، الانو نمیدونم .

یه دونه هم تو رضا بود که قیمتاش عالی بود .

می بینی اطلاعاتم چقد بروز و دقیق  ؟! :lol:

لینک به دیدگاه

کارت صدات جوابگو هست ولی کارت صدا یه چیز دیگست.

... تفاوت از زمین تا آسمان است ...

لینک به دیدگاه

قبلا تو ایران طبقه آخر یه مغازه بود فقط ادیفایر داشت ، الانو نمیدونم .

یه دونه هم تو رضا بود که قیمتاش عالی بود .

می بینی اطلاعاتم چقد بروز و دقیق ؟! :lol:

داداش همین که اومدی اینجا و من رو راهنمایی کردی خودش خیلیه

دمت گرم;)

شنبه صبح امتحان فیزیک مدرن دارم بعدش میرم بازار ببینم چند چنده!

لینک به دیدگاه

ممنون داداش

مدل Evo توی بازار پیدا میشه؟

یه سوال: کارت صدای مین بورد VI HERO جوابگوی da5000 هست یا باید برم کارت صدای حرفه ای بگیرم؟

یکی از دوستان توی PT موجود داشت، احسان جان هم اینجا میتونی سفارش بدی بهش

http://forum.persiantools.com/threads/%E2%99%A6%E2%99%A6%E2%96%88%E2%96%88%E2%99%A6%E2%99%A6%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-ssd-%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%B1%D9%82%D8%A7%D8%A8%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%88%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-hybrid-sshd-seagate.454458/page-12#post-9036806

اره

VI hero از سری FX داره استفاده میکنه، عملا نیاز به کارت صدا نداره! کیفیتش خیلی عتلیه!

من شخصا نیاز نمیبینم! اما اگه بودجه دارین که بگیرین!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Logitech Z506

این مدل هست قیمت حدود 300.

مطمئنا راضی کننده خواهد بود.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز...اگه بتونی یکم رو پول اسپیکر بزاری یه پیشنهاد برات دارم تووووپ...اولا که مارکایی مثل Edifier و Creative رو بزار کنار.من رفتم پایتخت همشونو تست کردم(آشغال) از دم درجه 3 و کیفیت 0.صدای واضح با ولوم بالا میخوای فقط Logitech یعنی فوق العادست.یه Z623 بگیر از 5.1 هم بهتر جواب میده.برای تستشم برو پایتخت.به قیافه جمو جورش نگاه نکن یه صدایی ازش در میاد که باورت نمیشه.سابشم که وااااا ی ی ی  ی :D خودم خیلی بیس دوست دارم زیادش که میکنم واقعا میترکونه.

لینک به دیدگاه

داداش همین که اومدی اینجا و من رو راهنمایی کردی خودش خیلیه

دمت گرم ;)

شنبه صبح امتحان فیزیک مدرن دارم بعدش میرم بازار ببینم چند چنده!

خواهش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای اسپیکر اگر بتونید بودجه رو افزایش بدید پیشنهاد بنده هم z623 هست.باروش سخته ولی باید از نزدیک باهاش کار کنید تا پی به کیفیت خوبش ببرید.من حتی به s730 هم با اون قیمت نجومی که داره ترجیحش میدم.واقعاً ارزش داره بودجه رو افزایش بدید و z623 بخرید.

تا زیر 1 میلیون پیشنهاد اول Harman Kardon Soundsticks III هست که با بودجه شما تفاوتش زیاده اگرچه بسیار اغوا کننده است و بعدش z623 که با توجه به قیمتش ارزنده تر خواهد بود.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز...اگه بتونی یکم رو پول اسپیکر بزاری یه پیشنهاد برات دارم تووووپ...اولا که مارکایی مثل Edifier و Creative رو بزار کنار.من رفتم پایتخت همشونو تست کردم(آشغال) از دم درجه 3 و کیفیت 0.صدای واضح با ولوم بالا میخوای فقط Logitech یعنی فوق العادست.یه Z623 بگیر از 5.1 هم بهتر جواب میده.برای تستشم برو پایتخت.به قیافه جمو جورش نگاه نکن یه صدایی ازش در میاد که باورت نمیشه.سابشم که وااااا ی ی ی  ی :D خودم خیلی بیس دوست دارم زیادش که میکنم واقعا میترکونه.

