رفتن به مطلب

کیفیت مانیتور های Asus، راهنمایی و تجربیات شما

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

کسی از دوستان احیاناً اگر این مدل Samsung S24D395HP Plus 24inch PLS LED Monitor رو داره بیاد یه توضیحی بده

خیلی خوب میشه

PLS چه وضعیتی داره از لحاظ کیفیت

شاید دل کندیم از 23720 نازنین :x :x :x

http://lioncomputer.ir/product/4437/Samsung+S24D395HP+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من تعميرکار هستم ، تمام مانيتورهاي ASUS از پنل و بردهاي LG استفاده مي کنند و در واقع با خريد مانيتور ASUS يک مانيتور LG خريد کرديد .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

حدود 1 ماه پیش می‌خواستم یه مانیتور Asus  بیست و سه اینچ بخرم. ولی متاسفانه شهرمون (اهواز) نداشت. تا اینکه چشمم خورد به یه مانیتور LG که مدلش اینه: 23MP65

رفتم خونه و کلی تحقیق کردم و ریویو خوندم و خیلیا ازش تعریف کردن. رفتم خریدمش و اومدم خونه، و واقعاً وقتی کیفیت تصویرش رو دیدم جا خوردم!

با خودم می‌گفتم که چرا یه همچین مانیتور توپی انقدر بهش کم‌محلی شده. چون تو کل بازاربزرگ اهواز فقط یه مغازه داشت و تو نت هم زیاد بهش توجهی نمی‌شد.

پنلش IPS هست و طبیعتاً زاویه دیدش عالیه. ولی چیزی که ممکنه واسه بعضی از دوستان عجیب باشه اینه که زمان تاخیرش 5 میلی‌ثانیه‌ست. تو خیلی از سایتا مثل Overclockers, TomsHardware, TechPowerUp و... خوندم که شرکت Asus میزان پاسخ‌دهی مانیتوراش ( 2ms) در حد 5 میلی‌ثانیه‌ی LGــه! و واقعاً هم اینو به چشم خودم دیدم، چون من کارم با گیم و فیلمه و واقعاً بازی‌کردن و فیلم‌دیدن با این مانیتور یه چیز دیگه‌ست.

خلاصه اینکه، تو خریدش شک نکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان من تعميرکار هستم ، تمام مانيتورهاي ASUS از پنل و بردهاي LG استفاده مي کنند و در واقع با خريد مانيتور ASUS يک مانيتور LG خريد کرديد .

با سلام

بله دوست گرامی اکثر پنل های اسوس رو ال جی و یه برند نیمه گمنام امریکایی میزنه که الان اسمش رو خاطرم نیست

خوب هست اطلاع رسانی های اینطوری

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز خیلی از محصولات ایسوس رو دیگر شرکت ها میزنن.این دلیل بر بی کیفیتی محصولات نیست.حالا برند ال جی باشه یا نیمه گمنام امریکایی!

به این شرکت ها oem partner میگن و همه ی شرکت ها ازش استفاده میکنن.

مهم اینه که محصولات ایسوس خارج کشور اسمبل میشن و این کیفیتشون رو بالا میبره.

لینک به دیدگاه

با سلام

بله دوست گرامی اکثر پنل های اسوس رو ال جی و یه برند نیمه گمنام امریکایی میزنه که الان اسمش رو خاطرم نیست

خوب هست اطلاع رسانی های اینطوری

سلام

اینجا توضیح دادم :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=30653&page=1

بله دوست عزیز خیلی از محصولات ایسوس رو دیگر شرکت ها میزنن.این دلیل بر بی کیفیتی محصولات نیست.حالا برند ال جی باشه یا نیمه گمنام امریکایی!

به این شرکت ها oem partner میگن و همه ی شرکت ها ازش استفاده میکنن.

مهم اینه که محصولات ایسوس خارج کشور اسمبل میشن و این کیفیتشون رو بالا میبره.

من نگفتم ASUS خوبه یا بده ، من گفتم ASUS همون ال جی هست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگه به حرف شما باشه که ایفون همون سامسونگه اما ایفون کجا سامسونگ کجا! (منظور رو می خواستم برسونم نه بحث دوشرکت و کل کل)

............

اقا فرقدو سری mx وvx از asus تو چی هست؟؟؟ مثلا همین 239H همه مشخصاتشون یکیه که؟؟؟؟

یا من یچیزی رو ندیدم این وسط؟؟؟

............

لینک به دیدگاه

سلام

اینجا توضیح دادم :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=30653&page=1

من نگفتم ASUS خوبه یا بده ، من گفتم ASUS همون ال جی هست .

اینطور شما می گید فقط اسکلت برای ایسوس هست که اینطور نیست 

شرکت ایسوس می یاد پنل مورد نظر سفارش ال جی می کنه اونها می سازه بعد اسمبل در یک جای دیگه می شه هر شرکت بزرگی در دنیا این کار می کنه مثلا خود اپل از سامسونگ و یا خیلی های دیگه ...

لینک به دیدگاه

اینطور شما می گید فقط اسکلت برای ایسوس هست که اینطور نیست 

شرکت ایسوس می یاد پنل مورد نظر سفارش ال جی می کنه اونها می سازه بعد اسمبل در یک جای دیگه می شه هر شرکت بزرگی در دنیا این کار می کنه مثلا خود اپل از سامسونگ و یا خیلی های دیگه ...

سلام

پست قبلی هم توضیح دادم ، من نگفتم ASUS خوب یا بد هست فقط گفتم مانیتورهای ASUS پنل ها و بردهاشون ساخت شرکت LG هستند .

خودم اگر خواسته باشم خرید کنم حتما برند LG خرید می کنم / یا حق

لینک به دیدگاه

با درود به همه بچه های لیون

2 هفته ای هست مانیتورمو تغییر دایم به mx-279h asus مانیتور قبلیم samsung p23500 بود

این مواردی رو که عرض میکنم با دوتا مانیتور تست کردم

1-کیفیت رنگ در مانیتور جدید بالاتره

2- زاویه دید واقعا عالیه

3-( بحث بسیار مهم برای ریسپونس تایم ) Call Of Duty Ghosts با هاش بازی کردم (چشام خیلی دقیقه اگه لگ بزنه) که لگ داره ولی نه اون قد که مشکل درست کنه

ولی کیفیت رنگش در بازی انقدر بهتر از مانیتور قبلیم بود که 5m این و چشم پوشی میکردی

بازم از بچه ها هر کی ips داره نظر بده...

سلام دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم 5ms به هیچ عنوان لگ نمیزنه امکان داره تو بازی های ریسینگ سریع سایه ایجاد شه ولی به هیچ عنوان لگ نشنیدم یا اینکه لگ شما از فریم شما بود 

ویرایش شده توسط ralf4
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...