قضیه از طرف استارتر مشخص نشده که هنوز 5.1 میخواد یا 2.1

ولی شما هم انقدر جو نده دیگه اینجوریا هم که میگی نیست

یه سرچی بزن مقایسه ادیفایر و لاجیتک رو توی یوتیوب ببین که هر دوتا تقریبا یکی هستن در لاجیتک کیفیت اندکی بیشتره و در ادیفایر باس

در ضمن اینکه لاجیتک پول مارکشو هم باید بدی

این دو تا مارک هم تقریبا تو یه رده هستن

بعد از اونها مارک های حرفه ای هستن مثه التک و ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای اسپیکر اگر بتونید بودجه رو افزایش بدید پیشنهاد بنده هم z623 هست.باروش سخته ولی باید از نزدیک باهاش کار کنید تا پی به کیفیت خوبش ببرید.من حتی به s730 هم با اون قیمت نجومی که داره ترجیحش میدم.واقعاً ارزش داره بودجه رو افزایش بدید و z623 بخرید.

تا زیر 1 میلیون پیشنهاد اول Harman Kardon Soundsticks III هست که با بودجه شما تفاوتش زیاده اگرچه بسیار اغوا کننده است و بعدش z623 که با توجه به قیمتش ارزنده تر خواهد بود.

داداش این Z623 چنده ؟

یه سرچی بزن مقایسه ادیفایر و لاجیتک رو توی یوتیوب ببین که هر دوتا تقریبا یکی هستن در لاجیتک کیفیت اندکی بیشتره و در ادیفایر باس

نه واقعا لاجی تک صداش از یکمی که شما میگی بیشتر بهتره!البته اون خیلی دوستمون رو هم رد می کنم!ولی واقعا ادیفایر های تو بازار و مخصوصا مدلهای پایینش خیلی چنگی بدل نمیزنه.میشه گفت لاجی تک حجم صدای زیر و بم  متناسب هست و کلا تفیکی معرکه ای داره...

لینک به دیدگاه

اگه Z623 داشتی متوجه حرفم میشدی...بعدم اینا پیشناهاده که خوده صاحب تاپیک میتونه روشون یه تحقیقی انجام بده...و در آخر هم اگه به حرف ه یکی عمل کنه بهش جایزه نمیدنا...شما خودشو ناراحت نکن تو نظر دیگران هم دخالت نکن.متن هم درست بخون من نسبت به جنسایی که تو بازار هست گفتم.همه میدونن Edifire اصل تو بازار پیدا نمیشه پس خرج بیخودیه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش این Z623 چنده ؟

معین جان آخرین قیمتی که برای یکی از دوستام یک هفته پیش خریدم 580 بود ولی بین 570 تا 600 قیمت میدن.به قول فرمایش خودتون باید رفت توی بازار قیمت گرفت شاید کمتر هم پیدا بشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم اگر عجله ندارید برای خرید اسپیکر که فکر نکنم داشته باشید،اگر یکم صبر کنید و در انتخابتون بیشتر فکر کنید و مقداری پول هم دستتون اومد یک سیستم صوتی خوب تهیه کنید...من برای دوستم همین مدل DA5000 رو گرفتم ولی واقعاً توی آپارتمان نمیتونید صداش رو از نصف بالاتر برید!در مورد S730 هم بگم که این مدل شاهکاره!ولی قیمتش خیلی تنده!حتماً باید از نزدیک صداش رو بشنوید!در مورد لاجیتک نظری ندارم ولی توی بررسی های سایت های اونور آبی مقداری از ادیفایر راضی تر بودن...خیلی ها هم میگفتن در یک حدن ولی باس ادیفایر قوی تره و در مورد لاجیتک دوستانی که دارن باید  نظر بدن،این هم بگم که دیگه به سختی بتونید ادیفایر پیدا کنید چون آخرین بار که از نمایندگیش(ماتریکس) پرسیدم گفتن فعلاً وارد نمیکنیم ولی شاید ته انباراشون چیزایی مونده باشه...به نظرم با توجه به اندازه ی اتاق و ظرفیت همسایه هاتون یک سیتم 5.1 معقول بگیرید نه اینکه فقط هزینه زیاد بکنید ونتونید از نصف قدرت صداش هم استفاده کنید...
موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام اگر SSD حتماً 840 پرو میخواید و میتونید کمی صبر کنید من یه 4 تایی تو راه دارم بعداز اون 830 خوبه و بعدش 840 ایوو.

840 ایوو کیفیتش خوبه منتهی ناندش TLC هست که عمر کمتری داره و بالطبع عمر کمتری داره.

اگر یکی از بهترین ها رو میخواید و که کلاً Adata و Corsair رو میذاره تو جیبش بهتون 830 رو پیشنهاد میکنم. قیمتش هم 400 تومان.

لینک به دیدگاه

اگه Z623 داشتی متوجه حرفم میشدی...بعدم اینا پیشناهاده که خوده صاحب تاپیک میتونه روشون یه تحقیقی انجام بده...و در آخر هم اگه به حرف ه یکی عمل کنه بهش جایزه نمیدنا...شما خودشو ناراحت نکن تو نظر دیگران هم دخالت نکن.متن هم درست بخون من نسبت به جنسایی که تو بازار هست گفتم.همه میدونن Edifire اصل تو بازار پیدا نمیشه پس خرج بیخودیه.

ناراحت که نشدم هیچ ، خیلی هم حال کردم.  چون هرچی گزینه های روی میز بیشتر بشه دوستمون هم اطلاعاتش بیشتر میشه و هم انتخاب های بیشتری داره

بحث اینجاست که بیش از حد یک محصول یا یک مارک رو بزرگ نکنیم و بر عکسش ، همین .

حالا شما فقط به مشاهدات نگاه میکنی و ما هم به مشاهدات و هم به تجربیات دیگران 

لینک به دیدگاه

داداش این Z623 چنده ؟

نه واقعا لاجی تک صداش از یکمی که شما میگی بیشتر بهتره!البته اون خیلی دوستمون رو هم رد می کنم!ولی واقعا ادیفایر های تو بازار و مخصوصا مدلهای پایینش خیلی چنگی بدل نمیزنه.میشه گفت لاجی تک حجم صدای زیر و بم  متناسب هست و کلا تفیکی معرکه ای داره...

همشو قبول دارم غیر از (چنگی به دل نمیزنه)  :)

لینک به دیدگاه

اگه بخواهید یک درایو SSD خیلی خوب و تاپ و مقرون به صرفه تهیه کنید نظر من روی Plextor M5 Pro هستش ولی اگه بهترین رو از همه نظر بخواهید انتخاب کنید(بدون توجه به هزینش)قطعاً Samsung Pro Series یا OCZ Vector از بقیه بهترن که پیدا کردنشون کار راحتی برای شما نخواهد بود...من خودم یک درایو SSD Corsair Force GT 128 GB دارم خیلیم ازش راضیم،در نهایت بستگی به دید و وسع خرید خودتون داره :)

لینک به دیدگاه

قضیه مشخص شد داداشی. 5.1 هست نظرم

این da5000 لامصب چشامو گرفته:rolleyes:

داداشا شرمنده مثبت های امروزم تموم شد.شرمنده:(

ویرایش شده توسط ahmad021
لینک به دیدگاه

ata-cid='283125' name='vill' timestamp='1389865769' post='283125']

قضیه مشخص شد داداشی. 5.1 هست نظرم

این da5000 لامصب چشامو گرفته :rolleyes:

داداشا شرمنده مثبت های امروزم تموم شد.شرمنده :(

خب به هدف نزدیک تر شدی، حالا نوبت چرخ زدن تو بازار رسیده . . .

لینک به دیدگاه

ata-cid='283125' name='vill' timestamp='1389865769' post='283125']

خب به هدف نزدیک تر شدی، حالا نوبت چرخ زدن تو بازار رسیده . . .

شنبه به امید خدا میرم بازار

لینک به دیدگاه

برای 5.1 da5000 خوبه اما اگر بتونید لاجیتک های قدیمی مثل Z2300 یا در صورت داشتن شانس + بودجه Z5500رو پیدا کنید خیلی بهتره، da5000 فکر نکنم THX داشته باشه

در ضمن سری های جدید لاجیتک مثل Z623 , Z906  اصلا به خوبی سری های قبلی نیستن.

لینک به دیدگاه

برای 5.1 da5000 خوبه اما اگر بتونید لاجیتک های قدیمی مثل Z2300 یا در صورت داشتن شانس + بودجه Z5500رو پیدا کنید خیلی بهتره، da5000 فکر نکنم THX داشته باشه

در ضمن سری های جدید لاجیتک مثل Z623 , Z906 اصلا به خوبی سری های قبلی نیستن.

ممنون داداش

دنباله da 5000 pro هستم. این مدل هم خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

بازم سلام

آقا من بین da5000 و da5000pro موندم!

5000 معمولی 560 تومن ولی pro 470:blink:

کدوم بهتره؟

لینک به دیدگاه

در مورد اسپیکر بگم که من خودم ادیفایر داشتم سوخت رفت رو هوا اشغال

اما لاجیتک ی چیز دیگست این مدل Logitech Z623 2.1 THX که دوستان میگن باید حتما کارت صدات از THX پشتیبانی کنه که کیفیت واقعی رو لمس کنی یعنی صدای کریستالی رو احساس کنی پیشنهاد من هم همین Logitech Z623 2.1 THX است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...